I'm not as think as you stoned I am
Gister een wapen gevonden met 5 relic slots. Ik denk mooi, die ga ik eens lekker uitbreiden. Had al flink wat gespaard (65000 palladium) dit ik denk, laat ik in de augmentrix eens niet voor de goedkoopste enchants kiezen maar voor de 2e goedkoopste a 8k per stuk (duurste was 32k WTF). Dan denk je dat je er wat voor krijgt maar het slaat echt kant nog wal
Er zitten nog wel meer van dit soort domme dingen in het spel waaraan je kan zien dat ze echt niet goed hebben getest. Een ander voorbeeld is je skilltree. 1. je kan niet je skilltree resetten. Btje triest als je het voor de 1e keer speelt en je komt er na 25 levels achter dat je beter wat anders had kunnen kiezen. 2. Of je hebt al je punten in een bepaalde skill gestopt en op je wapen krijg je ineens "X skill 2" maar daar heb je geen zak aan omdat je al die punten compleet hebt gevuld en je daar dus niet boven kan.
Ander puntje is dat je je items moet unequippen voordat je ze kan upgraden, time is money....
Ook is het evenwicht nogal vreemd. Tot de Necropolis liep ik eigenlijk overal wel lekker doorheen maar daar had ik opeens de grootste moeite om doorheen te komen. Hierna krijg je weer wat normale velden (tot de hellgate, die challenges) die weer volop makkelijk zijn, en daarna mag je opeens weer al je healthkits uit de kast trekken (laatste level wel). En toen kwam ik bij het punt waardoor ik erover zit te denken om lekker te stoppen. Bedlam. Hoe the F*** kan ik zown zwevend ding op 50 meter hoogte dat weet ik veel hoeveel minions om zich heen heeft die je gelijk lek schieten met electriciteit neer krijgen als blade master
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
+ stun en phase attack strenght geven meer kans om de vijand te stunnen of te phasen, dus geen extra damage alleen meer kans op een effect.thewizard2006 schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 07:16:
Ik zie regelmatig bij relics iets staat als adds 86 voor stun attack strength of adds 64 phase attack strength. Wat houd dit precies in? toch neit dat je ineens 86 meer dmg gaat doen?
Hoe the F*** kan ik zown zwevend ding op 50 meter hoogte dat weet ik veel hoeveel minions om zich heen heeft die je gelijk lek schieten met electriciteit neer krijgen als blade masterAl iets gelezen dat ik een grappler? moet zoeken. Kan iemand mij hiermee helpen want btje jammer dat dit het anders voor mij is
Verder heb ik al een tijdje hetzelfde probleem, met die Bedlam. Met mijn evoker lukt het mij maar niet om ook maar een klein beetje schade te doen, zijn minions blijven maar komen en komen en mijn mana gaat maar naar beneden. Mischien eens samen proberen
Rare en legendary properties zijn meestal nog wel redelijk te doen? Ik kreeg als rare property +13% to all swordsmanship skills....als blademaster is dat vetthewizard2006 schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 07:16:
Dan denk je dat je er wat voor krijgt maar het slaat echt kant nog wal. Ik vind het idee ontzettend goed, dat je je wapens kan upgraden maar de uitwerking is echt te triest voor woorden. Waarom maken ze het uberhaupt mogelijk dat je skills voor andere classes erop krijgt. Liever dat je uit een random lijst kan kiezen (zoals die vendor) oid. Dit is meer geluk. En als het fout gaat gooi je zo ff 30-40k palladium weg.
Heb nu een setjes zwaarden die ieder 100+ dmg doen, de een met 43% sheild penetration, de ander met 23% penetration...(en shitloads aan overload) dat werkt best lekker...
Defilers en die andere dingen zijn voor mij meestal geen probleem? Sowieso hebbik een gun, ook als doet ie geen dmg, je schiet zo'n beest 1x voor ze harsen en hij komt omlaag voor een aanval, dan spring je en hak je um met SoJ aan reepjes(1x hakken is voor mij nu genoeg, maar ik ben net lvl15)thewizard2006 schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 07:16:
Ook is het evenwicht nogal vreemd. Tot de Necropolis liep ik eigenlijk overal wel lekker doorheen maar daar had ik opeens de grootste moeite om doorheen te komen. Hierna krijg je weer wat normale velden (tot de hellgate, die challenges) die weer volop makkelijk zijn, en daarna mag je opeens weer al je healthkits uit de kast trekken (laatste level wel). En toen kwam ik bij het punt waardoor ik erover zit te denken om lekker te stoppen. Bedlam. Hoe the F*** kan ik zown zwevend ding op 50 meter hoogte dat weet ik veel hoeveel minions om zich heen heeft die je gelijk lek schieten met electriciteit neer krijgen als blade masterAl iets gelezen dat ik een grappler? moet zoeken. Kan iemand mij hiermee helpen want btje jammer dat dit het anders voor mij is
Mja maar grapplers doen verder echt frigging weinig dmgPhuncz schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 10:04:
Een Grappler is een wapen dat de lucht-beesten naar onder trekt. Het is dus een soort pistool dat je in 1 van je 3 weapon equipment slots moet steken (F1, F2, F3).
3 wapens slots vinnik gewoon te weinig...ik heb nu 1 guadian mode(F1) met een dik schild dat 96 armor en 50 shields levert en een Falchion of the Fiend met 3 mods & 3 augmented properties(109 dmg). Voor ranged attacks(F2) hebbik 1 spectral gun en 1 field gun, leuk voor het malser maken van groepen(field gun doet iets van 60 dmg per seconde ofzo én heeft een paar % shield penetration). Kleine beesten gaan er gewoon kapot aan voor ze bij me zijn
Voor 't zware werk hebbik nu 2 blades voor 200+ dmg doen en 33% shield penetration(samen), dikke overload en extra poison&spectral dmg. 90% van de beesten is met 1 hak dood, zeer handig in grote groepen & surge of restoration....
[ Voor 15% gewijzigd door Rey Nemaattori op 30-11-2007 10:44 ]
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Anoniem: 183324
Daarom denk ik dat meer karakter slots handig zou zijn; als je denkt dat je het verpruts hebt kan je opnieuw beginnen met een andere. Ik ga sowieso mijn skills een klein beetje verspreiden en vraag ik me af als ik hoger moet gaan dan 8 bijvoorbeeld? (Ja ik weet de er een patch voor karakter slots is, maar mijn Windows partitie heb ik van het internet geschieden dus geen updates voor mij).thewizard2006 schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 07:16:
Een ander voorbeeld is je skilltree. 1. je kan niet je skilltree resetten. Btje triest als je het voor de 1e keer speelt en je komt er na 25 levels achter dat je beter wat anders had kunnen kiezen. 2. Of je hebt al je punten in een bepaalde skill gestopt en op je wapen krijg je ineens "X skill 2" maar daar heb je geen zak aan omdat je al die punten compleet hebt gevuld en je daar dus niet boven kan.
Maar eigenlijk is hetzelfde met tabletop roleplay. In het begin bij het maken van je karakter wordt met de doppelsteen bepaald hoeveel je voor je algemeen vaardigheden krijgt, met bonusen aan de hand van je klasse. Daarna bepaal jij wellke skills je wilt leren en welke items je gebruikt, en als je erachter komt tijdens een campagne dat je de verkeerde keuzes hebt gemaakt, das nou jammer.
Eens. Vergelijkbaar probleem met een Summoner of Evoker die klem in de hoek zit: ga je dood, klaar. In bepaalde situaties is een andere klasse gewoon sterker in. Maar tot nu toe heb ik meer success met mijn bladmemaster. Trouwens heb je de Heavens Arc skill al geprobeerd? Vind ik fijn werken voor vliegende wezens. Grapplers heb ik in het begin gebruikt (vast pakken, dan hakken), maar later vond ik het hakken al effectief genoeg. Kun je volgens mij goedkoop bij de merchant halen.Hoe the F*** kan ik zown zwevend ding op 50 meter hoogte dat weet ik veel hoeveel minions om zich heen heeft die je gelijk lek schieten met electriciteit neer krijgen als blade master
Anoniem: 183324
Ik weet niet precies hoe het hier is met critical damage, maar bij AD&D bijvoorbeeld score je dubbel damage bij een critical, dus het is goed om deze staats ook te bekijken. Als je de ding selecteert in de inventory krijg je de info scherm, en daar zie je meer informatie over welke damage soort, %critical, shield penetration etc. Dus het is geen zwart/wit berekening. Maar natuurlijk is het zo dat in het algemeen hoe hoger de rating, hoe meer damage je doet, ja.Phuncz schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 12:53:
Die "rating" die bij wapens en schilden staan, dat is toch niet de totale damage die ze doen ? Wat doen ze precies eigenlijk ?
