Ik kan voor mijzelf die camouflage of Ati Crossfire wel waarderen maar ik ben al voorzien
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
dan kan ik een beetje opscheppenVerwijderd schreef op donderdag 19 oktober 2006 @ 11:08:
Mooi zo, ik dnk dat er niet veel zijn die deze hebben.
[...]
Dan had ik toch gelijk dat er zilver-blauw en zwart-blauw bestaan. Vind overigens zwart-blauw wel mooier, en rood-zwart nog mooier
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Wel is de stacker moeilijker te plaatsen op deze kamer, maar stilte heeft prioriteit.
[ Voor 8% gewijzigd door AvanCade op 21-10-2006 14:50 ]
http://www.alternate.nl/h...Details.html?artno=TQXS02


Helaas kan ik er geen review van vinden.
Mja het blijft een mening natuurlijk maar ik vind een stacker nou ook niet echt het toppunt van design. Die is net zo goed als deze vrouwonvriendelijk. (ziet er erg uit als een computer) Voor stijl zou ik sowieso eerder aan Lian-li ofzo denken.ixl85 schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 15:26:
Ik vind hem er erg lelijk... hij is wel bijna het zelfde, maar dan zo.... cheap...
[ Voor 44% gewijzigd door smvs op 21-10-2006 15:39 ]
Dat is een pauper merk ofzo?TEAMIKKE schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 16:50:
En hij is van Sharkoon (staat erop).
Sharkoon was vroeger een mod merk dus nu ook PSU's en bijv kasten de wereld in schopt...
voormij is het (buiten bijv ccfls om) een no go merk.
mmhh me too .. Ik heb m'n CM Stacker STC-T01 hier ongemod naast me staan. Het enige dat ik zelf veranderd heb is de start en reset knop (moet nog ooit 'n keer de frontbay veranderen daar niet van). Die knoppen heb ik vervangen omdat ze in m'n originele bay niet werkten.The__Virus schreef op donderdag 19 oktober 2006 @ 14:53:
Alleen ze hebben geen fanbracket meer aan de zijkant, zo te zien. Vind persoonlijk het origineel het mooist (en dan vooral de zwarte): ik houd niet van 'extreme' kasten, geef mij maar een simpelere, strakke kast.
Ik hou dus ook van kasten die gewoon simpel+strak zijn en niet te overdreven, máár ik moet toegeven dat ik wel 'n beetje 'n zwak heb voor die blauw witte muscle car versie
Maakt allemaal niet uit ik blijf toch bij m'n stackertje
Die vraag had ik ook voor mijzelf gesteld, maar ik kan je zeggen hij is goed stil, wel met een fancontroller. Dan heb ik 3 x 120mm van CM en een CrossflowFan.. De rest is van Zalmann voor de graka en Proc..AvanCade schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 14:46:
Is de Stacker 830 eigenlijk een beetje stil te krijgen? Lijkt me namelijk niet dat deze veel geluid binnenhoud ivm de mesh? Ik twijfel namelijk tussen de Stacker 830 en de Antec P180. De stacker heeft mijn voorkeur natuurlijk omdat deze ruimer is en veel mogelijkheden heeft/open laat.
Wel is de stacker moeilijker te plaatsen op deze kamer, maar stilte heeft prioriteit.
Het is de rebel9, hij is net nieuw volgens de site van Sharkoon. Hij is er ook met 25cm fan, maar dat schijnt niet altijd positief te zijn. Zal eens reviews zoeken.smvs schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 15:01:
De poor man's stacker(35 euro)
http://www.alternate.nl/h...Details.html?artno=TQXS02
[afbeelding]
[afbeelding]
Helaas kan ik er geen review van vinden.
[...]
Mja het blijft een mening natuurlijk maar ik vind een stacker nou ook niet echt het toppunt van design. Die is net zo goed als deze vrouwonvriendelijk. (ziet er erg uit als een computer) Voor stijl zou ik sowieso eerder aan Lian-li ofzo denken.
Het ligt er ook aan waar die case staat. Bij mij dus op mijn bureau omdat je anders ook gewoon een lelijke kast kan nemenAvanCade schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 18:08:
Maar van de case zelf hoef je niks te verwachten dus, van demping van geluid?!
