Ik was zo onder de indruk van de singleplayer van COD4 dat ik het spel ook maar besteld heb een tijdje geleden. Inmiddels speel ik wel veel online (mijn nick:
Fuzzy[NL] ) en ik ben al lvl 39. In het begin speelde ik echt verschrikkelijk bagger, een ratio van 5/20 of nog erger kwam regelmatig voor. Ik moest nog even mijn eigen stijl ontwikkelen en leren om te gaan met de overvloed aan nades overal. Uiteindelijk werd de M249 SAW mijn vriend, en samen met hem heb ik de grotere broer M60 unlocked

Met de M60 heb ik ook lang gespeeld, maar nu doe ik steeds meer met de M4 en de G36c. Toch iets minder lomp dan de M60, en ook een stuk lichter.
Het grootste nadeel van de multiplayer vind ik echter de shitload aan nades in sommige levels. En dan heb ik het niet alleen over Wet Work en Shipment, maar ook in andere levels wordt je soms helemaal ziek van de nades. Eerst uitwijken naar links, dan meteen weer naar rechts, dan in het vizier van een sniper en weg ben je. Acrobatiek en reflex is ook een belangrijk element in de multiplayer. En ook die martydorm perk is behoorlijk irritant, heb je net een mooie kill gemaakt, kun je niet snel genoeg wegkomen en dan ga je zelf ook dood door de nade van die ander. Eerst heb ik me gigantisch geërgerd aan al die nades, maar onder het mom van ''if you can't beat them, join them'' doe ik er zelf dus ook maar volop aan mee. Ik hoop echt dat die martydorm Perk er bij de eerstvolgende patch uit wordt gehaald, zou het speelplezier ten goede komen.
De balans in de levels is meestal wel goed in orde, al heb je bij sommige domination maps wel een sterke en een zwakke kant. Als je bijvoorbeeld punt A hebt dan is punt B makkelijker te beschermen dan wanneer je aan de C kant zit. Dat is wel irritant als je aan de zwakke kant begint.
De wapenbalans is verder ook wel goed. De P90 is wel heel goed in close combat, maar heeft als nadeel dat ie slecht door muren heen schiet. In dat geval is die iets zwaardere RDP een stuk makkelijker. Voor de middellange afstand geef ik de voorkeur aan de M4 of de G36c, maar ook de M60 kan dan nog prima voldoen. Ik speel ongeveer 90% van de tijd Domination en de rest is gewoon free-for-all. Uiteindelijk eindig ik met Domination bijna altijd in de top 3 en met free-for-all vaak in de top 5. Wat dat betreft doe ik het dus nog niet zo slecht.
Al met al een heel mooi spel, heb me lange tijd niet mee zo vermaakt. Ik ga het geheugen van mijn Inspiron 9100 ook upgraden voor dit spel. Met 1GB draait de singleplayer wél vlot op 1280x800, maar in multiplayer krijg is steeds van die schokjes en ook veel HDD activity.
[
Voor 4% gewijzigd door
frankknopers op 20-12-2007 22:37
]