Is er een manier om te zien hoeveel DPS je doet ?
dit zijn mijn wapens. welke moet ik kiezen als blade master zijnde. Ben nu bijna level 31. wapens zijn fully upgraded
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Ik heb gemerkt dat zoals TurboTortoise aangeeft, je met name ook naar critical chance en bijbehorend critical dmg meot kijken. Ik maak met mijn lvl 39 blademaster, lvl 47 monsters relatief makkelijk af (in nightmare) met een 8 en 11% critical chance wapen waarbij de laatste dus 441% (4,41 * 232 dmg = 1023 dmg) critical dmg doet in 11% van je atacks en ook nog eens ignite. Met SoJ heb je dus heel vaak kans dat je ze flink pijn doet
I'm not as think as you stoned I am
Maar het spel gaat niet verder en ik heb geen idee wat te doen.
Iemand deze bug al eerder gehad?
Ehh je bedoeld datje sydonai hebt verslagen? Dan mag je verder gaan op nightmareStugIII schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 21:57:
Na de laatste quest gedaan te hebben en het laatste stukje van het verhaal gezien te hebben, wordt de quest grijs en lijkt klaar.
Maar het spel gaat niet verder en ik heb geen idee wat te doen.
Iemand deze bug al eerder gehad?
I'm not as think as you stoned I am
Dat bedoel ik, maar ik mis het laatste stukje. Er komt geen portal en ik ben opeen weer in St Pauls station.WooK schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 22:21:
[...]
Ehh je bedoeld datje sydonai hebt verslagen? Dan mag je verder gaan op nightmare
Heb twee vragen, krijg je voor elke kill XP of per quest/scenario alleen?
en
Items heb je in enhanced, rare, legenday en unique. Ik heb nu als blademaster aardig wat items waaronder unique 2x voor marksman/ evoker in mijn kluis, als ik nu opnieuw begin met marksman kan ik dan de wapens die ik als blademaster heb bewaard gebruiken of heb ik een nieuwe lege kluis?
"I believe that forgiving them is God's function. Our job is simply to arrange the meeting."
Woei 1e post op t.net (en iemand heeft mn nick weer gejat =_=)Sm0k3r schreef op zondag 02 december 2007 @ 11:28:
Ok, gisteravond eerste dag on-line, 04:20 ofzo pas in bed maar ben wel lvl 10.
Heb twee vragen, krijg je voor elke kill XP of per quest/scenario alleen?
en
Items heb je in enhanced, rare, legenday en unique. Ik heb nu als blademaster aardig wat items waaronder unique 2x voor marksman/ evoker in mijn kluis, als ik nu opnieuw begin met marksman kan ik dan de wapens die ik als blademaster heb bewaard gebruiken of heb ik een nieuwe lege kluis?
Je krijgt idd voor elke kill xp en natuurlijk ook voor elke quest.
Volgens mij is die kluis gedeeld voor alle character
Trouwens mijn character heet Pindaman ingame en kheb een lvl 13 marksman dus als er iemand is die eens samen wil spelen voeg me maar een keer toe.
9800X3D | 3070
Was het maar waar dat je die kluis deelde. Ik heb best wat items die ik zou willen overzetten maar dat gaat dus (nog) niet. Gisteren lvl 40 bereikt op nightmare overigensPindamann schreef op zondag 02 december 2007 @ 11:53:
[...]
Woei 1e post op t.net (en iemand heeft mn nick weer gejat =_=)
Je krijgt idd voor elke kill xp en natuurlijk ook voor elke quest.
Volgens mij is die kluis gedeeld voor alle character
Trouwens mijn character heet Pindaman ingame en kheb een lvl 13 marksman dus als er iemand is die eens samen wil spelen voeg me maar een keer toe.
I'm not as think as you stoned I am
klopt. Ik vind erg weinig blauwe en oranje relics. Als ik ze al vind kan ik ze vaak of niet gebruiken of ze zijn niet nuttig.WooK schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 15:21:
Ik zou die met phase en die met fire dmg gebruiken. Wat me overigens opvalt is dat je bijna geen rare en legendary mods in je wapens hebt?
Ik heb gemerkt dat zoals TurboTortoise aangeeft, je met name ook naar critical chance en bijbehorend critical dmg meot kijken. Ik maak met mijn lvl 39 blademaster, lvl 47 monsters relatief makkelijk af (in nightmare) met een 8 en 11% critical chance wapen waarbij de laatste dus 441% (4,41 * 232 dmg = 1023 dmg) critical dmg doet in 11% van je atacks en ook nog eens ignite. Met SoJ heb je dus heel vaak kans dat je ze flink pijn doet
Krijg steeds meer het idee dat dit komt omdat ik de minder legale versie zonder patches heb. Maarja zoals het nu in elkaar zit vind ik het niet waard om het te kopen. het speelt wel lekker weg though
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Ik vind overigens redelijk veel uniques maar heb dan ook een beetje geinvesteerd in +luck items (heb nu iets van 215 luck ofzo. Bij mij is het ratio legendary:unique zelfs 4:1 gok ik zo. Ik vind alleen helaas geen fatsoenlijk zwaard als vervanging voor mijn huidige zwaard welke ik al zo'n 25 lvls draag...
I'm not as think as you stoned I am
Ik post nog wel een pic, maar hij had o.a. +280 luck en +33% dmg
Helaas is t een pistool, en vond hem met mijn blademasteresje. Heb geeneens genoeg accuracy...
Ik bewaar m wel voor als er shared stashes komen.
Volgens mij zijn het best wel zieke stats voor een lvl 20 wapen

[ Voor 26% gewijzigd door Freich op 03-12-2007 00:41 ]
Anoniem: 183324
120 spectral damage? Mmm nice!Freich schreef op maandag 03 december 2007 @ 00:34:
Hier dan een screenshot.
Volgens mij zijn het best wel zieke stats voor een lvl 20 wapen
[afbeelding]
Enige nadeel van die Flamewave/Stormwave/Grimwave dingen is dat je maar 10 shots/minute hebt. Tenzij je redelijk veel damage kan doen met een shot (wat in jouw geval wel zo is), heb je niet zoveel aan, want je trekt de vijand naar je toe terwijl je een gun als blademaster gebruikt als range wapen. Dus ik gebruik bij voorkeur een Peacemaker, gelukkig heb ik een relic wat mijn accuracy verhoogt dat help behoorlijk.
Ik heb nog steeds geen uniques gevonden met mijn lvl21 blademistress. Misschien moet ik toch wat meer in luck gaan investeren.
Engineer;
Marksman;
Gaurdian;
Summoner.
Toen leek het mij goed om maar een tank te nemen en is dat een blademaster geworden.
Ga hier een critmaster build voor gebruiken om lekkere dmg te doen. Wel goed om het oude diablo 2 gevoel terug te krijgen eerlijk gezegd.
Volgens mij zijn guardians de echte tanks en blademaster vooral een echte DPS klasseTiMMieJ schreef op maandag 03 december 2007 @ 10:01:
Gisteren ook begonnen met een blademaster aangezien vrienden van mij al bezig zijn met:
Engineer;
Marksman;
Gaurdian;
Summoner.
Toen leek het mij goed om maar een tank te nemen en is dat een blademaster geworden.
Ga hier een critmaster build voor gebruiken om lekkere dmg te doen. Wel goed om het oude diablo 2 gevoel terug te krijgen eerlijk gezegd.
Oh noes.. No more TreinTijden :(
Dat dacht ik zelf ook maar volgens het boek is het niet specifiek zo.Wiebbe schreef op maandag 03 december 2007 @ 10:24:
[...]
Volgens mij zijn guardians de echte tanks en blademaster vooral een echte DPS klasse. Het spel is inderdaad lekker met het oude D2 gevoel ^^
De omschrijving bij de blademaster was namelijk dat deze altijd vooraan in de battle stond te 'entertainen' zodat de ranged zijn ding kan doen. Dit versta ik toch onder tanken ook. De gaurdian kan gewoon heel goed overweg met veel mobs at a time maar de blademaster hoeft daar in team verband niet heel veel voor onder te doen heb ik het idee.
Mijn build is ongeveer zo: http://hellgate.ingame.de...a1010a1000a00000000a00000
Wat je niet dragen kan, uit elkaar slopen en wat je hebt in de augmenter donderen....thewizard2006 schreef op zondag 02 december 2007 @ 13:06:
klopt. Ik vind erg weinig blauwe en oranje relics. Als ik ze al vind kan ik ze vaak of niet gebruiken of ze zijn niet nuttig.
