[Ervaringen] Partyfotografie deel 7 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 3 ... 11 Laatste
Acties:
  • 10.347 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Josh
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 11-12-2021

Josh

A Cloggy in Norway

abrakadaver schreef op maandag 16 april 2007 @ 17:09:
Zo klein is 'het wereldje' niet hoor...
Daarnaast, als je een goede dienst levert vinden je klanten het ook niet erg als je met je prijs omhoog gaat. Zou wat zijn als je je prijzen niet mag verhogen als je product beter wordt :)

en als je voor nu afspreekt dat je alleen web-size aanlevert voor die paar tientjes, dan komen ze er vanzelf wel achter wat een hi-res foto kost.
(want die willen ze dan blijkbaar toch wel graag hebben als ze er om vragen, en dan kan je gewoon je volle tarief vragen)
Het probleem is niet dat je geen verhoging mag vragen voor een verbeterd product, het probleem is dat dit voor een werkgever moeilijk te begrijpen is dat je product zoveel beter is dat je het driedubbele kab vragen. Ik kan best begrijpen dat je een imago krijgt van een laag tarief maar ik ben ook iemand die zichzelf niet weerhoudt om kosten wat het kost dat proberen te veranderen.

Gerard, neo en jules hebben volgens mij inderdaad gelijk dat het belangrijk is om een goed en sterk imago te hebben want ookal maak je goede foto's, je verkoopt het niet en als je het dan toch verkoopt dan is het voor een te lage prijs. Een goed imago i.c.m. goede contacten is even belangrijk als goede foto's maken.

Misschien is het niet duidelijk dat ik niet voor die vergoeding gevraagd heb? Daarnaast lijkt het me best goed te doen om het gewoon stil te houden, er is in principe maar een iemand die weet wat ik verdien (op jullie na) en diegene kan best daarover zwijgen als ik hem dat vraag. Volgende keer maar even over hebben dan :).

Ik weet niet óf ik hiermee door wil maar áls ik ermee door wil moet ik niet mijn eigen ruiten ingegooid hebben natuurlijk.

[ Voor 3% gewijzigd door Josh op 16-04-2007 18:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J3roen
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

J3roen

Intentionally left blank

Anoniem: 167065 schreef op maandag 16 april 2007 @ 12:50:
[...]

oh en hier alvast dan maar een pauzefilmpje (van de after) in afwachting van mijn fotos voor degene die ongeduldig worden.
http://www.youtube.com/watch?v=-MZAp_kNtTE
Ik zie een Hos! :P Leuk feestje man!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

GerardHenninger schreef op maandag 16 april 2007 @ 02:13:


[...] Maar dan vind ik niet dat je geld (hoe weinig dan ook) moet vragen omdat je jezelf toevallig "fotograaf" noemt. Je moet in eerste instantie gewoon oefenen, dingen vastleggen die jezelf leuk vindt, leren om te spelen met het wisselende licht etc etc etc. Dit kan je dus, zoals jules zegt, prima oefenen bij een partysite. Na verloop van tijd kan je hopen dat je gevraagd wordt door een opdrachtgever en pas als je weet wat je kan, als je zeker bent dat je van de 150 foto's die je schiet, je 100 bruikbare kan afleveren, pas dan mag je een kleine vergoeding vragen, vind ik. [...]
Het is een beetje ongenuanceerd om er hard een limiet op te zetten. "Pas bij een keeper-rate van 2 op 3 mag je geld vragen" is in mijn ogen een beetje tè kort door de bocht.

Dat doet overigens niets af aan de kern van je betoog: Je hebt 100% gelijk dat je genoeg ervaring opgedaan moet hebben als je betaald werk wil verrichten. Je moet immers de beperkingen van jezelf en je apparatuur goed kennen en zonder ter plekke uitvogelen om kunnen gaan met lastige omstandigheden. Binnen grenzen, want overmacht is altijd mogelijk, moet je wel een bepaald niveau van fotografie kunnen garanderen tegenover een opdrachtgever.
[...] Pas als je op de top van je hobbyisme zit, dan ben je klaar voor het echte werk, want vergis je niet, in opdracht schieten kan heel anders zijn. Heb je wel eens gewerkt met een draaiboek? Kan je in 1 minuut tijdens een eenmalige happening 5 goede foto's schieten? Je verneukt het alleen maar voor jezelf als je in opdracht schiet en prutswerk aflevert. Mijn tip voor de beginners is dus : veel oefenen, gewoon doen omdat je het leuk vindt en pas als je onder druk kan werken en goede foto's kan afleveren, dan pas geld vragen.[...]
Het kan vriezen, het kan dooien. Zoals ik boven al aangaf: Je moet voldoende ervaring hebben om je werk te kunnen doen. Maar voor weinig hoogstaand mensen-kiekjes-op-de-dansvloer-voor-de-kroeg-website is (NOFI voor de mensen onder ons die alleen dit soort partyfotografie doen) minder nodig dan voor een spread moeten zorgen voor groot dance magazine. Je hoeft niet per sé goed genoeg te zijn om alle aspecten van partyfotografie aan te kunnen voordat je je laat betalen voor je werk.
Als laatste : het is ook ontwetendheid van de opdrachtgevers, ze gaan er vanuit dat iemand met een camera foto's kan maken en ze hebben meestal geen flauw idee hoe lastig fotograferen het soms is, dus prima, laten we een goedkoop iemand inhuren met een DSLR. Daarnaast zitten ze niet in "het wereldje" zoals wij, dus hebben ze niet echt vergelijkingsmateriaal...
Very very true!

Een deel van je professionaliteit zit 'em dan ook in communicatie met de opdrachtgever. Vragen wat de wensen zijn, aangeven hoe jij er invulling aan kan geven, enzovoorts. En wees dan ook duidelijk dat je géén wonderen kan verrichten. Voorbeeld? Ik zeg altijd tegen een potentiele nieuwe klant dat sfeer voor een groot gedeelte van het licht afhangt, en bij gebrek aan dat laatste kan ik gewoon minder goed mijn ding doen. Een portfolio hebben om naar te verwijzen is ook een pré.

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

CRiSiS schreef op maandag 16 april 2007 @ 18:24:
[...]


Ik zie een Hos! :P Leuk feestje man!
nop dat heb je verkeerd gezien, ik ben pas smiddags gekomen en dit is sochtends vroeg ;)

ok en hier dan alvast wat fototjes, allereerst het badhuis in oost op vrijdag.
lastige locatie vond ik en was niet helemaal in de stemming

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-13-badhuis/thumb2/image02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-13-badhuis/thumb2/image20.jpg

dus maar meteen door naar blijburg op zaterdag

bij binnenkomst al meteen bekenden
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-14-blijburg/thumb2/image02.jpg

electro act stikka, ze beginnen steeds beter te worden in hun performance en muziek :)
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-14-blijburg/thumb2/image14.jpg

en weer was er een dame die met mij op de foto wou (nee dit is niet de dame die er later voor zorgde dat ik een stuk minder fotos ging maken )
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-14-blijburg/thumb2/image20.jpg

leuk uitzicht, en zoals te zien erg druk, dat maakte het ook nog eens moeilijk om fotos te maken
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-14-blijburg/thumb2/image16.jpg

trainingskamp voor de toekomstige housegeneratie :+
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-14-blijburg/thumb2/image29.jpg

buitenfeesie, om 5 uur smiddags , de meesten waren toen al 12 uur bezig aldaar :p
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-15-blijburgafter/thumb2/image27.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-15-blijburgafter/thumb2/image02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-15-blijburgafter/thumb2/image07.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-15-blijburgafter/thumb2/image10.jpg

het moerasgebied achter het dijkje
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-15-blijburgafter/thumb2/image22.jpg

[ Voor 89% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 16-04-2007 22:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J3roen
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

J3roen

Intentionally left blank

Anoniem: 167065 schreef op maandag 16 april 2007 @ 20:34:
[...]

nop dat heb je verkeerd gezien, ik ben pas smiddags gekomen en dit is sochtends vroeg ;)
Hmm ik dacht je te herkennen meteen aan het begin van het filmpje :) (heeeel kort in beeld)
De zonnebril foto is erg cool, misschien niet origineel maar erg cool :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
hos, je begrijpt dat we nu die dame willen zien heh! :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J3roen
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

J3roen

Intentionally left blank

GerardHenninger schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 00:41:
hos, je begrijpt dat we nu die dame willen zien heh! :P
u huh :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
GerardHenninger schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 00:41:
hos, je begrijpt dat we nu die dame willen zien heh! :P
Wanneer kan ik m'n shots online gooien? :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
neographikal schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 00:53:
[...]


