Verwijderd schreef op donderdag 13 april 2006 @ 21:25:
Vanmiddag op IKS gegamed, want eigen server leeg. Nou, wat een k*t server!
"NO MAINBASERAPING, YOU GET KICKED/BANNED"
Er zaten drie mensen met IKS clantag erin, waarvan Unknown-IKS de ergste was. Hij zat met z'n maatje gewoon onze main te rapen. Naja, ik heb ze fijn kunnen uitschelden en ben 2 rondjes later maar weer weggegaan, want moest eten.
Nou breekt mijn klomp volgens mij moet je een de regels goed lezen maar blijkbaar kan jij dat niet want waar haal je in godsnaam (quote "NO MAINBASERAPING, YOU GET KICKED/BANNED" quote) vandaan dat komt bij ons helemaal niet voor als automassage.
En dan ff wat over die k*t server van ons wat zijn we toch kinderachtig om dit zo te melden als je er 5 keer per week bent zo k*t is het dus niet.
En als 1na laatste ik ben ook het ergst ik kick niet ik ban meteen ik geloof in de automassage en als je niet kan lezen dan spreek ik je wel weer op de site of ik je AUB kan ontbannen want het is je liefelings server.
Iemand die alleen maar knalt en niet de zinnen leest moet toch maar dat eens gaan doen je kan er een hoop info vandaan halen.
En nu als laatste (quote "NO MAINBASERAPING, YOU GET KICKED/BANNED" quote):
Volgen mij maar ik heb het log nog een gecheckt maar er staat :NO ARTILLERY ON UNCAPTURABLE FLAG/BASES .
Niet eens in de richting wat jij schreef en dan ook nog dit hoe kan je iemand van baserape beschuldigen als dat gewoon mag en niet in de regels staat dat het niet mag, eigelijk snap ik je wel je was gewoon geowend en dat zit je niet lekker dus moet je ff zeiken oven een goed lopende server/clan.
Wij hebben niet voor niets 3 server ranked lopen maar reken dat zelf maar uit.
Maar wat zal ik op dit allemaal zeggen na dit alsnog ben je welkom op onze servers.
En dan nu Ace Lightning
Wij handteren de regels zeer strak wij lopen forums af zoals je ziet vonden we dit ook en wij geloven dat mensen voordat het spel begint de regels in grote vorm moeten lezen die in het begin scherm staan en je was eraf getrapt nou dat zal je dan wel verdient hebben.
Maar voor jouw geld het zelfde zelf jij bent ook welkom.
groetjes Unknown -IK§= recrutings off.
[
Voor 6% gewijzigd door
Verwijderd op 15-04-2006 15:14
]