Krijg steeds meer het idee dat dit komt omdat ik de minder legale versie zonder patches heb. Maarja zoals het nu in elkaar zit vind ik het niet waard om het te kopen. het speelt wel lekker weg though
Is guardian een subklasse van blademaster of echt een aparte klasse?TiMMieJ schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:07:
Dat dacht ik zelf ook maar volgens het boek is het niet specifiek zo.
De omschrijving bij de blademaster was namelijk dat deze altijd vooraan in de battle stond te 'entertainen' zodat de ranged zijn ding kan doen. Dit versta ik toch onder tanken ook. De gaurdian kan gewoon heel goed overweg met veel mobs at a time maar de blademaster hoeft daar in team verband niet heel veel voor onder te doen heb ik het idee.
Ik heb nl. wel een setje met een guardian shield met ziekelijk veel armor&shields(ik kan 't ding net dragen
Alleen met groet groepen van die imp snipers of bruisers heb je een probleem omdat die ranged attacks hebben...maar da's sowieso een probleem van melee chars
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
en als een unique zulke stats heeft dan heb ik nog nooit een unique gevonden. Mijn melee weapons die ik vind doen max 70 dmg
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Gaurdian en Blademaster zijn beiden Templars. Ze vallen dus inderdaad onder dezelfde klassen maar hebben andere talents. Zo werkt een gaurdian dus erg goed met een enorme hoeveelheid mobs tegelijk waar de Blademaster gerichter is op het wat rustiger pullen van de mobs.Rey Nemaattori schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:25:
Is guardian een subklasse van blademaster of echt een aparte klasse?
Ik heb nl. wel een setje met een guardian shield met ziekelijk veel armor&shields(ik kan 't ding net dragen) en 1 20% penetrating zwaard...ideaal tegen groepen omdat je gewoon heel veel klappen kan hebben(en je met aura of power met 5-8 beesten om je heen bijna onbeperkt SoJ/SrgofRest. hebt
), maar mijn klasse is gewoon blade master.
Alleen met groet groepen van die imp snipers of bruisers heb je een probleem omdat die ranged attacks hebben...maar da's sowieso een probleem van melee chars

Nu wil ik echter maar 300 stuks verkopen, maar opsplitsen van 600 naar 2x 300 stuks kan niet?!
[ Voor 8% gewijzigd door BHR op 03-12-2007 11:44 ]
No amount of key presses will shut off the Random Bug Generator
volgens mij kan dit niet nee. beetje jammer maar dat kom je wel meer tegen in dit spel.BHR schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:40:
Vraagje: weet iemand een manier om bijvoorbeeld de helft van een van deze items te verkopen [afbeelding] (voorbeeld). Van de normale variant heb ik inmiddels 600 stuks, en verkoop brengt meer dan 1000 pal. op (kan ik sneller de rich achievement halen en eindelijk het geld weer gebruiken).
Nu wil ik echter maar 300 stuks verkopen, maar opsplitsen van 600 naar 2x 300 stuks kan niet?!
vraag: waarom wil je rich achievement halen? wat heb je aan ap? juist niets!!
en trouwens gebruik die scraps gewoon om je items te upgraden. dat kost dus verder niets op die items na en je items worden een stuk beter
[ Voor 8% gewijzigd door Crysania op 03-12-2007 12:11 ]
kon in de beta al niet, nu blijkbaar dus nog steeds nietBHR schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:40:
Vraagje: weet iemand een manier om bijvoorbeeld de helft van een van deze items te verkopen [afbeelding] (voorbeeld). Van de normale variant heb ik inmiddels 600 stuks, en verkoop brengt meer dan 1000 pal. op (kan ik sneller de rich achievement halen en eindelijk het geld weer gebruiken).
Nu wil ik echter maar 300 stuks verkopen, maar opsplitsen van 600 naar 2x 300 stuks kan niet?!
Battle.net Spud#2543
Jammer dat je niet kunt splitsen.THE_CR0SS schreef op maandag 03 december 2007 @ 12:10:
[...]
volgens mij kan dit niet nee. beetje jammer maar dat kom je wel meer tegen in dit spel.
vraag: waarom wil je rich achievement halen? wat heb je aan ap? juist niets!!
en trouwens gebruik die scraps gewoon om je items te upgraden. dat kost dus verder niets op die items na en je items worden een stuk beter
En die achievements; ik vind het gewoon leuk om ze proberen te halen.. Net als die mini-games, die vind ik ook leuk om te doen.
No amount of key presses will shut off the Random Bug Generator
Anoniem: 183324
Een grappler is niet hetzelfde als een nova gun. Een grappler of spectral tendril pakt de vijand met een straaltje en trekt hem naar je toe. Die novas zijn pistolen eigenlijk. Als je moeite hebt met het vinden van die dingen, probeer eens via de station terminal de bezochte stations langs te gaan en de merchant aan spreken. Ik heb volgens mij heel vroeg die dingen in drops gezien, ze zijn geen hoog niveau wapens of zo, dus je moet ze wel ergens kunnen kopen anders.thewizard2006 schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:25:
is een nova gun een grabbler? ik heb namelijk moeite om een grabbler te vinden voor die vliegende eindbaas bedlam. heb er nog nooit 1 gebruikt.
en als een unique zulke stats heeft dan heb ik nog nooit een unique gevonden. Mijn melee weapons die ik vind doen max 70 dmg
Troost jezelf, jij bent niet de enige die geen Uniques heeft gevonden. Ik heb wel gezien bij de vakman dat hij die dingen wel kon maken (een of andere unique riem die alleen voor marksman was of zo). Maar zelf vinden is niet gelukt.
uniques worden niet meer verkocht in winkels en je kunt ze ook niet meer maken bij een van die npc's sinds een patch van een maand geleden.Anoniem: 183324 schreef op maandag 03 december 2007 @ 14:20:
[...]
Een grappler is niet hetzelfde als een nova gun. Een grappler of spectral tendril pakt de vijand met een straaltje en trekt hem naar je toe. Die novas zijn pistolen eigenlijk. Als je moeite hebt met het vinden van die dingen, probeer eens via de station terminal de bezochte stations langs te gaan en de merchant aan spreken. Ik heb volgens mij heel vroeg die dingen in drops gezien, ze zijn geen hoog niveau wapens of zo, dus je moet ze wel ergens kunnen kopen anders.
Troost jezelf, jij bent niet de enige die geen Uniques heeft gevonden. Ik heb wel gezien bij de vakman dat hij die dingen wel kon maken (een of andere unique riem die alleen voor marksman was of zo). Maar zelf vinden is niet gelukt.
Hierdoor kan je gewoon items sellen/ruilen met elkaar. Zodoende heb ik nu al een level 28 unique Syndonai chestpiece op mijn blademaster gehad van een maat van mij. Deze dropte van syndonai voor hem als marksman. Ben benieuwd hoe lang dat nog gaat duren.
Verkoop gewoon alles? Ik heb ook 400 stuks scrap metal liggen en nog veel meer runic fragments, en dat terwijl ik elke avond 2-3 dingen opwaardeer...je hebt zo weer nieuweBHR schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:40:
Vraagje: weet iemand een manier om bijvoorbeeld de helft van een van deze items te verkopen [afbeelding] (voorbeeld). Van de normale variant heb ik inmiddels 600 stuks, en verkoop brengt meer dan 1000 pal. op (kan ik sneller de rich achievement halen en eindelijk het geld weer gebruiken).
Nu wil ik echter maar 300 stuks verkopen, maar opsplitsen van 600 naar 2x 300 stuks kan niet?!
Wat is die rich-archievement trouwes?
Wel level heb je?thewizard2006 schreef op maandag 03 december 2007 @ 11:25:
en als een unique zulke stats heeft dan heb ik nog nooit een unique gevonden. Mijn melee weapons die ik vind doen max 70 dmg
En wat versta je onder melee wapens? Want ik loop met zwaarden rond die zonder augments of relics al dik 80 dmg doen...kan ook aan de klasse liggen
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
he ik zie dat je een blademaster bent, wil je dat wapen ruilen?Freich schreef op maandag 03 december 2007 @ 00:34:
Hier dan een screenshot.
Volgens mij zijn het best wel zieke stats voor een lvl 20 wapen
[afbeelding]
Ik heb nog wat items welke wellicht voor jou zeer geschikt zijn.


