Het Logitech Z-5500 PLOPJES probleem topic DEEL 3

Pagina: 1 ... 6 ... 11 Laatste
Acties:
  • 12.035 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

gabiballetje schreef op vrijdag 12 mei 2006 @ 21:40:
[...]


Weet je dat een refund al heel veel is ?
Blijkbaar niet, geen enkel bedrijf doet dit haast, ook al zouden ze moeten, de meeste mensen weten dit echter niet. Maar met de refund zijn ze prima bezig volgens de wet, ik moet wel zeggen dat het enorm slordig van ze is dat de plannen voor een vervangende nieuwe set niet doorgaan als dat al bekend is geworden, kunnen ze niet maken.
Maar ja, 'ff' wat setjes vervangen is ook niet echt easy te doen, vergeet niet dat die set wereldwijd verkocht is, en dat het een enorm project is die te vervangen, hun moeten ook denken aan overleven.
Ik snap dat het klote is, echt waar, helemaal, maar het is soms ook best lastig.
De les voor hun: betere afwikkeling van die zooi, en nog meer; TESTEN DIE ZOOI !!!
Met alle repect maar je klinkt alsof je voor Logitech of een vergelijkbare firma werkt. Ik weet niet of je zelf tot de categorie gebruikers hoort die een Z-5500 met problemen heeft. Zo niet, dan kun je zoiezo niet oordelen. Zoals TM al zei is hij er al ontzettend veel tijd mee kwijt geweest om deze beweging op gang te krijgen. Ik kan me zijn frustratie dus meer dan goed voorstellen.

Wat jij noemt als een enorm project is in mijn ogen ook precies de reden waarom Logitech dit onder het tapijt probeert te moffelen en met zeer vage FAQ items komt en het uit de pers probeert te houden (lees eerst maar eens goed dit topic door dan begrijp je het mogelijk wel).

Dat het lastig is voor Logitech zal best zijn. Dat ze wekenlang hun klanten negeren in alle e-mails die gestuurd zijn is onbegrijpelijk en bevestigd alleen maar het voorgaande.

Hun opmerking dat zij ONTZETTEND en INTENSIEF getest hebben trek ik ook in twijfel. Waarom is het anders zo dat de vervangende sets die opgestuurd zijn nog precies dezelfde problemen vertonen? Vraag me af wat voor een achtergrond de QA'ers bij Logitech hebben.

Ik heb allang besloten tot een refund en heb straks een serieuze mail anar Logitech gestuurd. Eens kijken of die ook weer volledig genegeerd wordt.

[ Voor 5% gewijzigd door Darth Malak op 12-05-2006 22:45 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
LiMbO83 schreef op vrijdag 12 mei 2006 @ 22:29:
Er wordt hier regelmatig gezegd dat een refund al heel wat is voor een bedrijf. Dat is in zekere zin zo, maar alleen in de gevallen van defectieve producten.

In dit product huist echter geen defect, maar een designfout. Besef goed dat bij dit product een garantie geleverd wordt, dat het conform Europese richtlijnen geproduceerd is. Zonder deze richtlijnen mag een dergelijk product niet eens op de markt verschijnen. Echter, de Z-5500 voldoet hier niet aan

Dus refund of niet, het komt erop neer dat Logitech wettelijk het product in deze staat niet eens op de markt mag brengen.

Dit gaat dus refunds en dergelijke te boven.
Mee eens. Ik denk dat dit de belangrijkste 'troefkaart' moet worden. Zoals eerder aangegeven is het mischien een idee om de speakers (de Z-5500 en X-530) door een onafhankelijke partije (TNO, KEMA) te laten testen om EMC gevoeligheid.
De kans ik groot dat de oude (en wellicht de nieuwe) set niet voldoet aan de door EU gestelde richtlijnen omtrend EMC.




EDIT: Even mijn post uit het vorige topic naar voren gehaald.

Het gehele 89/336/EEC richtlijn kun je hier vinden: http://europa.eu.int/smar...9L0336&model=guichett

Eerst Artikel 2 waarin aangegeven word op welke apparaten het regelement van toepassing is:

Artikel 2

1. Deze richtlijn is van toepassing op apparaten die elektromagnetische storingen kunnen veroorzaken of waarvan de werking door deze storingen kan worden aangetast.

Bij 'Artikel 4' staat:

Artikel 4

De in artikel 2 bedoelde apparaten - moeten zo geconstrueerd zijn dat:

b) de apparaten een passend niveau van intrinsieke ongevoeligheid bezitten voor elektromagnetische storingen zodat zij overeenkomstig hun bestemming kunnen functioneren.


Nu komt het mooiste gedeelte

Artikel 9

1. Wanneer een Lid-Staat constateert dat een apparaat, vergezeld van een van de in artikel 10 genoemde certificatiemiddelen, niet voldoet aan de in artikel 4 bedoelde beschermingseisen, worden alle dienstige maatregelen genomen om het apparaat uit de handel te nemen, het in de handel brengen te verbieden of het vrije verkeer ervan te beperken.

- De apparaten, met name die welke genoemd zijn in de punten a) tot en met l), moeten dusdanig geconstrueerd zijn dat zij een passend niveau van elektromagnetische ongevoeligheid hebben in een normale EMC-omgeving waar de apparaten moeten functioneren, zodat zij ongehinderd kunnen worden gebruikt bij de storingsniveaus die worden opgewekt door apparaten die aan de in artikel 7 vastgestelde normen voldoen. -


Het maximumniveau van de door de apparaten opgewekte elektromagnetische storingen moet dusdanig zijn dat het geen belemmering vormt voor het gebruik van met name de volgende apparaten:

a) radio- en televisieontvangers voor particulier gebruik,
b) industriële apparatuur,
c) mobiele radioapparatuur,
d) commerciële mobiele radioapparatuur en radiotelefonische apparatuur,
e) medische en wetenschappelijke apparatuur,
f) apparatuur voor informatietechnologie,
g) huishoudelijke apparaten en elektronische huishoudelijke apparatuur,
h) radioapparatuur voor lucht- en zeevaart,
i) educatieve elektronische apparatuur,
j) telecommunicatienetten en -apparatuur,
k) radio- en televisieomroepzenders,
l) verlichtingsapparatuur en fluorescentielampen.

De apparaten, met name die welke genoemd zijn in de punten a) tot en met l), moeten dusdanig geconstrueerd zijn dat zij een passend niveau van elektromagnetische ongevoeligheid hebben in een normale EMC-omgeving waar de apparaten moeten functioneren, zodat zij ongehinderd kunnen worden gebruikt bij de storingsniveaus die worden opgewekt door apparaten die aan de in artikel 7 vastgestelde normen voldoen.

De gegevens die nodig zijn voor een gebruik conform de bestemming van het apparaat, moeten voorkomen in een gebruiksaanwijzing die bij het apparaat is gevoegd.