In mijn kast vindt je:
2*120mm Nexus
1*120mm CM standard zonder licht (zat bij 2e 4in3module)
2*80mm Nexus
1*???mm std cooler AMD 4000+CPU
1*???mm std cooler X1900XT GPU
2*80mm Tagan voeding
1*??mm NB fan
Totaal aantal fans is dus 10 en daarmee is ie niet superstil je hoort constant het gezoem van de fans. Niet keihard maar toch wel veel harder dan wat je onder een fluisterstille pc mag verwachten. Ik denk dat het open design niet meehelpt om hem stiller te maken. Als je echter een highend pc hebt kun je, tenzij je een waterkoeling installeert, niet makkelijk een echt stille pc maken. Onder je bureau neerzetten is dan nog het best.
De case zelf is verder erg relaxed alhoewel ie ook wat (schoonheids)fouten bevat. Zoek in dit topic op mijn username en je vindt meer info.
PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 9800X3D |TR Phantom Spirit 120 SE | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift
Ik denk dat dat voor iedereen anders is. Ik zelf heb me 810 helemaal gevuld met 120mm fans (CM blue led) die allemaal op 12v draaien. Verder een Zalman 7000CU op cpu, VF700CU op de gpu en nog een 120mm fan in me voeding (Tagan 530 easycon)AvanCade schreef op zaterdag 21 oktober 2006 @ 18:08:
Maar van de case zelf hoef je niks te verwachten dus, van demping van geluid?!
Ik heb de pc 24/7 aan en op me kamer staan en kan er gewoon bij slapen, het is zelfs zo erg dat ik niet kan slapen als de pc uitstaat.
Voor wat er aan fans inzit vind ik hem zeker niet lawaaiig.
Maar dat zal verschillen per persoon.
Als je alle fans op 7V laat lopen (van papst ofzo) dan zal het waarschijnlijk een stuk stiller zijn.
In dit geval gaat het over een Stacker830 omdat hij volledig ''open'' is daarom produceert hij wat meer geluid maar is wel koeler.. ism airflowKrizzie schreef op maandag 23 oktober 2006 @ 00:25:
[...]
Ik denk dat dat voor iedereen anders is. Ik zelf heb me 810 helemaal gevuld met 120mm fans (CM blue led) die allemaal op 12v draaien. Verder een Zalman 7000CU op cpu, VF700CU op de gpu en nog een 120mm fan in me voeding (Tagan 530 easycon)
Ik heb de pc 24/7 aan en op me kamer staan en kan er gewoon bij slapen, het is zelfs zo erg dat ik niet kan slapen als de pc uitstaat.![]()
Voor wat er aan fans inzit vind ik hem zeker niet lawaaiig.
Maar dat zal verschillen per persoon.
Als je alle fans op 7V laat lopen (van papst ofzo) dan zal het waarschijnlijk een stuk stiller zijn.
Persoon A kan het lawaaiig vinden terwijl persoon B er geen last van heeft.
Des te langer ik mijn Stacker heb des te irritanter ik ze vind
Ik zat te denken aan een grote lange uit een stuk bestaande stoffilter ofzo die je ervoor ramt ?!
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Wat is er dan mis met de frontjes? Als je ze niet mooi vind had je de behuizing gewoon niet moeten kopen en anders ga modden. Kijk naar modtopics...nero355 schreef op maandag 23 oktober 2006 @ 16:36:
Iemand iets tegengekomen om die #$@%^$&%@$!@#@! frontjes mee te vervangen![]()
Des te langer ik mijn Stacker heb des te irritanter ik ze vind
Ik zat te denken aan een grote lange uit een stuk bestaande stoffilter ofzo die je ervoor ramt ?!
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
Ik meen het, ik heb ook een zwarte gekocht. Meteen de Samsung Sata brander om van die vieze, dikke kabel af te zijn (ookal had ik rounded, ik vond ze ZOOO irritant!!!!!)
Sorry, maar ik kan het niet laten ... "aansteller"ixl85 schreef op maandag 23 oktober 2006 @ 17:26:
Een nieuwe brander kopen!
Ik meen het, ik heb ook een zwarte gekocht. Meteen de Samsung Sata brander om van die vieze, dikke kabel af te zijn (ookal had ik rounded, ik vond ze ZOOO irritant!!!!!)