Daarnaast nog 2 marksman of engineer wapens die ik wel wil ruilen of naar mijn eigen marksman wil overzetten. Ik zoek dus eigenlijk ook iemand die me daar ff mee wil helpen (en ik kan vice versa helpen natuurlijk) mocht ik ze niet kunnen ruilen.


I'm not as think as you stoned I am
melee wapens = zwaarden. de grijze wapens die ik nu vind op level 33 doen tussen de 30 en 60 dmg. Als ze splash dmg doen zelfs nog minder. de groene/blauwe zwaarden doen eigenlijk evenveel dmg maar hebben vaak of maar 1 relic slot of een of andere skill erop die ik niet kan gebruiken.Rey Nemaattori schreef op maandag 03 december 2007 @ 18:59:
[...]
Wel level heb je?
En wat versta je onder melee wapens? Want ik loop met zwaarden rond die zonder augments of relics al dik 80 dmg doen...kan ook aan de klasse liggen
voor het eindlevel: dan ga ik dat maar doen als laatste redmiddel, zo'n grappler zoeken. Net weer geprobeerd op level 33 maar het is gewoon onmogelijk om dat ding in de lucht te pullen en dan ook nog eens zonder die 5 of 6 andere vliegende electrische beesten. Mijn health gaat best rap naar beneden dan. En heb al bijna 1000 health
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Je moet gebruik maken van de omgeving. Ik heb dat gehaald terwijl ik lvl 31 was en dacht eerst ook dat ik het nooit alleen zou halen. Zorg dat je van die shock resistors hebt en probeer ze te lokken naar die heuveltjes. Sydonai is daarna echt een lachertje trouwensthewizard2006 schreef op maandag 03 december 2007 @ 20:42:
[...]
voor het eindlevel: dan ga ik dat maar doen als laatste redmiddel, zo'n grappler zoeken. Net weer geprobeerd op level 33 maar het is gewoon onmogelijk om dat ding in de lucht te pullen en dan ook nog eens zonder die 5 of 6 andere vliegende electrische beesten. Mijn health gaat best rap naar beneden dan. En heb al bijna 1000 health
I'm not as think as you stoned I am
Deze zou je moeten posten op het Hellgateguru forum! Sol runt dat ding en heeft in 1 van de ontmoetingen met het ontwikkelteam, samen met wat andere lui, hun naam mogen verbinden aan een aantal items. Goed plaatje! Anders post ik hem wel, is wel droog!WooK schreef op maandag 03 december 2007 @ 20:24:
[...]
he ik zie dat je een blademaster bent, wil je dat wapen ruilen?
Ik heb nog wat items welke wellicht voor jou zeer geschikt zijn.
[afbeelding]
Linkje naar het hellgateguru forum
[ Voor 9% gewijzigd door Viper2k1 op 03-12-2007 23:41 ]
"And folks, if you don't like a little pain once in a while, poker is probably not your game. 'Cause as you can see, you're gonna get it!" (Mike Sexton)
I'm not as think as you stoned I am
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Ik wil je er anders wel ff doorheen loodsen? Kan is sydonai wellicht ook nog afmaken met een cricket batthewizard2006 schreef op dinsdag 04 december 2007 @ 08:07:
ik zal eens proberen om zown shock potion te gebruiken. probleem is eigenlijk bij mij dat, wanneer ik in de buurt kom, ik 4-7 van die kleinere versies heb (met 1 oog en die electriciteit schieten) + nog eens 10 van die hele kleine die niet veel doen maar toch neer moeten. En bedlam komt maar niet achter me aan
I'm not as think as you stoned I am
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Ik zit zelf op Syndonai met een blademaster lvl 11 atm en nick Marathor.
Misschien wel leuk om eens wat te kunnen partyen ofzo ?
Nee sorry, ik wacht gewoon ff tot er shared stashes zijn, dan heb ik een dik wapen voor mijn hunter. Heb nog nooit een unique gezien met +280 luck (luck überhaubt), best wel goed denk ik dus.WooK schreef op maandag 03 december 2007 @ 20:24:
[...]
he ik zie dat je een blademaster bent, wil je dat wapen ruilen?
Ik heb nog wat items welke wellicht voor jou zeer geschikt zijn.
[afbeelding]
[afbeelding]
Daarnaast nog 2 marksman of engineer wapens die ik wel wil ruilen of naar mijn eigen marksman wil overzetten. Ik zoek dus eigenlijk ook iemand die me daar ff mee wil helpen (en ik kan vice versa helpen natuurlijk) mocht ik ze niet kunnen ruilen.
[afbeelding]
[afbeelding]
behalve dat luck in dit spel volgens mij hardstikke kapot is.Freich schreef op dinsdag 04 december 2007 @ 16:03:
[...]
Nee sorry, ik wacht gewoon ff tot er shared stashes zijn, dan heb ik een dik wapen voor mijn hunter. Heb nog nooit een unique gezien met +280 luck (luck überhaubt), best wel goed denk ik dus.
een vriend van mij en ik hebben het hele spel co-op gedaan tot level 30 nu.
Ik kan zeggen dat ik ruim 50% meer legendary items heb gevonden. (50 voor mij 25 voor hem ofzo) kan ook 150/75 zijn (ben tel complet kwijt
de grap is dat ik 30 luck op mijn gear heb en hij wisselt tussen de 300 en 500 ofzo.
nu snap ik dat luck luck blijft en dat je er niet echt iets van kan zeggen maar ik geloof er dus niet echt in. (oftewel ik ga liever voor gear die me het makkelijker maakt om meer beesten te killen in de zelfde tijd zodat ik toch nog meer epic krijg
ehh, dat wapen is nu niet echt dik te noemen hoorFreich schreef op dinsdag 04 december 2007 @ 16:03:
[...]
Nee sorry, ik wacht gewoon ff tot er shared stashes zijn, dan heb ik een dik wapen voor mijn hunter. Heb nog nooit een unique gezien met +280 luck (luck überhaubt), best wel goed denk ik dus.
I'm not as think as you stoned I am
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
I'm not as think as you stoned I am
Anoniem: 183324
Zo. Opgelucht. Maar wat ik nou verkeerd?
ik vond de tests echt belachelijk simpel. in alle tests gewoon snel naar alle rode/witte punten gerusht en die imps gekilled. in principe zat er weinig verschil in alle tests. ze kwamen op hetzelfde neer.Anoniem: 183324 schreef op woensdag 05 december 2007 @ 09:35:
Ahhh! Jonge, jonge wat een bagger level zeg. Ben nu bezig met de vijf tests missies. De omgevingen zijn wel mooi, maar ik kom niet verder met de "Test of Leadership". Als ik mijn mannetjes laat staan bij de nodes gaan ze dood door die imp lords en hun mini-gun -achtige wapens. Als ik ze mij laten volgen dan worden die ook snel afgemaakt. En als je een node activeert moet je 10 seconden wachten, terwijl als er maar een zo imp lord de bocht om komt is dat ding gelijk van hun. En als jezelf dood gaat loop je op kruip snelheid rond als penalty. Dus uiteindelijk loop in je eentje rond tegen weet ik veel hoeveel van die respawning imp lords, tussen twee nodes in, want je hebt die ene geactiveerd, loop je weg en is het gelijk weer van de vijand.
Zo. Opgelucht. Maar wat ik nou verkeerd?

En zijn thorns een beetje handige skill als blademaster? Of doet dat te weinig dmg(iets van 51 per level)? Tegen heaps of zombies zijn ze redelijk efficient omdat die alleen melee dmg doen en zelf vrij zwak zijn, maar bij grotere beesten zie je nauwelijks impact op hun levensbalk...kan ook komen omdat ik pas lvl 1 heb natuurlijk
Wat me wel een interessante aura leek was die van deflection, aangezien je als blademaster doorgaans melee dmg doet, houdt je zo wat langer stand in een groep imp snipers oid(of irri pain leeches) gooi d'r een bak armor tegenaan(m'n guardian mode houdt 82% dmg tegen ^_^) en je kun best lang omringd zijn door experience waiting to be collected ^_^
[ Voor 18% gewijzigd door Rey Nemaattori op 05-12-2007 10:32 ]
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Anoniem: 183324
De eerste viel wel mee, een soort van "pak de flag" idee. Maar met de tweede ga ik te snel dood denk ik. Als je een keer dood gaat en terug komt, beweeg je te langzaam om snel rond te rennen, want die dingen spawnen te snel. Dus blijf je bezig en je komt geen stap verder. Je verliest niet omdat je kunt die dingen wel afhouden. Maar je wint niet omdat je niet snel genoeg bent om langs alle nodes te rennen. Na twintig minuten eindeloos hakken hield ik het voor gezien.THE_CR0SS schreef op woensdag 05 december 2007 @ 10:02:
[...]
ik vond de tests echt belachelijk simpel. in alle tests gewoon snel naar alle rode/witte punten gerusht en die imps gekilled. in principe zat er weinig verschil in alle tests. ze kwamen op hetzelfde neer.
