Jamesbond007uk
Verwijderd
ik heb onlangs een A701 gekocht en vraag me het volgende af;
ik zag op internet (kieskeurig.nl --> http://www.kieskeurig.nl/...E6AEAC1257123004423AD.htm) dat de a701 ondanks dat ze het officieel niet ondersteunen toch overweg kan met SD kaarten van meer dan 2 gb. In het genoemde voorbeeld had iemand een transcend SD kaart van 4 gb gebruikt. Ik zag dat transcend twee 4gb kaarten verkoopt, een SDHC Class 2 en een SDHC Class 6. Heeft iemand ervaring met de combi A701 en een van deze twee kaarten? Ik wil namelijk graag de Class 2 8gb gaan proberen in de a701 en vraag me af of dit gaat werken... heb hem nog bij weinig webshops gevonden dus ik moet hem dan rechtstreeks op transcend.nl gaan bestellen. Weet ook niet of ik hem daar kan ruilen enzo...
iemand ideeen hierover?
Goed, meer ontopic. Oki zou waarschijnlijk dit weekend de PLUS versie van zijn R024 rom uitgeven. Maar fourpages is voor mij de hele avond al onbereikbaar, geprobeerd op 2 verschillende locaties. Weet iemand of hij inderdaad de PLUS versie beschikbaar heeft gesteld, en heeft iemand dan ook een mirror? Hij staat (nog) niet op de kiekjesalbum mirror.
edit: ziet er naar uit dat fourpages weer up is
Helaas kwam ik deze post van Oki tegen in het R024 topic:
Nog even geduld dusOki
I wanted to have the Oki|024 PLUS edition ready for this weekend but it is going to be delayed hopefully only a couple of days
Heeft iemand anders ondertussen ervaring met de BASIC Oki|024?
[ Voor 29% gewijzigd door Micr0mega op 08-01-2007 00:52 ]
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Al zolang dat de r65 Rom versie uit is van de Mio a701 maak ik gebruik van deze, echter deze was in het engels en ik wilde omswitchen naar de nederlandse. Daar ik ergens op het forum van fourpages.co.uk gelezen heb dat ik moest downgraden naar een eerder versie, omdat ik anders een melding kreeg dat de nederlandse rom update niet geschikt was dit apparaat.
Zodoende een rom gedownload bij: http://mkx.hchodo.com/ het was voorals nog de nederlandse r46 rom dacht ik. Echter blijkt het achteraf gezien om een rom van Scoter, namelijk de r51 versie als ik me niet vergis. Met als gevolg dat me hele mio niets meer doet. Ik heb me overal al te pleuris gezocht naar een rom update die dit akkefietje kan verhelpen. Echter vind ik haast nergens meer de r46 rom noch de r65 rom image die ik op mijn sd kaartje kan kopieren en dan kan flashen.
Tijdens het flashen krijg ik de volgende error: G3IPL Flash Error, deze melding heb ik opgezocht op internet en uiteraard kwam ik hier uit: http://www.google.co.uk/s...q=G3ipl+flash+error&meta=
Echter snap ik hier niet zo veel van. Ze hebben het over verschillende soorten flashen, en files downloaden die ik niet gevonden krijg.
Hulp, links of tips iemand?
[ Voor 16% gewijzigd door loewie1984 op 08-01-2007 18:29 ]
We moeten nog even wachten. Ik zal zeker een dag / meerdere dagen de rom als test krijgen, zodra deze er is, zal ik op deze forum een melding plaatsen!Micr0mega schreef op maandag 08 januari 2007 @ 00:10:
Ik merk nu pas dat hier een topic loopt over dit apparaat. Wel logisch natuurlijk
Goed, meer ontopic. Oki zou waarschijnlijk dit weekend de PLUS versie van zijn R024 rom uitgeven. Maar fourpages is voor mij de hele avond al onbereikbaar, geprobeerd op 2 verschillende locaties. Weet iemand of hij inderdaad de PLUS versie beschikbaar heeft gesteld, en heeft iemand dan ook een mirror? Hij staat (nog) niet op de kiekjesalbum mirror.
edit: ziet er naar uit dat fourpages weer up is
Helaas kwam ik deze post van Oki tegen in het R024 topic:
[...]
Nog even geduld dus
Heeft iemand anders ondertussen ervaring met de BASIC Oki|024?
Er is wel een oudere plus versie op ftp server voor mio scoter groep, plus versie AKU 3.3 datum 15/12. Dit was de beta voor de nu komende versie! Huidige versie zal AKU 3.5 plus zijn.
[ Voor 9% gewijzigd door jamesbond007uk op 08-01-2007 18:19 ]
Jamesbond007uk
Werkt bij mij perfect, maar gebruik deze even als test versie tot de plus versie.Micr0mega schreef op maandag 08 januari 2007 @ 00:10:
Heeft iemand anders ondertussen ervaring met de BASIC Oki|024?
Hier de bewuste link: http://www.fourpages.co.u...e71fc24ea4ad2a4b1448c2eee
Maar lees vooral eerst even goed de verschillende update-topics en de mogelijke problemen voordat je gaar beginnen, je kunt de boel echt verneuken.
Onderstaande signature is al >20jr oud ***hoe dan***
---
Het internet is een veelbelovend medium
....dat maar heel weinig van zijn beloftes nakomt.