EMC regelgeving valt overigens onder het agentschap 'Telecom'

[ Voor 67% gewijzigd door tm030614 op 12-05-2006 23:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

gabiballetje schreef op vrijdag 12 mei 2006 @ 21:40:
Maar ja, 'ff' wat setjes vervangen is ook niet echt easy te doen,
Daar is niets moelijks aan, de consument die een vervanging (en de ideale vervanging is door R.C. al aangegeven, ze moeten niet eens zelf meer research doen, en toch weigeren ze R.C. oplossing) wilt moet Logitech zelf contacteren om een procedure in gang te zetten. Ze vervangen nu toch ook (wel voor wederom slechte sets, maar los daarvan). Ik zie hier dus geen graten in. En ook al zou het niet echt easy zijn: We don't care het is nu eenmaal hun verantwoordelijkheid als fabrikant om een gepaste service aan te bieden aan klanten en zeker wanneer zei in gebreke zijn.
vergeet niet dat die set wereldwijd verkocht is, en dat het een enorm project is die te vervangen, hun moeten ook denken aan overleven.
Nogmaals, dit is ons probleem niet. Als zei een product op de markt brengen, is het "de correcte werking" van dit product hun verantwoordelijkheid. Zei moeten dan ook gepaste maatregelen treffen.
Het is wereldwijd verkocht en dat gaat een hele operatie zijn: tsja, het zijn zei die de keuze hebben gemaakt om wereldwijd te gaan (en de daarbij wereldwijde verantwoordelijkheid !!!), en als zei zulkse operaties niet aankunnen op welk gebied dan ook (financieel, technisch, logistiek, whatever) dan hadden ze in eerste instantie maar niet wereldwijd moeten gaan. Ga je wereldwijd, zorg dan ook dat je de verantwoordelijkheid aankan. De verantwoordelijkheid stijgt lineair met het aantal sets dat je verkoopt.
Verkoop je 1 set, en die blijkt slecht te zijn, dan moet je ook maar de verantwoordelijkheid dragen voor 1 set.
Verkoop je 1000 sets, en die blijken slecht te zijn: eigen schuld (het is tenslotte Logitech die de sets slecht heeft gemaakt, wij niet) en dan moet je ook maar de vernatwoordelijkheid dragen voor die 1000.

Sorry dat ik het zo cru zeg, maar I don't fucking care of het nu veel werk is voor logitech of niet, of het nu veel geld kost of niet. Mijn probleem niet, Logitech's probleem. Ten slotte heb ik mijn zuurverdiende centjes betaalt voor een set, waarvan je toch niet zou verwachten dat je een hartinfarct krijgt van de plops door een halogeenlampje aan te doen ( bij R.C. is zelfs de zekering van de set zelf gesprongen).

*disco stu weigert nog altijd resoluut om het woord "plopjes" te gebruiken en gebruikt het woord "plops"

Deze reactie (van logitech) vind ik vooral schandalig ook tegenover tm, R.C. (en de rest uiteraard) die hier zoooooo véééééééél tijd in hebben gestoken en nu echt het mes in de rug krijgen.

Overigens ben ik er een voorstander van dat we gezamelijk een reactie opstellen naar logitech toe, dat we hun oplossing niet als voldoende accepteren. Ze hebben aanpassingen gedaan: klopt. Het probleem is opgelost: klopt alles behalve. Conclusie: huiswerk niet goed gedaan jongens opnieuw beginnen (voor zover ze nog huiswerk moesten maken, R.C. heeft dit al gedaan). Om dan gewoon te zeggen, we hebben geprobeerd, trek er nu je plan maar mee... :r

[ Voor 24% gewijzigd door Verwijderd op 12-05-2006 23:53 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

LiMb083 schreef:

In dit product huist echter geen defect, maar een designfout. [b]Besef goed dat bij dit product een garantie geleverd wordt, dat het conform Europese richtlijnen geproduceerd is. Zonder deze richtlijnen mag een dergelijk product niet eens op de markt verschijnen.


Onderschrijf zulks zonder meer. Er is hier, duidelijk aantoonbaar, sprake van een designfout en niets anders, wat Logitech ook moge beweren.

Nogmaals, de regels door Logitech geplaatst in de FAQ;

"Poor quality or old power switches used by these third party devices can exasperate the issue since these may arc causing high frequency radiated and conducted transients".

Het woord "Radiated" geeft aan dat een (ongewenst) signaal via de ether overgedragen wordt.
Logitech realiseerd zich kennelijk heel goed dat één en ander een probleem kan zijn voor haar audio produkten.
Men geeft hier (ongewild) toe dat er sprake is van een afschermingsprobleem bij de audio apparatuur.
(dus een "design error").

Indien dit probleem niet aan de orde was geweest (dus indien de audio units van een goede afscherming waren voorzien), waren deze regels hier zeer zeker niet geplaatst.
Immers, bij een deugdelijke afscherming komen deze problemen gewoonweg niet voor.


Het gaat hier om het principe.
Na al het werk, met name verricht door TM en LiMb, is het toch "een klap in het gezicht" van Logitech te moeten vernemen dat men maar genoegen moet nemen met een slecht functionerende audio unit.

Overigens, op 21 april jongstleden werd door mij een al eerder door ons gemodificeerde Z-5500 naar Logitech gestuurd (Zwitserland).
Deze unit was (naast de aanpassing van de kabelafscherming) o.a. mede voorzien van een EMI filter, alsmede een extra electrolitische condensator (10000 uF t.b.v. afvlakking) daar wij aanvankelijk dachten aan lichtnetstoring.
Deze unit had nagenoeg geen last meer van de "plop" problemen. (De afscherming van de POD en versterker ontbrak hier nog).

Het droevige aspect van dit alles is dat de Z-5500 in principe een uitstekend produkt is met een ongekend goede performance in verhouding tot de prijs welke er voor neergeteld moet worden.
Eén en ander wordt geheel teniet gedaan door het achterwege blijven van een tweetal simpele aanpassingen. En zulks tegen beter weten in.

Waar arrogantie al niet toe kan leiden.

R.C.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jorisw86
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-09 12:43
oftewel het komt erop neer dat er verder niks meer aan veranderd word we moeten het maar slikken??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Het droevige aspect van dit alles is dat de Z-5500 in principe een uitstekend produkt is met een ongekend goede performance in verhouding tot de prijs welke er voor neergeteld moet worden.


en daarom willen we ook een goeie oplossing want als eenmaal de problemen eruit zijn is dit een betere set als een creative (naar mijn mening) :9

maar als logitech niks wil oplossen dan laten ze ook stikken want dan wil ik ook gewoon een refund :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
jorisw86 schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 01:03:
oftewel het komt erop neer dat er verder niks meer aan veranderd word we moeten het maar slikken??
Ja het is slikken of gaan voor een refund. Maar het einde is er nog niet hoor. We gaan gewoon door. Logitech speelt het hard doen wij dat ook.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik kreeg gister ook een mailtje dat de andere set er eind juni aan komt. Maar als ik dit zo hoor, dan kan die andere set ook vrij snel weer retour. Dit valt echt even zwaar. Het leek allemaal zo mooi, (ben een stille volger) maar als het er opaan komt laten ze je toch mooi stikken. In het mailtje dekt logitech zelf in met de melding dat de plopjes niet wegzijn, maar wel minder zijn, omdat het voor hun onmogelijk is om elke situatie in te denken.

Uiteraard ben ik nog steeds bereid om alle mensen die al zoveel hebben gedaan te helpen waar dat kan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ComBax
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 25-12-2021
Ik heb een mailtje gestuurd en alsnog om een refund gevraagt (wou eerst een vervanging). Eens die refund binnen is, bestel ik een Teufel Concept E Magnum. Ik heb dan een prima set en nog meer dan €100 over om iets leuk mee te doen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Nu online

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Ik kreeg een mailtje waarin stond dat mijn nieuwe (plop) set tussen 17 en 18 mei bij hun vertrekt.
Als dit setje net zo plopt als mijn huidige, dan geef ik het op en wil ik mijn geld terug.
Het houdt een keertje op bij mij.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jorisw86
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-09 12:43
ik kreeg net dit mailtje van hun.