Zo _Dune_ nu is het weer genoeg geweest...
[ Voor 18% gewijzigd door _Dune_ op 23-10-2006 18:15 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
Ik heb daar best 40euro voor over.
En besides that, mijn oude brander deed max 4x, nu op 16x, en ik moet zeggen: Daar ben ik blij mee (back nogal veel up).
en (ja nog een 'en') gisteren zijn mn spullen voor mn 2e computer (voor thuis, zit op kamers) aangekomen, scheelt natuurlijk ook weer een brander
Al met al alleen maar voordelen dus.
Ik heb al een zwarte branderixl85 schreef op maandag 23 oktober 2006 @ 17:26:
Een nieuwe brander kopen!
Ik meen het, ik heb ook een zwarte gekocht. Meteen de Samsung Sata brander om van die vieze, dikke kabel af te zijn (ookal had ik rounded, ik vond ze ZOOO irritant!!!!!)
Maar ik moet dus iets kant en klaars hebben, omdat ik geen tijd heb voor modden ...
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Ehm... gozert ... ik bedoel die dingen die eronder staan hé dus de stoffilters zeg maarixl85 schreef op dinsdag 24 oktober 2006 @ 11:02:
Als ej al een zwarte brander hebt, waarom heb je dan een frontje er op zitten?
Dat moet toch beter kunnen ?!
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Ze hadden grotere weerhaakjes moeten maken dat ze beter in de gaatjes klemmen...
Heel irritant om ze er goed in te krijgen.
Moet je eens proberen als ze echt heel los zitten, dan zitten ze gewoon niet goed in het gat (ff 2 handen gebruiken om hem vast te krijgen), je hoort een duidelijke klick als ie er in zit... als ie half vast zit hoor je ook een doffe halve klick...
Ik zat te denken aan een hele grote "schuif filter" vanaf de bovenkant of zijkant ?? Desnoods uit 3 of 4 delen ofzo
Of dat zo'n filter vast zit aan die 4in3 modules ?!
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Heb ik ook gedaan, meerdere keren zelfs, maar ik vind het niet echt "toppie" werken ...Dutch_Razor schreef op woensdag 25 oktober 2006 @ 16:22:
Heb ik geen last van, als je de onderste eerst erin duwt kan je de volgende gewoon erop leggen en dan de kast induwen dan klikken ze gelijk
* nero355 staat open voor ideëen
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Verwijderd
Weten jullie of er in de Stacker 830 ook fans kunnen die 38MM diep zijn dus niet de gebruikelijke 25MM diep werkt dat klik systeem dan nog?
Want ik zou graag deze fans erin zetten: http://www.silenx.com/ixtremaprofans.asp?sku=ixp-76-18
Die 35MM maken uiteraard meer airflow dan de standaard 25MM fans.
Verwijderd
Je hebt 4 in 3 Module om drie 5.25 bays om te zetten naar vier 3.5 bays maar bestaat zoiets ook voor 5.25 bays ? Waarom ? Ik heb 4 HDD's in 5.25 HDD koelers (Silentmaxx HD-Silencer) ingebouwd en wil die hdd's van voren koeler met behulp van 2 x 12cm fans (die je bij die 4 in 3 Module hebt).
Dus, voor diegene die niet begrijpen wat ik bedoel, een module waarin 2 x 5.25 bays in kunnen en van voren gekoeld kunnen worden door 2x 12cm fans.
Ik weet bijna zeker dat het niet mogelijk is maar nooit geschoten is altijd mis hé
Verwijderd
The_Virus, als je een fan met een touw ervoor hangt of met plakband vastmaakt veroorzaakt dat trillingen en dan krijg je meer herrie dan de bedoeling is. Ik gebruik IBL fans die met kogellagers bevestigd worden zodat de fans trillingvrij worden (krijg met schroeven niet voor elkaar)
Mick
MBP 2015, iPhone 7+, AppleTV4
of ligt dat maar gewoon aan mij
Hoe kan 'n PC kast überhaupt SLI Ready zijn ?? heeft die meer dan 2 PCI slots ofzo ^^ ?
