No one can predict the market! - Who the hell knows!
Anoniem: 119987
nette verdediging maar geen rl meer bouwen, die dingen kunnen relatief makkelijk worden weggemaaid met kruisers. KL zijn natuurlijk nog wel een optie maar voor nu ziet het er netjes uit.Pimorez schreef op zondag 14 januari 2007 @ 11:50:
Dat is nu nog wel voldoende volgens mij.. Want ik heb: 106 RL en 9 KL en ben nog niet aangevallen door de nummer 254 die me gespioneerd heeft..
Later in de game zijn ze dan weer goedkope fodder die je in massas kan bouwen met zwaarder geschut erbij om de echte damage te doenAnoniem: 119987 schreef op zondag 14 januari 2007 @ 12:23:
[...]
nette verdediging maar geen rl meer bouwen, die dingen kunnen relatief makkelijk worden weggemaaid met kruisers. KL zijn natuurlijk nog wel een optie maar voor nu ziet het er netjes uit.
Anoniem: 55111
Hoe maak ik een kolonie? Ik heb een kolonie schip, maar wat ik ermee moet doen?
Kan iemand bij helpen?
Kijk in de melkweg naar een geschikte plek, inderdaad de beste mogelijkheden zijn planeten 4,5 en 6.Anoniem: 55111 schreef op zondag 14 januari 2007 @ 16:12:
Hm, heb gezocht niet gevonden.
Hoe maak ik een kolonie? Ik heb een kolonie schip, maar wat ik ermee moet doen?
Kan iemand bij helpen?
- Ga naar vloot, vul in bij koloniesatieschip "1"
- Voer de coordinaten in waar je wil koloniseren
- Klik op "koloniseer".
Zodra je je nieuwe planeet hebt krijg je hiervan een melding. Je zult em ook zien staan in je hoofdscherm. Hier staan ook gelijk het aantal velden vermeldt die je planeet heeft. Planeten 4 t/m 6 geven de beste kans, maar geen garantie (kijk maar naar mij
Je weet dat die plaats in goede handen is.Snowwie schreef op zaterdag 13 januari 2007 @ 15:09:
Ik heb zo'n 8 kolonieschepen moeten bouwen voordat ik weer een goede kreeg. Dat heeft me een hoop punten gekost, en tevens de 1e plek in de ally....
Verder haal je me nog wel in
Ik heb nog 2 kutkolonies die ik nog moet afbreken. Gaat me ongeveer 600 punten kosten en zoveel sta ik helaas nog niet op je voor. Verder mag ik niet klagen. Het gaat best goed met me, behalve dat ik m'n zg en kruisers kwijt ben dan. Zeventien en vier stuks respectievelijk.
Anoniem: 55111
b.v op een hele rustige plek want de voordelen zijn dat je veel kans heb dat je een goede plek kan krijgen met meer Plaatsen.
de nadelen die ik kan bedenken zijn lange reistijden tussen je thuisplaneet en je kolonie en je kolonie is kwetsbaar
HDD 6320 is LIeeev
Als actieve speler raad ik wel aan om in de bevolkte buurten te blijven, dus voorlopig de eerste helft van de universe.
Die tijd crashed je namelijk niet he! (ook knn je je als je aan het vliegen bent niet crashen als het dat was waar je op doelde)
Enkel kun je minder makkelijk ninjaen en kost je vloot verplaatsen je een hoop deut als je colo's ver uit elkaar liggen!
En idd: bouw geen rl's! Een xer kan er zo tot tien vernietigen door één keer te schieten!
Ben op weg naar dezelfde targets voor de tweede rondeDe aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
25000 Metaal, 24999 Kristal en 0 Deuterium
De aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
13170 Metaal, 8429 Kristal en 118 Deuterium
De aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
49365 Metaal, 49365 Kristal en 1269 Deuterium
De aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
48703 Metaal, 48703 Kristal en 2592 Deuterium
De aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
24682 Metaal, 24682 Kristal en 635 Deuterium
De aanvaller heeft het gevecht gewonnen!
Hij steelt
33015 Metaal, 31319 Kristal en 5069 Deuterium
193935 metaal & 187497 kristal totaal btw
En ik krijg weer eens 56 velden op pos. 6 en plof met mijn stomme kop de enige 200+ kolonie die ik heb i.p.v. die minder prettige 56 velder

hier gaat ie wel goed net 1e kolo 283 spaces lekker dus.
beetje aan et resource bouwen en dingen onderzoeken vloot komt later.
zo nu en dan een raid precies altijd genoeg om datgene te bouwen/onderzoeken wat ik nodig heb.
ik kom nu zo langzamerhand in de top 1500 terecht(eindelijk)
mvg
je leeft maar 1 x maak er dan ook in 1x wat van en maak geen half werk.