Wanneer kan ik m'n shots online gooien? :P
Wanneer jij wilt :) De Asta heeft ze al, dus vermaak ons hier maar met je foto's! (klasse werk btw)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Okay, dit wordt een heftig dagje qua bandbreedte :P Foto's! Silly's Den Haag met Cocktailz; een selectie uit de set waar ik zelf ook erg happy mee ben (en Gerard gelukkig ook, fiew :z ;) )

1
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2500.jpg

2
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2501.jpg

3
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2502.jpg

4
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2564.jpg

5
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2660.jpg

6
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2702.jpg

7
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2796.jpg

8
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2841.jpg

9
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2919.jpg

10
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2967.jpg

11
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_2968.jpg

12
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3071.jpg

13
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3185.jpg

14
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3206.jpg

15
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3234.jpg

16
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3250.jpg

17
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3271.jpg

18
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3296.jpg

19
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3425.jpg

20
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3436.jpg

21
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_3464.jpg

22 Past niet in de set voor de Asta (zoals je ziet, alles is kleur++, vond ik zelf goed passen bij het Cocktailz imago / roze logo) maar hij is wel zo vet dat ik hem hier wil posten :)
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-14-Cocktailz-GoT/IMG_encore.jpg

Die Johnny Kelvin is trouwens goed zeg, mozeskriebels, wat een energie spat er van die gast af. Hij gaat er echt volledig voor, geweldig om te zien! We hebben ons (=vriendin, Jules+een vriendin en ikzelf) in ieder geval uitstekend vermaakt. Gerard, bedankt _O_

Mochten we ooit weer eens zoiets doen en je hebt weer een modeshow, neem die 24-70 maar weer mee. M'n 30 is een prachtportretlens maar bij dat op en neer lopen verandert alles zo rap dat die zoomlens echt een killer is :)

[ Voor 9% gewijzigd door neographikal op 17-04-2007 01:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J3roen
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

J3roen

Intentionally left blank

mooie foto's! toppers :) Mooi licht zo te zien maar hoe dan ook heb je er perfect gebruik van gemaakt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tom
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Tom

Mooie foto's, gave kleurtjes :)

Alleen wat voor avond was het? Soort modeshow en feestje tegelijk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
neographikal schreef op maandag 16 april 2007 @ 17:46:
[...]
Ik denk dat een aantal mensen zich hier behoorlijk vergissen hoe klein de wereld wel niet is. Ik ben al vaker bij een toko binnen gelopen waar men m'n naam toch wel eens gezien of gehoord had :)
Oh dat is zeker waar, maar waar ik eigelijk op doel is dat er meerdere lagen in 'het wereldje' zijn.
Wanneer je begint dan doe je het voor niks of voor weinig, op het moment dat je beter wordt en je verdienste omhoog kan schuif je vanzelf door naar andere opdrachtgevers. (of andersom, nieuwe opdrachtgevers die meer van je verwachten laat je meer betalen) Die disco die niet meer dan een paar tientjes (of niks) wil betalen zoekt wel weer een andere beginner. Die nieuwe opdrachtgevers verwachten meer kwaliteit en willen daar (iig meestal) ook voor betalen.
Als het goed is stap je (door de steeds beter wordende kwaliteit van je werk) omhoog in die lagen en dus ook met de beloning.

Dat die disco waar je begon je nog steeds niks of weinig wil betalen betekent niet dat er geen andere opdrachtgevers zijn die wel voor kwaliteitsfoto's willen betalen. Maar dan moet je wel kwaliteit kunnen leveren (En dat kunnen bewijzen met een portfolio en resume).

Het is fijn om wat vaste klanten te hebben voor een constante stroom inkomsten, maar ik heb het liefst zoveel mogelijk nieuwe opdrachtgevers erbij om m'n netwerk te vergroten en te verstevigen :) En wat dat betreft is het wel weer een klein wereldje (zoals alles in de entertainment/muziek) want hoe meer mensen je kent (jouw werk/persoon kennen) hoe beter je opdrachten.

Coole set foto's in je laatste post! Erg strak :)

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 65494

Cool pics indeed !!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

zekers cool 8)

alleen die foto 17 kwam me toch wel een beetje bekend voor qua licht en compo.

eventjes weer het archief in uit de oude analoge tijd (ik kwam toen net terug uit thailand met nog een 100 iso rolletje erin, ik had hem net verwisseld voor 800 iso alleen bleef mijn camera op 100 staan. plus 1 stop extra maakt deze foto 16x overbelicht :p )
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/zirk/2004-03-27-distelweg/thumb/zirk.jpg
:+

[ Voor 28% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 17-04-2007 17:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tom
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Tom

En wat zijn de plannen dit weekend? :)

Ik ben waarschijnlijk zaterdag vrij, als dat zo is ga ik ff bij een bevriende DJ langs. Volgens mij is de locatie alleen niets speciaals.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
vanavond een concertje fotograferen, morgenavond ook.

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Thanks voor de complimenten lui; ik ben zelf ook erg tevreden over die shoot :) Gerard was weer zo gek als een looien deur, dus het was gewoon supergezellig ;)

Morgen weer naar Nijmegen toe, eens zien wat dat gaat worden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Weekendje vrij, komt mooi uit, lekker verjaardag van m'n pa vieren en weer eens oude bekenden opzoeken in't zuiden :Y)

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

jules schreef op vrijdag 20 april 2007 @ 10:16:
Weekendje vrij, komt mooi uit, lekker verjaardag van m'n pa vieren en weer eens oude bekenden opzoeken in't zuiden :Y)
doe de groetjes aan grubs :w

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rapture
  • Registratie: Februari 2004
  • Nu online

rapture

Zelfs daar netwerken?