Denk dat je meer moet kijken of een kaart op je mobo niet je geheugen of andere aansluitingen in de weg gaan zitten.
De kast an sich is erg mooi....misstaat niet dat groen. En als mensen nu stiekem een ATi erin zetten
Mooooooeeeee......
Maar dat groen
Ik wil mijn stacker ombouwen maar heb de manual niet meer...
(mijn OCZ ModStream past niet onderin, de atxkabel is te kort
Heeft ook een computer!
http://www.coolermaster.c...al/CMstacker_manul_en.pdf pagina 5 en 6Bertus schreef op zaterdag 11 november 2006 @ 12:33:
Heeft iemand misschien de ATX-BTX ombouwguide?
Ik wil mijn stacker ombouwen maar heb de manual niet meer...
(mijn OCZ ModStream past niet onderin, de atxkabel is te kort)
(beetje zelf zoeken mag wel
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
*proest*Resistor schreef op zaterdag 11 november 2006 @ 12:41:
[...]
http://www.coolermaster.c...al/CMstacker_manul_en.pdf pagina 5 en 6
(beetje zelf zoeken mag wel)
Mja, ik zat wel op de site van de stacker zelf te kijken maar ik meende dat het een apart document was... Thanks anyways
Heeft ook een computer!
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Da's een goeie vraag, De fan wordt standaart gelevert met een regelbare bracket ( 3 standen ) Stand 1 is ideaal maar stand 2 en 3 wil je niet... Koelt wel goed maar dan heb je ook een behoorlijke geluidsproduktie...bartgrefte schreef op maandag 13 november 2006 @ 14:36:
ff vraagje, die crossflowfan... kan die aangestuurd worden door een bigNG??
What can the T-Balancer bigNG control? The bigNG can read up to 10 analogue sensors, 8 digital sensors, 2 flowmeters and the speed of 4 fans. It can control fans, powerful waterpumps, CCFLs and even Peltiers. It can be connected to the PC with USB. The RPM signals can also be connected. With the Extension Set analogue, the PC can also be shut-off in a case of emergency.
Lijkt me wel..
[ Voor 30% gewijzigd door Frank1973 op 13-11-2006 17:17 ]
Ben ik blij dat ik em al 2 maanden heb voor 35 euro meer
[ Voor 12% gewijzigd door The__Virus op 13-11-2006 18:06 ]
moet ik dan nog (een stel) verloopstukken hebben?Frank1973 schreef op maandag 13 november 2006 @ 17:15:
[...]
Da's een goeie vraag, De fan wordt standaart gelevert met een regelbare bracket ( 3 standen ) Stand 1 is ideaal maar stand 2 en 3 wil je niet... Koelt wel goed maar dan heb je ook een behoorlijke geluidsproduktie...
What can the T-Balancer bigNG control? The bigNG can read up to 10 analogue sensors, 8 digital sensors, 2 flowmeters and the speed of 4 fans. It can control fans, powerful waterpumps, CCFLs and even Peltiers. It can be connected to the PC with USB. The RPM signals can also be connected. With the Extension Set analogue, the PC can also be shut-off in a case of emergency.
Lijkt me wel..
ff andere vraag nog. CM heeft van die aluminium fans. De 80mm is gewoon 25mm dik maar de 120mm is 38mm dik, past dat wel op die hd brackets? ga wel voor de titan alu fans, die zijn namelijk gewoon 25mm
[ Voor 11% gewijzigd door Raven op 14-11-2006 16:02 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
ik heb een tijdje gezeten met hetzelfde probleem, vziw levert Coolermaster die dingen niet los, en weinig mensen willen dat ding kwijt (ivm ooit 2e voedingictprutser schreef op woensdag 15 november 2006 @ 20:55:
Ik heb een Stacker STC-T01 overgenomen, en ben toe aan een 2e voeding. Helaas was het verloopstekker voor de 2e voeding niet bijgeleverd. Is er iemand die hem wil verkopen?