Geachte heer Werensteijn,

Volgend op mijn email van 4 mei 2006 laat ik u weten dat we u eind juni een vervangende Z-5500 speakerset zullen sturen. Deze speakerset zal bij u thuis worden afgeleverd met UPS.

Onze ingenieurs hebben belangrijke verbeteringen in de vervangende speakerset aangebracht en hebben de speakers persoonlijk geïnspecteerd en goedgekeurd .

In uitzonderlijke gevallen, afhankelijk van de omgeving waarin de speakers worden geïnstalleerd, kan het zijn dat de plopgeluiden mogelijk niet volledig verdwenen zijn.

Hoewel het onmogelijk is om alle denkbare situaties uit te sluiten, hebben we in de afgelopen weken bijzonder intensieve en uitgebreide testprocedures opgesteld en uitgevoerd. Deze testen hebben uitgewezen dat het geluidsniveau van plopgeluiden als gevolg van ruis/stoorsignalen aanzienlijk is afgenomen (gemiddeld met 20 dB).

Dit betekent dat in het geval u nog steeds plopgeluiden hoort, u zult merken dat het volume daarvan significant minder is geworden en meer in lijn is met de achtergrondgeluiden die in elk huis aanwezig zijn.

Ik realiseer mij dat de omruil de nodige tijd in beslag neemt. Mocht u daarom in plaats hiervan alsnog de voorkeur geven aan een restitutie van de aankoopprijs, dan is dat vanzelfsprekend nog steeds mogelijk.

Uw oude Z-5500 speakersysteem zal twee tot drie weken na aflevering van de nieuwe speakerset door DHL opgehaald worden. U zult hierover per e-mail informatie and instructies ontvangen. Verzendkosten komen uiteraard voor rekening van Logitech Europe S.A.

Ik bied u nogmaals mijn excuses aan voor het ongemak en wil u hartelijk bedanken voor uw geduld in deze zaak.

Hartelijke groet,

BL
Customer Support Product Specialist Leader

het ploppen viel bij mij wel mee maar die ruis ensow hoop dat het nu weg is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

WTF! :( Ik = BOOS!

Dit is echt jawdropping news.. in en intriest... Ik ben het volledig met TM eens dat Logitech goed met de neus op de feiten gedrukt moet worden vanwege deze belediging. Terwijl een hoop mensen op dit forum vonden dat het toch niet zou werken, verdedigde TM Logitech altijd met de reden dat er goed aan gewerkt werd. Bleek dus goed fout te zijn.

Een tijd geleden hebben we al brieven de deur uitgedaan naar die consumentenprogramma's: is hier reactie op teruggekomen of hebben ze gewoon niks meer laten horen? (Zou ook wel een beetje balen zijn omdat ze dan misschien denken dat deze zaak niet belangrijk genoeg is).

De bewering dat met de gemaakte aanpassingen van R.C. de set niet voldoet aan de CE & FCC richtlijnen:
Verwijderd schreef op vrijdag 12 mei 2006 @ 13:11:
Email bericht van Logitech;
...

Our testing shows that these changes greatly reduced the level of popping
and I believe you and other forum members are in agreement with this. The
suggestions you offered were taken into consideration as part of our
improvement efforts. Indeed, we have confirmed that they do offer
improvement to the popping susceptibility. However, they also raise other
performance issues that might be noticed in all modified units
, depending
on component tolerance, and must therefore be taken into consideration.

For example, the suggested shielding and grounding changes would have a
negative impact on the system's noise floor (with ground loops and digital
noise being introduced into the analog signal chain). This means that
customers could actually experience a higher level of noise in all modes.
The suggested shielding and grounding changes would also impact radiated
emissions. This means the product could possibly fail CE and FCC
directives;
something Logitech could not accept. Our tests have shown that
the changes we implemented offer significant improvements to the popping
problem, all the while avoiding these less desirable issues.

...
Is dat wat zij zeggen correct? Is er ook een negatieve kant aan R.C.'s aanpassingen? Gaan we de oude set, de nieuwe set en de door R.C. aangepaste set laten meten door een instantie? Wat gaan we doen als het inderdaad niet blijkt te voldoen aan de 89/336/EEC richtlijn? (maar als de nieuwe set wel voldoet hebben we geen poot meer om op te staan). Als we ze alsnog laten testen,.. hebben we daar dan wel wat aan?

Heb gister contact opgenomen met logitech via de meel om een (goed werkende) vervangingsset,.. had denk beter eerst kunnen lezen.. |:( Anyway,.. ik denk dat onze groep hierna een beetje kleiner gaat worden, omdat veel mensen voor de refund gaan en dus niks meer met de Z-5500 te maken hebben en omdat andere mensen voor de nieuwe set gaan en denken dat 't wel meevalt..
Ik vind dat we ronduit door Logitech zijn beledigd en dat we dat niet kunnen negeren,.. Feit blijft wel dat we nu nog steeds even rustig moeten nadenken wat onze opties nog zijn.
  • Heeft Logitech deze zaak volledig gesloten?
  • Gaan we zelf testen en als dat niet klopt stappen ondernemen? (Waar? Bij de EU? Luistert daar iemand naar ons?)
  • Gaan we alsnog (wederom) contact opnemen met consumentenprogramma's? (Als ze eerder niks hebben laten horen dan vind ik dat best verontrustend)
  • Hoe staan we juridisch gezien? Heeft Logitech ons genoeg kansen gegeven om hier wettelijk mee weg te kunnen komen?
  • Welke opties hebben we nog meer?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Venxir
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18:40
Kreeg zojuist dit:

Dear M.T.,

Following our email dated 4th May, I am pleased to inform you that you will receive a replacement Z-5500 speaker system towards the end of June. It will be delivered to your home address by UPS immediately upon arrival in our warehouse.

Our engineers have investigated the speakers, implemented several improvements and subjected them to thorough testing. They have also personally inspected and authorized each shipment.

In isolated cases, depending on the environment where the speakers are installed, there is a chance that the popping noise will not be completely eliminated. While for obvious reasons we cannot cover every scenario in our product testing, we have undertaken an extremely thorough testing regime. Our tests show a significant reduction in popping levels (20 dB on average) resulting from transient line noise. This means that should you still experience a popping noise, you should find it substantially reduced and more in line with the ambient noise of the home environment.

I realize that this exchange is taking time, so I would like to let you know that should you prefer not to wait until the speakers are ready for delivery or, if after delivery you are still not satisfied with the performance of the speakers, I invite you to contact me and I will gladly offer you a full product refund.

Your old speaker system will be collected by DHL within the two to three weeks following the delivery. We will be notify you by an email about shipping details. Shipping costs will, of course, be covered by Logitech.

Once more, I apologize for the inconvenience that you have experienced and would like to thank you for your patience in this matter.

With kind regards

B.L.
Customer Support Product Specialist Leader

If it aint broke, fix it till it is!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hier is toch één en ander goed mis.

Immers, het is toch droevig dat je als fabrikant bij voorhand je klant moet informeren dat de te leveren apparatuur kennelijk nog fouten bezit waardoor stoorsignalen worden weergegeven.

Het is toch onbegrijpelijk dat de engineering afdeling van Logitech kennelijk niet in staat is een goed functionerende audio unit te bouwen.

