Hoezo is mijn reactie nou weer zielig? Ik som bijna alleen maar feiten op. Feit is, dat je een dure xbox koopt, met een grote kans dat deze ook kapot gaat, zit dan weliswaar garantie op, maar toch, een hoop gedoe. Ik betaal voor live, wat ik niet kan gebruiken, omdat mijn xbox word gemaakt, kan het natuurlijk ook niet afzeggen, want ik heb geen xbox meer. Spellen worden kapot gedraaid in de xbox etc.etc. Nee, dit is idd niet zielig maar een hele goede stand van zakenVerwijderd schreef op vrijdag 03 augustus 2007 @ 13:26:
[...]
Ik zie niet helemaal in hoe het zielig is dat er games gedelayed worden? Het enige dat zielig is is jouw reactie. Als je GoW het enige goede spel vindt en dat niet genoeg vind had je hem misschien niet moeten kopen tot er wat meer uit was he.

Ik heb de xbox gekocht om next-gen spellen te spelen, en tot nu toe zijn er echt maar bar weinig. GoW is er een, viva pinata(joepi!), of het baggere Forza(mijn mening). en de rest moet allemaal nog uitkomen. En tot nu toe, zijn er meer spellen flink uitgesteld als dat er optijd zijn uitgekomen. Dusja, jij vind dat niet zielig? Hiep Hoi Microsoft.
Ja klopt, het was ook een beetje met een sarcastische toon. Maar toch, Febr. - April, is toch een flinke tijd langer. En ik geloof dat Assins creed toch al gauw op 1 jaar uitstel uitkomt. Laten we hopen dat Halo 3 e.d dan maar netjes optijd komen.Alabama_man schreef op vrijdag 03 augustus 2007 @ 13:25:
Ja kunt ook overdrijven. Februari - april 2008 vind ik nou niet echt meerdere jaren.
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 06-08-2007 10:31 ]