Nueh, nog niet, maar het zit me niet lekker, vooral die kolo niet. Had er al mijnen t/m level 14 ofzo opstaan. Naja, we zien wel, voorlopig eerst sparen voor een nieuwe koloschip en dan maar hopen op een beetje leuke hoeveelheid velden.Sfinx- schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 15:35:
Hm dat was wel een beetje dom jaHet is altijd interessant om te fleetsaven, een uurtje niet opletten is al voldoende om alles kwijt te spelen. Enneuh, je gaat toch zo rap niet opgeven zeker
hmm, dat is inderaad heel K**Lucky-Shirt schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 16:17:
[...]
Nueh, nog niet, maar het zit me niet lekker, vooral die kolo niet. Had er al mijnen t/m level 14 ofzo opstaan. Naja, we zien wel, voorlopig eerst sparen voor een nieuwe koloschip en dan maar hopen op een beetje leuke hoeveelheid velden.
kan me voorstellen hoe frustrerend het kan zijn om de verkeerde kolo te droppen, vooral met alle mijnen.
maar over een week ben je er weer boven op ;-)
Dat is zeker waar en je moet je kolo's gelijk hernoemen, nu had ik drie kolo's zonder naam, dan is een vergissing ook makkelijk gemaakt. (Ach, we hadden een tijdje terug in Uni3 iemand die een kolo met zijn hele vloot opblies, was dacht ik zelfs de nummer 1, wel een bekende, zijn naam schiet me even niet te binnen......)DarkChylde schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 16:53:
[...]
hmm, dat is inderaad heel K**
kan me voorstellen hoe frustrerend het kan zijn om de verkeerde kolo te droppen, vooral met alle mijnen.
maar over een week ben je er weer boven op ;-)
Jep daarnet was ik 5 minuten te laat thuis al een probleem voor mij.Sfinx- schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 15:35:
Hm dat was wel een beetje dom jaHet is altijd interessant om te fleetsaven, een uurtje niet opletten is al voldoende om alles kwijt te spelen. Enneuh, je gaat toch zo rap niet opgeven zeker
Aanvaller nhf4life (X:XXX:XX)
Wapens: XXX% Schilden: XXX% Romp beplating: XXX%
K.Vrachtschip 25
G.Vrachtschip 8
L.Gevechtsschip 220
Z.Gevechtsschip 29
Kruiser 15
Slagschip 3
Verdediger schapie (X:XXX:XX)
Wapens: XXX% Schilden: XXX% Romp beplating: XXX%
K.Vrachtschip 14
G.Vrachtschip 10
L.Gevechtsschip 15
Z.Gevechtsschip 6
Kruiser 12
Recycler 3
Spionage Sonde 16
Zonneenergie Satelliet 3
Raketten 55
K.Laser 15
G.Laser 4
Ion.K 2
K.Koepel 1
Na het gevecht...
Aanvaller nhf4life (X:XXX:XX)
K.Vrachtschip 17
G.Vrachtschip 7
L.Gevechtsschip 145
Z.Gevechtsschip 24
Kruiser 15
Slagschip 3
Verdediger schapie (X:XXX:XX)
Vernietigd!
Hij steelt:
102'479 Metaal, 56'382 Kristal en 22'971 Deuterium
De aanvaller heeft een totaal van 394'000 Eenheden verloren.
De verdediger heeft een totaal van 898'000 Eenheden verloren.
Op deze coördinaten in de ruimte zweven nu 214'800 Metaal en 110'400 Kristal.