Mijn build was een slechte/slappe gaurdian (anchor,shieldstuns,defense aura) met een legendary zwaard die ik nog van shulgoth heb gekregen maar wel heb blijven upgraden.
Ik ben nu voor de grap begonnen met een blademaster om een beetje solo zsm het spel heen te rushen ik heb alleen geen flauw benul van welke skills juist de goede zijn. Is het beter om die damage+% skill te houden/upgraden of om die 3-hit skill te kiezen? Heeft iemand enige goede builds die ik zou kunnen toepassen? Tot zo ver heb ik alleen maar 1 punt in dualwield gestopt en verrekte veel geluk gehad dat shulgoth zo vriendelijk was om 2 legendary zwaarden te droppen. Ben tot zo ver 1x dood gegaan en dat was bij british museum na die hellgate op te hebben geblazen en die emperor met z'n vriendjes op je gaan staan hakken.
Keb van het stukje wat ik gespeeld heb wat screenshots gemaakt en hier: http://www.wicservices.nl/hellgate/index.html geplaatst.
Ik ben pas level 15 atm, maarja zo kun je toch een beetje de omgeving zien enzo
Greets,
symvar
Anoniem: 183324
Bedankt voor de tips! Ik werd een beetje gefrustreerd van gisteren.deTwisj schreef op woensdag 05 december 2007 @ 11:56:
Die tests zijn redelijk pittig, het belangrijkste is toch wel dat je die imps een beetje fatsoenlijk snel dood kunt maken. Voor de eerste twee (CTF en kill the leader) is het gewoon rushen, in mijn geval kwamen de imps op hetzelfde punt uit als ik en kon ik ze rustig doodmaken en verder gaan. De derde was geloof ik de "boil" test. Wederom snel imps afmaken en doorlopen, de truuk is om eerst de rode wit te maken en dan snel terug te lopen om de witte blauw te maken, anders blijft hij steeds wit. Bij de laatste is het een soort domination (UT) waarbij je punten onder controle moet houden. Beste wat je daar kunt doen is eerst de 2 punten bij je begin punt te pakken om daarna naar de imps toe te werken. Het voordeel wat je altijd hebt is dat de AI prefereert jou aan te vallen ipv objectives af te handelen.
Mijn build was een slechte/slappe gaurdian (anchor,shieldstuns,defense aura) met een legendary zwaard die ik nog van shulgoth heb gekregen maar wel heb blijven upgraden.
Ik ben nu voor de grap begonnen met een blademaster om een beetje solo zsm het spel heen te rushen ik heb alleen geen flauw benul van welke skills juist de goede zijn. Is het beter om die damage+% skill te houden/upgraden of om die 3-hit skill te kiezen? Heeft iemand enige goede builds die ik zou kunnen toepassen? Tot zo ver heb ik alleen maar 1 punt in dualwield gestopt en verrekte veel geluk gehad dat shulgoth zo vriendelijk was om 2 legendary zwaarden te droppen. Ben tot zo ver 1x dood gegaan en dat was bij british museum na die hellgate op te hebben geblazen en die emperor met z'n vriendjes op je gaan staan hakken.
Gezien mijn huidige toestand ben ik misschien niet de beste om advies te geven, maar dit zijn mijn ervaringen tot nu toe. Ik heb bewust niet voor Sword of Justice (3-hit) gekozen omdat je damage punten zijn minder per strike. Als je toch een snel zwaard hebt (Fishgutter of katana-achtige) heb je sowieso eerste initiatief in een gevecht. Ik heb meer in Sword of Reckoning gestopt (een harde klap) en dat bevalt mij omdat hij relatief minder power nodig heeft per strike, er zit geen tijd vertraging op en op level 7 heb je al 200% meer damage. Verder gebruik ik Surge of Restoration en Surge of Wrath om je gezondheid en critical hit kans te verhogen, wat werkt heel goed met klein en middel zware vijanden tijdens melee gevechten.
De twee-handig skill nuttig om je willpower drain te verlagen, wat ten gunste gaat van het gebruik van heftige zwaarden, maar ik heb niet zoveel inzitten (heb momenteel 3 punten in zitten of zo geloof ik). Ik heb ook wat punten in Call of the Chosen, maar ik heb het gevoel dat meest effectief is bij kleine wezens, die je toch later makkelijk af kan maken. Verder is Heavens Arc ook handig om te hebben, dan heb je in een klap zo'n Orbille of Bile Lord de lucht uit. Die messen-gooien skills heb ik helemaal niet. Lijkt mij niet zo handig om je zwaard in zo'n manier uit handen te laten vallen
Restoration gebruik ik wel maar wrath nauwelijks. Ook heb ik sword of Reckoning maar tot level 5 oid en dan 2 levels Sword of Authority...die laatste doet namelijk 500% damage, en met 2 penetrating blades is dat instant kill bij bijna ieder non-boss beest....Anoniem: 183324 schreef op woensdag 05 december 2007 @ 13:30:
Gezien mijn huidige toestand ben ik misschien niet de beste om advies te geven, maar dit zijn mijn ervaringen tot nu toe. Ik heb bewust niet voor Sword of Justice (3-hit) gekozen omdat je damage punten zijn minder per strike. Als je toch een snel zwaard hebt (Fishgutter of katana-achtige) heb je sowieso eerste initiatief in een gevecht. Ik heb meer in Sword of Reckoning gestopt (een harde klap) en dat bevalt mij omdat hij relatief minder power nodig heeft per strike, er zit geen tijd vertraging op en op level 7 heb je al 200% meer damage. Verder gebruik ik Surge of Restoration en Surge of Wrath om je gezondheid en critical hit kans te verhogen, wat werkt heel goed met klein en middel zware vijanden tijdens melee gevechten.
Als ik ergens niet door kom, dan trek ik mijn guardian setje aan: Een dik schild, aura of deflection aan en hakken maar.
Yup, voor zwaarden, maar ook armor!Anoniem: 183324 schreef op woensdag 05 december 2007 @ 13:30:
De twee-handig skill nuttig om je willpower drain te verlagen, wat ten gunste gaat van het gebruik van heftige zwaarden, maar ik heb niet zoveel inzitten (heb momenteel 3 punten in zitten of zo geloof ik).
Zeker 't legendary swordsman/defender of order armor vraagt soms willpower om aan te trekken. Ook mods hebben soms willpower nodig, icm 2 zwaarden & armor heb je ;t echt nodig! Heb nu lvl 3, maar kan niet eens alles actief aan hebben als ik in dual blade mode ga! (een van de mods wordt dan uitgeschakeld
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Anoniem: 183324
Ja, da's ook een gooie, alleen die kost 50 power en kan je maar iedere 8 seconden gebruiken, dus ik spaar hem alleen voor de groter jongens. Ik weet niet als je veel instopt hoe sneller het wordt; misschien op level 7 of zo is het maar een paar seconden. Dat zijn inderdaaad de weetjes die je nodig hebt voor een nieuw build, maar ik heb het niet gedaan dus ik kan deTwisj weinig advies geven daarop.Rey Nemaattori schreef op woensdag 05 december 2007 @ 14:07:
[...]
Ook heb ik sword of Reckoning maar tot level 5 oid en dan 2 levels Sword of Authority...die laatste doet namelijk 500% damage, en met 2 penetrating blades is dat instant kill bij bijna ieder non-boss beest....
Heb ik ook momenteel met een bolt pistol die iets van 600(!) rounds per minute kan schieten. Maar omdat ik hem als blademaster toch op afstand gebruik kan ik het zonder helm verantwoordenOok mods hebben soms willpower nodig, icm 2 zwaarden & armor heb je ;t echt nodig! Heb nu lvl 3, maar kan niet eens alles actief aan hebben als ik in dual blade mode ga! (een van de mods wordt dan uitgeschakeld)
Maar over die messen-gooi trukjes gesproken he, zijn er mensen die deze skills wel geprobeerd hebben, en zijn ze ook de moiete waard? Betekend dat bijvoorbeeld je een batterij aan zwaarden bij je moet dragen om het effectief te kunnen gebruiken?
let ook op met je talents dat je vaak tegen meer dan 1 beestje vecht en dan heb je aan 500 weapon dmg vrij weinig omdat ze meestal na 1 of 2 slagen toch wel dood zijn. SoJ of sweeping strike zijn erg handig daarvoor.
