Ach de beste maken ook wel eens fouten, toch?
Trouwens, ik maar denken dat jij inmiddels ook zo'n paarteltje had aangeschaft; je had toch gezegd in vorig topic dat je er binnenkort één ging aanschaffen?
Ik heb helaas nog geen tijd gehad om een follow-up te schrijven op mijn review. Maar tot dusver heb ik nog steeds weinig negatiefs te melden over de Compact III.
Maar op het gebied van die onbereikbaarheid (waarover ik hier en daar lees), is dit alleen het geval met bellen? Ik heb namelijk tot dusver, weinig hiervan gemerkt. Ik gebruik dit toestel tegenwoordig ook voor zakelijke doeleinden en heb hem dus vaak aanstaan. Zonder herstarten overigens.
Waar ik
wel problemen mee heb, is het feit dat sms'jes van mensen niet aankomen, terwijl de telefoon een volledig bereik aangeeft. Als ik op zo'n moment ga sms'en en mijn eigen bericht is succesvol (naar een willekeurig persoon) verstuurd, dan krijg ik alsnog het verlate sms'je. Dit is een terugkerend probleem (niet voortdurend). Anderen mensen dezelfde ervaringen?
Misschien voor de startpost, vermelden;
1. Bereikbaarheids probleem bij T-Mobile klanten, in ieder geval totdat het opgelost is.
2. De landenzonebug die in Windows Mobile 5 zit. Deze bug zorgt ervoor dat de tijd steeds 8 uur (voorruit geloof ik) word gezet. Ik heb meerdere smartphones in het verleden gehad die sporadisch last hadden van deze bug. Maar bij de Compact III heb ik er wekelijks last van. Je kunt er geloof ik weinig aan doen maar mensen weten in ieder geval waar het probleem vandaan komt.
Verder, nog steeds top werk!