De kans dat een maan ontstaat uit het puin is 3 %
Converted by Tirzono - Version 1.08
01-16 16:27:56 Vloot beheer Thuiskomst van een vloot
Een van je vloten (Klein vrachtschip:14 Groot vrachtschip:10 Licht gevechtsschip:15 Zwaar gevechtsschip:6 Kruiser:12 Recycler:3 Spionage sonde:16 ) keert terug van X:XXX:X naar Sweet Home [X:XXX:X] . De vloot levert 103002 metaal, 37326 kristal en 29483 deuterium af
* Schapie gaat weer rebuilden.01-16 16:22:28
Ruimte controle Spionage aanval
Een buitenlands vloot van planeet BZRK JWT [X:XXX:XX] werd opgemerkt bij je planeet Sweet Home [X:XXX:X]. Kans op contra espionage: 1 %
[ Voor 5% gewijzigd door Schapie op 16-01-2007 19:54 . Reden: Coords vergeten weg tehalen ]
No signature found
Eens goed nadenken of ik dan wel een kolo in MW4 ga nemen. In MW2 en MW5 is het iig lekker rustig en in MW2 is er genoeg om te raiden. M'n kolo in MW5 is er pas een dag dus nog niet zo ver opgebouwd. Daarnet nog wel een koloschip verspilt aan een kolo op plaats 13 om te gaan functioneren als deut planeet, maar dat zal me nog wel een koloschip of wat kosten voor ik een redelijk aantal velden heb.Snowwie schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 19:37:
Bij mij loopt het ook niet echt geweldig, al verscheidene aanvallen te verduren gehad in melkweg 4, kan er geen verdediging tegen aanbouwen. Vloot is er al haast niet, en produktie fleetsaven gaat ook niet. Ik heb er mooie kolonies, qua groote, dus afbreken is ook doodzonde. Ach, ik modder wel wat aan.
Ik ga sowieso nog even nadenken over de opbouw van m'n kolonies. Ik denk dat ik voor 2 kolo's in MW 1 ga, 3 in MW2, 2 in MW 5 en die laatste twee zijn dan nog even open. (Als ik m'n main mee tel als kolo.
Iemand overigens daar nog tips of ervaring mee?
No signature found
Nee, want het zijn niet de grondstoffen die gestolen worden die op dat moment liggen, maar de nachtelijke grondstoffen die net vers geproduceerd zijn.Sfinx- schreef op dinsdag 16 januari 2007 @ 20:07:
Kan je geen schepen sturen vanuit andere lokaties om je grondstoffen te fleetsaven?
Alle grondstoffen die ik nog heb liggen voordat ik op bed ga geef ik uit. Maar ik heb nu al 1 dag rust, dus ik bouw nu snel wat extra kleine lasers bij om geen
interessant doelwit meer te zijn.
ik ben nu zelf aan het investeren in gauss def. want anders heb je tegen een vloot kruisers geen kans.Snowwie schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 00:06:
[...]
Nee, want het zijn niet de grondstoffen die gestolen worden die op dat moment liggen, maar de nachtelijke grondstoffen die net vers geproduceerd zijn.
Alle grondstoffen die ik nog heb liggen voordat ik op bed ga geef ik uit. Maar ik heb nu al 1 dag rust, dus ik bouw nu snel wat extra kleine lasers bij om geen
interessant doelwit meer te zijn.
kan je niet 2 dagen alleen je resources aan def uitgeven (en desnoods 's nachts je productie laag zetten). als je eenmaal een flinke def hebt staan, dan komt het wel goed, toch?
* DarkChylde is blij dat je blijft!
edit:
PromWarMachine, als je gaat aanvallen, kan ik evt mijn vloot bijvoegen. heb ook al wat kruisers ;-)
[ Voor 6% gewijzigd door DarkChylde op 17-01-2007 09:14 ]
Ik kan echter wel verhuizen naar Melkweg 2 of 3 indien nodig
Ik speel het nu iets meer dan een weekje denk ik..!
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid."
"You smell that, son? What sir? Napalm, I love the smell of napalm in the mornin!" || Children of Bodom fan!
Stel bijvoorbeeld je wordt aangevallen op een kolonie en je zit met een vloot niet ver daarvandaan. Dan kan je het zo timen dat je vloot aankomt op je kolonie een paar luttele seconden voor de aanval arriveert zodat deze mislukt en je gratis een leuk puinveld krijgt.
Om dit zonder foxgame te doen moet je toch al goed kunnen rekenen, en bovendien zit er op die timers rap lag. Op het einduur zit nooit lag, uiteraard, dat wordt één keer berekend en is onmiddelijk juist.
Ik hoop dat dat je vraag beantwoordt
Nee, zij zeggen dat Foxgame dan voor hen fleetsaved in 3 sec inclusief gronstoffen.
Heb de broncode van Foxgame ook al gevonden maar daar kan ik weinig in vinden over de werking van de hele plugin
[ Voor 19% gewijzigd door webfreakz.nl op 17-01-2007 15:17 ]
"You smell that, son? What sir? Napalm, I love the smell of napalm in the mornin!" || Children of Bodom fan!