Wat weg is... raak je nooit meer kwijt :P
Verwijderd
Een of andere idioot had meer dan 200 sessies geopend waardoor bovenstaande link niet te openen was. Mijn hosting provider laat een maximum van 20 processen toe en die werden dus helemaal opgevreten door die ene gebruiker. Ik moet het nog goed beveiligen maar voorlopig werkt een IP block net zo goedgertitombo schreef op zaterdag 06 januari 2007 @ 18:11:
[...]
De boventaande link kan ik niet openen. Error 500.
Fourpages a701 is weer toegangkelijk!
De mio lijkt overal iets vlotter op te reageren maar dat kan ook puur placebo effect zijn
Reg. datum: 30 november 2002
--------------------------------------------------------------------------------
Ik heb een probleem met het updaten van de rom van mijn Mio A701.
Ik heb vista geinstalleerd en daar zit het mooie mobile synchronisatie programma bij als opvolger van activesync.
Nu wil ik van de mio site de mio rom 65 op mijn pda zetten.
Ik heb geen problemen verder met synchronisatie en/of data transfer via de usb kabel.
Als ik de executable uitvoer, word mijn mio aangestuurd en krijg ik in het scherm te zien dat het geupdate word. Gelijk is mijn mio niet meer connected met mijn pc.
Ik heb al gezocht op andere forums, maar daar is ook niet echt een oplossing voor gevonden. Via XP zou het prima moeten werken met activesync 3.7 ofzo. (maar heb geen zin om alleen hiervoor xp te installeren)
Activisync is in vista vervangen en deze kan ik ook niet installeren omdat er dan een compatibiliteits probleem voorkomt omdat het een veroudere versie is.(ook als ik de nieuwe activesync installeer)
USB driver updaten zou een optie zijn, maar die kan ik nergens vinden.
Wie ò wie heeft een tip !
JuSt FxP
Kreeg het onder vista ook niet aan de gang, dus ik had de luxe om terug te gaan naar XP om de rom te updaten.
Zonder simkaart werkt hij wel perfect, en de simkaart zelf werkt in een andere telefoon ook gewoon goed.
Heeft iemand een oplossing? Ik werk met de nieuwste rom van Mio zelf.
Edit: Het is al opgelost, ik heb alle berichten van de simkaart afgegooit op een andere telefoon en nu doet hij het weer gewoon.
[ Voor 13% gewijzigd door AE86 op 11-01-2007 11:27 ]
om XP er speciaal voor te installeren vind ik teveel moeite. Ik ga wel bij iemand anders langs met XP om hem dan daar wel te updaten. Nu weet ik n iedergeval dat het aan Vista ligt of mobile device centerJuggels schreef op woensdag 10 januari 2007 @ 13:42:
Je zou het eens kunnen proberen met het Windows Mobile Device Center (Vista RC1), maar ik heb niet genoeg ervaring met Vista om te weten of dit tegenwoordig niet al geintegreerd zit. Suc6 in elk geval!
thnx
JuSt FxP
Verwijderd
heb het probleem gevonden. ik las op een duits forum dat de a701 geen SD HC kaarten ondersteunt. De 4 gig waar ze het over hadden was een normale SD kaart. Deze dus gelijk maar bestellenVerwijderd schreef op dinsdag 09 januari 2007 @ 19:01:
niemand ervaring met grotere sd kaarten? ik zou graag een 8 gig kaart plaatsen als dat mogelijk is, ookal zeggen ze bij mio van niet
Je kan misschien ook middels vmware een xp draaien op je vista. Virtueel dus!
Respect begint waar eigen kunnen ophoudt! - Kinderkleding webshop van vrouwlief: coz-adore.nl
Verwijderd
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Ik heb dus de officiele 65 rom draaien met een fullupdate van de mio site.
Nu zou ik graag ook de 24 rom an oki willen.
Ik zou dus eigenlijk moeten gaan downgraden naar de 48 bootloader ofzoiets en dan kan ik de 24 rom gaan updaten.
Zou iemand alle stappen op een rijtje kunnen zetten die je moet doen om deze rom erop te krijgen?
Stappen voor een newbie dus! Inclusief de juiste download files...
Op de mioa701 forums zijn dus zoveel threads en stickys te vinden dat ik niet meer weet wat ik moet doen
En ik wil toch zeker zijn dat ik de juiste stappen onderneem! :-)
Bedankt voor deze moeite
Kan ik met deze radio ook TomTom over de boxen horen, ik heb gelezen dat dat met een Parot carkit kan. Hoe zit het met synchronisatie van het telefoonboek en het verbinding maken? Ik las dat er een situatie is waarin de telefoon niet automatisch verbinding maakt. Wel situatie is dat?
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Verwijderd
iemand een idee hoe dit kan?
Bv wanneer je een missed call hebt en je a701 is gelocked, dan kan je hem nt meer unlocken
dus een reset is nodig
Iemand dit nog gemerkt?
Nu zal ik maar contact moeten opnemen met Mio (€0,45 ct/min
Zeer slechte zaak dit.
[ Voor 8% gewijzigd door fraQ op 19-01-2007 15:56 ]
Surfen over bluetooth werkt hier zonder probleem.savale schreef op vrijdag 19 januari 2007 @ 14:37:
Ik zit er aan te denken deze telefoon 2e hands te kopen. Maar aangezien er geen wifi op zit, toch een vraag: Is het wel mogelijk om te internetten dmv internet over bluetooth?
Een beetje verlies heb je altijd...
Dat klopt, deze rom heeft iig in dat scenario, maar ook op sommige andere momenten dat je m niet kan unlocken. Ergens gaat dit fout. Ik denk dat ik binnekort maar terug ga naar R020, die is wmb beter (stabieler) dan R14 of R24.iemand al problemen/bugs ondervonden met oki024 rom?
