Dit bedoel ik nou jullie kijken niet verder dan je eigen neus lang is jullie doen alsof iedereen die cfg tweaked ook gelijk cheater is en blijkbaar proberen jullie ook niet te snappen dat het geen cheaten is zover als je kan gaan. En die voorbeelden zijn idd erg extreem want je haalt er nu alleen maar cheats bij (Wallhack en Aimbot).Anoniem: 151481 schreef op maandag 24 december 2007 @ 20:00:
[...]
Juist zo zou het horen te zijn. Bannen iedereen die zou graag een aangepaste cfg wil draaien.
Speel het spel gewoon zoals de makers het bedoeld hebben.
Stel je eens voor, ik programmeer een script wat er voor zorgt dat ik mijn vijanden in het fel rood zie, ook door muren en objecten heen. Dit is een extreem voorbeeld maar waar ligt de grens. Je moet een duidelijke grens trekken en ik vind dat die grens al ligt bij het aanpassen van de cfg. Anders is het hek van de dam. Eerst een paar cfg. tweaks en straks een aimbot omdat toch iedereen het doet.
Zo worden spellen verziekt. Dus blijf gewoon uit de config, dan blijft de gameplay van het spel behouden en niet verziekt door allerlei tweaks en cheats om zo maar een voordeel uit het spel te halen omdat de desbetreffende persoon het anders niet kan winnen.
@ Visgek24: er zouden meer mensen moet denken zoals jij en niet zoals al die config tweakers.
Over dit onderwerp wil ik best discussieren hoor maar ik zei het alleen omdat het imo niet in dit topic hoort te gebeuren we zijn namelijk niet de enige hier vergeet dat niet
Trouwens wil ik jullie nogmaals uitnodigen voor een potje CoD4 dan kan je elkaar eens zien spelen ed.
-Edit-
Topic zit alweer vol (yay last post
WoT Profile | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Livestream