Ik ben vandaag van status 1 naar status 4 gegaan, met een bevestiging per email dat de omzetting per 30 november gaat plaatsvinden (had als wensdatum 1 december aangegeven). Prima.
Via de orderstatus (hier ook status 4) (
telfort website) zie ik dat ik binnen enkele dagen het modem en de inloggegevens ontvang, met als belangrijke zin "Op deze datum kunt u het modem installeren". Ik interpreteer dat als de datum waarop ik de inloggegevens ontvangen heb.
Vraag: Als ik het modem, met de inloggegevens, heb ontvangen kan ik dan inderdaad het modem al installeren (zoals gesuggereerd)? Of moet ik wachten tot 30 november, de datum dat de omzetting gaat plaatsvinden.
Ik heb momenteel IPB, en ga over op
Telfort inclusief bellen (met nummerbehoud). Aan KPN (IPB)doorgegeven dat mijn wens-overstapdatum 1 december is. Contract wordt beeindigd per 13 december.
Natuurlijk kan ik het gaan proberen of het werkt

Maar wil voorkomen dat ik met te vroegtijdige aansluiting iets in de wielen ga rijden. Vandaar mijn vraag.
Groet,
Maarten
[
Voor 8% gewijzigd door
Verwijderd op 01-11-2007 12:44
]