We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation
Dit is mijn build tot nu toe overigens; http://hellgate.ingame.de...a107a00150000010000001020
I'm not as think as you stoned I am
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Anoniem: 183324
Weet niet als ik een andere karakter het weer zo ver laat komen. Niet zozeer dat laatste stuk, maar te vaak in andere missies wordt het continue vallen en opstaan een beetje saai op het laatst. Misschien ben ik gewoon niet goed met dit soort spellen, of ik een beter build had moeten hebben (meestal speel ik racers, maar daar ben ik ook niet het beste in
Over builds gesproken, (ik heb net als level 26 afgemaakt), heb ik mijn laatste punt in Sword of Justice gestopt, wat wel handig bleek bij sommige van de laatste bosses, en was meer effectief dan ik had gedacht. Als ik nog een keer een blademaster maak ga ik denk ik de punten tussen Sword of Justice en Sword of Reckoning wat beter verdelen.
En ik ben trouwens _geen_ unique items tegengekomen in drops...
voor zover ik weet kun je niet van server wisselen.Bor de Wollef schreef op woensdag 05 december 2007 @ 21:21:
Weet iemand hoe je van server kunt wisselen?
gisteren btw hellgate "uitgespeeld' op normal. vind het spel nog steeds te buggy om verder te gaan spelen. dus ik ga vanaf nu wat anders doen.
en nightmare stelt echt weinig voor (in ieder geval de eerste paar gebieden) wat voor mij een teleurstelling is.
Klopt, SoA gebruik ik eigenlijk alleen bij bosses of bij epic/legendary beesten(en heeel soms een rare beest). Heb 4-5 punten in SoR zitten, dus da's 175% dmg, met duals blades is dat instant kill bij bijna ieder beestthewizard2006 schreef op woensdag 05 december 2007 @ 17:00:
let ook op met je talents dat je vaak tegen meer dan 1 beestje vecht en dan heb je aan 500 weapon dmg vrij weinig omdat ze meestal na 1 of 2 slagen toch wel dood zijn. SoJ of sweeping strike zijn erg handig daarvoor.
SoA doet trouwens 500% dmg, niet 500 dmg, dat zou wel heel hard zijn nl
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Anoniem: 183324
Ik ben met je eens met de bugs. De meest zijn visueel van aard en niet belemmerend. Dat met de Cannon Street Rail trein onderdelen is wel het meest vervelend. Als ik deze forum niet had gelezen was ik ook niet op de hoogte en dat trukje met droppen van inventory items als workaround. Ik kan bijna niet voorstellen dat ze niet opgevallen zijn tijdens testen, maar misschien hebben ze wegens tijdtekort, en omdat ze geen showstoppers zijn, de ding toch gereleased hebben.THE_CR0SS schreef op donderdag 06 december 2007 @ 09:55:
[...]
gisteren btw hellgate "uitgespeeld' op normal. vind het spel nog steeds te buggy om verder te gaan spelen. dus ik ga vanaf nu wat anders doen.
en nightmare stelt echt weinig voor (in ieder geval de eerste paar gebieden) wat voor mij een teleurstelling is.
Anoniem: 117217
Vanaf 'The Brittish Museum' wordt het wel wat pittiger als de beesten lvl 38 worden (terwijl ik nog 'maar' lvl 32 ben). De lastigste beesten vind ik die hoover beesten die door je warpen en zo phase damage doen... 'k kwam er zo'n 10-tal tegen in een groepje...THE_CR0SS schreef op donderdag 06 december 2007 @ 09:55:
en nightmare stelt echt weinig voor (in ieder geval de eerste paar gebieden) wat voor mij een teleurstelling is.
1ste beest warpt: shield weg
2de beest warpt een seconde later: 60% health weg
3de beest warpt een halve seconde daarna: dood
Meer armor? Ik weet niet wat je klasse is, maar ik heb 1 tank modus waarin ik zoveel mogelijk dmg kan stoppen (en me uit de voeten kan maken).Anoniem: 117217 schreef op donderdag 06 december 2007 @ 11:17:
Vanaf 'The Brittish Museum' wordt het wel wat pittiger als de beesten lvl 38 worden (terwijl ik nog 'maar' lvl 32 ben). De lastigste beesten vind ik die hoover beesten die door je warpen en zo phase damage doen... 'k kwam er zo'n 10-tal tegen in een groepje...
1ste beest warpt: shield weg
2de beest warpt een seconde later: 60% health weg
3de beest warpt een halve seconde daarna: dood
Je zou ook enorm phase resistence shit kunnen equipen, daardoor raak je minder snel phased-out en kun je makkelijk 6 van die beesten hebben voor je 't loodje legt...(aangezien je in phased state 50% meer klappen vangt)
En trouwens: Maakt 't nog uit op welk level je 't spel uitspeeld? Passen de beesten zich aan aan je level, of zijn het predefined levels? Ik ben nu nl. lvl 22@templar base, als ik dan op nightmare moet doen, dan kannik nu alvast mezelf kapot trainen
[ Voor 12% gewijzigd door Rey Nemaattori op 06-12-2007 12:47 ]
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
ehh 500% is al snel 500dmg lijkt me?Rey Nemaattori schreef op donderdag 06 december 2007 @ 10:09:
[...]
SoA doet trouwens 500% dmg, niet 500 dmg, dat zou wel heel hard zijn nl
wie wil er een keer partyen btw want het lijkt er wel op alsof iedereen liever alleen speelt?
I'm not as think as you stoned I am
Anoniem: 239216
Voor mij is dat de reden dat ik het spel nu tijdelijk opzij leg. Ik wacht totdat ze hell hebben toegevoegd, of totdat ze nightmare een betere balance hebben gegeven. Ik voel zelf niet de behoefte om nu al met een ander character te gaan spelen, zeker doordat ik dan weer die voor mij vervelende RTS-quests moet gaan doen.
Anoniem: 183324
Mijn ervaring met online spellen is dat je altijd mensen hebben die 25 uur per dag vanaf release bezig zijn geweest, met als gevolg dat als newbie heb je geen kans. Nou is het met Hellgate anders omdat alle spelers hetzelfde vijand hebben, maar toch een beetje ervaring in single-player is niet mis, zeker om te weten welke skills het meest handig zijn voor je karakter.WooK schreef op donderdag 06 december 2007 @ 12:51:
[...]
ehh 500% is al snel 500dmg lijkt me?
wie wil er een keer partyen btw want het lijkt er wel op alsof iedereen liever alleen speelt?
In mijn geval heb ik bewust geen internet actief op mijn Windows partitie. Maar misschien ga ik dat veranderen als ik denk dat ik volwaardig bent genoeg om mee te doen. Zijn er dan specifieke servers, clan namen of andere regeltjes die je moet weten voordat je als groep wilt spelen? En heeft het abbonnementsvorm invloed hierop of heeft dat puur betrekking op de ervaring van jouw karakter?
Anoniem: 183324
Nee. Volgens mij zijn de beesten fixed level. Het is juist op zulke momenten dat je achter komt van "had ik maar meer phase resistance" of "als ik maar meer in die skill gestopt had". Duurt misschien wat langer om ze af te maken (en je moet dan vaker heen en weer lopen naar je grafsteenRey Nemaattori schreef op donderdag 06 december 2007 @ 12:45:
[...]
En trouwens: Maakt 't nog uit op welk level je 't spel uitspeeld? Passen de beesten zich aan aan je level, of zijn het predefined levels? Ik ben nu nl. lvl 22@templar base, als ik dan op nightmare moet doen, dan kannik nu alvast mezelf kapot trainen
Memory Usage
- Fixed a UI-related memory leak
- Fixed a clothing and armor texture-related memory issue
- New Looking For Group interface that allows players to more easily find each other for creating specific groups.
- Reorganized the De-modificator, Augmentrex, and Nanoforge interfaces to appear in the left-hand panel area.
- Added an auto-transparency feature.
- Scrollbar added to the Guild interface.
• Fixed a bug that prevented remapping the Shift key. - Players should now be able to skip all logo splash-screens with a single click.
- The difficulty of Nightmare has been rebalanced. More overall experience is earned in Nightmare levels, scaling of group experience and difficulty has been improved, and the overall level progression has been adjusted.
- Fixed skills getting added to and/or removed from Shift activation when swapping weapons.