Nee, een phalanx van 3 seconden ontwijken kan niet, ook niet met de foxgame plugin. Met een extra scriptje (of aangepaste foxgame module) kan het idd wel, maar dat is illegaal. In uni10 zijn er kortgeleden twee mensen permanent gebanned die onder een 3 seconden phalanx uitkwamen.webfreakz.nl schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 14:37:
Iemand heeft het hier over fleetsaven in 3 sec met de Foxgame plugin. Iemand die hier meer van weet? Of anders mag het me ook uitgelegd worden via DM. Vind het alleen vaag dat gasten die zeggen dat het kan het niet willen uitleggen omdat het bij 'topspelers' hoort.
Als je twee sprongpoorten hebt kan het natuurlijk wel, ben je wel je grondstoffen (voor de helft) kwijt, maar je vloot kan je ermee redden.
Zelfs dat kun je vergeten, want je moet in 3 seconden op "Gebouwen" klikken, alle vlootaantal handmatig inkloppen, je doelmaan selecteren en op "maak sprong" klikken. Dat lukt je dus echt niet in 3 seconden.JoetjeF schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 15:41:
[...]
Als je twee sprongpoorten hebt kan het natuurlijk wel, ben je wel je grondstoffen (voor de helft) kwijt, maar je vloot kan je ermee redden.
@Demonfreak: Je hebt toch ook de knop "Alle Schepen"?
"You smell that, son? What sir? Napalm, I love the smell of napalm in the mornin!" || Children of Bodom fan!
Niet bij sprongpoorten... net om deze situaties te vermijdenwebfreakz.nl schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 16:20:
@Demonfreak: Je hebt toch ook de knop "Alle Schepen"?

Door uni 1 ben ik een beetje lui geworden, daar ben ik juist degene die mensen aanvalt.
No signature found
damn, dat die al rondvliegen (need to tech more
-niks-
123 zijn er alMLM schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 20:14:
48 ss?
damn, dat die al rondvliegen (need to tech more)
http://board.ogame.nl/thread.php?threadid=94258
"You smell that, son? What sir? Napalm, I love the smell of napalm in the mornin!" || Children of Bodom fan!
tegen de tijd dat ik mijn eerste SS afbouw, wil ik niet weten waar die gasten al mee rondvliegen
-niks-
Ach als ik m'n hyperruimte motor nog twee niveau's omhoog gooi kan ik ze ook bouwen.MLM schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 20:45:
hmm, en ik was al blij met mijn paar kruisers
tegen de tijd dat ik mijn eerste SS afbouw, wil ik niet weten waar die gasten al mee rondvliegen
Alleen heeft dat nog even mijn prioriteit niet, eerst wat kolo's opbouwen en een beetje een verdediging.
Moet zeggen dat ik me daar wel in vergist heb hoe belangrijk dat is in deze begin periode.
Nouja over deze twee tegenslagen kom ik wel weer overheen denk ik. Alleen ga ik mijn speelstijl wel iets aanpassen aan deze uni en de tijden dat de mensen online zijn.
No signature found
Je moet gewoon zorgen dat je 1 stuks van elk schip op je maan hebt, dan kan je de aantallen van te voren ingeven en vlak voor de 'crash' de vloot naar je ander maan transporteren. Vrij basic moet ik zeggen, had je na ruim een jaar spelen ook wel kunnen wetenSnowwie schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 15:59:
[...]
Zelfs dat kun je vergeten, want je moet in 3 seconden op "Gebouwen" klikken, alle vlootaantal handmatig inkloppen, je doelmaan selecteren en op "maak sprong" klikken. Dat lukt je dus echt niet in 3 seconden.
Op het moment dat jij in je 'sprongpoort' staat zit je dus niet in het overzicht. Dus je ziet niet de teruglopende tijd. Dan moet je al een stopwatch synchroniseren met die terugkeertijd. Dan zou het inderdaad wel kunnen. Moet je natuurlijk niet te vroeg klikken..JoetjeF schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 23:33:
[...]
Je moet gewoon zorgen dat je 1 stuks van elk schip op je maan hebt, dan kan je de aantallen van te voren ingeven en vlak voor de 'crash' de vloot naar je ander maan transporteren. Vrij basic moet ik zeggen, had je na ruim een jaar spelen ook wel kunnen weten
Ik ben nog nooit aangevallen waarbij iemand meer dan 1k stal, en ik ben nog nooit 1 unit/gun kwijtgeraakt in defense ^^
(Wel in offense btw, +/- 10k)
Maar, wat is "beter"?