Anoniem: 167065 schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 10:52:
eventjes weer het archief in uit de oude analoge tijd (ik kwam toen net terug uit thailand met nog een 100 iso rolletje erin, ik had hem net verwisseld voor 800 iso alleen bleef mijn camera op 100 staan. plus 1 stop extra maakt deze foto 16x overbelicht :p )
Met andere woorden, 4 stops overbelicht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

rapture schreef op vrijdag 20 april 2007 @ 10:29:
[...]
Met andere woorden, 4 stops overbelicht.
yep zo kan je het ook stellen :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

ok en voordat dit topic teveel wegzakt hier dan nog mijn fototjes van gisteravond, wederom weer een keer in pacific parc

lief....
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image21.jpg

stoer..
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image28.jpg

guitig..
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image31.jpg

stel..
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image44.jpg

omkoping.. :+
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image43.jpg

liefde in de deurpost *;
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-20-pacificparc/thumb2/image45.jpg

oh en het rode afdekplaatje voor mijn ST-E2 is wederom verdwenen :'( :'( :'( :'( :'( :'( 8)7 7(8)7 8)7 7(8)7

[ Voor 13% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 21-04-2007 20:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 28-06 19:38

Chiron

Moderator Discord
Vannacht weer ff wezen vissen:

#1: Ben Liebrand achter de decks
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0085.jpg

#2: Dansende chicks
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0067.jpg

#3: Sfeertje hoor!
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0109.jpg

#4: Meneermeneer mogen we op de fotoooww? tuurlijk :z
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0059_1.jpg

#5: idem
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0084.jpg

#6: Overzichtje
Afbeeldingslocatie: http://pisang.demon.nl/pictures/hitfeest21-4-2007/DSC_0020.jpg


Geeft hopelijk wel een indruk van het feest :) Voor de rest nog tig peopleshots van dronken mensen en lekkere chicks, maar die vinden jullie vast niet zo interessant :p

[ Voor 15% gewijzigd door Chiron op 22-04-2007 21:04 ]

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
nouuu... die chicks zou je evt wel mogen tonen ;)

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

wow te gek vanavond. nog even naar een trance feesie geweest achter de vuilverbranding. kom ik daar opeens ook een fotograaf tegen met een fuji dslr en een fisheye (ralph jij weet denk ik wel om wie het gaat nu) heb voor de komende maanden weer genoeg geleerd *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* kan niet wachten tot het volgende feesie , floris pass on the ritalinnnnnn please *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*

hier alvast een paar fotos , nog geen nabewerking op gedaan qua contrast of iets dergelijks en zo

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/600/image01.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/600/image02.jpg

zo en nu slapie doen :z

[ Voor 26% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 22-04-2007 23:23 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J3roen
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

J3roen

Intentionally left blank

Zo he! Die is goed met vuur :P (lekker foto!!)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
wow hos! die 2e is gaaf!
ben benieuwd naar de rest :)

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toff
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 11-06 19:19

Toff

FP ProMod
Chiron schreef op zondag 22 april 2007 @ 21:00:

#4: Meneermeneer mogen we op de fotoooww? tuurlijk :z [afbeelding]
OMG ! Als meisjes "MENEER" tegen je gaan zeggen, dan is je leven zo goed als voorbij...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 28-06 19:38

Chiron

Moderator Discord
Heb je ook inhoudelijk nog wat op de foto op te merken? Post anders gewoon niet.

ontopic:
Hos! vette foto met dat vuur, zijn er hopelijk meerdere pics van?

[ Voor 35% gewijzigd door Chiron op 23-04-2007 00:12 ]

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dodge_911
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

dodge_911

test wel 'ns wat

(overleden)
Een greep uit mijn weekend :
Afbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-21-Slices/mini_2007-04-22_03h35_Slices-147.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-21-Slices/mini_2007-04-22_00h10_Slices-005.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-21-Slices/mini_2007-04-22_03h20_Slices-115.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-20-Slices/mini_2007-04-21_00h41_Slices-022.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-20-Slices/mini_2007-04-21_01h47_Slices-062.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.docgonzo.com/albums/upload/2007-04-21-Slices/mini_2007-04-22_00h32_Slices-010.jpg<selfpic

Thumbs zijn klikbaar...
Toff schreef op maandag 23 april 2007 @ 00:00:
[...]
OMG ! Als meisjes "MENEER" tegen je gaan zeggen, dan is je leven zo goed als voorbij...
HEY! Dimmen jij :9 Ik werd gisteren ook een aantal keer meneer genoemd... Niets mis mee, zou ik zeggen :P

[ Voor 11% gewijzigd door dodge_911 op 23-04-2007 00:21 ]

:: Not an expert, but I play one on YouTube :: Dodgereviews @ Youtube ::


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toff
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 11-06 19:19

Toff

FP ProMod
Haha, het ligt toch wel erg gevoelig ;). Troost je, I've been there long ago...
Ben wel benieuwd naar de focuslengte van Chiron#2 - eigenlijk sowieso wel in de gebruikte lens (F1 max, volgens de Exif)?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 28-06 19:38

Chiron

Moderator Discord
Focus op oneindig, diafragma op F4 en een sluitertijd van 1/13 oid. , iso 400, flitser op zn aller aller laagste stand en met ingebouwde diffuser op de flitskop geklapt (sb800) lens is een Peleng.

Overigens met mn camera op heuphoogte geschoten toen ik langsliep, ze waren lekker aan het dansen en hadden niet door dat ik een foto maakte :)

[ Voor 28% gewijzigd door Chiron op 23-04-2007 09:29 ]

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 206663

Heel mooi Hos die 2e foto!!
Doet me een beetje denken aan de campagne fotos van Pepe Jeans, die hebben ook zo wat die kleuren en sfeer, knap werk dus :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

jeetje thanks, en dat terwijl ik de eerste foto zelf het meest apart vind :P

nou hier nog een paar vuurfototjes dan en wat andere
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/thumb2/image08.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/thumb2/image21.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/thumb2/image22.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/thumb2/image23.jpg

Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/2007-parties/2007-04-22-ah/thumb2/image13.jpg

;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Wat een leuke feestjes weer allemaal. Ik ga jullie niet vervelen met pica's van m'n pa's verjaardag (die ik ook helemaal niet gemaakt heb), maar wat ik me wel afvraag, hos, wanneer en waar ga jij je verjaardagsfeestje vieren? ;)

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grubeater
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 27-06 08:51

Grubeater

Gëxcommuniseerde Aap.

jules schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 01:26:
Wat een leuke feestjes weer allemaal. Ik ga jullie niet vervelen met pica's van m'n pa's verjaardag (die ik ook helemaal niet gemaakt heb), maar wat ik me wel afvraag, hos, wanneer en waar ga jij je verjaardagsfeestje vieren? ;)
Ja, de laatste hosfest was in 2003 of zo, op het Azart schip. Toen schoot hos nog analoog. En ik had toen lang haar.

Jules, vergeet je die foto's van zaterdag niet. :+

Honda Transalp XL600V | BMW R1200RT-P | Mijn fotomeuk | Revit Eclipse doorwaaijas XL nodig? DM mij.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Ik ga jullie wel vervelen met mijn foto's!

Deze keer dingen heel anders gedaan; Vista + Lightroom + Photoshop CS3 waar het voorheen nog XP + Capture One + Photoshop CS2 was. Tja, behalve dat het heel anders werkt vond ik het maar rete traag en dan heb ik het eigenlijk alleen over Lightroom. De reden overigens dat ik met deze nieuwe workflow werk is omdat het wat beter samenwerkt en daarnaast wil Capture One niet geinstalleerd worden op Vista.

