Als ik dit zo lees op de site, zou het alleen meer een versnelling teweeg brengen in het zenden van berichten. Dus niet in het openen.
Maar ik snap sowieso niet waarom je dat versneld wilt hebben, ik vind het openen echt snel gaan op deze gsm.
Even iets heel anders. Ik loop nou tegen het volgende probleem aan:
Als ik een nieuw contact toe wil voegen, en ik slecteer netjes detail 'mobiel' en ik druk op ok, dan krijg ik er allemaal andere details bij, terwijl dat in het begin niet zo was. Hij lijkt standaard nu te staan op de volgende details erbij: Voornaam, achternaam, mobiel, telefoon, e-mail, video oproep, semafoon, internettelefoon, p2t, bedrijg, functie en synchronisatie.
Ik heb echt geen enkel idee waarom hij dit opeens zo doet. Ik kan me ook niet indenken of herinneren dat ik het zo ingesteld zou hebben. Ik weet ook niet eens of je het kunt instellen.
Ik hoop echt dat iemand dit herkent, of iets vanaf weet. Ik vind het behoorlijk irritant om teleks alle overige niet gebruikte details te moeten wissen.