Bv wanneer je een missed call hebt en je a701 is gelocked, dan kan je hem nt meer unlocken
dus een reset is nodig
Iemand dit nog gemerkt?
Verwijderd
niemand verstand van sd kaarten?Verwijderd schreef op donderdag 18 januari 2007 @ 09:47:
Ik heb van de week twee transcend 4gb SD kaarten binnen gekregen. De eerste heb ik gelijk tomtom op geinstalleerd en dit werkte een tijdje prima, totdat ik ineens een error kreeg bij tomtom, waarna ik de telefoon moest resetten. Sindsdien herkent ziet hij deze kaart niet meer, en mijn andere twee SD kaarten (een van hetzelfde type en een 1gb kaartje) nog wel...
iemand een idee hoe dit kan?
Verwijderd
Ik heb een tijdje OKI R020 gebruikt. Sinds een week of twee gebruik ik R24-rom. (PLUS-versies)
Mijn bevinden R24 tov R020 - Meeste opvallende verbeteringen
- Bluetooth-ondersteuning werkt beter (Goed!)
- PPC is stukken sneller
- Nieuwe template ziet er gelikt uit
- Apparaat is belachelijk instabiel met de nieuwe R24! Terwijl ik R020 het meest stabiele rom voorA701 vond. Om je een idee te geven:
- Apparaat crasht constant! (soms tot 4x per dag!)
- Tel.verbinding wil spontaan wegvallen.
- GPRS wordt spontaan verbroken
- (en ga zo maar door!)
- Batterijverbruik is toegenomen! (max 1/2 dag met een volle accu). Dit heeft ook te maken met het feit dat GPRS in R24 moeilijk (tijdelijk) uit te zetten is.
Zijn er meer mensen die deze problemen met R24 ondervinden?
Hier is R24 Plus erg stabiel en alles werkt naar behoren. Ik had wel slechte gesprekskwaliteit, maar door GPS uit te zetten is dit ook verholpen. GPRS gebruik ik niet. Batterij verbruik is inderdaad erg hoog. Misschien terug gaan naar R20 en wachten op de volgende?oegaoega schreef op zondag 21 januari 2007 @ 14:57:
Hi,
Ik heb een tijdje OKI R020 gebruikt. Sinds een week of twee gebruik ik R24-rom. (PLUS-versies)
Mijn bevinden R24 tov R020 - Meeste opvallende verbeteringenMAAR…
- Bluetooth-ondersteuning werkt beter (Goed!)
- PPC is stukken sneller
- Nieuwe template ziet er gelikt uit
Instabiliteit en het batterijverbruik maakt R24 in mijn ogen onbruikbaar. Anders zou R24 bij uitstek de beste rom voor A701 tot nu toe geweest zijn. Ik go zodadelijk de basic-versie proberen, gevolgd door een hard rest. Hopelijk zullen deze problemen zich verholpen zijn.
- Apparaat is belachelijk instabiel met de nieuwe R24! Terwijl ik R020 het meest stabiele rom voorA701 vond. Om je een idee te geven:
- Apparaat crasht constant! (soms tot 4x per dag!)
- Tel.verbinding wil spontaan wegvallen.
- GPRS wordt spontaan verbroken
- (en ga zo maar door!)
- Batterijverbruik is toegenomen! (max 1/2 dag met een volle accu). Dit heeft ook te maken met het feit dat GPRS in R24 moeilijk (tijdelijk) uit te zetten is.
Zijn er meer mensen die deze problemen met R24 ondervinden?
[ Voor 48% gewijzigd door Executor16 op 22-01-2007 07:54 ]
Bij R020 werd de GPRS-verbinding na 15 minuten verbroken. Tenminste als er geen data-verkeer was. Bij R024 blijft GPRS-connectie altijd aan staan.omdat ik geen push items actief heb staan voor exchange.
Weet iemand hoeik de instellingen kan veranderen? Dus dat mijn GPRS na x minuten idle verbroken wordt.
Het kan behoorlijk verwarrend zijn, zeker als je de voor het eerst zelf gaat flashen. Het enige wat je hoeft te onthouden is dit:NoFate schreef op woensdag 17 januari 2007 @ 11:45:
Zou iemand eem reply kunnen plaatsen voor de newbies onder ons.
Ik heb dus de officiele 65 rom draaien met een fullupdate van de mio site.
Nu zou ik graag ook de 24 rom an oki willen.
Ik zou dus eigenlijk moeten gaan downgraden naar de 48 bootloader ofzoiets en dan kan ik de 24 rom gaan updaten.
Zou iemand alle stappen op een rijtje kunnen zetten die je moet doen om deze rom erop te krijgen?
Stappen voor een newbie dus! Inclusief de juiste download files...
Op de mioa701 forums zijn dus zoveel threads en stickys te vinden dat ik niet meer weet wat ik moet doen
En ik wil toch zeker zijn dat ik de juiste stappen onderneem! :-)
Bedankt voor deze moeite
Ten eerste, flash alleen je CE image via USB. Probeer niet te flashen vanuit een sd card of het flashen van bijvoorbeeld je UBOOT. Ten tweede, flash ALLEEN je CE image via USB
Ok, nu je weet dat je alleen je CE image moet flashen, dus laten we beginnen met het uitzetten van Active Sync op je PC.
1. rechtsklikken op het ActiveSync icoontje op je PC
2. selecteer "connection settings..."