Zonnecentrales, Fusiecentrales of Zonnesats?
-niks-
Volgens mij eerst Zonnecentrales. Ik zit nu op level 17 en heb niet genoeg om level 18 te betalen dus moet overstappen op een fusiecentrale omdat die zonnestats vernietigd worden bij elke aanval.MLM schreef op donderdag 18 januari 2007 @ 16:03:
Hmm, ik bouw zelf ook geen verdediging
Ik ben nog nooit aangevallen waarbij iemand meer dan 1k stal, en ik ben nog nooit 1 unit/gun kwijtgeraakt in defense ^^
(Wel in offense btw, +/- 10k)
Maar, wat is "beter"?
Zonnecentrales, Fusiecentrales of Zonnesats?
No one can predict the market! - Who the hell knows!
Maar in het begin is zonne-energiecentrale wel het veiligste
Best bouw je eerste zonne'- energie centrale. Als je level 18 ofzo hebt kun je beginnen aanvullen met sats. Later in het spel kun je zo sats bijmaken... kosten niet veel dus! Maar als je voortdurend aangevallen wordt, investeer je dus best in die zonne centrale. Fusie centrale is nr mijn mening beetje nutteloos. Het neemt veel velden in beslag, neemt je kostbaar deut af en zo veel energie levert het ook al niet!Pimorez schreef op donderdag 18 januari 2007 @ 17:07:
Maar het beste is toch wel zonne sats hoor.. Je kan ze makkelijk terughalen.. Zonnecentrale niet, moet je eerst sparen en fusi centrale zuipt deut.. Daarvoor moet je ook weer redelijke deut mijn hebben..
Lol, ik heb ook zo'n lijstje. Ik haat defence bashers.Maar in het begin is zonne-energiecentrale wel het veiligsteJe hebt namelijk altijd vervelende gasten die je aanvallen zelfs al valt er niets te verdienen, en je stuurt een berichtje dat je online bent
Die komen in mijn black list voor later eens een bezoekje te brengen als de rollen omgekeerd zijn.
[ Voor 20% gewijzigd door dieter87 op 18-01-2007 20:27 ]
Bij mij is het juist andersom, wat nu?dieter87 schreef op donderdag 18 januari 2007 @ 20:26:
[...]
Lol, ik heb ook zo'n lijstje. Ik haat defence bashers.
"You smell that, son? What sir? Napalm, I love the smell of napalm in the mornin!" || Children of Bodom fan!
-niks-
ben nu eerst veel research aan doen en dan pas serious fleet building.
zitte genoeg inactieve spelers in de buurt met aardig wat gs op de planeten die ik met paar gv's raid.
zit gelukkig in een aardig rustige buurt alleen laatste tijd spioneerd m'n buurman mij wat vaker maar dat mag ie van mij.
mvg
amd(commander optimise)
je leeft maar 1 x maak er dan ook in 1x wat van en maak geen half werk.
Zou ik toch wat verdediging gaan bouwen. Ik ga nu mijn buren ook bespioneren en zie dat de nmr 9 angstaanjagend 1 zonnestelsel bij me vandaan zit. Nu nog wat schepen bouwen en daarna maar aanvallenamdboy1983 schreef op vrijdag 19 januari 2007 @ 15:38:
Optimise gaat lekker zit nu op rank 1396 and still rising strong.
ben nu eerst veel research aan doen en dan pas serious fleet building.
zitte genoeg inactieve spelers in de buurt met aardig wat gs op de planeten die ik met paar gv's raid.
zit gelukkig in een aardig rustige buurt alleen laatste tijd spioneerd m'n buurman mij wat vaker maar dat mag ie van mij.
mvg
amd(commander optimise)
No one can predict the market! - Who the hell knows!
ik heb ook geen grote vloot em me gs zijn vaak meteen verbruikt maar ga binnenkort wel defence uitbreiden btw nu net weer gestegen nu 56 plekker wederom omhoogColdcat schreef op vrijdag 19 januari 2007 @ 16:18:
[...]
Zou ik toch wat verdediging gaan bouwen. Ik ga nu mijn buren ook bespioneren en zie dat de nmr 9 angstaanjagend 1 zonnestelsel bij me vandaan zit. Nu nog wat schepen bouwen en daarna maar aanvallen
je leeft maar 1 x maak er dan ook in 1x wat van en maak geen half werk.
