IMHO speelt GH3 toch echt wel wat soepeler dan FoF. Frets on Fire will nog wel eens hickups en vastlopers hebben terwijl ik dat nog niet heb meegemaakt bij GH3..tjtristan schreef op maandag 19 november 2007 @ 00:42:
....
Voor de rest speelt het wel zo'n beetje hetzelfde als frets on fire, controls zijn alleen wat anders, maar zijn ook gewoon hetzelfde in te stellen, dus voor de frets on fire spelers is dit een echte aanrader.
Ik ben nog niet aan career begonnen, ik had alleen de quickplay songs even gespeeld, leuk met dat publiek ook, tenminste niet zo oppervlakkig als bij frets on fire.
Verder nog even over de ''standaard'' gitaar die bij de pc versie zit, en de xbox360 gitaar.
De xbox360 gitaar is $60 in amerika, zal hier dus wel €50 euro worden.
Maar is het wel mogelijk om met deze 2 tegelijk te spelen op de PC?
....
Overigens is het denk ik wel mogelijk met een X360 + PC gitaar te spelen, aangezien het ook solo lukt met een X360 gitaar. Je kunt ze denk ik dus apart gewoon instellen.. Maargoed we moeten daarvoor nog even op iemand wachten die dat kan uittesten natuurlijk
Probeer ook eens Paranoid te spelen van Black Sabbath, is ook een erg leuk liedje om te spelen IMHO. Paint it Black is ook erg leuk idd net zoals dat liedje van Slayer, alhoewel die erg lastig is IMHO (newbie @ GHVerwijderd schreef op maandag 19 november 2007 @ 08:13:
PC versie werkt lekker met een 360 gitaar, plug in en gaan met het spel
Paint it Black is toch wel een lekker nummer om zo zelf een keer te spelen moet ik zeggen. Wordt weer leuk al die liedjes te unlocken