3. haal de vink weg bij "allow USB connections"
Je hebt nu ActiveSync uitgezet zodat deze zich niet gaat bemoeien met de Mio als je die aansluit op je PC via USB. Door naar de volgende stap.
1. download de scoter rom update, bijv. van mijn mirror
2. download de Ce Image die je wil gebruiken. Je kan kiezen uit de Basic en de Plus editie
3. pak het zip bestand uit. Het bestand met de naam BDTL0_SCOTERMSFLSH50.bin is je CE image
Je hebt nu alle bestanden die nodig zijn voor het uitvoeren van een flash van je CE image. We gaan nu de Mio gereed maken om een CE image flash te ontvangen.
1. zet je Mio uit en start de UBOOT menu. Hoe je dit het beste kan doen is verschillend. Bij mij werkt het volgende altijd: volume up + keypad down tegelijk indrukken, daarna op de rode telefoon knop 1 seconde lang drukken en dan weer loslaten terwijl je de volume up en keypad down nog steeds vasthoudt. Je komt dan in een menu terecht, de UBOOT menu.
2. kies voor "FlashROM upgrade" (beweeg met je keypad en selecteer met de middelste knop)
3. selecteer "CE img By USB".
je bent nu zover dat je Mio klaar is om een CE image te ontvangen.
1. sluit je Mio aan met de USB kabel
2. start de scoter rom update applicatie en klik op OK
3. selecteer het bestand BDTL0_SCOTERMSFLSH50.bin en klik op OK
4. volg de instructies die het programma aangeeft (je hoeft niks te doen, gewoon naar het scherm van je Mio te kijken
Als alles goed is gegaan na een minuut of 5 tot 10, dan is de flash gelukt. Ga uit het UBOOT menu van je Mio door Watchdog reset te kiezen.
Voordat je iets gaat doen met de nieuwe Rom moet je wel eerst een harde reset uitvoeren. Het maakt niet uit of je al iets geinstaleerd hebt of niet. Altijd na het flashen van een nieuwe ROM eerst een harde reset.
Ik weet niet of je hier voldoende aan hebt maar zolang je alleen kiest voor CE Image upgrade kan er niks mis gaan.
Zoals je ziet hoef je niet eerst naar een andere bootloader. Ik had ook R65 via de officiele installer en draai nu R024 met de bootloader van R65.
oh ja, als je klaar bent met flashen, vergeet dan niet om ActiveSync weer aan te zetten door de optie "allow USB connections" weer aan te zetten.
veel flash plezier...
Als je de PLUS Edition hebt van R24, dan zit er een utility ingebakken (iets met "tweak", ben de naam kwijt) waarmee je kunt instellen hoelang je gprs verbinding actief moet blijven.oegaoega schreef op maandag 22 januari 2007 @ 10:54:
Lock-functie? Thnx voor de tip.
[...]
Bij R020 werd de GPRS-verbinding na 15 minuten verbroken. Tenminste als er geen data-verkeer was. Bij R024 blijft GPRS-connectie altijd aan staan.
Weet iemand hoeik de instellingen kan veranderen? Dus dat mijn GPRS na x minuten idle verbroken wordt.
Bedankt voor de info.
[ Voor 20% gewijzigd door oegaoega op 23-01-2007 00:27 ]
Bram77 schreef op dinsdag 23 januari 2007 @ 00:36:
Ik probeer contacts over te zetten naar mijn Pioneer DEH-P55BT autoradio, contact voor contact, maar ik krijg bij elke poging "failed" te zien. Ik heb een contact aangemaakt met enkel een naam en een telefoonnummer, maar ook dat werkt niet. Ik gebruik de R64 rom. Iemand een idee waar het aan kan liggen?
Contacts in je autoradio? Zodat je telefoonnummers in je display kan zien? Wat moet je daar nou mee op een radio??
Heb er dus zelf geen ervaring mee, maar doe je dit bedraad of via Bluetooth? Welke ROM gebruik je (zit nogal wat verschil in bluetooth tussen roms)
We are pentium of borg. Division is futile. You will be approximated.
Die radio is echt super.
heb je het geluid van tomtom op je radio?Bram77 schreef op zaterdag 27 januari 2007 @ 21:26:
Ik heb een ROM upgrade gedaan naar Oki|24 Plus, nu werkt allesIk ben alleen nog aan het pielen met het geluid van TomTOm, maar ook dat lijkt te gaan lukken!
Die radio is echt super.
Hallo Oegaoega,oegaoega schreef op zondag 21 januari 2007 @ 14:57:
Hi,
Ik heb een tijdje OKI R020 gebruikt. Sinds een week of twee gebruik ik R24-rom. (PLUS-versies)
Mijn bevinden R24 tov R020 - Meeste opvallende verbeteringenMAAR…
- Bluetooth-ondersteuning werkt beter (Goed!)
- PPC is stukken sneller
- Nieuwe template ziet er gelikt uit
Instabiliteit en het batterijverbruik maakt R24 in mijn ogen onbruikbaar. Anders zou R24 bij uitstek de beste rom voor A701 tot nu toe geweest zijn. Ik go zodadelijk de basic-versie proberen, gevolgd door een hard rest. Hopelijk zullen deze problemen zich verholpen zijn.
- Apparaat is belachelijk instabiel met de nieuwe R24! Terwijl ik R020 het meest stabiele rom voorA701 vond. Om je een idee te geven:
- Apparaat crasht constant! (soms tot 4x per dag!)
- Tel.verbinding wil spontaan wegvallen.