- Investing a skill point into an Aura skill will no longer automatically cause it to activate.
- Taunt skills are no longer reduced in effectiveness when grouped
- Path of Righteousness now applies damage from offhand melee weapons.
- Prayer of Retribution can now be used while poisoned.
- Prayer of Healing can no longer be used while poisoned.
- The Summon Ember and Summon Fire Elemental skills should no longer conflict when granted through items.
- Fixed a bug that caused Drain Power to charge an upfront power cost.
- Tempest’s targeting range has been increased and should now properly lose targets that move out of range.
- Fixed a bug which prevented Boneshards from having any effect on every other cast.
- Fixed a bug which prevented Evokers from using any other skills for two seconds after casting Boneshards.
- Hand of Nostrom correctly adds more beams as the skill level increases.
- Fixed a bug which sometimes caused the Warper’s pet icon to not show up.
- Master of the Flame’s skill effects now display properly in the skill description tooltip.
- Engineers
- Engineer Drone behavior improved.
- Fixed a bug that allowed Repair Drone to be used at no cost.
- Drones will now level properly along with their owner. Existing Drones that are below your character’s level will automatically be raised to the correct level.
- Drones now receive correct health bonuses with skill level after re-summoning it.
- Marksmen
- Overshield now gives the correct amount of shields.
- Fixed a bug that prevented Homing Shot from activating properly
- Fixed a bug with the Cannon Street Rails Quest Bug.
- Fixed an end of Act 4 bug where Maxim and Arphaun occupy the same place, allowing you to only talk to one of them, thus preventing you from completing the quest.
- Fixed a bug where Slaughterbeast occasionally doesn't spawn as expected for the “Regular Customer” quest.
- Improved the drop rate of various recipes and analyzers.
- New blueprints have been added for Focus items and Boots.
- Focus items and Boots can now be made by crafters.
- Fixed a bug where Auras would turn on and off when swapping weapons that grant aura skills.
- Fixed a bug where players were not seeing Guild invites.
- Introduced new Auto-Party logic to provide better matches.
- Fixed additional instances where players were sometimes randomly teleported when other people use portals.
- Players can now use the /stuck command when in Ghost form.
- Fixed rare instances where certain areas were impassible.
- Fixed a bug where Founders saw all character names in blue text.
- Fixed rare issues with being unable to properly apply the Multiplayer patch.
- Fixed a bug with mods on weapons not being properly equipped when loading a character.
- Fixed rare cases where the PRD became unusable.
- Fixed a bug where numerous pets would show up in Stations.
12 new Unique Items
New unique weapons spread across all three factions.
We have a few Holiday goodies in our bag of tricks, including a very special gift that keeps on giving!
The Transmogrifier
This mystic box transforms the junk you put in it into something new and wonderful. When you discover a new Transmogrifier formula, it is automatically stored in a special recipe list.
Wintry Chapeau
This festive winter cap will give you good luck and cheer all the year round.
Fester Festivus
Quest for a jolly new fiendish friend decked out in holiday garb.
8 New-Year Dye Kits
Celebrate the New Year with special winter colors for your armor.
Als je boven level 20 zit wel ja, maar met je eerste wapen doe je net 10-20 dmg oid...WooK schreef op donderdag 06 december 2007 @ 12:51:
ehh 500% is al snel 500dmg lijkt me?
wie wil er een keer partyen btw want het lijkt er wel op alsof iedereen liever alleen speelt?
Speaking of which...wat voor een abbo heb je uberhaupt nodig? Of is 't gratis? of...?Anoniem: 183324 schreef op donderdag 06 december 2007 @ 13:22:
In mijn geval heb ik bewust geen internet actief op mijn Windows partitie. Maar misschien ga ik dat veranderen als ik denk dat ik volwaardig bent genoeg om mee te doen. Zijn er dan specifieke servers, clan namen of andere regeltjes die je moet weten voordat je als groep wilt spelen? En heeft het abbonnementsvorm invloed hierop of heeft dat puur betrekking op de ervaring van jouw karakter?
En kun je ook gewoon elkaar af butsen, of kun je aleen co-oped de hellgates bestormen?
[ Voor 50% gewijzigd door Rey Nemaattori op 06-12-2007 14:08 ]
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Nog een vraagje, stacken auras? Ik heb nl een paar stukken armor in de augmenter gedondert en 2 ervan geven me aura of deflection....echter ik heb al aura of deflection lvl 4....betekent dit dattik een lvl 6 aura heb nu? Wat me wél op viel was toen ik nog lvl 2 had en 1 aura of deflection piece, dattik aura lvl 3 had(met de melding dat 't van een itme af kwam)
LvL 6 zou wel tech zijn...60% van de inkomende projectielen wordt gestopt nog voor 't shield of armor raakt
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
nu kwam ik een paar dingen tegen:
is bij iedereen de instance "aldwych" ofzo helemaal ZWART????? alleen de monsters zijn te zien de rest is helemaal zwart, alsof er geen textures worden geladen, heb de level volledig op de automap moeten doorspelen
bij een bepaalde rook lagged de game hard, als de game lagged en ik sla met mijn zwaard, blijft de game steeds maar attacks doen, totdat ik gamemenu skillmenu inventory of wat anders ook maar open dan stopt het met attacks doen
tijdens diezelfde lag wil het ook gebeuren dat een damage over time spell (poisoned) niet weg gaat, normaal staat er bij het icoontje hoeveel seconden het nog duurt, maar nu bleef het icoontje nadat de seconden weg waren gewoon staan.... en ik kon mezelf ook niet healen.... fijn. totdat ik de game opnieuw opgestart had bleef het zo staan
zonder internet is het ook irritant lastig om er achter te komen wat de mini game icons precies betekenen, vind het kut van die lui dat ze dat niet in het boekje hebben gezet
wtf betekent "shield overload 120%"
hoeveel resistance is max? bijv phase res op 1200.... wat doet dat dan precies? hoeveel damage absorbeert die res dan enz enz
ohja, btw heb ik ook het idee dat het beetje simpel is af en toe, heb nog nergens gehad dat ik echt in moeilijkheden zat (behalve dan in de mind of 314, want toen had ik die fucking kut lag poisoned bug die ik hierboven beschreef, ook doodgaan hielp niet daarmee btw
ook heb ik een aantal keer gehad dat er helemaal niks veranderde aan de stats van het wapen in dat kutapparaat, btw, wat kan je nog meer met dat palladium en die scraps? want ik heb nog geen enkel item gezien in de shop die ook daadwerkelijk beter was als mijn huidige gevonden items, en ook die scraps kan ik maar heel beperkt mee upgraden want anders kost een item teveel stats om te equipen, heb nu rond de 1500 scraps 900 rare scraps enz enz, wat moet ik er mee?
ook heb ik het idee dat mods als "5% chance to get an fire nova when u kill an enemy" erg overpowered zijn, ik kill 1 gastje, fire nova triggered en de hele groep van 10+ andere monsties zijn ook allemaal dood.....
dit allemaal met cd zonder patch enzo, geen internet sucks
[ Voor 29% gewijzigd door Dalyxia op 07-12-2007 21:25 ]
Je hebt een hoofditem gekregen van de questgiver. Zet die op, en je ziet iets in dat lvl. Maar om eerlijk te zijn loop ik er gewoon op zwart doorheen. Het is maar een klein lvltje.Dalyxia schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 20:57:
is bij iedereen de instance "aldwych" ofzo helemaal ZWART????? alleen de monsters zijn te zien de rest is helemaal zwart, alsof er geen textures worden geladen, heb de level volledig op de automap moeten doorspelen
hmm dat werkt niet bij mij...sander_dr schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 23:02:
[...]
Je hebt een hoofditem gekregen van de questgiver. Zet die op, en je ziet iets in dat lvl. Maar om eerlijk te zijn loop ik er gewoon op zwart doorheen. Het is maar een klein lvltje.
btw, ook laatst een quest waarbij er een npc op de grond in een level lag, en die dropte een item "PDA" ofzo, maar ik kon hem niet oppakken, en toen ik door prd ging en terug was het item weg.... vage shit, ook teleport ik terug naar begin van level als ik bij zo'n metro stationetje in een level, tussen het hekje en de rails spring.. heel vervelend af en toe
ook lijkt het dat ik niet alleen voor level ups stats punten krijg, soms als ik alle punten heb besteed en ik speel een tijdje zonder te levelen en ik kijk weer dan heb ik ineens 2 unspend statspoints, heel gek, moet is opletten of ik dat voor quests ofzo krijg
[ Voor 15% gewijzigd door Dalyxia op 07-12-2007 23:38 ]
In DirectX 9 modus werkte het wel gewoon
irc://irc.forthegamers.org/
/join #FlagshipStudios
http://www.hellgatelondon.../hellgate-london-irc-chat
Je kan zelf vragen stellen, redelijk interesant om te lezen ook vind ik.