Ik speel nu sinds een maand ongeveer ook ogame in uni 11.
Heb 1 kolonie gemaakt met 124 velden waar ik nu alleen wat mijnen neerzet om naar mn hoofdplaneet te brengen.
Ben ook al iets van 3 a 4 keer aangevallen waarbij de grootste vloot 97 schepen bedroeg
Maar tot nu toe gaat het wel lekker, mijnen zijn allemaal ong op niv 13 en meeste onderzoeken ook al op niv 4 / 5.
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Anoniem: 164351
Ik had dit spel al eens gespeeld maar ben dan gestopt
Maar ik verveelde me dus ik ga opnieuw beginnnen
Hoe join ik de alliance van GoT?
Groetjes
Als het goed is selecteer je hem bij vloot en van daar geef je hem de missie om het het puin te ruimen.Anoniem: 164351 schreef op zaterdag 20 januari 2007 @ 16:57:
1 klein vraagje.... Hoe werkt die Recycler? Ik heb het ding maar ik weet niet hoe ik hem aan de gang moet krijgen...?Verder gaat het hier goed met de progressie.
Maar als het goed is moet het ookw erken door op het puin te drukken en dan op puin ruimen te klikken maar dat werkt niet
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Anoniem: 164351
Via de vloot kan ik hem nu wel aan de gang krijgen.Dan moet ik dus wel handmatig de planeet invoeren en dan op puinruimen.Maar als ik het via de melkweg doe en dan op puinruimen klik.Dan staat "puinruimen"grijs gedrukt.Dus alsof je nog geen recycler hebt.Def87 schreef op zaterdag 20 januari 2007 @ 17:16:
[...]
Als het goed is selecteer je hem bij vloot en van daar geef je hem de missie om het het puin te ruimen.
Maar als het goed is moet het ookw erken door op het puin te drukken en dan op puin ruimen te klikken maar dat werkt niet
ja dat heb ik dus ook , zal wel een bug zijn die iedereen heeft?Anoniem: 164351 schreef op zaterdag 20 januari 2007 @ 17:57:
[...]
Via de vloot kan ik hem nu wel aan de gang krijgen.Dan moet ik dus wel handmatig de planeet invoeren en dan op puinruimen.Maar als ik het via de melkweg doe en dan op puinruimen klik.Dan staat "puinruimen"grijs gedrukt.Dus alsof je nog geen recycler hebt.
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Anoniem: 164351
Dat lijkt mij dan ook.Kan die puinruimer eigenlijk ook vernietigd worden tijdens het ruimen?Of kun je die gewoon overal op af sturen? Anders is het makkelijk om een heel legertje puinruimers te maken en het heelal af te struinen..Def87 schreef op zaterdag 20 januari 2007 @ 18:07:
[...]
ja dat heb ik dus ook , zal wel een bug zijn die iedereen heeft?
@hierboven, nee dat kan niet, daarom is het ook het beste als je een maan hebt om je vloot vanaf je maan naar puin te saven omdat mensen het dan ook niet kunnen phalanxen..
[ Voor 32% gewijzigd door Pimorez op 20-01-2007 19:22 ]
Anoniem: 164351
Oke. Da's duidelijk.Pimorez schreef op zaterdag 20 januari 2007 @ 19:21:
Nee, je kan alleen puinruimen via melkweg als je commander bent.. Dat is dus een voordeelzijn van commander, je moet dus zonder te betalen ook gewoon via vloot puin ruimen... Het is dus GEEN bug!
edit:
@hierboven, nee dat kan niet, daarom is het ook het beste als je een maan hebt om je vloot vanaf je maan naar puin te saven omdat mensen het dan ook niet kunnen phalanxen..
Maar kunnen ze aangevallen worden.Of kun je gewoon je gang gaan met die recyclers...?
ik kwam laatst een kleine tegen bij 1 van mijn raids, en dat ding was behoorlijk goed (aka, ik kwam er niet doorheen) (hij had gelukkig geen andere defense/vloot, anders was ik aan barrels geschoten)
-niks-
ben momenteel bezig om mn mijnen naar niv 15 te verbeteren.
ben 2 dagen geleden weer aangevallen door iemand met allemaal kruisers en zware gevechtsschepen. Zag het optijd en kon met 2 vrachtschepen van mijn hoofdplaneet naar mijn kolonie gaan voordat hij aankwam. Had alle GS meegenomen en hij kwam 1 min daarna aan en vernietigde 2 a 3 defense gebouwtjes en stal 1 metaal
heb laatste tijd veel mensen die me aanvallen.