Genoeg geluld, foto's! => Sundale @ Bloomingdale (strandfeestje zeg maar)

#01 - Huh, waarom neem je die kutkeffer mee?
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd032_600.jpg

#02 - Deze uitwerking heb ik vaak op vrouwen :S
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd040_600.jpg

#03 - Die rechter :9~ O+
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd065_600.jpg

#04 - Reclame
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd120_600.jpg

#05 - Zonsondergang + Bloomingdale logo
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd157_600.jpg

#06 - Chick met stropdas
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd171_600.jpg

#07 - Binnenkort een Red Bull feestje en ik had een suffe foto nodig voor op de site
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd214_600.jpg

#08 - Met het personeel het strand op
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd245_600.jpg

#09 - Dansen kreng!
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd297_600.jpg

#10 - Fish-eye fun
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd381_600.jpg

#11 - Ga los dan! (Roog is stiekem toch best wel goed)
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd397_600.jpg

#12 - Kusje? (K)
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd419_600.jpg

#13 - Fun met barpersoneel
Afbeeldingslocatie: http://temp.gerardhenninger.net/forum/2007/apr/20070422_sd460_600.jpg

Vorige keer merkte ik dat ik een pola-filter nodig had en die was ik helemaal vergeten te bestellen voor deze week, dus snel even een goedkoop Hama-filter laten halen. Op zich werkt het prima, er zit meer contrast in de wolkjes, maar OMG wat een CA in m'n foto's... niet normaal. Dus, reminder for self : luister naar neo, koop gewoon op tijd een goede B+W pola.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

jules schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 01:26:
Wat een leuke feestjes weer allemaal. Ik ga jullie niet vervelen met pica's van m'n pa's verjaardag (die ik ook helemaal niet gemaakt heb), maar wat ik me wel afvraag, hos, wanneer en waar ga jij je verjaardagsfeestje vieren? ;)
hmmm ik ben weer suf geweest met organiseren dus deze week gaat het zeker niet lukken. wil deze zomer nog wel iets van een feesie organiseren maar dan moet ik wel even tegen een frisse nieuwe lokatie aanlopen . misschien ook meteen in combi met een expositie lijkt me wel wat :)
Grubeater schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 01:42:
[...]

Ja, de laatste hosfest was in 2003 of zo, op het Azart schip. Toen schoot hos nog analoog. En ik had toen lang haar.

Jules, vergeet je die foto's van zaterdag niet. :+
jeetje wat schoot ik toen vage fotos zeg :+ (hela blieb staat ook nog op de achtergrond :p )

[ Voor 27% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 24-04-2007 08:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Lekker lekker Gerard, fijn weertje voor zo'n shoot ook :9 Mooie kleurtjes en je moet gewoon een Hoya pola halen, scheelt je de helft :P

Ik had maar een behoorlijk duf avondje te pakken; weinig te doen, maar toch een paar plaatjes.

1
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4150.jpg

2
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4162.jpg

3
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4288.jpg

4
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4296.jpg

5
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4306.jpg

6
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4338.jpg

7
Afbeeldingslocatie: http://www.neofoto.nl/Los/2007-04-22-Inferno/IMG_4436.jpg

Hopelijk zit de tent met koninginnedag wat voller :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 206663

GerardHenninger schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 04:42:
Ik ga jullie wel vervelen met mijn foto's!

Deze keer dingen heel anders gedaan; Vista + Lightroom + Photoshop CS3 waar het voorheen nog XP + Capture One + Photoshop CS2 was. Tja, behalve dat het heel anders werkt vond ik het maar rete traag en dan heb ik het eigenlijk alleen over Lightroom. De reden overigens dat ik met deze nieuwe workflow werk is omdat het wat beter samenwerkt en daarnaast wil Capture One niet geinstalleerd worden op Vista.
Mss gewoon Vista skippen en alles via OSx draaien? :+
De pics zien er anders wel heel mooi uit hoor!!

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 206663 op 24-04-2007 09:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tom
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Tom

Gerard, erg mooie foto's weer.
Maar waar gebruik je Photoshop nog voor wat in Lightroom niet kan? Ga je per foto nog zaken nabewerken dan?

[ Voor 11% gewijzigd door Tom op 24-04-2007 10:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Tom schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 10:06:
Gerard, erg mooie foto's weer.
Maar waar gebruik je Photoshop nog voor wat in Lightroom niet kan? Ga je per foto nog zaken nabewerken dan?
Het watermerk + sharpen....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 65494

Hey guys. Marty and I just refused to give pictures for Veronica magazine and they did not want to buy them. I'm sick and tired of been used like this....

So, are we fools or what ?

[ Voor 11% gewijzigd door Anoniem: 65494 op 24-04-2007 17:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

Anoniem: 65494 schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 17:39:
Hey guys. Marty and I just refused to give pictures for Veronica magazine and they did not want to buy them. I'm sick and tired of been used like this....

So, are we fools or what ?
No, fools thou art not!

Goedkoop is duurkoop, als men te krenterig is om te lappen voor hoogwaardige platen, dan moeten ze het maar met kapotgeflitste kiekjes doen hoor. Helaas is het onderdeel van het gebeuren... Je kan je zonder schande éénmalig voor gratis aanbieden aan een klant, enkel en alleen voor de eerste keer, maar er is absoluut geen verplichting om dat te doen.

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Anoniem: 65494 schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 17:39:
Hey guys. Marty and I just refused to give pictures for Veronica magazine and they did not want to buy them. I'm sick and tired of been used like this....

So, are we fools or what ?
but what's the story behind it ? were you hired to shoot pictures or were you just by accident on an event from veronica and shot some pics ? Some crucial information about feeling sick about it is missing ? (if I may ask ofcourse :$ )

en gratis aanbieden doe je toch alleen als je net begint ? lijkt me dat digitalfrog geen gratis sessies meer hoeft te doen met zijn portfolio ?

[ Voor 12% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 24-04-2007 19:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
JumpStart schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 18:24:
enkel en alleen voor de eerste keer, maar er is absoluut geen verplichting om dat te doen.
Meestal ga je dan de boot in en laten ze je lekker links liggen voor een volgende keer. Je bent het waard of niet :) Of je moet echt lol hebben in een klus en het wíllen doen, maar dan nog heeft Veronica Magazine echt de centen wel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Dat geld ook altijd... zucht..

Ik heb vorige week 5 gratis hi-res foto's aan PaarsMagazine gegeven (magazine van de vorige hoofdredacteur van ID&T Magazine) en ik heb er geen problemen mee. Heb gisteren 3 foto's verkocht aan de Elle (nee, geen modellenfoto's helaas) en daar ben ik niet heel rijk van geworden. En om het dan compleet te maken, morgen gaan er 20 foto's naar Red Bull voor een postcard-promo.... en die hebben WEL geld. Oftwel, soms vang je veel, soms niet, boeiend, je hebt er weer publicaties bij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toff
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 11-06 19:19

Toff

FP ProMod
No, for nothing goes the sun up, said the colefarmer ;), maar aan de andere hand (;)), je naam en website in Veronica Magazine is ook wel weer eervol? Moet je ervan eten, dan zeg ik volmondig NEE, niet doen, maar voor je naamsbekendheid / CV (published in ...) kan het niet echt kwaad?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 65494

It's a small world, when people that paid you a high price will find you give pictures for free to others they will stop doing business with you and your reputation will go down the drain.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toff
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 11-06 19:19

Toff

FP ProMod
Who is going to tell them? Nobody knows what they paid you, is it?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rafe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 27-06 13:12
Gerard: die kop van dat kutkeffertje :D ik ga met een grijns op m'n smoel slapen, that's for sure.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Anoniem: 65494 schreef op woensdag 25 april 2007 @ 00:46:
It's a small world, when people that paid you a high price will find you give pictures for free to others they will stop doing business with you and your reputation will go down the drain.
That's not completely true.

Als een lokale club mij 250 ex btw betaald voor een shoot prima..... Maar als een startend magazine met een oplage van 750.000 stuks een foto wil en daar geen budget voor over heeft dan doe ik niet zo moeilijk. Ik help hun en later helpen zij mij. Tis misschien ook omdat ik zelf een beetje weet hoe het er aan de andere kant (als opdrachtgever) aan toe gaat. Als iets of iemand mij kan helpen en ik help die persoon weer met een foto/dienst dan prima. Netwerken heet dat vaak.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 65494

Then It's partially true then, thanks - I agree :-)
And I was talking about Veronica magazine, not a non-profit organisation or a starting business.
There are basic business rules which are broken all the time, making it very difficult for photographers to make it a full time job. (nope, not quitting the day time job!)....