Op zijn Hollands gezegd; Dit is gewoon een aanfluiting !

Kennelijk schaamteloos wordt er door Logitech een niet naar behoren functionerend product aangeboden en verkocht.

Ken geen enkel andere fabrikant van audio systemen welke zich genoodzaakt ziet deze bedenkelijke werkwijze te moeten hanteren.


Tot slot:

Het volume van de stoorsignalen (plop geluiden) is met de nieuwe revisie slechts met ongeveer 25 à 30 procent gereduceerd. Deze ongewenste signalen zijn nog steeds uitermate storend en absoluut onacceptabel.

"Een zuiver digitaal geluid", zoals Logitech ons graag doet geloven, is vooralsnog een utopie.

R.C.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Speedy_Gonzalez
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20:53

Speedy_Gonzalez

Aaribaaaaaa

Zou je anders nogmaals uitgebreid een handleiding willen maken met welke onderdelen en welke werkwijze je jou set ploploos (of zo goed als) hebt gekregen ?

Misschien dat een aantal van ons dat ook nog overwegen om dat dan zelf te doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik vind het nu toch een beetje te lang duren....
Geachte heer ***,

Volgend op mijn email van 4 mei 2006 laat ik u weten dat we u eind juni een vervangende Z-5500 speakerset zullen sturen. Deze speakerset zal bij u thuis worden afgeleverd met UPS.

Onze ingenieurs hebben belangrijke verbeteringen in de vervangende speakerset aangebracht en hebben de speakers persoonlijk geïnspecteerd en goedgekeurd .

In uitzonderlijke gevallen, afhankelijk van de omgeving waarin de speakers worden geïnstalleerd, kan het zijn dat de plopgeluiden mogelijk niet volledig verdwenen zijn.

Hoewel het onmogelijk is om alle denkbare situaties uit te sluiten, hebben we in de afgelopen weken bijzonder intensieve en uitgebreide testprocedures opgesteld en uitgevoerd. Deze testen hebben uitgewezen dat het geluidsniveau van plopgeluiden als gevolg van ruis/stoorsignalen aanzienlijk is afgenomen (gemiddeld met 20 dB).

Dit betekent dat in het geval u nog steeds plopgeluiden hoort, u zult merken dat het volume daarvan significant minder is geworden en meer in lijn is met de achtergrondgeluiden die in elk huis aanwezig zijn.

Ik realiseer mij dat de omruil de nodige tijd in beslag neemt. Mocht u daarom in plaats hiervan alsnog de voorkeur geven aan een restitutie van de aankoopprijs, dan is dat vanzelfsprekend nog steeds mogelijk.

Uw oude Z-5500 speakersysteem zal twee tot drie weken na aflevering van de nieuwe speakerset door DHL opgehaald worden. U zult hierover per e-mail informatie and instructies ontvangen. Verzendkosten komen uiteraard voor rekening van Logitech Europe S.A.

Ik bied u nogmaals mijn excuses aan voor het ongemak en wil u hartelijk bedanken voor uw geduld in deze zaak.

Hartelijke groet,

***
Customer Support Product Specialist Leader
Eerst was het 6 weken en na 6 weken komen ze met antwoord het het nog 6 weken duurt en probleem is nog steeds niet hellemaal opgelost. Ik ga toch overwegen voor refund en dan een andere set kopen maar geen idee welke....Creative zie ik niet zitten...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hey ik heb ook zo'n mail ontvangen en tot eind juni wachten om dan mss nog geen goed werkende set te krijgen :/
weten jullie dan voor welke set ik zou moeten gaan ipv de z5500 ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blackminister
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 15-05 16:37
Zoals enkelen hier ook al aanhaalde, zijn er ook problemen met andere Logitech-toestellen inderdaad. Ik was zeer tevreden met m'n Z-5500. Prachtig geluid, doch enkel de plops en de brom storen me. Ik heb niet zoveel plops (10 op een avond) en ik ben het al gewoon geworden. De brom, tja....als ie uit staat (rood licht) hoor je een constante spanning, maar ik moet er niet naast slapen, dus maak daar geen spel van.

Ik las hier ook al problemen met MX-700 en MX-1000. Wel, ik heb een MX-1000 en het oplaadprobleem is nog niet opgelost. Als ik die wil opladen, moet ik altijd goed kijken of ie wel degelijk oplaad. Soms twee-drie keer opnieuw insteken, zodat ze uiteindelijk toch oplaad...Maar op zich weer geen groot probleem voor mij, soms gewoon storend. Dan heb ik ook nog een draadloos toetsenbord (Itouch)& muis van Logitech, daar geen problemen mee. Ook nog een plat toetsenbord (Ultra-flat)van Logitech gekocht, en daar dan wel een probleem mee (de spatiebalk wilt weer niet goed meewerken). Doch wederom soms vervelend en was relatief goedkoop (30€)

Dus blijkt dan wel dat Logitech degelijk materiaal verkoopt, maar af en toe toch serieuze mankementen zijn.... (ik relateer dit aan het feit dat de productie-fabrieken hoogstwaarschijnlijk naar lage-loonlanden zijn versast....en kwaliteit niet op een hoog blaadje staat daar)

Ik weet zelf ook niet of ik nog iets van Logitech zal kopen....vraag is dan of concurrerende bedrijven niet dezelfde kwaliteitsproblemen zullen hebben...

Hoe meer je weet, des te meer je beseft dat je eigenlijk niets weet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Help!!!!
  • Registratie: Juli 1999
  • Niet online

Help!!!!

Mr Majestic

Als meelezer lijkt mij dat in dit geval je het beste gewoon voor een refund kunt gaan.

Logitech maakt op zich hele mooie produkten maar in de afwerking falen ze te vaak naar mijn smaak.

- MX1000 muis => niet helemaal stabiel / wankel
- G15 keyboard => Loslatende verf van de toetsen
- Z680 5.1set => Zelfs bij een "gemute" set hoorde je een sissend geluid uit de boxen. De nieuwe controlpod versie verhielp dit maar ten dele.
- Z5500 & X 530 => plopjes geluid.

Als ex-bezitter van de Logitech Z680, Creative megaworks 5.1THX en bezitter van Creative Gigaworks 7.1 kan ik je vertellen dat de Creatives net zo goed zo niet beter zijn dan de logitech sets. Hiermee bega je zeker geen miskoop.
Alleen als je perse de decoder/digitale uitgang nodig hebt is Logitech voordeliger omdat je dan bij creative een weliswaar hele mooie maar relatief dure losse unit nodig hebt.


Het erge is dat de meeste fouten bij een gebruikerstest (hiervoor neem je gewoon 50 hardcore pc'ers) er gewoon uit te halen zijn zonder veel moeite.

ps: Als Manager bij Logitech had ik de eindverantwoordelijke bij de geluidsets er uitgedonderd en R.C. weggekocht bij zijn huidige werkgever maar ja who am I? Just nobody I guess... :)

[ Voor 7% gewijzigd door Help!!!! op 13-05-2006 18:37 ]

PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 7700X | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | LG 38GN950-B 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift | WD Black SN850X 1TB M.2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ComBax schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 11:15:
Ik heb een mailtje gestuurd en alsnog om een refund gevraagt (wou eerst een vervanging). Eens die refund binnen is, bestel ik een Teufel Concept E Magnum. Ik heb dan een prima set en nog meer dan €100 over om iets leuk mee te doen :)
Lees al een tijd mee met dit topic, maar moest nu toch reageren.