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Die defense koepel lijkt mij ook erg handig. Hij heeft zo'n 2000 schild kracht, dat was net zoveel als mijn lastertjes en RL bij elkaar hadden om het moment dat ik werd aangevallen. Ik had toen zo'n 50RL en 20KL en 5GL. Helaas kwam hij met kruisers aanvallen en was het zo weggeblazen. Daar heb ik van geleerd en heb nu meer KL en die koepel gekocht.Def87 schreef op zondag 21 januari 2007 @ 18:10:
ik heb nu ook zo kleine defense koepel, ook aant sparen voor zo grote.
ben momenteel bezig om mn mijnen naar niv 15 te verbeteren.
ben 2 dagen geleden weer aangevallen door iemand met allemaal kruisers en zware gevechtsschepen. Zag het optijd en kon met 2 vrachtschepen van mijn hoofdplaneet naar mijn kolonie gaan voordat hij aankwam. Had alle GS meegenomen en hij kwam 1 min daarna aan en vernietigde 2 a 3 defense gebouwtjes en stal 1 metaal![]()
heb laatste tijd veel mensen die me aanvallen.
Ben nu ook bezig met het stichten van nieuwe kolonies en bouwen van gevechtsschepen.
No one can predict the market! - Who the hell knows!
Het is logisch als je rl hebt en er komen xers dat die direct kapot zijn. Xers hebben er namelijk snelvuur op. Verder vind ik het nog een beetje zinloos om zoveel te investeren in een grote schildkoepel, maar goed dat hangt ook volledig af van je speelstijl (turtle-raider-miner)Coldcat schreef op zondag 21 januari 2007 @ 18:33:
[...]
Die defense koepel lijkt mij ook erg handig. Hij heeft zo'n 2000 schild kracht, dat was net zoveel als mijn lastertjes en RL bij elkaar hadden om het moment dat ik werd aangevallen. Ik had toen zo'n 50RL en 20KL en 5GL. Helaas kwam hij met kruisers aanvallen en was het zo weggeblazen. Daar heb ik van geleerd en heb nu meer KL en die koepel gekocht.
Ben nu ook bezig met het stichten van nieuwe kolonies en bouwen van gevechtsschepen.
BTW als je toch te veel gs liggen hebt raken ze er toch door hoor... en is de kans groot dat je je grote schildkoepel kwijt bent.
Dus als je altijd mooi saved, zullen ze niks komen pikken hoor!
al 5zg down, das 166% van de voorspelling
aan de zonnige kant, de vloten keren terug met +/- 233k resources, dus die zg kan ik weer herbouwen
-niks-
elke avond en ochtend onderzoek ik of bouw ik nog wat zodat mijn GS heel laag zijn. En toch blijven ze me aanvallen.dieter87 schreef op zondag 21 januari 2007 @ 18:41:
[...]
Het is logisch als je rl hebt en er komen xers dat die direct kapot zijn. Xers hebben er namelijk snelvuur op. Verder vind ik het nog een beetje zinloos om zoveel te investeren in een grote schildkoepel, maar goed dat hangt ook volledig af van je speelstijl (turtle-raider-miner)
BTW als je toch te veel gs liggen hebt raken ze er toch door hoor... en is de kans groot dat je je grote schildkoepel kwijt bent.
Dus als je altijd mooi saved, zullen ze niks komen pikken hoor!

Dan heb ik liever wat extra verdediging.
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
ik ben er meer een fan van om te fleetsaven naar een kolonie ofzo, bij voorkeur 1 die nog nooit gespio-t is
-niks-
ja dat is ook wel zo, maar op dit moment heb ik 2 schepen en 1 kolonie. speel het ook pas 3 a 4 weken dus mn speelstijl zal wel wat veranderen in de loop van de komende weken / maandenMLM schreef op zondag 21 januari 2007 @ 19:39:
mja, alle def die je bouwt en niet herbouwen na een aanval zijn verloren GS...
ik ben er meer een fan van om te fleetsaven naar een kolonie ofzo, bij voorkeur 1 die nog nooit gespio-t is
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
(meestal raiden mensen inactives aant begin)
het is dat inactives niet zoveel opleveren, anders zou ik dat nu nog steeds doen, geen risico, wel free spullen
[ Voor 31% gewijzigd door MLM op 21-01-2007 20:01 ]
-niks-

XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Je gs moeten niet zo heel laag, ze moeten allemaal weg zijn. Je moet je gs meenemen met je schepen he...Def87 schreef op zondag 21 januari 2007 @ 19:16:
[...]
elke avond en ochtend onderzoek ik of bouw ik nog wat zodat mijn GS heel laag zijn. En toch blijven ze me aanvallen.![]()
Dan heb ik liever wat extra verdediging.
