Heb je al geprobeerd wat ik vertelde?
Ik heb gewoon een mp3 (evanescence) als ringtone ingesteld door de stylus lang ingedrukt te houden op een mp3 in de verkenner (staat gewoon bij programma's).
Ik heb het net op een andere manier geprobeerd, gewoon een mp3 naar "My Documents" op de telefoon of je opslagkaart kopieren, dan kun je hem ook als ringtone gebruiken.
Of gewoon een mp3 naar /windows/Rings kopieren, dan komt hij ook in de lijst te staan. (dit is ook wat de "verkenner" doet als je hem als ringtoon instelt dmv. de eerste methode die ik noemde)
edit:
hier staat o.a. hoe je de lokatie van de ringtones kan veranderen (misschien iets voor de startpost?):
Change the location of Ringtone file storage
WM5 will look for Ringtones in \Windows\ or \Windows\Rings by default. You can change this location to, for example, your Storage Card (example given is for ringtones placed on the Storage Card root folder)
HKCU\ControlPanel\?SoundCategories\Ring\Directory = "\Storage Card\" (REG_SZ string, no quotes)
To return to the original location:
HKCU\ControlPanel\?SoundCategories\Ring\Directory = "\Windows\Rings\" (REG_SZ string, no quotes)
Note the default location may be "\Windows\" or "\Windows\Rings\" depending on your Device provider.
[
Voor 46% gewijzigd door
Leon op 25-01-2007 00:17
]