Opzich een leuke set, maar die kan je natuurlijk niet vergelijken. Zit geen DTS / DD decoder in, geen afstandsbediening en ook geen digitale ingangen. Al met al vind ik hem in verhouding zelfs duurder.

Op de creative site kom ik ook zo 123 geen set tegen die digitale ingangen heeft. Het is gewoon 'jammer' dat het geluid zo goed is van de z5500 anders is de keuze snel gemaakt voor een andere set.

Ik vind het ook raar dat dit opeens een opsom-afkraak topic wordt voor logitech. Ik gebruik een hoop logitech dingen waar ik heel erg tevreden mee ben. W.b.t. prijs/kwaliteit vind ik logitech altijd erg goed. Tuurlijk heb je slechte series/modellen.. maar over het gehele assortiment zit er veel mooi (en goed) spul bij.
Ook de service is altijd erg goed, helaas met de z5500 niet zoals we het zouden willen maar het gaat hier om 1 procuct (2 als je de 530 meeteld) waar vrijwel iedereen een probleem mee heeft (oftewel, het product zelf niet goed is).

Groetjes,
LW

[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 13-05-2006 19:01 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marteltor
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 11-09 09:14
creative biedt anders ook de gd150 gd580 aan, is ook met digitale ontvanger.
offtopic; maar toch wel in geïnteresseerd; heeft die teufel concept e magnum ook een digitale decoder?
als ik dit zo zie, denk ik van niet...
(ik heb namelijk laptop met digitale output, en niet analoge 5.1 aansluitmogelijkheid)

[ Voor 83% gewijzigd door marteltor op 13-05-2006 19:01 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

marteltor schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 18:52:
creative biedt anders ook de gd150 aan, is ook met digitale ontvanger.
offtopic; maar toch wel in geïnteresseerd; heeft die teufel concept e magnum ook een digitale decoder?
Nee, de magnum serie heeft alleen analoog in, 5.1 + stereo.

Heb je een linkje voor de gd 150 ? Kan hem niet vinden.

Groetjes,
LW

[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 13-05-2006 18:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Speedy_Gonzalez schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 16:36:
Zou je anders nogmaals uitgebreid een handleiding willen maken met welke onderdelen en welke werkwijze je jou set ploploos (of zo goed als) hebt gekregen ?

Misschien dat een aantal van ons dat ook nog overwegen om dat dan zelf te doen.
In een van de vorige topics stond een foto.

Ah hiero: http://imageserver.qik.nl/dukebox/connection_db1.jpg

Groetjes,
LW

[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 13-05-2006 19:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marteltor
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 11-09 09:14
oops, GD580 bedoelde ik. Foutje!
http://us.creative.com/pr...bcategory=25&product=9137
maar goed, ik heb toch zo een vermoeden dat dat wel een andere klasse is dan de logitech.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

marteltor schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 19:00:
oops, GD580 bedoelde ik. Foutje!
http://us.creative.com/pr...bcategory=25&product=9137
maar goed, ik heb toch zo een vermoeden dat dat wel een andere klasse is dan de logitech.
De specs zijn wel heel wat minder helaas.. (vermogen en frequency responce)

Je kan ook deze gebruiken: (evt. met een leuvel set i.p.v. creative ;))
Lijkt op de unit die bij de GD850 zit, maar deze heeft meer ingangen.
http://www.creative.com/p...category=136&product=9468
Kost +/- 120€ dus kom je toch nog duurder uit bij elkaar :P


Groetjes,
LW

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 13-05-2006 19:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kwestie van nogmaals te bewijzen dat er onvoldoende shielding is: er is hier in de verte (en dus heel ver nog) aan het bliksemen en donderen. Ik hoor telkens met een tussenpoos gedurende een seconde een soort van gekraak door de boxen (X-530), bij elke bliksem dus.
Om een idee te geven: de bliksem is nog zo ver dat ik geen schichten zie, maar het alleen maar hoor rommelen.

Op zich beweer ik niet dat het setje ook deze storing moet kunnen weerstaan zonder hoorbaar te zijn, maar het is wel een bewijs van onvoldoende shielding tegen EMI van uit de ether (capacitatieve inductie zoals R.C. het zo mooi zegt).

En nu pc afzetten en uittrekken ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Dit topic is idd aan 't veranderen in 'n Logitech afkraak forum waarbij kritiek wordt geleverd op bijna elk Logitech product dat in 't verleden is gekocht.

Waar we 't eigenlijk over zouden moeten hebben is wat we nu gaan doen behalve mopperen op de MX-1000 die niet oplaadt. Laten we de boel de boel, gaan we en masse voor 'n refund en zweren we dat we nooit meer Logitech kopen of zelfs maar aanraden, halen we 't nieuwe setje en hebben we 't er niet meer over of gaan we wat anders doen?

@ Disco Stu:
Best een geinig iets dat je boxen zelfs ploppen bij bliksem in de verte.. (eigenljik niet echt grappig, maar toch wel geinig)..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mijn speakers 'knetteren' zelfs als ik mijn kat aai in binnen 3 meter van de set.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Mvdlaak schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 21:36:
Dit topic is idd aan 't veranderen in 'n Logitech afkraak forum waarbij kritiek wordt geleverd op bijna elk Logitech product dat in 't verleden is gekocht.
Mee eens. Iedereen heeft inmiddels z'n gal kunnen spuwen en z'n frustraties kunnen uiten. Het is weer tijd om on-topic te gaan. Afkraken van andere producten is onnodig en offtopic, maar was wel begrijpenlijk. Vanaf nu gaan we weer on-topic :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb mijn set (oude POD van vorige vervanging (sub was defect)) aangepast volgens die foto van RC en heb ook geen last meer van plops.. ook mijn kat heeft geen invloed meer :)
Ik heb alleen een condensator van 200uF (25v) i.p.v. 100uF (100v) gebruikt, kan dat kwaad ?

Groetjes
LW

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Speedy_Gonzalez
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20:53

Speedy_Gonzalez

Aaribaaaaaa

Zoiets overweeg ik ook, om zelf ff zo'n ding erin te solderen ofzo.
Ik zoek me een ei uit de fitting waar dat weer eens stond in dit of de vorige topics.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Wellicht voor een aantal onder ons interessant;

Elektro Magnetische Compatibiliteit of kortweg EMC:
geeft aan in hoeverre elektrische en/of elektronische apparaten elkaar niet storen.


drie factoren spelen hier een rol:

1. een stoorbron

2. een medium (of koppelweg)

3. een gestoord apparaat

Het zal duidelijk zijn dat indien 1 van deze drie factoren ontbreekt, er geen EMC probleem is.
Immers, dan is er geen gesloten kring, kan er geen stroom vloeien en is er dus ook geen energie (signaal) overdracht.

Er zijn een aantal manieren waarop een elektromagnetisch signaal naar een ander apparaat overgedragen kan worden.


1. Geleiding (conduction);

Hiervoor zijn elektrisch geleidende leidingen nodig, b.v. kabels, metalen buizen, etc.


2. Capacitieve inductie (capacitive induction);

Kan een gevolg zijn van de capaciteit tussen de lichtnet bekabeling (stoorsignalen worden gegenereerd tijdens in of uitschakelen van apparatuur) en een niet (goed) afgeschermd deel van een gevoelige data transport kabel en/of andere slecht of niet afgeschermde gevoelige elektronische circuits, zoals b.v. de kabel en de POD van de Z-5500.