- GPRS wordt spontaan verbroken
- (en ga zo maar door!)
- Batterijverbruik is toegenomen! (max 1/2 dag met een volle accu). Dit heeft ook te maken met het feit dat GPRS in R24 moeilijk (tijdelijk) uit te zetten is.
Zijn er meer mensen die deze problemen met R24 ondervinden?
HEb je de 24 basic versie al geprobeerd?
Staat hiervan de gps ook altijd aan? Of staat ie standaard uit, en is het batterij verbruik lager bij deze versie?
Egbert.
Nog niet, maar volgensmij gaat dat wel lukken.Het kan met een reghack i.c.m. met de Broadcom Bluetooth stack, maar die werkt niet op Oki|24. Na de installatie daarvan heb ik een hardreset moeten doen. Jammer, want de standaard MS bluetooth stack is héél erg beperkt. Met de Broadcom stack heb je b.v. PAN, wat je standaard niet hebt. Op de officiele R65 ROM en Oki|20 werkt het wél.
Volgens iemand op de Mio A801 Forums is het battery-drain probleem opgelost wanneer SIFEnabler uit de startup directory wordt verwijderd. Ik ben dat nu aan het testen.
Ik heb een progje, vjvolubilis. dat laat het geluid over bluetooth gaan. Normaal zou het daarmee moeten werken, ik heb het ooit getest op mijnQtek 9100 maar hij deed het toen niet. Misschien werkt het wel op de mio, je kan het altijd eens proberen, ik geloof dat het zelfs een gratis progje is.Bram77 schreef op zondag 28 januari 2007 @ 14:24:
[...]
Nog niet, maar volgensmij gaat dat wel lukken.Het kan met een reghack i.c.m. met de Broadcom Bluetooth stack, maar die werkt niet op Oki|24. Na de installatie daarvan heb ik een hardreset moeten doen. Jammer, want de standaard MS bluetooth stack is héél erg beperkt. Met de Broadcom stack heb je b.v. PAN, wat je standaard niet hebt. Op de officiele R65 ROM en Oki|20 werkt het wél.
Volgens iemand op de Mio A801 Forums is het battery-drain probleem opgelost wanneer SIFEnabler uit de startup directory wordt verwijderd. Ik ben dat nu aan het testen.
Met de Parrot carkits is het twee keer op de groene knop drukken, maar bij mijn carkit (de Pioneer DEH-P55BT) werkt dat niet. Iemand suggesties?
Verwijderd
Ik ben zelf ook al enige tijd aan het twijfelen om de pioneer p55bt autoradio aan te schaffen. Na het zoeken naar gebruikerservaringen over deze radio in combinatie met de mio a701 las ik dat je elke keer wanneer je je auto binnenstapt je telefoon handmatig moet aanmelden, nu is mijn vraag of dit ook verholpen is met de rom update die je hebt uitgevoerd? Als de telefoon en radio nu ook gewoon automatisch verbinding maken wil ik de radio wel aanschaffen.
Kun je verder nog wat vertellen over de autoradio in combinatie met de mio a701 zoals de geluidskwaliteit, eventuele andere zaken die je tegenvielen of je verraste?
De geluidskwaliteit bij het bellen is accaptable tot goed. Ik geloof dat dat ook nog wat verschilt per ROM. Het aansluiten van de radio is een eitje. Contacts moet je handmatig één voor één overzetten. Dat is met alle WM5 telefoons i.c.m. deze radio zo. Wanneer je een contact overzet gebeurt dit alleen correct wanneer een contact 1 telefoonnumeer bevat. geen plaatjes in ieder geval. Met R64 werkte het overzetten van contacts niet.
Naast het carkit gebeuren is het de beste radio die ik tot nu toe heb gehad. geluidskwaliteit en functionaliteit is super! Alles wat je maar kunt wensen zit er op. Versterker uitgang, woofer uitgang. AUX input, Ipod aansluiting (niet dat ik zelf een Ipod heb). Zeer uitgebreide equalizer.
Ik denk dat er op dit moment geen betere oplossing bestaat binnen deze prijsklasse (ik heb er €279,- voor betaald).
Ik heb er sinds vandaag ook een Brodit actieve houder bij. Ideaa. Nu nog een 3000mA accu en ik ben compleet
[ Voor 7% gewijzigd door Bram77 op 28-01-2007 17:53 ]
Toch mis ik hier en daar nog een beetje functionaliteit t.o.v. mijn laatste gsm (Nokioa3510i) die normaal gezien met enkele progjes zou moeten kunnen opgelost worden.
Alle tot nu geteste alarmprogrammaatjes werken met "eigen sounds" zodanig dat de A701 niet trilt. Ik heb bv nood aan een timer met reminders die de A701 wakker maakt na X aantal tijd. Ik werk in theater waar tijdens voorstellingen GSM's taboe zijn ! Ingeval van het gebruik van fog machines, hebben wij een tijdelijk uitschakelbaar brandalarm dat na 3,5 u. weer aanspringt, en dan moeten we er snel bij zijn of de brandweer staat voor de deur. Wat het muten en telefoon uitschakelen betreft doet Phone alarm een sterke job (gebruik combinatie van flight mode & timed mute), nu nog een geschikte timer vinden ... Heb al getest met Alarm notes, maar doet niet echt wat ik wil.
weet iemand of er progs bestaan om een lopend telefoongesprek op te nemen ?
Toevoeging : Is het mogelijk om de vergrendeling van het toestel automatisch te laten ingaan na bv. 1 minuut ?
Have fun,
Kris.
