Door op een speciaal eiland in bepaalde arena's te gaan vechten

is het moeilijk qua skills enzow?
Mwa, als je eenmaal doorhebt hoe alles werkt is het niet moeilijk

Maar er zijn zoveel keuze mogelijkheden om je skills en attributes in te stellen maar daar kom je dan vanzelf achter!
heb je zoals in World of Warcraft ook zoiets als dat je je eigen wapens kan verbeteren of poison op je wapens zetten en misschien je eigen equipment maken?
Je kan je eigen wapens verbeteren door er (bij bijvoorbeeld een zwaard) hilts aan te brengen die wat doen met de damage die het zwaard doet.
Ook je armor kun je upgraden met zgn. runes.

zijn er meerdere servers of is er maar 1 waar iedereen op speelt?
Er is in principe 3 servers.. elk continent (Amerika/Europa/Azië) heeft z'n eigen

welk lvl kan je maximaal worden?
20.
is het moeilijk om je weg te vinden door de wereld?
Nee, er zijn tal van quests die je precies de weg wijzen door van alles en nog wat.

Ik vond het zelf vrij simpel in ieder geval!
als je het spel wilt proberen kan ik dan beter het eerste deel kopen of het tweede of tog allebei?
Mwa, in beide versies zit wel een uitgebreide tutorial, maar om het verhaal zoals het begon goed te begrijpen zou ik toch aanraden om eerst Prophecies te doen.

ik hoop hier een beetje meer duidelijk te krijgen over de game, in mijn opzichte is het een goede game maar wil tog ff een paar ckerheidjes omdat je er tog bijna 90 euro voor betaald als je beide delen gaat kopen..
Klopt, maar ik hoop dat ik een aantal vragen van je beantwoord heb

Anders roep je het maar in dit topic