3. Magnetische inductie (magnetic induction);

Hier speelt een magneetveld een rol, b.v. gegenereerd door transformatoren en/of kabels die (veel) stroom voeren. Dus een lichtnet kabel kan een (ongewenste) invloed uitoefenen op b.v. een speakerkabel indien deze pal naast elkander liggen.


4. Straling (radiation);

Hier is doorgaans altijd een antenne voor nodig. Overigens, iedere elektrische geleider kan als antenne functioneren, dus ook een onjuist aangesloten en/of slecht functionerende afscherming , zoals (wederom) b.v. de kabelafscherming van de POD (Z-5500).

R.C.

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 14-05-2006 01:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Speedy_Gonzalez schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 22:58:
Zoiets overweeg ik ook, om zelf ff zo'n ding erin te solderen ofzo.
Ik zoek me een ei uit de fitting waar dat weer eens stond in dit of de vorige topics.
Wacht er nog even mee. Je garantie vervalt waardoor je geen enkel recht van spreken meer hebt. Het aanpassen van de set helpt Logitech enkel kosten te besparen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ComBax
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 25-12-2021
marteltor schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 18:52:
offtopic; maar toch wel in geïnteresseerd; heeft die teufel concept e magnum ook een digitale decoder?
als ik dit zo zie, denk ik van niet...
(ik heb namelijk laptop met digitale output, en niet analoge 5.1 aansluitmogelijkheid)
Alleen analoog, wat voor mij niet direct een probleem is (voorlopig toch enkel voor aan mijn pc, en als er ooit iets voor aan mijn tv moet komen, koop ik wel één of ander pioneer/... geval :) ).
Ik zit er al een tijdje naar te kijken (zeker met dat geplop), en nu ik een refund kan krijgen, ga ik er waarschijnlijk één bestellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 22:49:
Ik heb mijn set (oude POD van vorige vervanging (sub was defect)) aangepast volgens die foto van RC en heb ook geen last meer van plops.. ook mijn kat heeft geen invloed meer :)
Ik heb alleen een condensator van 200uF (25v) i.p.v. 100uF (100v) gebruikt, kan dat kwaad ?

Groetjes
LW
Kan je linkje plaatsen naar die foto van RC?

ondertussen ook iemand al een kijkje kunnen nemen om te zien of er ook iets aan de X-530 zelf te knutselen valt? Ik zie op het eerste zich al geen manier om de subwoofer/versterker unit open te krijgen op een non-destructieve manier

[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 13-05-2006 23:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Verwijderd schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 22:22:
Mijn speakers 'knetteren' zelfs als ik mijn kat aai in binnen 3 meter van de set.
Whaha LoL!

Weet iemand of er nog enige reactie is gekomen op die brieven die de deur uit zijn gegaan richting de consumentenprogrammas?

En is er nog wel contact met Logitech over die andere setjes die het ook niet bepaald ploploos doen? Want volgens mij heeft Logitech enkel de Z-5500 ietwat lafhartig onder handen genomen omdat dit zo'n grote groep mensen was en hebben zij de andere klachten gewoon genegeerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Mvdlaak schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 23:46:
[...]


Whaha LoL!

Weet iemand of er nog enige reactie is gekomen op die brieven die de deur uit zijn gegaan richting de consumentenprogrammas?

En is er nog wel contact met Logitech over die andere setjes die het ook niet bepaald ploploos doen? Want volgens mij heeft Logitech enkel de Z-5500 ietwat lafhartig onder handen genomen omdat dit zo'n grote groep mensen was en hebben zij de andere klachten gewoon genegeerd.
Op vraag 1 geef ik publiekelijk geen antwoord. Dit geeft Logitech te veel inzicht op de zaak. Logitech leest mee zoals door hun bevestigd. Ik kan je wel vertellen dat het einde nog niet in zicht is ;)

Vraag 2: Momenteel werk ik aan een aantal brieven. Omdat alles zo'n grote omzwaai heeft gekregen moeten we alles even opnieuw structureren en op orde brengen. Ik kom er deze week nog op terug.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Inmiddels na een halve week de zogenaamd verbeterde set gebruikt te hebben wordt ik gestoord van het geplop waar ik eerst geen last van had. Wat er hier ook uit komt ik ga zoiezo voor een refund. Het is jammer want zonder deze abnormale kwalen is de Z-5500 qua geluid een prima set.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik begrijp dat een aantal mensen onder ons het voornemen hebben de POD (nu al) te modificeren.

Komt mij zo voor dat zulks enigszins voorbarig kan zijn. Immers het laatse woord is nog niet gesproken. Maandag aanstaande gaat er een aangetekend schrijven naar de hoogste official van Logitech (bekend van eerdere kontakten) en leggen derhalve daar het huidige probleem voor.

Voorts is mij bekend dat ook TM bijzonder actief is deze materie bij het management van Logitech te berde te brengen.

Dus wellicht verstandig nog even wat geduld op te brengen.

Mogen wij onverhoopt ook hier "nul op rekest" krijgen, dan is het voor mij een kleine moeite wederom een gedetailleerde beschrijving te publiceren betreft de benodigde modificatie van de POD.
Uiteraard inclusief een aanpassing ter voorkoming van een mogelijke aardlus ("groundloop"), welke een lichte brom zou kunnen veroorzaken.

***
Ter info:

De stekker (plug) aan de kabel van de POD, waarvan de stalen behuizing is verbonden met de afschermingsmantel van de kabel, kan niet worden geopend daar deze is gevulcaniseerd. Dus een goede "ground" verbinding moet, door ons, derhalve worden gerealiseerd aan de zijde van de POD.
Echter, ondanks dat er sprake is van een slechte "ground" verbinding via de behuizing van de stekker, kan zulks toch de oorzaak zijn van een "groundloop" indien de afschermingsmantel tevens in de POD wordt verbonden met "ground".

***

De kabel behoort uiteraard door Logitech aangepast te worden, evenals de afscherming van de POD.
Het enige wat men (waarschijnlijk een toeleverancier) hoeft te doen is de afschermingsmantel van de kabel te verbinden met het pennetje in de plug waaraan de massadraad ("ground") is gekoppeld.
Eén en ander geeft een goede en betrouwbare "ground" verbinding van de afschermingsmantel.

De metalen behuizing van de stekker is in dat geval dus niet met de afschermingsmantel verbonden.
Tevens is de afschermingsmantel slechts aan één zijde met ground verbonden (geen gesloten stroomkring), waardoor een "groundloop" absoluut uitgesloten is (open ended shield).

De engineers bij Logitech hebben kennelijk erg veel moeite zulks te begrijpen.


Tot slot en wellicht ten overvloede:

Zoals reeds eerder in dit topic door verscheidene mensen is opgemerkt;

Indien er modificaties en/of andere wijzigingen worden aangebracht door partijen anders dan Logitech, vervalt onherroepelijk alle recht op garantie.

R.C.

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 14-05-2006 01:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

R.C. bedankt voor je onvermoeibare inzet....

