Na m'n vorige post in dit topic heb ik inderdaad beide geïnstalleerd. Ik ben aan deel 2 begonnen omdat ik die nog nooit gespeeld had.
Nu dan nog even wat nieuwsgierigheid richting jullie. Hoeveel weten jullie van Deus Ex 1? Wil even wat kleine weetjes / easter eggs sharen, en wat vragen stellen, altijd leuk

.
't is voor mij een tijd terug (en met een geheugen als een zeef

)
- Hebben jullie het geheime luik in de kamer van de hacker in Unatco gevonden? (vond ik pas bij mijn 10de speelthrough of zo, laatste geheimpje volgens mij ken ik ze verder allemaal)
Ik heb geen idee, ik heb ergens een verborgen stash gevonden, maar ik meen me iets te herinneren over een
echt verborgen kamer, je zou 't me moeten laten zien.
- Weten jullie of je ergens via een datavault of computerlogin op officiele wijze aan de keycode kan komen van het paneel verborgen bij het bed van the smuggler in Hells Kitchen? (serieus, volgens mij zijn ze vergeten die code er in te stoppen)
Again, geen idee helaas.
- Welk wapen kiezen jullie het liefste voor in de eerste missie? (Ik kies voor de GEP, want met de GEP kun je heel veel lockpicks besparen, besides de andere wapens kun je sowieso aankomen)
In m'n 1ste run had ik niet zo veel respect voor m'n medemens als ik in m'n 2de run had, dus ik gebruikte toen conventionele wapens, met leuke mods. Ik weet niet meer precies welke en met wat, maar ik had zeker een gemodde pistool bij me en een sniper, volgens mij ook een smg. The GEP vond ik tof, maar nam te veel ruimte in beslag, dus die gebruikte ik niet.. Daarvoor in de plaats zocht ik altijd naar explosive crates om deuren / crates te openen waarvoor ik de keycode niet had of die niet te hacken waren, of om bots te vernietigen. Liep soms een halve level met die dingen te zeulen

. 2de run vond ik 't veel te zielig, dus gebruikte ik de stunprod en crosbow 't meest.. Maar ik zat constant zonder ammo. Met als gevolg dat ik erg moeilijk moest doen. Ik veranderde m'n speelstijl enigszins halverwege m'n run, en had melee daarom nooit opgebouwd (iets wat ik in deel 2 dus wel doe nu).. Dus soms moest ik mensen damagen met m'n pistool om ze bewusteloos te laten bloeden (maar ze waren tenminste niet dood).
- Hoe handelen jullie Ana Navarre af?
1 run weet ik niet meer, maar waarschijnlijk de conventionele manier. Eerst al m'n belangrijke mods aanzetten, dan ambushen en haar de volle laag geven met de beste wapens die ik had. In m'n 2de run lukte dat niet ofzo, en omdat ik niet voorbij haar kon komen zonder te killen, deed ik 't zo extreem mogelijk. Eerst hard wegrennen, dan op veilige afstand een proxy mine plaatsen en afwachten. Er was niet veel van haar over. Die code van haar had ik niet gevonden volgens mij (of ik vond 't niet "the honorable way").
- Hebben jullie de geheime kamer in het trainingslevel gevonden?
Uiteraard

.
- Wat is jullie favoriete missie / locatie? (voor mij: Hong Kong)
Hong Kong waarschijnlijk qua missies, maar ik vond Parijs qua sfeer erg tof.
- Hebben jullie al de basketbal truukjes uitgehaald in de game?
Wel geprobeerd in ieder geval, volgens mij ook gelukt. In deel 2 ook geprobeerd, maar hij stuiterde te hard

.
- Er is ergens een 7 of 8 cijferige doorcode a) waar zit die en b) hoe kom je aan de keycode daarvoor?
Zegt me zo helemaal niks eigenlijk

.
Goed, dat was het voor nu! Ik ben heel benieuwd waar julie mee komen. On a side note: vroeg me af hoeveel fans van het oude Looking Glass hier zitten? Zelf ben ik ook een groot fan van de System Shock en Thief series (SS2 en Thief 1, als ik dan toch moet kiezen).
Cheers!
RedRork
Hmm, System Shock was helaas voor m'n PC gaming tijd, maar 't is altijd 1 van die games geweest die ik nog 'ns 2de hand ergens wil vinden, of digitaal anders.
Make lovecraft not warcraft.