Is je speedsim wel up-to-date dan? Als je een oudere versie hebt kunnen er wellicht fouten inzitten waardoor je meer verlies hebt dan wordt voorspeld..MLM schreef op zondag 21 januari 2007 @ 19:11:
hmm... ik ben unlucky vandaag, verlies meer dan speedsim voorspelt in bijna alle gevechten
al 5zg down, das 166% van de voorspelling
aan de zonnige kant, de vloten keren terug met +/- 233k resources, dus die zg kan ik weer herbouwen
Het is normaal dat speedsim er wel eens naastzit en een xers of ss meer eraan is direct een hoop puin meer (in het begin toch)Samantha schreef op maandag 22 januari 2007 @ 11:48:
[...]
Is je speedsim wel up-to-date dan? Als je een oudere versie hebt kunnen er wellicht fouten inzitten waardoor je meer verlies hebt dan wordt voorspeld..
Vaak help het ook om je aantal simulaties hoger te zetten.
sta nu op
1/163
2/174
3/180
4/274
5/194
gaat best lekker
ik zie eigenlijk het nut er niet van in om iemand aan te vallen die onder de 1000 metaal, kristal en deut heeft. Denk niet dat als ik alles meeneem dat ze dan opeens niet komen. Had vorige keer iemand die me gewoon kwam aanvallen terwijl ik 1 metaal, 0 kristal en 0 deut had.dieter87 schreef op zondag 21 januari 2007 @ 23:50:
[...]
Je gs moeten niet zo heel laag, ze moeten allemaal weg zijn. Je moet je gs meenemen met je schepen he...
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Het koloniseren gaat hier trouwens ook niet van een leien dakje, tot nu toe slechts 3 die ik voor altijd kan houden. En al een hele hoop pogingen achter de rug...
No one can predict the market! - Who the hell knows!
mij maakt het eigenlijk niet zoveel uit , maar wel irritant dat ik telkens een paar kleine lasers kwijtraak
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
vaag... wat is je ogame naam (kan ik ff kijken waar je zit)Def87 schreef op maandag 22 januari 2007 @ 17:59:
ze bespioneerden me wel om de 10 min ofzo dus zal wel geen fleetsaven zijn geweest. En als het dat toch is dan ben ik een gewild fleetsave punt
mij maakt het eigenlijk niet zoveel uit , maar wel irritant dat ik telkens een paar kleine lasers kwijtraak
en aan de kolonisten... wel proberen op planeet 4 tot 6. beste kansen..
er komen nu aardig wat plekken vrij, de inactives worden langzaam aan geruimd
zelfde als wat ik hier gebruik , Def87 dusDarkChylde schreef op dinsdag 23 januari 2007 @ 12:25:
[...]
vaag... wat is je ogame naam (kan ik ff kijken waar je zit)
en aan de kolonisten... wel proberen op planeet 4 tot 6. beste kansen..
er komen nu aardig wat plekken vrij, de inactives worden langzaam aan geruimd
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
maar wel een hele zooi inactives in de melkweg naast je ;-)
ik heb een kolo daar in de buurt, en ben hard bezig met mijn vloot.
dus als je nog lastig gevallen word, en het is geen vloot van SSjes..
laat maar weten. misschien kan ik je helpen. (ik heb rank 307)
maaruh, je bent toch wel lid van alli
XBL/PSN Gamertag : DefXtreme
Na weken aanklooien en gemiddeld denk er wel 15 kolonieschepen tegenaan gegooid te hebben zijn mijn kolonies nu als volgt:
Main : 163 velden
1e kolonie : 187 velden
2e kolonie : 214 velden
3e kolonie : 306 velden

4e kolonie : 243 velden
5e kolonie : 197 velden
6e kolonie : 278 velden
7e kolonie : 290 velden
8e kolonie : 193 velden
Geen van deze kolonies gaat mij in de toekomst problemen opleveren en vanaf nu raak ik geen punten meer kwijt aan verloren gegane kolonies.