Hopelijk vind de officiele reactie richting Logitech plaats zonder al teveel hoofdletters en enigszins genuanceerd. Ik besef zojuist dat dit soort logge, bureaucreatische bedrijven over het algemeen een week nodig hebben een e-mail te lezen en daarover gedachten te formuleren. Het is dus inderdaad verstandig eerst even af te wachten wat Logitech te zeggen heeft want allees is de laatste tijd een richtings verkeer geweest (logisch LOL)....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Momenteel zijn er door mij een aantal brieven verzonden

1 naar de manager customer support EU regio (B.G.)
1 naar de QA Engineering Manager (J.B.)
1 naar de vice president van de ABU (T.Y.)

De brieven worden pas na een reactie vanuit Logitech hier op het forum geplaatst. Hiervoor jullie begrip gevraagd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marf0rz
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-10-2023
Even een kleine offtopic nog:

Gister en vandaag vielen me een probleem op wat ik met mijn oude Rxxx serie nog nooit heb gehad. Als de set aanstaat, hoor ik af en toe, for no good reason at all, een knetter door m'n speakers komen, soms zelfs een plop, with or without music. Waarschijnlijk dat iemand een lamp of iets anders in het huis op dat moment aan of uit zet, ik heb geen idee, want dat kan ik niet zien natuurlijk. Zo erg was het bij mij dus simpelweg niet.

Nou had ik al gezegd dat mijn plop harder is geworden dan mijn set hiervoor; vind ik dit persoonlijk een stuk erger! Hiervoor ontstond het probleem alleen met het aan of uitzetten van mijn TL lamp, welke ik niet zo heel vaak aan heb.

Lekker is dat ! Het is mijn situatie gewoonweg erger geworden :|

If you can't beat them, buy them !


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

tm030614 schreef op zondag 14 mei 2006 @ 10:54:
Momenteel zijn er door mij een aantal brieven verzonden

1 naar de manager customer support EU regio (B.G.)
1 naar de QA Engineering Manager (J.B.)
1 naar de vice president van de ABU (T.Y.)

De brieven worden pas na een reactie vanuit Logitech hier op het forum geplaatst. Hiervoor jullie begrip gevraagd.
Dat krijg je.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 13 mei 2006 @ 23:38:
[...]

Kan je linkje plaatsen naar die foto van RC?

ondertussen ook iemand al een kijkje kunnen nemen om te zien of er ook iets aan de X-530 zelf te knutselen valt? Ik zie op het eerste zich al geen manier om de subwoofer/versterker unit open te krijgen op een non-destructieve manier
Als je even op de vorige 'pagina' had gekeken :)

Bij deze nogmaals de foto van R.C.
Groetjes
LW

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Voor diegenen, welke (toch) al aan de slag gaan met de modificatie van de POD,
de volgende opmerking met betrekking tot het voorkomen van een aardlus en
het gebruik van een condensator.

**************

Indien de afschermingmantel rechtstreek met het massa punt in de POD wordt verbonden,
kan er via de behuizing van de kabelplug een stroomkring ontstaan (aardlus), waardoor
een stroom door de afschermingmantel kan gaan lopen, welke een lichte brom zou
kunnen veroorzaken.

Een remedie is het gebruik van een keramische condensator, waarmede de aardlus kan
worden onderbroken.

***
N.B.:

Bij een condensator neemt de impedantie (weerstand) af naarmate de frequentie toeneemt.

Bijvoorbeeld:
Een 0.01uF (= 10nF) condensator heeft een impedantie van minder dan 1 ohm bij 50 MHz
en meer dan 200.000 ohm bij 50Hz.

Eén en ander houdt in dat nagenoeg alle frequenties binnen het hoorbare gebied
("binnen de band" van 20 Hz tot 20.000 Hz) worden geblokkeerd.
Bijvoorbeeld de 50 Hz brom van het lichtnet.

Frequenties "buiten de band" zijn in beginsel onhoorbaar,
ongeacht de manier waarop het de (audio) apparatuur binnenkomt.

***

Aanbevolen wordt gebruik te maken van een keramische condensator van 0.01uF – 250V.
Deze wordt uiteraard geplaatst tussen het massa punt op het PCB en de afschermingmantel.

Let op!!! Gebruik wel een keramische condensator welke minimaal 250 Volt kan weerstaan,
zodat de condensator niet ontploft indien er mogelijkerwijs ergens sluiting ontstaat.

Aantekening:

De foto welke door DukeBox is gemaakt, laat een elektrolytische condensator zien.
Deze condensator werd door hem gebruikt daar hij geen ander type beschikbaar had.

Echter, een elektrolytische condensator is voor deze toepassing aanzienlijk minder geschikt,
daar deze immers aan polariteit gebonden is en derhalve niet optimaal kan functioneren.
Gebruik voor deze toepassing te allen tijde een keramische condensator !!!

R.C.

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 15-05-2006 14:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zondag 14 mei 2006 @ 13:45:
[...]


Als je even op de vorige 'pagina' had gekeken :)

Bij deze nogmaals de foto van R.C.

[...]


Groetjes
LW
Ah die bedoel je, is niet van RC maar van Dukebox dacht ik. Maar goed, ondertussen heeft RC al een antwoord op je vraag gegeven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Silentpuma
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-08 19:11

Silentpuma

To much mind...

Vraagje of eigenlijk een opmerking over de modificatie van R.C... Is het niet mogelijk om een soort van tussenstukje te fabriceren die je tussen de de POD en de kabel van de bassmodule plaatst zodat je niet de POD hoeft open te maken (en de garantie verliest)?
Die connector is toch gewoon een RS232 variant, die zijn makkelijk te verkrijgen bij de betere electro-zaak. :) Kan je dan een mannetje-vrouwtje met daartussen de verbindingen, condesator, etc. bakken die hetzelfde effect heeft als de veranderingen in de POD? :?

Use the Search Luke...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

RS 232 is een protocol, maar de seriele aansluiting gebruikt i.d.d. vaak een 9 polige D connector. In dit geval is het een 15 polige HD (high density) connector.
Volgens mij zou het wel mogelijk zijn om een betere massa te creeren maar dan krijg je nog steeds een "aardlus".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Silentpuma
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-08 19:11

Silentpuma

To much mind...

Verwijderd schreef op zondag 14 mei 2006 @ 23:07:
[...]

RS 232 is een protocol, maar de seriele aansluiting gebruikt i.d.d. vaak een 9 polige D connector. In dit geval is het een 15 polige HD (high density) connector.
Volgens mij zou het wel mogelijk zijn om een betere massa te creeren maar dan krijg je nog steeds een "aardlus".
Ja die connector bedoelde ik :P

Maar jammer dat dat niet werkt, het was maar een idee, mijn electro-kennis is aan de magere kant ;) Had wel een mooie oplossing kunnen wezen voor de knutselaars onder ons die niet hun garantie gedag wilde zeggen..

Zijn we alsnog afhankelijk van onLogitech, beter snappen die gasten de ernst van de situatie eens goed..

Use the Search Luke...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Marf0rz schreef op zondag 14 mei 2006 @ 11:15:
Even een kleine offtopic nog:

Gister en vandaag vielen me een probleem op wat ik met mijn oude Rxxx serie nog nooit heb gehad. Als de set aanstaat, hoor ik af en toe, for no good reason at all, een knetter door m'n speakers komen, soms zelfs een plop, with or without music. Waarschijnlijk dat iemand een lamp of iets anders in het huis op dat moment aan of uit zet, ik heb geen idee, want dat kan ik niet zien natuurlijk. Zo erg was het bij mij dus simpelweg niet.