[ Voor 4% gewijzigd door Kastaar op 01-02-2007 14:42 ]
Een goed alarm is een chronisch probleem. Ik kan mijn telefoon nogsteeds niet als wekker gebruiken omdat ik nog niets werkbaars heb gevonden, en ik gebruik toch al een jaar WM5.
Bedankt!
Ik mis het toetsenbord eigenlijk niet. Maar ik SMS dan ook zelden. Voor de sporadische notities die ik maak is het scherm prima te doen. Houd er wel gewoon rekening mee dat het minder practisch is dan echte toetsen. Ik heb sinds kort een goede interpreter voor handwriting (zit standaard in de Oki|024 rom). Nu kan ik gewoon in handschrift schrijven, dat werkt toch wel erg makkelijk.
Voor Lawrentium : De HTC9100 heeft geen GPS aan boord. Ik heb lang getwijfeld tussen de HTC P3300 & de A 701, en het is de A701 geworden, op basis van de begeleverde accesoires en de CPU snelheid (wifi was voor mij niet belangrijk). Je kan altijd beide toestellen vergelijken bij pdashop.be. Let wel : je kan WEL voice dialing doen met de recentste versies van de A701. Ik kan me wel voorstellen dat als je veel sms't of tikwerk hebt dat een toetsenbordje handig is...
Veel succes
Kris.
Ik kan geen internet verbinding meer opzetten, alle instellingen voor de verbinding zelf heb ik al uitgevoerd, ook nog aan de hand van bel.com
Nu is mijn idee dat ik per ongelijk in mijn onwetendheid een andere instelling verkeerd heb gezet of zo. Zou iemand mij kunnen vertellen welke instellingen van belang zijn voor het functioneren van internet. Dan kan ik deze nog eens doorlopen...
(heb ook al aan de bel gehangen met de klantenservice van KPN maar ze zeggen dat het niet aan hun ligt)
Please! Ik wil weer graag internetten zonder een hard reset uit te voeren
Respect begint waar eigen kunnen ophoudt! - Kinderkleding webshop van vrouwlief: coz-adore.nl
[ Voor 21% gewijzigd door Bram77 op 08-02-2007 13:02 ]
ik heb zowat hetzelfde probleem, als ik gebeld word krijg ik wel mijn beltoon over de carkit wat anders niet het geval is...Bram77 schreef op zondag 28 januari 2007 @ 17:29:
Ik gebruik nu BTaudio. Dit zou best wel eens kunnen werken want wanneer ik het programma gebruik en TomTom opstart krijg ik geen geluid meer over mijn telefoon. Ik heb alleen geen flauw idee hoe ik mijn radio de opdracht moet geven om dat geluid te accepteren.
Met de Parrot carkits is het twee keer op de groene knop drukken, maar bij mijn carkit (de Pioneer DEH-P55BT) werkt dat niet. Iemand suggesties?
Ik heb zitten rotzooien en opeens liep mijn telefoon vastBram77 schreef op donderdag 08 februari 2007 @ 13:02:
Je hoeft bij de GPRS settings enkel je internet provider te selecteren. Dan moet het werken, mits e een dataverkeer abbo hebt bij KPN (GPRS).
Respect begint waar eigen kunnen ophoudt! - Kinderkleding webshop van vrouwlief: coz-adore.nl
Voor een goede wekkerfunctionaliteit gebruik ik nu al een tijdje PocketKai's MP3 Alarm pro, daarmee kan je elke willekeurige MP3 als wekmelodie gebruiken en hij is zelfs als dagelijks alarm in te stellen. Een erg makkelijke en effectieve werkwijze vind ik zelf. Je kan hem onderBram77 schreef op donderdag 01 februari 2007 @ 14:56:
Er bestaat een tooltje wat al je gesprekken automatisch opneemt, ben alleen de naam even kwijt.
Een goed alarm is een chronisch probleem. Ik kan mijn telefoon nogsteeds niet als wekker gebruiken omdat ik nog niets werkbaars heb gevonden, en ik gebruik toch al een jaar WM5.
http://www.handango.com/P...productId=128797&R=128797
download, het is alleen helaas geen gratis software (wel shareware om het uit te proberen)...
Zo'n programma om gesprekken op te nemen lijkt mij ook erg interessant, als iemand nog wat weet hoor ik het graag!
Q9550 @4250Mhz ---4Gb GSkill F2-8500CL5D@1000Mhz --- 2x HD4850 CF@800/1050 --- 1TB Samsung Spinpoint F1 + 2x 320Gb WD Caviar --- Gigabyte EP45-Extreme --- Custom watercooling (CPU+GPU) --- Seasonic M12 700W PSU --- T-balancer BigNG --- Antec P180b
http://www.miousers.co.uk...light=record+conversation
Vito audionotes werkt perfect (wel alleen trial gebruikt) zowel om gesprekken op te nemen als "gewone recorder"
Gebruik nu spb time (ook trial) voor wekker & alarms, en schijnt vlot te werken, moet nog wat meer testen, maar maakt PDA niet wakker. Een poepsimpele wekker die de PDA wakker maakt schijnt onmogelijk te zijn in WM5. Ik gebruik nu phone alarm, om de telefoon 's nachts uit te schakelen (flight mode) en spb time als wekker. Valt redelijk goed mee in batterijverbruik. Heeft er trouwens al iemand een van die 3000 mA batterijen getest voor de A701 ? Sta er nogal wantrouwig tegenover om zo een via e-bay te bestellen.
