Verwijderd schreef op dinsdag 01 mei 2007 @ 23:18:
[...]
nog meer generfed? warlocks doen nog steeds zieke dmg met zieke hp en survivability en goede cc mogelijkheden, curse of tongues nerf, niet echt het einde vd wereld lijkt me dat hij nu korter duurt, 30 sec was gewoon te imba in pvp. En over trinket, vergeet er even niet bij te zeggen dat je nu wel stun en slow effects kan weghalen ipv polymorph, geen slechte trade
Dat is wel een slechte trade. De classes die kunnen stunnen en slowen (rogues dus) zijn toch niet meer te pakken, ook al heeft die trinket een cooldown van 1 minuut in plaats van 5 minuten, rogues pak je er niet mee. Mages echter, die normaliter goed te doen waren, zijn nu veel lastiger, zeker als zij als eerste aanvallen.
En over welke zieke dps heb je het? Warrior slaan me gemiddeld voor 2000 damage, mages pyroblast/fire blast combo doet 6000 in 1 seconde. Een standaard elemental shaman outdps-ed een goede warlock in de 5 man instances (niet direct roepen dat het niet zo is, ik heb het al 10 keer meegemaakt, spelers van die party dachten ook dat het niet kon, totdat ik de dps meter liet zien, ook de mage en rogue in die party bleven ver achter hem, dus check het zelf eerst maar eens).
En in onze battlegrounds doen Hunters de meeste damage (en warriors hebben de meeste killing blows), warlocks zijn niet boven gemiddeld daar ofzo, het enige krachtige is dat ze nog vrij veel damage kunnen doen terwijl ze al dood zijn.
Ik geef toe dat deathcoil de enige skill is die je overpowered kan noemen, maar heeft 2 minuten cooldown, als Cloak of Shadows dat ook heeft, hoor je mij niet meer klagen, een dergelijke nerf vind ik al voldoende.