*tranen in mijn ogen
AdnanKananda schreef op maandag 03 maart 2008 @ 23:58:toon volledige bericht
Plotseling voel ik me 6,5 jaar jonger. Ongelofelijk zeg, dat ik nog maar 12 was.
Eindelijk kon ik ronddwalen in Rockstars virtuele wereldje, waar ik destijds ontzettend naar uitkeek. Het principe was niet eens veranderd: ik was, zoals ik gewend was van GTA, opnieuw vrij om te gaan en staan waar ik wilde, dingen te ondernemen die ik wilde ondernemen, en vooral ook dingen te doen die ik waarschijnlijk in werkelijkheid nooit zou doen. De 3d-weergave zorgde voor een meer menselijke vizie van de stad die me gek maakte, Liberty City.
GTA III is inmiddels wel een klassieker in mijn ogen. Ik herinner me nog dat de makers in een interview vertelden dat het spel tot voor ongeveer 3 maanden voor de release nog helemaal niet speelbaar was, en dat ook zij niet eens precies wisten hoe het er uiteindelijk uit zou komen te zien en of alles zou gaan werken. Toen ik de game uitspeelde, besefte ik me dat ik dit tijdens het spelen helemaal niet gemerkt had. Alles klopte.
Inmiddels zijn we dus al zo'n 6,5 jaar verder, en is Rockstar North 6,5 jaar ervaring rijker. Het is bekend dat het spel eigenlijk al een tijdje af is. Ook zijn we ontzettend veel screenshots, 3 trailers, andere video's en een grote hoop met informatie verder. Wat worden we verwend.
Ik laat mijn gedachten stoppen met afdwalen en ga verder met mijn leven, terwijl ik stiekem weer ontzettend verlang naar Rockstars volgende meesterwerk. Nog een paar dagen. Lange dagen.