Heb ook het volgende probleem : heb goedkoop BT oortje gekocht. Ondersteunt handsfree, en voice dialing. Als ik nu een voice dial doet, belt A701 de persoon in kwestie, maar stuurt het gesprek niet naat het oortje. Daarvoor moet je via menu "handsfree bellen" gaan inschakelen... Dit kan toch niet de bedoeling zijn ??? Denk dat het aan WM5 of de foonsoft ligt.
edit : 14/02/2007 Wat betreft handsfree voicedialing : op de site van Cyberon (van wie de voicedialing soft op A701 is) kan je een patch van de software downloaden die bovenstaand oortjesprobleem oplost. zie www.cyberon.com.tw onder technical support
[ Voor 10% gewijzigd door Kastaar op 14-02-2007 10:31 ]
Inderdaad, frustrerend. Als er snooze op zit, ik een MP3tje kan kiezen en hij de telefoon uit standby kan halen ben ik helemaal tevreden. Bij deze een oproep aan een C# programer die veel mensen een plezier wil doenEen poepsimpele wekker die de PDA wakker maakt schijnt onmogelijk te zijn in WM5
Ik heb gelezen dat de meeste headsets een functie hebben om het geluid overnemen te forceren. Ik geloof dat je dan een knop (in jouw geval waarschijnlijk 'de' knop) langer ingedrukt moet houden.
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Alvast bedankt.
Snooze werkt ook heel goed, alleen spijtig dat de turn off alarm knop ook even groot is als je snooze button
Die zou iets kleiner moeten zijn, want het kan wel eens voorkomen dat je even verkeerd duwt
Zeker als je je oogjes smorgens de eerste keer open doet
My story...Telefoon was een tijdje geleden kapot (GPS module naar de mallemoer), ik teruggestuurd naar een smartphone reparateur, netjes gerepareerd, maar blijkbaar moet er dan ook zonodig het in mijn ogen hatelijke nederlandse WM5 op (R65), nu wou ik deze naar het engels wijzigen (R65) met de exe van de Mio site.
Zoals vele alvast wel weten krijg je zo'n fijne foutmelding met dat het niet voor deze hardware bestemd is blabla...heel fijn allemaal maar mijn vraag luid als volgt, kan iemand mij in ABN uitleggen hoe ik mijn NL-R65 firmware om kan zetten naar EN-R65, want ik kan dus de .exe niet gebruiken van de mio site. Kleine toevoeging, kan deze persoon er ook de ROM bijzetten en alle benodigheden die ik moet downloaden om dit voor elkaar te krijgen.
Bedankt!
Werkt vrij aardig ja. Het enige wat ik mis is het aan kunnen zetten van de trilfunctie van de telefoon en het lijkt er op dat alleen Wavjes geschikt zijn om te gebruiken. Ondersteuning voor MP3 zou mooi zijn.Die Bruine schreef op maandag 12 februari 2007 @ 20:14:
pttravelalarm werkt anders perfect!
http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?t=602iTec schreef op woensdag 21 februari 2007 @ 09:28:
Het zal ongetwijfeld ergens beschreven staan en ik heb zelf ook het een en ander gevonden maar kan er geen touw aan vastknopen..
My story...Telefoon was een tijdje geleden kapot (GPS module naar de mallemoer), ik teruggestuurd naar een smartphone reparateur, netjes gerepareerd, maar blijkbaar moet er dan ook zonodig het in mijn ogen hatelijke nederlandse WM5 op (R65), nu wou ik deze naar het engels wijzigen (R65) met de exe van de Mio site.
Zoals vele alvast wel weten krijg je zo'n fijne foutmelding met dat het niet voor deze hardware bestemd is blabla...heel fijn allemaal maar mijn vraag luid als volgt, kan iemand mij in ABN uitleggen hoe ik mijn NL-R65 firmware om kan zetten naar EN-R65, want ik kan dus de .exe niet gebruiken van de mio site. Kleine toevoeging, kan deze persoon er ook de ROM bijzetten en alle benodigheden die ik moet downloaden om dit voor elkaar te krijgen.
Bedankt!
klein handig progje voor je today screen : http://www.pocketmax.net/phoneAlarm.html
Ik gebruik al tijden Chronos; meerdere alarmen instellen, al dan niet met (langzaam harder wordend, herhalend) geluid in elk denkbaar formaat, trilfunctie, knipperende LED's en geactiveerde schermverlichting. Kent ook een klok screensaver, timers en nog wat rommel.Bram77 schreef op woensdag 21 februari 2007 @ 09:54:
[...]
Werkt vrij aardig ja. Het enige wat ik mis is het aan kunnen zetten van de trilfunctie van de telefoon en het lijkt er op dat alleen Wavjes geschikt zijn om te gebruiken. Ondersteuning voor MP3 zou mooi zijn.
SPB Time doet volgens mij min of meer het zelfde.
wrm werkt r24 dan niet goed? wat zijn jouw bevindingen?iTec schreef op donderdag 22 februari 2007 @ 09:53:
Thanks NoFate ik heb het inmiddels voor elkaar gekregen, ik heb pak em beet 3 uur die R24 even getest maar dat is echt prut, GPS werkt waardeloos (zal waarschijnlijk wel een instelling geweest zijn) , maar nu EN-R65 er weer op en draait als een trein.
klein handig progje voor je today screen : http://www.pocketmax.net/phoneAlarm.html
Wat werkte precies niet goed met GPS? juist met R24 is het niet meer nodig om lang te wachten op satellite fixes (ik heb een fix zodra ik Miomap 3.2 opstart) en kun je zonder problemen Miomap of TomTom op COM 4 instellen.iTec schreef op donderdag 22 februari 2007 @ 09:53:
Thanks NoFate ik heb het inmiddels voor elkaar gekregen, ik heb pak em beet 3 uur die R24 even getest maar dat is echt prut, GPS werkt waardeloos (zal waarschijnlijk wel een instelling geweest zijn) , maar nu EN-R65 er weer op en draait als een trein.