Iets waar je ook op moet letten is dat steeds meer voedingen/moederborden uitgerust zijn met ATX 2.0.1/EPS stekkers (24-pins ipv 20-pins dus). Afhankelijk van de leeftijd van je STC-T01 werd/word er een 20 of 24-pins exemplaar geleverd. Ik heb op het moment hier wel een 20-pins variant liggen waar ik niets mee doe, als je een 20-pins zoekt kun je wel even mailen (zie mn profiel)
edit: I stand corrected
\/
Verwijderd
Zoiets: PSU splitterictprutser schreef op woensdag 15 november 2006 @ 20:55:
Ik heb een Stacker STC-T01 overgenomen, en ben toe aan een 2e voeding. Helaas was het verloopstekker voor de 2e voeding niet bijgeleverd. Is er iemand die hem wil verkopen?
Verwijderd
check it uit: http://store.nvidia.com/
Deze versie is echt bruut!
Jammer dat ik ATI heb..Verwijderd schreef op donderdag 16 november 2006 @ 09:02:
NVIDIA is begonnen met de verkoop van de NVIDIA stacker![]()
check it uit: http://store.nvidia.com/
Deze versie is echt bruut!
Simplicity is de bom...
is het niet een idee te kijken welk vermogen c.q. stroom dat ding kan leveren en hoeveel de CFF nodig heeft om te kunnen werken?Frank1973 schreef op maandag 13 november 2006 @ 17:15:
Da's een goeie vraag...
What can the T-Balancer bigNG control? The bigNG can read up to 10 analogue sensors, 8 digital sensors, 2 flowmeters and the speed of 4 fans. It can control fans, powerful waterpumps, CCFLs and even Peltiers. It can be connected to the PC with USB. The RPM signals can also be connected. With the Extension Set analogue, the PC can also be shut-off in a case of emergency.
Lijkt me wel..
Ik heb de CFF aangesloten op een Coolermaster Aero.
De CFF trekt 0.24A bij volle belasting bij 12V .. dus dat is zegmaar 12/4 = 3 Watt
[ Voor 10% gewijzigd door Alfa Novanta op 16-11-2006 13:13 ]
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Heeft iemand al een plaatje van die doorzichtige WD Raptor X cage btw? Ik kan er nergens 1 vinden en vraag me af hoe dat in zn werk gaat. Staat de Raptor dan verticaal ofzo?
[ Voor 58% gewijzigd door Raven op 19-11-2006 21:10 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Simplicity is de bom...
hmm okee!
maar hoe zit dat dan met de "raptor x feature", iets over gelezen maar kan dat verder niet terugvinden
en wanneer is die nvidia versie van de 830 leverbaar (lees: in stock)? enig id?
en nog altijd passen de alu fans van CM niet in de stacker....
[ Voor 19% gewijzigd door Raven op 19-11-2006 21:18 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Simplicity is de bom...
ook bij die nvidia 830? zag zoiets alleen bij de 831 namelijkColan schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:13:
dat is deze doos, daarmee kun je je Raptor X (die doorzichtige) installeren en er nog steeds in gluren door je window
[afbeelding]
daarbij: het mesh/doorkijk gedeelte zit te ver naar achter volgesmij op de kast ofnie?
[ Voor 9% gewijzigd door Raven op 19-11-2006 21:20 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
1
2
3
4
5
| I/O module DVD speler diskdrive cardreader [2x 4-in-3 module] |
Door de DVD speler komt de audiokabel net een cm te kort om bij de linkeronderhoek van het moederbord (Asus P5WD2-premium) te komen waar de header zit.
En de kabel van de cardreader was ook te kort om die bovenin te zetten
Jammer, nu moet ik toch verder bukken om hem aan te zetten, het zit nu
1
2
3
4
| DVD speler diskdrive I/O module cardreader |
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
waarom bukken? je kan toch gehele mobo tray omdraaien? ben ik van plan anders kan ik me audigy 2 zs frontpanel niet aansluiten....Resistor schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:20:
Ik heb net toch een minpuntje gevonden bij de ST-101: van het frontpaneel zijn de kabels _net_ te kort omcode:te doen
1 2 3 4 5 I/O module DVD speler diskdrive cardreader [2x 4-in-3 module]
Door de DVD speler komt de audiokabel net een cm te kort om bij de linkeronderhoek van het moederbord (Asus P5WD2-premium) te komen waar de header zit.