Ralph

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Rafe schreef op woensdag 25 april 2007 @ 00:58:
Gerard: die kop van dat kutkeffertje :D ik ga met een grijns op m'n smoel slapen, that's for sure.
[x] eens , kan je dat keffertje niet nog wat croppen :P

ok en wie gaat waar naar toe dit weekend ?
donderdag : ADM leeft benefietfeest
vrijdag : ADM leeft benefietfeest
zaterdag: weet nog niet
zondag: arc of goa
maandag: droogbak en feesie van isis in de spuistraat

zijn er nog luitjes met een overlappende planning :P

en yep lightroom ben ik ook mee gestopt toen de beta was verlopen. veels te traag voor batchverwerking :'(

[ Voor 43% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 25-04-2007 08:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeFeCt
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 25-06 15:11

DeFeCt

je wéét toch

@Gerard,
Wederom mooie pics! Misschien zin en tijd om eens een workshop te geven voor je fans?

Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • simon
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 27-06 16:16
DeFeCt is al een tijdje terug geprobeerd geloof ik... Erg erg veel animo...

|>


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

oh ps heeft iemand hier eigenlijk ervaring met de FUJI dslr voor partyfotografie ?? dit weekend zag ik er iemand mee aan het werk en naar ik vernam is die heel erg goed in kleuren. alleen op dpreview zie ik er geen test van en vergelijkingen ?? :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • puchelaar
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 15-09-2024
Heb het de laatste tijd niet zo bij gehouden, maar vroeger stonden de Fuji's volgens mij bekend om hun goede prestaties bij weinig licht. Wel traag als je meerdere foto's achter elkaar wilde nemen. En misschien handig om te weten; de Fuji's zijn gebasseerd op Nikonbodies en hebben een Nikon mount, wat betekent dat daar dezelfde lenzen op passen als op Nikons.

/edit:
basic gegevens bij de aankondiging en userreviews van de S5
de dpreview van de S3
de dpreview van de S2

[ Voor 34% gewijzigd door puchelaar op 25-04-2007 09:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tom
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Tom

Anoniem: 167065 schreef op woensdag 25 april 2007 @ 08:07:
[...]

en yep lightroom ben ik ook mee gestopt toen de beta was verlopen. veels te traag voor batchverwerking :'(
Ik vind de final een stuk sneller als de beta :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

puchelaar schreef op woensdag 25 april 2007 @ 08:57:
Heb het de laatste tijd niet zo bij gehouden, maar vroeger stonden de Fuji's volgens mij bekend om hun goede prestaties bij weinig licht. Wel traag als je meerdere foto's achter elkaar wilde nemen. En misschien handig om te weten; de Fuji's zijn gebasseerd op Nikonbodies en hebben een Nikon mount, wat betekent dat daar dezelfde lenzen op passen als op Nikons.

/edit:
basic gegevens bij de aankondiging en userreviews van de S5
de dpreview van de S3
de dpreview van de S2
Het dynamisch bereik schijnt overweldigend te zijn. Ik heb er ook heel even naar gekeken. Maar ieder voordeel heeft zijn nadeel, ze schijnen takketraag te zijn, zeker als je met die verhoogde resolutie gaat werken. Denk daarbij aan een snelheid van ettele seconden bezig met het opslaan van een foto. Leuk voor studiowerk wellicht, maar niet echt in de party scene...

Voor de compacts moet je bij pvdplanet zijn. Hij doet nagenoeg alles met compacts...

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeFeCt
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 25-06 15:11

DeFeCt

je wéét toch

Simon schreef op woensdag 25 april 2007 @ 08:36:
DeFeCt is al een tijdje terug geprobeerd geloof ik... Erg erg veel animo...
geprobeerd of ook gedaan?

Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
DeFeCt schreef op woensdag 25 april 2007 @ 13:27:
[...]


geprobeerd of ook gedaan?
Geen van beide, ik wilde gewoon peilen hoeveel mensen zoiets zouden willen.....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeFeCt
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 25-06 15:11

DeFeCt

je wéét toch

GerardHenninger schreef op woensdag 25 april 2007 @ 14:05:
[...]
Geen van beide, ik wilde gewoon peilen hoeveel mensen zoiets zouden willen.....
Bij deze dan! Ik was al erg gecharmeerd van je 'indoor' partypics en ben blij te zien dat je daar buiten netzo goed bent. Lijkt me erg leerzaam...

Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Met jou nog een horde aan volksstammen geloof ik :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Fanmail kan naar :

GerardHenninger.net
Postbus 158
2501 CD Den Haag

:P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nomad
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:25

Nomad

Moderator Foto & Video

a.k.a. Martijn

GerardHenninger schreef op woensdag 25 april 2007 @ 15:36:
Fanmail kan naar :

GerardHenninger.net
Postbus 158
2501 CD Den Haag

:P
en slipjes enzo dan :P (misschien dat DeFect nog wat moois thuis heeft liggen :+)

Aantal strandfeestjes wordt wel groter, het weer is er ook heerlijk voor :)

Commercieel fotograaf - Zakelijke portretten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aramdin
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 24-07-2024
Ik ben er ook wel voor te porren, kan wel wat meer ervaring gebruiken met het goed gebruiken van flitsen :)

Instagram / YouTube


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

Over werken voor nop :X

Nou, ik was ik dus gevraagd om bij een plaatselijk eetcafé op koninginnedag te komen fotograferen van half 4 tot 9. Mooi, 5 uurtjes aantikken, ook nog eens Hans Dulfer meemaken, toch geen kleintje. Alleen budget zou mogelijk een probleem kunnen zijn. Dulfer staat er kennelijk al tegen reductietarief, een ander bandje deed het tegen kostprijs (voorprogramma voor Dulfer is ook niet mis) en jawel...

Het K'dag budget blijkt dus op. Hoe graag ze ook willen, geen pecunia's beschikbaar. Nou ken ik m'n contactpersoon bij die toko (een van de vrijwilligers daar binnen de organisatie) al jaren, dus dan ben je wat informeler en wil je eventueel wel wat water bij de wijn doen. Maar ik heb er al een keertje voor drankmuntjes gefotografeerd. Die ene "eerste keer voor nop" was dus al verbruikt. Kon ik ècht niet komen fotograferen? Natuurlijk snapte hij het wel als ik nee zou zeggen.

Moeilijk moeilijk. Nou, als ze me in natura (een goede fles sterke drank a ongeveer 40 euro) betalen, wat mogelijk via een ander budget wel te doen valt, dan wil ik wel meneer Dulfer en nog een staartje voorprogramma meepakken. En met drankmuntjes en een avondmaaltijd erbij, nou, we zien wel of ik nog blijf hangen. Geen verplichting, maar als het bevalt, wie weet.

Heb ik me nou laten pakken? Beetje wel O-) Aan de andere kant, ik heb zelf 5 jaar saxofoon gespeeld, dus ik denk zo dat ik ook gewoon lekker zal genieten van Hans Dulfer.