Ik heb een hoop roms getest. R24 is verruit de beste qua snelheid en stabiliteit.
[ Voor 4% gewijzigd door Bram77 op 24-02-2007 23:48 ]
Verwijderd
Cannot complete the call. The signal may be unavailable or the phone number may not be valid. Verify the number or try again later.
Onderstaande signature is al >20jr oud ***hoe dan***
---
Het internet is een veelbelovend medium
....dat maar heel weinig van zijn beloftes nakomt.
Wat weg is... raak je nooit meer kwijt :P
Verwijderd
Ik heb Inet en google afgetuigd maar ik krijg GPRS niet aan de praat. Ik kan zo niet mms en orange world bezoeken. Nu is mms aanzetten belangrijker dan orange world. Orange world staat nog uit, maar mms staat wel aan. Ik ben ook in bezit van abbonement wat GRPS verkeer doen.
Ik zie op Inet veel dingen maar niet wat ik nodig heb. Ik krijg in de ontvangclient van mms niet de mogelijk om naar opties-->accounts instellen --> nieuw account mms. Ik zie alleen nieuw account. Dus automatisch voor email. En kan daarnaa alleen email adres kiezen.
Wie heeft er nog een oplossing?
Klaas
(ಠ_ಠ) ¿doʞ u,z do ʇıp ʇɐɐʇs ɯoɹɐɐʍ
Ze werken idd sneller, maar heb er nu r65 terug op ...
Reden : alarm timers programmas gingen niet meer 100% , bv spb time wilde mijn apparaat niet meer wakker maken na een soft reset, andere programmas dan ook weer niet
Kreeg dan ook heel veel errors dat services niet konden gestart worden
Chronos deed het soms dan weer wel, maar dan moet je eerst je device unlocken vooraleer je kan snoozen
Ook maar idioot
Enigste voordeel dat ik ondervond bij de oki rom is dat je sim en outlook contact personen allemaal door elkaar staan, alfabetisch dus, bij r65 staan je sims onderaan.
Dus als je een sms stuurt en je bent de contact in aan het typen, dan stelt hij je nu ook de sim contacts voor, dat doet R65 niet....
Nuja, ik wacht wel tot er een rom van wm6 uitkomt, dan probeer ik die nog wel eens...
PS: gpsutilv2 werkt echt wel perfect, heb nu een instant gps fix met Igo/tomtom...
Verwijderd
Badankt voor de reacties
Weet niet helemaal zeker of 't freeware is, maar met een simpele Google is ie snel te vinden.
Misschien een beetje een simpele vraag maar ik kan het niet zo 1,2,3 vinden.
ik heb dus een Mio A701 besteld en moet als het goed is deze week binnekomen, nou wil ik alvast uitzoeken wat voor software ik erop wil en alvast downloaden etc etc.
Ik weet dat ik software moet hebben voor Windows Mobile 5 aparaten maar welke versie van Windows Mobile 5 draaid erop?
Als ik bijvoorbeeld kijk naar GPSdash kan ik een versie downloaden voor een Smartphone of Pocketpc, welke moet ik in dit geval (voor de mio) kiezen?
Alvast bedankt.
Grootste verschil is dat een Smartphone geen touchscreen heeft een een PocketPc wel. Programma's moeten daar rekening mee houden. De Mio a701 is een PocketPcAls ik bijvoorbeeld kijk naar GPSdash kan ik een versie downloaden voor een Smartphone of Pocketpc, welke moet ik in dit geval (voor de mio) kiezen?
Alvast bedankt.
Zie er erg nice uit inderdad ben alleen nog niet zeker of ik zou overstappen van TomTom 6 ivm met flitpaal registratie en trajectcontroles enzo, hierin moet ik me nog verdiepen inderdaadALPACINO schreef op dinsdag 03 april 2007 @ 10:57:
De NavNGo iGO 8ziet wel heel erg mooi uit kan niet wachten tot hij uitkomt
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Weet iemand hoe dit kan, het is echt van de ene op de andere dag dat dit gebeurt, ik heb mijn Mio nooit laten vallen oid.
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Heb dus ook geen idee wat de oorzaak is
Houd me op de hoogte als je iets weet..
ty
We are pentium of borg. Division is futile. You will be approximated.
En hoe los je zoiets op? Mag aannemen dat mijn baas niet met illegale zooi gaat werken...Rainmaker schreef op vrijdag 20 april 2007 @ 19:28:
Dit ligt inderdaad aan een verkeerde license key van Miomap. Waarschijnlijk een "illegale" kopie, of in ieder geval een backup. Foutmelding slaat erop dat de "ID" van de SD kaart waar de software opstaat, niet overeen komt met de kaart waar Miomap orgineel op gekocht was.
Verwijderd
Heel vreemd, iemand mogelijk bekend met het probleem en de oplossing??
Gr Arnoud
Verwijderd
Onderstaande signature is al >20jr oud ***hoe dan***
---
Het internet is een veelbelovend medium
....dat maar heel weinig van zijn beloftes nakomt.
Wat weg is... raak je nooit meer kwijt :P