Edit: En weer afgelopen, was leuk om te lezen, http://ghoz.forthegamers.org/index.php daar is de hele log alweer

[ Voor 26% gewijzigd door Xedev op 08-12-2007 02:34 ]
mijn videokaart ondersteund geen dx10, dussss, in dx9 deed tie het bij mij nietWhut?! schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 00:54:
Ja, het Aldwych gedeelte was bij mij ook zwart zelfs al deed ik het item op.
In DirectX 9 modus werkte het wel gewoon
Ff alles op high gooienDalyxia schreef op zondag 09 december 2007 @ 01:18:
[...]
mijn videokaart ondersteund geen dx10, dussss, in dx9 deed tie het bij mij niet
Pentaxiaan
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Jij ook al ?Whut?! schreef op zondag 09 december 2007 @ 12:48:
Ik kwam er pas op level 24 achter dat er kluisjes waren op de stations

Pentaxiaan
Lol! Niet dat je er veel aan hebt hoor. De storage is gewoon way too klein...Whut?! schreef op zondag 09 december 2007 @ 12:48:
Ik kwam er pas op level 24 achter dat er kluisjes waren op de stations
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
wrom is het te klein? wat wil je allemaal kwijt erin dan naast je inventory, je hebt plek in je inventory voor 3 wapen sets, wat wil je dan nog in je storage kwijt?Bor de Wollef schreef op zondag 09 december 2007 @ 13:21:
[...]
Lol! Niet dat je er veel aan hebt hoor. De storage is gewoon way too klein...
Bijvoorbeeld:
lvl 1 --> 10
lvl 11 --> 20
lvl 21 --> 30
lvl 31 --> 40
lvl 41 --> 50
Nu heb je stappen van 3 of 4 levels wat het wel behoorlijk moeilijk maakt. Dan heb ik 40 verschillende mods en met een wapen mag ik dan nog blij zijn als ik er 4 mods voor heb...
Dat level hoort donker te zijn volgens mij...ik heb mijn pistool gebruikt(dynamic lightning ftwDalyxia schreef op zondag 09 december 2007 @ 01:18:
mijn videokaart ondersteund geen dx10, dussss, in dx9 deed tie het bij mij niet
Ik ben level 32 en ik leer nu dat er kluisjes zijn op de stations?????Whut?! schreef op zondag 09 december 2007 @ 12:48:
Ik kwam er pas op level 24 achter dat er kluisjes waren op de stations
(of alleen in multiplayer?)
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori
Paar dingen die ik wel leuk vond uit de Dev chat,
[Lupercaleb]: Can we expect better PvP options within the month, like an arena?
[DevErich_Schaefer]: We are working on more formal dueling arenas right now, with some cool options. These will likely go into patch 1.0. They will still be one-on-one duels, however. Longer-term plans will include party-versus party battlefields, capture-the-flag type matches and more.
[Ilantio]: What can we expect from the December content patch, aka 1.0?
[DevErich_Schaefer]: Patch 1 has a lot. Most incredible to me in testing are the new backgrounds. Completely different from the base game. New monster to go in it, with new drops, or course. But below the surface is a cool new structure. In brief: it combines structured boss runs and some party-only content.
Anoniem: 239216
Ik vind de minimumeisen voor de mods aanvaardbaar, maar de maximumeisen zijn gewoon ridicuul.Phuncz schreef op zondag 09 december 2007 @ 20:42:
Mijn storage steekt vol mods omdat die stomme dingen dus 6 klasses hebben en dan ook nog eens level requirements. Ik verzamel dan ook nog maar uitsluitend de +x% "special" damage, maar echt veel plaats heb ik niet. Het hele gedoe van die item level requirements bij mods vind ik te uitgebreid, 5 onderverdelingen waren beter geweest.
Bijvoorbeeld:
lvl 1 --> 10
lvl 11 --> 20
lvl 21 --> 30
lvl 31 --> 40
lvl 41 --> 50
Nu heb je stappen van 3 of 4 levels wat het wel behoorlijk moeilijk maakt. Dan heb ik 40 verschillende mods en met een wapen mag ik dan nog blij zijn als ik er 4 mods voor heb...
Ik heb ook geen idee met wat voor een plan die maximumeisen bedacht zijn.
Anoniem: 239216
lol, kom je hier nog steeds elke maandagochtend trollen? En daar haal jij je plezier uit?Darth Malak schreef op maandag 10 december 2007 @ 11:15:
lol, spelen er nog steeds mensen deze game? Ik heb nog steeds dezelfde problemen.. Brakke performance en zeer rare dx10 effecten (map zie je half door de gates heen e.d.).. Wat een fiasco deze game.
Blijkbaar speel je het zelf dus ook nog steeds en gezien je gezeur erover verbaast me dat nogal.Darth Malak schreef op maandag 10 december 2007 @ 11:15:
lol, spelen er nog steeds mensen deze game? Ik heb nog steeds dezelfde problemen.. Brakke performance en zeer rare dx10 effecten (map zie je half door de gates heen e.d.).. Wat een fiasco deze game.
Ik heb afgelopen week ook maar ff sinterklaas gespeeld en wat unique items weggegeven aan medespelers met een andere class aangezien de shared stash er waarschijnlijk toch niet op korte termijn aan zit te komen
I'm not as think as you stoned I am
Nee maar ik heb inderdaad van het weekend nog wel een keer ingelogd en zag dat dezelfde problemen no steeds bestonden vandaar.WooK schreef op maandag 10 december 2007 @ 12:01:
[...]
Blijkbaar speel je het zelf dus ook nog steeds en gezien je gezeur erover verbaast me dat nogal.
Ik heb afgelopen week ook maar ff sinterklaas gespeeld en wat unique items weggegeven aan medespelers met een andere class aangezien de shared stash er waarschijnlijk toch niet op korte termijn aan zit te komen
Wel... zolang ik dit soort reacties krijg, denk ik er wel over ja.Anoniem: 239216 schreef op maandag 10 december 2007 @ 11:54:
[...]
lol, kom je hier nog steeds elke maandagochtend trollen? En daar haal jij je plezier uit?
Ik heb geen DX10 kaart en al helemaal geen vista...dus da's voor mij geen enkel probleemDarth Malak schreef op maandag 10 december 2007 @ 11:15:
lol, spelen er nog steeds mensen deze game? Ik heb nog steeds dezelfde problemen.. Brakke performance en zeer rare dx10 effecten (map zie je half door de gates heen e.d.).. Wat een fiasco deze game.
Draai 't spel es in DX9 modus...see what happens?
+1 kansloos dusDarth Malak schreef op maandag 10 december 2007 @ 12:51:
Wel... zolang ik dit soort reacties krijg, denk ik er wel over ja.
Misschien hebben wij onze PC wel op orde waardoor de zaak normaal draait
Als je alleen maar gaat zeiken op 't spel..doe dat dan elders...wij halen wel ons plezier uit deze game nl.
Ik stel m'n vraag maar nog een keer, aangezien d'r niemand gereageerd heeft.
Stacken auras ook voorbij 't maximum?? Ik heb nl een paar stukken armor in de augmenter gedondert en 2 ervan geven me Aura of Deflection....echter ik heb al aura of deflection lvl 4....betekent dit dattik een lvl 6 aura heb nu? Wat me wél op viel was toen ik nog lvl 2 had en 1 aura of deflection piece, dattik aura lvl 3 had(met de melding dat 't van een item af kwam)
LvL 6 zou wel tech zijn...70% van de inkomende projectielen wordt gestopt nog voor 't shield of armor raakt...
Ik kan nu gewoon op straat vrij rond lopen, zonder bang te hoeven zijn voor Imp Snipers, Seraphs of Blackskulls zelfs niet in grote groepen...lekker tanken met een blademaster dus ^_^
En wat is het nut van 10% shield penetration op armor? Ik heb nu een stel beenkappen met shieldpenetration, maar armor doet toch geen damage?
En hoe zit 't met online play..is dat maandelijsk betalen a-la WoW of eenmalig? of gratis?
[ Voor 7% gewijzigd door Rey Nemaattori op 10-12-2007 14:17 ]
Speks:The Hexagon Iks Twee Servertje
"When everything is allright,there is nothing left."Rey_Nemaattori