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Kun je voor niks?
- Nee
Ja maar...
- Prijs verlaagd
Blabla, kun je toch echt niet?
- Okay dan maar

Je diensten hebben een prijs - of niet - maar omdat de klant geen geld heeft niks vragen.... Mja, ik zou het niet doen. Je hebt ze al eens eerder gematst, gewoon een avondje erbij zijn en een keer een paar euro aan een maaltijd besteden hadden ze ook uit zichzelf kunnen doen om jou een keer te matsen :P Een keer een avond schieten zonder dat je betaald krijgt is op zich niet zo erg, als je er wat anders uit weet te halen en dat ook de originele insteek was :)

Maarja, dat is hoe ik er tegenaan kijk :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

voor jumpstart , hier nog een archieffoto van 16 december. hans dulfer met dimitri samen :)
Afbeeldingslocatie: http://thehospages.com/pictures/parties/2006-12-16-fabelhaft/thumb2/image14.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

neographikal schreef op woensdag 25 april 2007 @ 20:09:
Kun je voor niks?
- Nee
Ja maar...
- Prijs verlaagd
Blabla, kun je toch echt niet?
- Okay dan maar
Niet voor niets maar tegen betaling in natura, hoogalcoholisch ter waarde van 40 euro. En dat voor 2 uurtjes lol en ook nog gratis drank en een avondmaaltijd. Als het alleen hap en drank was, dan had ik het niet gedaan.

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Probleem wat ik daarmee zou hebben is dat je alsnog enorm gaat zakken t.o.v. je eerdere prijs en dat er mogelijk eens geroepen wordt richting een kennis: Joh, als je bij hem lang genoeg volhoudt dan ....

Ik ben er altijd uiterst voorzichtig mee, met matswerk; ik heb liever de naam dat ik enorm strak ben qua afgeleverd werk, afspraken, communicatie, etc. dan dat ik nog wel eens iemand wil matsen. Ik moet zeggen dat het goed werkt: ik ben al eens ingehuurd ten koste van een stel paupers die voor niks kwamen (!) en de organisatie achteraf enórm blij was dat ze mij rond had lopen. Ja het kost dan een paar centen, maar so be it, het is wel geregeld en goed ook. Geen zorgen en een goede nachtrust? Bel 0900-neo so to speak :P

Daar probeer ik de nadruk te leggen: een stuk professionaliteit, matswerk past daar in mijn beleving niet zo in :)

[ Voor 9% gewijzigd door neographikal op 25-04-2007 20:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tom
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Tom

Zolang je geen andere betaalde opdrachten ervoor hoeft af te zeggen lekker gaan, zeker als je zelf Hans Dulfer erg goed vind en er graag bij aanwezig wil zijn :)

Even in het algemeen.
Ik sta er wel van te kijken dat je blij moet zijn met drankmuntjes. Like; ik vind het vrij normaal dat je af en toe wat te drinken krijgt (zonder alcohol uiteraard). Als ik m'n huis laat schilderen krijgen die jongens ook een kopje koffie of wat fris in de pauzes. Bovendien kost drinken haast niets voor de horeca. Ik zou het schraal vinden als je dat zelf moet betalen, maar wie ben ik.




Gelijk even een vraag dumpen die ik eigenlijk alleen zelf kan beantwoorden, maar wel graag wat andere meningen wil horen. Ik werk nu vanaf 2002 (dikke vijf jaar dus) in een vrij grote discotheek, daar heb ik naast wat andere werkzaamheden ook wekelijks foto's gemaakt. Ik meen een dikke 60.000 foto's in totaal, heb ze namelijk allemaal nog. Ben dus nooit vrij, en uiteraard werken met feestdagen (carnaval, pasen, kerst, oud op nieuw etc.). Komt dus neer op gemiddeld 30 uur per maand, ik krijg normaal betaald zoals ander horecapersoneel.

Daar heb ik altijd met een compactcamera geschoten van mezelf, crappy kwaliteit maar toch kon je er met wat kunst en vliegwerk best een redelijk (voor wat het is) resultaat uit krijgen. Ja lach maar ;)
Vorig jaar ben ik overgestapt op een 400d, nu met 430ex, grip/strap, Tamron 17-50mm f/2.8, Canon 50mm f/1.8 (en binnenkort volgt nog de Sigma 15mm f/2.8 fish).
Omdat ik al jaren met dat andere ding op manual rondliep in een discotheek was de overstap niet eens zo heel groot, terwijl kwaliteit wel met stukken vooruit is gegaan :)

Maargoed, het laatste jaar is het daar erg rustig. Omdat ik er toch hoofdzakelijk voor m'n plezier werk wil ik er stoppen. Dat ik nu geld steek in een cam was ook niet zonder reden.
Wat dan? Freelance werken? Ergens in vaste dienst? Een party-site opzetten (zou kunnen, alle kennis is aanwezig)?
De meeste hier werken meen ik op freelance basis. Heeft voordelen maar ook nadelen, maar waarom hebben de meeste daarvoor gekozen?
Ik weet eigenlijk zelf nog niet helemaal wat ik wil, ik wil in ieder geval geen gigantisch grote feesten doen, dat massale lijkt me niks (en ik hoef/wil niet concurreren met Floris enzo ;)). In vaste dienst kan ook maar ik denk dat weinig discotheken er een functie voor hebben, meestal is het toch iemand van het personeel die op de auto stand met een compactcamera wat foto's maakt (zo ben ik tenslotte ook begonnen). Ik heb aardig wat contacten in de horeca, dus daar kan ik best gebruik van maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

Al goed, al goed Neo, ik snap je standpunt. :+

In dit specifieke geval hoef ik me geen zorgen te maken om m'n reputatie. Die contactpersoon wéét dat goedkoop duurkoop is, en als er budget geweest zou zijn, dan had ik er betaald gestaan, in plaats van betaald in natura. Van verwateren is hier niet echt sprake.

Via diezelfde contactpersoon staan jij, Floris en ik misschien 8 juni wel een leuke klus te doen, weet je nog? ;)

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pvdplanet
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 26-08-2023
jules schreef op woensdag 25 april 2007 @ 10:26:
Voor de compacts moet je bij pvdplanet zijn. Hij doet nagenoeg alles met compacts...
De S3 Pro is retetraag en de focus in het donker is niet altijd betrouwbaar. De S5 Pro ga ik eerst eens uitgebreid proberen voordat eventueel een overstap zal worden gemaakt. Als je de live-preview, face detection en dynamic range niet nodig hebt dan is de Nikon D200 natuurlijk een veel betere keus: sneller en een stuk goedkoper...

Agenda: zaterdag Erotic City in de Vechtsebanen, zondag Rockit in de Central Studio's (ook Utrecht) en maandag Mayday in Dortmund 8)

[ Voor 11% gewijzigd door pvdplanet op 25-04-2007 20:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toff
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 11-06 19:19

Toff

FP ProMod
JumpStart schreef op woensdag 25 april 2007 @ 20:14:
[...]
Niet voor niets maar tegen betaling in natura, hoogalcoholisch ter waarde van 40 euro. En dat voor 2 uurtjes lol en ook nog gratis drank en een avondmaaltijd. Als het alleen hap en drank was, dan had ik het niet gedaan.
Vaag, want zo'n fles drank wordt tegen een veelvoud van de inkoopprijs uitgeschonken, dus hoe gaat men dat verantwoorden?
Laat je niet in de maling nemen zou ik zeggen. Er zijn zat sloebers met een digicam die het voor niets willen doen, maar ze vragen jou? Dan mag het ook wat kosten toch? Gewoon eerlijk loon naar werken en anders ga je lekker landschapjes schieten in je eigen tijd - met een CD van Dulfer op je mp3speler desnoods... Geloof jij nou echt dat Hans Dulfer voor een fles drank komt optreden? Als het voor een goed doel zou zijn, OK, dat zou iets anders wezen, maar er wordt die dag door iedereen geld verdiend, dus waarom niet door jou?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janklp
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 25-06 13:34

janklp

FortyTwo Capital

Nou nou, ik meld me maar eens hier. Vandaag mijn vuurdoop in the Partyfotografie scene ondervonden middels een VWO 6 gala waar ik gevraagd was te fotograferen. Had niet de beschikking over een externe flits maar ik vertrouwde maar even op mn ingebouwde flitser icm dragging the shutter. Na een half uur kwam er een fotograaf langs die zomaar zijn SB-800 uitleende en die hem aan het einde van de avond pas weer terug wilde.