En de kabel van de cardreader was ook te kort om die bovenin te zetten
Jammer, nu moet ik toch verder bukken om hem aan te zetten, het zit nucode:
1 2 3 4 DVD speler diskdrive I/O module cardreader
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
ik dacht dat hij alleen bij de 831 zat, maar je kunt hem vast wel in de shop krijgen over ene tijdje...en het gaat ook niet om de mesh medunkt, maar over een window die je wellicht ooit zult kunnen krijgenbartgrefte schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:18:
[...]
ook bij die nvidia 830? zag zoiets alleen bij de 831 namelijk
daarbij: het mesh/doorkijk gedeelte zit te ver naar achter volgesmij op de kast ofnie?
Simplicity is de bom...
maar waar komt 't ding precies dan... gewoon in zo'n leeg cdrom slot?Colan schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:24:
[...]
ik dacht dat hij alleen bij de 831 zat, maar je kunt hem vast wel in de shop krijgen over ene tijdje...en het gaat ook niet om de mesh medunkt, maar over een window die je wellicht ooit zult kunnen krijgen
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
bartgrefte schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:21:
[...]
waarom bukken? je kan toch gehele mobo tray omdraaien? ben ik van plan anders kan ik me audigy 2 zs frontpanel niet aansluiten....
Dat ik daar niet aan gedacht heb.
Dat komt dus de volgende keer (binnen een paar weken als ik er nieuw spul in zet).
Ik voel mij ook wat zekerder dan, want ik ben van plan een CNPS9700 op de CPU te zetten, en dat ding weegt 764g, prettiger om dat gewicht onderin de kast te hebben
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Van wat ik begrijp komt ie in het fanrooster helemaal aan de bovenkant of heb ik t nu verkeerd?bartgrefte schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:27:
[...]
maar waar komt 't ding precies dan... gewoon in zo'n leeg cdrom slot?
Zou wel jammer zijn m'n Stacker staat op mijn bureau dus daar kanik niet inkijken.
The startpost says it allbartgrefte schreef op zondag 19 november 2006 @ 21:01:
mischien domme vraag maar wat is het verschil tussen de 830 en 831?? zie geen verschillen namelijk
'kee
zo, de crossflowfan is gearriveerd. nou vroeg ik van't weekend hier al van of the mcubed bigng 't ding kan aansturen, ja dus. Maar kan de crossflow fan uberhaupt wel aangesloten worden?
Der zit namelijk een aparte controller erbij waardoor ik "vermoed" (weet dus niet zeker) of de 3 draadjes wel op zelfde volgorde zitten ivt andere "normale" fans.
Of is er niks aan de hand en kan ik die 3pins plug van de crossflowfan gewoon aan elke fancontroller hangen zónder tussenkomst van de meegeleverde controller?
[ Voor 3% gewijzigd door Raven op 20-11-2006 16:41 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
alles past er perfect in maar ik kan me insteekkaarten videokaarten/soundkaart niet vastschroeven.
ze komen boven het gat uit of er niet eens in de buurt.
iemand enig idee om dit op te lossen.
gaat om een x-fi fatality fps 7900gt 8800gtx met alle kaarten dus.
Lezen mensen de startpost niet meer:jorisw86 schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 12:34:
ik heb ook een stacker 830.
alles past er perfect in maar ik kan me insteekkaarten videokaarten/soundkaart niet vastschroeven.
ze komen boven het gat uit of er niet eens in de buurt.
iemand enig idee om dit op te lossen.
gaat om een x-fi fatality fps 7900gt 8800gtx met alle kaarten dus.
• Ik heb problemen met mijn insteekkaarten, ze passen niet !
Coolermaster heeft dit euvel ondertussen in het algemeen opgelost maar voor de mensen met problemen omtrent de installatie ervan, kan je een aangepaste bracket bestellen ! Naar verluid lijden ook de RC-810 en RC-830 aan dit probleem, echter wordt het gewoon opgelost in 99% van de gevallen met de voorgenoemde bracket.
Een tweede mogelijke oplossing:
Here is one solution that may resolve the issue with the uneven installation of the PCI-e and PCI cards. As you can see in the picture, the pci bracket on the VGA card has the end bent compared the pci bracket that comes from the case. Try to bend the tip on the end straight as we have found that this helps in the installation of the cards easier.


Just stick in a thin screwdriver between the Card's bracket and the case in the place where it is getting stuck and apply a little bit of force to bend the case and the card's bracket just a little bit to fit in the device. Here is a photo:
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Oke, dat meen je niet... dergelijke fouten (niet passende PCI/AGP sleufen) was al een probleem in de eerste serie CM Stackers, daar was alleen het geval dat het moederbord te diep in de behuizing kwam te liggen ondanks dat je de spacers gebruikte om het moederbord van de tray te houden.jorisw86 schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 12:34:
ik heb ook een stacker 830.
alles past er perfect in maar ik kan me insteekkaarten videokaarten/soundkaart niet vastschroeven.
ze komen boven het gat uit of er niet eens in de buurt.
iemand enig idee om dit op te lossen.
gaat om een x-fi fatality fps 7900gt 8800gtx met alle kaarten dus.
Dit zou CoolerMaster nu toch wel al eens uit de produktie lijn mogen hebben gehaald, aangezien de 830 toch de derde serie is als ik het goed heb. (ik houd het op het moment niet helemaal meer bij
[ Voor 11% gewijzigd door _Dune_ op 25-11-2006 12:55 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
ze zouden me een nieuwe moederbord tray opsturen en spacers voor de stacker 830.
ik meen het wel heb hier een 8800gtx liggen die ik erdoor niet kan installeren baal als een stekker.
Als een Stackerjorisw86 schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 15:02:
ik heb erover contact gehad met coolermaster.
ze zouden me een nieuwe moederbord tray opsturen en spacers voor de stacker 830.
ik meen het wel heb hier een 8800gtx liggen die ik erdoor niet kan installeren baal als een stekker.
Ik las trouwens in de manual dat als je je case wil ombouwen (dus ATX-BTX) dat je een speciaal bracket-dingetje nodig hebt? Die kan ik zo niet meer vinden, heeft iemand die? (als dat ding echt nodig is)
Heeft ook een computer!
dat het mobo lager komt te liggen lost dat mijn probleem niet op??
Wie zegt dat het niet een oude batch betreft ?_Dune_ schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 12:44:
[...]
Oke, dat meen je niet... dergelijke fouten (niet passende PCI/AGP sleufen) was al een probleem in de eerste serie CM Stackers, daar was alleen het geval dat het moederbord te diep in de behuizing kwam te liggen ondanks dat je de spacers gebruikte om het moederbord van de tray te houden.
Dit zou CoolerMaster nu toch wel al eens uit de produktie lijn mogen hebben gehaald, aangezien de 830 toch de derde serie is als ik het goed heb. (ik houd het op het moment niet helemaal meer bij)
jorisw86 schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 15:02:
ik meen het wel heb hier een 8800gtx liggen die ik erdoor niet kan installeren baal als een stekker.
Je baalt als een Stacker?
Die indruk heb ik ook inderdaad en het is eigenlijk maar een kleine moeite om er zelf iets aan te doen. Daarbij komt nog dat Coolermaster de problemen met de kast zelf netjes en snel oplost. Het is toch jammer dat dit kleine probleem vaak reden is (in dit topic) om Coolermaster te verguizen.Phuncz schreef op zondag 26 november 2006 @ 09:08:
[...]
Wie zegt dat het niet een oude batch betreft ?En ik blijf erbij: 1/5de van de PCI-problemen zijn door scheve brackets op de kaarten zelf en niet door de kast. Er is gewoon vanuit gegaan bij het ontwerpen van de kast dat dit geen probleem zou zijn maar de gloednieuwe ATI Radeon X1900XT die ik kocht had ook een scheve bracket die met 3 seconden plooien perfect paste.