Wat heerlijk zeg zo'n externe flitser, wel even wennen zo voor de eerste keer maar mede door het lezen van alle Partyfotografie topics kon ik toch redelijk overweg met de flitser. Lang niet alle mogelijkheden benut maar altijd beter dan met de interne flitser. Uiteindelijk zijn er volgens mij vrij redelijke resultaten uitgerold, althans voor de maatstaven die dit publiek stelde. In vergelijking met de echte fotografen hier is het peanuts maargoed. Toch 660 foto's gemaakt met 1 accu vandaag :) Resultaten volgen een dezer dagen.

* janklp hoopt komende maanden een budget te vinden voor een sb-600.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

Toff schreef op donderdag 26 april 2007 @ 01:14:
[...]
Vaag, want zo'n fles drank wordt tegen een veelvoud van de inkoopprijs uitgeschonken, dus hoe gaat men dat verantwoorden?
Laat je niet in de maling nemen zou ik zeggen. Er zijn zat sloebers met een digicam die het voor niets willen doen, maar ze vragen jou? Dan mag het ook wat kosten toch? Gewoon eerlijk loon naar werken en anders ga je lekker landschapjes schieten in je eigen tijd - met een CD van Dulfer op je mp3speler desnoods... Geloof jij nou echt dat Hans Dulfer voor een fles drank komt optreden? Als het voor een goed doel zou zijn, OK, dat zou iets anders wezen, maar er wordt die dag door iedereen geld verdiend, dus waarom niet door jou?
Mijn fout... Als het alleen de muntjes en de avondmaaltijd was, en dus niet t.w.v. €40+, dan had ik het niet gedaan. En nee, Dulfer zal niet voor een fles drank komen. :+

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Janusz schreef op donderdag 26 april 2007 @ 02:46:
Nou nou, ik meld me maar eens hier. Vandaag mijn vuurdoop in the Partyfotografie scene ondervonden middels een VWO 6 gala waar ik gevraagd was te fotograferen. Had niet de beschikking over een externe flits maar ik vertrouwde maar even op mn ingebouwde flitser icm dragging the shutter. Na een half uur kwam er een fotograaf langs die zomaar zijn SB-800 uitleende en die hem aan het einde van de avond pas weer terug wilde.

Wat heerlijk zeg zo'n externe flitser, wel even wennen zo voor de eerste keer maar mede door het lezen van alle Partyfotografie topics kon ik toch redelijk overweg met de flitser. Lang niet alle mogelijkheden benut maar altijd beter dan met de interne flitser. Uiteindelijk zijn er volgens mij vrij redelijke resultaten uitgerold, althans voor de maatstaven die dit publiek stelde. In vergelijking met de echte fotografen hier is het peanuts maargoed. Toch 660 foto's gemaakt met 1 accu vandaag :) Resultaten volgen een dezer dagen.

* Anoniem: 167065 hoopt komende maanden een budget te vinden voor een sb-600.
ben benieuwd, leuk weer eens een kakelverse partyfotograaf met zijn eerste plaatjes *O* *O* *O* *O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 206663

Morgen weer een Jumpfeestje!

WONDERLAND - Dj Wonder's Birthday Party!!!
100% Jump & Hardstyle

Lobotomy Inc. (FR) - Babaorum Rec.
Polycarpus (NL) - Jumper Rec.
Wonder - Party Pig / Waves of memories
Oxytraxx - Mostiko Rec.
Zentraxx - Int. Tuning Sounds
Tommy D vs. Helix - Mostiko Rec.
Smoke - Resident The Pole

15-16 jarige dus :( we maken er het beste van!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Anoniem: 206663 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 08:20:
Morgen weer een Jumpfeestje!

WONDERLAND - Dj Wonder's Birthday Party!!!
100% Jump & Hardstyle

Lobotomy Inc. (FR) - Babaorum Rec.
Polycarpus (NL) - Jumper Rec.
Wonder - Party Pig / Waves of memories
Oxytraxx - Mostiko Rec.
Zentraxx - Int. Tuning Sounds
Tommy D vs. Helix - Mostiko Rec.
Smoke - Resident The Pole

15-16 jarige dus :( we maken er het beste van!
als je erover wil praten mag je nog wel even langskomen op admleeft benefietfestival ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
die lobotomy inc is wel een gezellige gast...
die fransen wisten niet wat ze overkwam toen ze nederwiet rookten :D

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 206663

Anoniem: 167065 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 09:19:
[...]


als je erover wil praten mag je nog wel even langskomen op admleeft benefietfestival ;)
hehe :) alvast bedankt ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 22659

pvdplanet schreef op woensdag 25 april 2007 @ 20:53:

De S3 Pro is retetraag en de focus in het donker is niet altijd betrouwbaar. De S5 Pro ga ik eerst eens uitgebreid proberen voordat eventueel een overstap zal worden gemaakt. Als je de live-preview, face detection en dynamic range niet nodig hebt dan is de Nikon D200 natuurlijk een veel betere keus: sneller en een stuk goedkoper...
Bah weer de vergelijking naar de D200. Afgezien van mount en prijscategorie is het natuurlijk een heel ander type camera. Ik denk zelf dat veel mensen meer gebaad zijn met een S5 pro dan met een D200. De kleuren die uit de camera komen zijn bijna spot on en het verschil in dynamisch bereik tussen de D200 en de S5 is een wereld van verschil.

Maar goed, als je echt 5 fps nodig hebt....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Anoniem: 22659 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 10:15:
[...]

Bah weer de vergelijking naar de D200. Afgezien van mount en prijscategorie is het natuurlijk een heel ander type camera. Ik denk zelf dat veel mensen meer gebaad zijn met een S5 pro dan met een D200. De kleuren die uit de camera komen zijn bijna spot on en het verschil in dynamisch bereik tussen de D200 en de S5 is een wereld van verschil.

Maar goed, als je echt 5 fps nodig hebt....
Ik moet eerlijk zeggen dat als ik nu 2000 euro te besteden had voor een camera en ik mocht geen Canon kopen, dat ik dan ook voor die S5 zou gaan. Snelheid/FPS boeit me niet zo heel veel wat partyfotografie betreft.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeFeCt
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 25-06 15:11

DeFeCt

je wéét toch

GerardHenninger schreef op donderdag 26 april 2007 @ 10:43:
[...]
Ik moet eerlijk zeggen dat als ik nu 2000 euro te besteden had voor een camera en ik mocht geen Canon kopen, dat ik dan ook voor die S5 zou gaan. Snelheid/FPS boeit me niet zo heel veel wat partyfotografie betreft.
Wat moet jij nou met spot-on kleuren? ;)

Ik zou denk ik voor het verschil liever een mooie lens of flitser aanschaffen, maar heb dan ook nog nooit met een S5 geschoten...

Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

yep snelheid van 5fps klinkt leuk maar met mijn gemiddelde sluitertijden van 0,5 tot 1 seconde niet echt haalbaar tenzij een DSLR opeens parallel fotos kan maken :+

het dynamische bereik staat me dan toch meer aan. en ik ben nu toch langzaam verder aan het kijken. heb nu nog een canon met een leuke lens maar de 30D zie ik ook nog niet echt zitten en de 5D twijfel ik nog over en is nog erg duur. bij canon zie ik op dit moment niet echt een model waarbij ik echt gelukkig van kan worden om de een of andere moeilijk te omschrijven reden ? 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • neographikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Anoniem: 167065 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 11:54:
yep snelheid van 5fps klinkt leuk maar met mijn gemiddelde sluitertijden van 0,5 tot 1 seconde niet echt haalbaar tenzij een DSLR opeens parallel fotos kan maken :+
Voordelen zijn wel dat je blackout een stuk korter wordt en dat je - indien nodig - gewoon weer op de sluiterknop kunt rammen als je er meer nodig hebt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • abrakadaver
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 06-01-2021
Anoniem: 167065 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 11:54:
yep snelheid van 5fps klinkt leuk maar met mijn gemiddelde sluitertijden van 0,5 tot 1 seconde niet echt haalbaar tenzij een DSLR opeens parallel fotos kan maken :+

het dynamische bereik staat me dan toch meer aan. en ik ben nu toch langzaam verder aan het kijken. heb nu nog een canon met een leuke lens maar de 30D zie ik ook nog niet echt zitten en de 5D twijfel ik nog over en is nog erg duur. bij canon zie ik op dit moment niet echt een model waarbij ik echt gelukkig van kan worden om de een of andere moeilijk te omschrijven reden ? 8)7
vijf deeeeeeee..... vijf deeeeeeeeee!!!!
(en dan een beetje uitgesproken als een zombie die 'braaaaaiiiins' wil)

Fujifilm X100F, Olympus OM, Rolleiflex, Canon EOS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nomad
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:25

Nomad

Moderator Foto & Video

a.k.a. Martijn

je hebt nog geen enorme hoeveelheid rotzooi van een merk hos2 dat je daar perse moet blijven.
Die S5 is half zo gek nog niet, met zijn fijne kleuren, lage ruis, groot dynamisch bereik en prima platform erachter (nikon) lijkt me het het overwegen waard.

Commercieel fotograaf - Zakelijke portretten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 135290

Tweedehands 5D, is dat niet mogelijk ? Of misschien moet je daarop wachten tot er een opvolger voor de 5D komt (hoe lang is die eigenlijk uit?)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Nomad schreef op donderdag 26 april 2007 @ 13:28:
je hebt nog geen enorme hoeveelheid rotzooi van een merk hos2 dat je daar perse moet blijven.
Die S5 is half zo gek nog niet, met zijn fijne kleuren, lage ruis, groot dynamisch bereik en prima platform erachter (nikon) lijkt me het het overwegen waard.
klopt, daarom kijk ik ook verder dan mijn huidige canon setje. ik heb thuis ook nog een 35mm nikon lens liggen die toendertijd niet op mijn D70 die gestolen is. daarmee kan ik sowieso al beginnen als ik een nieuwe body koop of dat dan een nikon of een fuji is. verder staat het me wel aan dat je er ook carl zeiss lensen op kan schroeven. daarmee ben ik toch mee opgegroeid in mijn beginstapjes van de fotografie en vond het heel fijn werken :) verder blijf ik wel als nadeel vinden dat er waarschijnlijk geen ST-E2 beschikbaar is voor de S5 . ik ben al helemaal van de leg als ik zonder ST-E2 moet fotograferen omdat de batterij weer voor de zoveelste keer op is en ik dan net geen reserve meer bij me heb }:O of de AI focus in het donker moet gewoon WEL GOED werken zonder irritante AF assist schijnwerper zoals die op alle DSLRs volop aanwezig is waarmee je alle levende onderwerpen de stuipen op het lijf jaagt }:O en aangezien ik met een flitser offshoe wil werken is de afassist van dat ding ook niet echt een optie :+

blijf het balen vinden dat er op dpreview geen onderzoek en vergelijk staat van de S5 met bv de D200 en 30 D :(

[ Voor 23% gewijzigd door Anoniem: 167065 op 26-04-2007 14:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Of wachten totdat floris eindelijk een vijf deee haalt en jij zijn oude een dee em ka tweee over kan nemen ;) (als ik tenminste niet achter de feiten aan loop.)

Voordeel van mijn Nikon platvorm is idd dat ik altijd nog eens met een S5 aan de haal kan gaan :). Dat dynamisch bereik trekt me wel. Af en toe 5 fps is handig, ook zoals neo zegt vanwege die korte mirror blackout. Hij rammelt bij de tragere sluitertijden toch net wat sneller door dan een D70 zou doen...

Mijn toekomstige 70-200 komt iig ook een stuk dichterbij. Vandaag een leuk gesprek gehad :Y).

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 19:57

Arfman

Drome!

@hos2: je hebt inderdaad geen ST-E2 voor Nikon, maar wel een SB600, bijna voor hetzelfde geld, heb je er nog een zeer goede flitser bij ook :)

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Hos, waarom draadloos? Hang er een draadje tussen, incl focus assist erop. Heb ik ook :)

Afbeeldingslocatie: http://www.fotokonijnenberg.nl/images/content/vergroting/18281.jpg

Mijn kabeltje is alleen wat langer dan dat het hier lijkt... Lang genoeg om met gestrekte arm te werken iig.

Maar waarom vertel ik je dit eigenlijk? Je mag me ook wel wat meer vertellen over je 35 mm Nikkor glas ;)

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerardHenninger
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 28-06 10:46
Wat moet hos met een 1D? Ik zou lekker voor die 5D gaan...... niet zo compact meer als dat je zou willen hos, maar jammer dan, je krijgt er lekkere kleurtjes voor terug en je hebt een FF-sensor :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 167065

Arfman schreef op donderdag 26 april 2007 @ 14:22:
@hos2: je hebt inderdaad geen ST-E2 voor Nikon, maar wel een SB600, bijna voor hetzelfde geld, heb je er nog een zeer goede flitser bij ook :)
kijk arfman, jules begrijpt mijn behoeftes tenminste. je hebt weinig aan de af assist van een flitser als je die offshoe hebt in een andere hoek en afstand dan de lens van je camera .

thanks jules :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

oh trouwens, bij mijn variant kan ik ook nog eens kiezen of ik de flitser laat AF-assisten of dat ik dat door de aan de kabel gemonteerde AF-assist laat doen.

@ Gerard, mja, met een 30D of 5D ben je sowieso niet meer compact bezig. En dat was ie de laatste tijd al langer niet meer ;)

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11-06 08:13

Remy

I usually get 100% accuracy

Anoniem: 167065 schreef op donderdag 26 april 2007 @ 14:06:...

blijf het balen vinden dat er op dpreview geen onderzoek en vergelijk staat van de S5 met bv de D200 en 30 D :(
Als het goed is komt binnenkort de review van de S5 Pro op DPR online. Van de gebruikers is duidelijk wat ze fijn vinden (AWB, DR, high ISO) en wat hen frustreert (menu's, face detection, img review). Ik moet nog beslissen of die laatsten dealbreakers zijn of niet, voor mij persoonlijk :)

LinkedIn
Instagram

Pagina: 1 ... 3 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
* Lees de topicstart, daar staat alles eigenlijk al wel in :)

Voor luie honden:
* Gebruik de [check images] knop voordat je een bericht met foto's post.
* Plaats band- en concertfoto's niet hier maar in dit topic.
* Stel hier géén open Welke-instellingen-moet-ik-gebruiken vragen. Wij kennen de exacte situatie niet en er is niet zo iets als een "met-deze-instelling-ga-je-het-redden" setting. ;)
* Voor vragen over welke gear je als starter het beste kan kopen is dit ook niet de juiste plek. Het is volledig afhankelijk van je budget, je wensen, je kunnen en de plekken waar je je gear wilt gaan gebruiken. Meer info vind je o.a. hier hier en in de startpost.

Informatie over "Dragging the shutter"

NIEUW!! Nu ook zonder wallpaper-verzoeken.