Zelf ben ik trouwens net verhuist naar Frankrijk en heb mijn Stacker meegenomen (natuurlijk) en ik weet niet wat het is, maar mijn stofroosters moet ik nu echt om de dag schoonmaken (en ja ik doe wel aan stofzuigen in mijn huis). Blijkbaar erg stoffig hier. Ik ben in ieder geval nu wel blij met met mijn Stacker, want als ik al dat stof IN mijn kast zou hebben...
denk het toch even niet.
dan had ik wel een sweex kast gekocht van 20 euro had ook alles goed gezeten.
je hoeft alleen maar het ijzertje te buigen hoor, desnoods schroef je die er eerst af als je bang bent voor je vidcard. Bij mij zitten 2 vidcards in sli en ze zitten niet helemaal goed in de pci sloten maar och het werkt met een beetje rommelen eraan dus ik laat het maar zo. Beetje jammer van CM dat ze iets niet goed passend kunnen maken maar goed.jorisw86 schreef op maandag 27 november 2006 @ 01:47:
dus ik moet maar even een videokaart van 570 euro gaan buigen en dan hopen dat het goed komt.
denk het toch even niet.
dan had ik wel een sweex kast gekocht van 20 euro had ook alles goed gezeten.
Ik heb dit nog nooit gehad zelfs niet in kasten van EUR 40.
Het is dus heel simpel, het ligt aan coolermaster. Nu leveren ze op zich een goede service maar het zou bij een kast (rc830 ) van EUR200+ gewoon gelijk moeten passen.
Desallniettemin ben ik erg blij met mijn RC830 alleen zitten er een paar schoonheidsfoutjes in en dat is toch zonde. Zeker gezien de prijs.
PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 9800X3D |TR Phantom Spirit 120 SE | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift
En toch ben ik het niet met je eens, in mijn geval betrof het alle kaarten van verschillende fabrikanten, terwijl ik met geen enkele andere behuizing ook maar enig probleem heb/ heb gehad.Phuncz schreef op zondag 26 november 2006 @ 09:08:
[...]
Wie zegt dat het niet een oude batch betreft ?En ik blijf erbij: 1/5de van de PCI-problemen zijn door scheve brackets op de kaarten zelf en niet door de kast. Er is gewoon vanuit gegaan bij het ontwerpen van de kast dat dit geen probleem zou zijn maar de gloednieuwe ATI Radeon X1900XT die ik kocht had ook een scheve bracket die met 3 seconden plooien perfect paste.
Met alle kaarten bedoel ik:
1x Saphire ATI Radeon 9800 Pro 128MB
1x Creative Audigy II ZS
1x PCI USB2.0
1x RAIDcore BC4852 RAID5 controller (PCI-X)
1x 3COM NIC
Verder heb ik ook helemaal geen klagen over de kast alleen vindt ik dit toch een beetje vreemde fout. Aabgezien dit toch standaard maten zijn.
Klopt en deze wordt ook vrij vlot geleverd, ook hier geen klagen.ixl85 schreef op maandag 27 november 2006 @ 11:29:
ja kan nieuwe pci brackets aanvragen, had het zelfde bij mn stacker 01
In dit commetaar kan ik mij dus ook in vinden.Help!!!! schreef op maandag 27 november 2006 @ 11:12:
Je kunt idd de lipjes verbuigen maar dit lost niet het probleem op dat de kaart niet 100% in het slot zakt.
Ik heb dit nog nooit gehad zelfs niet in kasten van EUR 40.
Het is dus heel simpel, het ligt aan coolermaster. Nu leveren ze op zich een goede service maar het zou bij een kast (rc830 ) van EUR200+ gewoon gelijk moeten passen.
Desallniettemin ben ik erg blij met mijn RC830 alleen zitten er een paar schoonheidsfoutjes in en dat is toch zonde. Zeker gezien de prijs.
[ Voor 27% gewijzigd door _Dune_ op 27-11-2006 11:37 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
De nieuwe "sli certified" is dat dan de 830 evolution ?
Iemand die al foto's heeft met die raptor box's heeft gevonden in de kast ?
die met de raptorX, is dat de 830 of 831?Dezjay schreef op maandag 27 november 2006 @ 21:46:
heb er zelf nog een paar gevonden...
lelijk ding lciht veelste diep.. raampje is wel mooi
[afbeelding]
[afbeelding]
heb je trouwens link naar de betreffende review?
[ Voor 5% gewijzigd door Raven op 27-11-2006 22:36 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Die pics komen van deze link af: http://www.xtremesystems....9d&p=1535377&postcount=41bartgrefte schreef op maandag 27 november 2006 @ 22:35:
[...]
die met de raptorX, is dat de 830 of 831?
heb je trouwens link naar de betreffende review?
(Een gemodde 830
Dit topic is gesloten.
![]()