Nou had ik al gezegd dat mijn plop harder is geworden dan mijn set hiervoor; vind ik dit persoonlijk een stuk erger! Hiervoor ontstond het probleem alleen met het aan of uitzetten van mijn TL lamp, welke ik niet zo heel vaak aan heb.

Lekker is dat ! Het is mijn situatie gewoonweg erger geworden :|
zoals ik dus al eerder zei dat de problemen later erger worden dan als je de set net nieuw hebt.....

de set van mij gaf eerst ook geen problemen en dacht ik dat hier dus alles goed ging tot na een paar weken en toen begon de elende :(

dan nog even over de brieven die tm heeft gestuurdt

ik hoop dat ze wakker worden :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M a r c o
  • Registratie: April 2006
  • Niet online
Ik heb ook net mijn mail gehad van Logitech.
Eind juni komt bij mij een nieuwe set.

Ik begin nu alleen wel al serieus te overwegen om een andere oplossing te zoeken.

Een creative gigaworks progamer G500 in combinatie met een DDTS-100 decoder bijvoorbeeld.
Dan is er zelfs nog geld over van de refund.

Ik heb geen zin om straks een nieuwe z-5500 te krijgen, en dat de problemen dan erger worden.
Of dat het eerst goed lijkt te zijn en later alsnog terug begint.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Ik zou ze maar terugmailen met de vraag of ze alvorens dat doen, eerst even alle e-mails willen beantwoorden.

Ik kan je verzekeren dat de probleme verre van opgelost zijn... Sterker: ik heb veel meer problemen dan voorheen. Mijn 2 sets gaan dus retour Logitech op het moment dat ik het geld terug op mijn bankrekening heb.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ben zo slim 8)7 geweest om de voet van mijn achterspeakers te verwijderen.
Dit om ze beter op een lange standaard te bevestigen.

Nu heb ik ergens gelezen dat Logitech dit als een scheding van de garantie ziet.
Omdat in de handleiding niet staat dat het toegestaan is de schroef te verwijderen.

Kom ik nu nog wel in aanmerking voor een refund???

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Verwijderd schreef op maandag 15 mei 2006 @ 19:20:
Ik ben zo slim 8)7 geweest om de voet van mijn achterspeakers te verwijderen.
Dit om ze beter op een lange standaard te bevestigen.

Nu heb ik ergens gelezen dat Logitech dit als een scheding van de garantie ziet.
Omdat in de handleiding niet staat dat het toegestaan is de schroef te verwijderen.

Kom ik nu nog wel in aanmerking voor een refund???
Ik denk niet dat het een probleem is, maar bevestigen voor je kan ik niet echt. Neem even contact op met Logitech. Meestal zijn ze erg coulant in dit soort dingen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Verwijderd schreef op maandag 15 mei 2006 @ 19:20:
Ik ben zo slim 8)7 geweest om de voet van mijn achterspeakers te verwijderen.
Dit om ze beter op een lange standaard te bevestigen.

Nu heb ik ergens gelezen dat Logitech dit als een scheding van de garantie ziet.
Omdat in de handleiding niet staat dat het toegestaan is de schroef te verwijderen.

Kom ik nu nog wel in aanmerking voor een refund???
Als je die voet weghaalt dan krijg je 'm er toch bijna niet meer op omdat 't moertje dan in de box verdwijnt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Speedy_Gonzalez
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20:53

Speedy_Gonzalez

Aaribaaaaaa

Zoals ik begrepen heb krijg je bij een omruil eerst de nieuwe set thuisgestuurd, en na 3 weken komen ze de oude set ophalen.

Je kan dus als je de nieuwe set binnen krijgt gewoon de 2 speakers waarvan je het voetje eraf gehaald hebt houden en dan 2 nieuwe speakers omruilen in de doos van de nieuwe set.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

De moer valt eruit ja. Dus die krijg je niet meer terug vast.

En verwisselen met de vervangende set is een optie ja.
Maar ik zat eventueel aan een refund te denken.

Ik heb een mailtje gestuurd naar Logitech, dus ik ben benieuwd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RambOo
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Ik heb precies hetzelfde, de standaard van die box zit nu vastgelijmt

[ Voor 14% gewijzigd door RambOo op 15-05-2006 22:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Montana
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18:22

Montana

Apple and X-H2 ..what else !

Verwijderd schreef op maandag 15 mei 2006 @ 21:10:
De moer valt eruit ja. Dus die krijg je niet meer terug vast.

En verwisselen met de vervangende set is een optie ja.
Maar ik zat eventueel aan een refund te denken.

Ik heb een mailtje gestuurd naar Logitech, dus ik ben benieuwd.
Dus wel open te maken, de rubber dopjes aan de voorzijde verwijdern en 4 x een kruisschroef losdraaien, ietjes los wrikken en hij is los. Dit is al een keertje vermeld in het Z serie topic.

Apple Studio Max M2 and Apple Studio Display | Macbook Air 15" M2 | FUJIFILM X-H2 | XF200 F2 | XF1.4x TC F2 |XF 2xTC | XF500 f5.6 | XF150-600 | XF80 | XF16-80 | Viltrox 27mm f1.2 PRO X-Mount


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Montana schreef op maandag 15 mei 2006 @ 22:34:
[...]

Dus wel open te maken, de rubber dopjes aan de voorzijde verwijdern en 4 x een kruisschroef losdraaien, ietjes los wrikken en hij is los. Dit is al een keertje vermeld in het Z serie topic.
Oke, bedankt. Ik zal het morgen eens proberen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Het zou wel een beetje jammer zijn als je geen refund zou krijgen omdat je de pootjes er niet meer aan kon zetten... succes!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Ik heb zojuist een reactie mogen ontvangen van B.G. Helaas kan ik er niet echt positief in zijn.


Beste Bart,

Ik bevestig dat ik je emails heb ontvangen. Dat geldt ook voor
J.B
Je krijgt in de loop van de week antwoord en R.C. ook.

De teleurstelling op het forum begrijp ik en geloof me: het zit ook mij
niet lekker.
Natuurlijk omdat de verbeterde Z5500 speaker niet aan de verwachtingen
voldoet. Maar ook, en vooral dat onze reactie als arrogant over kwam. En
dat jullie het gevoel hebben dat we klanten negeren of beledigen.

Als ik hier aan denk dan moet ik echt aan je kwijt dat we in de afgelopen
weken de hele adio BU op z'n kop hebben gezet. J.B. is de hele aarbol
rondgevolgen, de BU heeft onwikkelingstrajecten stopgezet en de plopping
problematiek is uitputtend ge-analyseerd.
Er is oprechte inzet geweest en ik weet dat R.C. z'n suggesties
van alle kanten zijn bekeken. Onze VP quality heeft zich persoonlijk met
deze zaak bemoeid en hij heeft me vanmiddag nog gebeld. Dit naar aanleiding
van R.C. zijn brief.

Ik denk dat de audio BU en met name J.B. beter verdient. J.B. z'n brief
van 12/5 drukt enerzijds geen waardering uit voor de aanbevelingen van
R.C. En dat is m.i. niet terecht, waarvoor excuus. Anderzijds
komt in J.B. antwoord onvoldoende naar voren hoe intensief de Audio BU
met deze materie is bezig geweest. We nemen jullie serieus!
Daarnaast weet ik dat je op het forum correct/eerlijk bent geweest. En
datzelfde mag je van Logitech verwachten.

Ik heb daarom aan onze VP quality gevraagd of er vanuit de BU nogmaals kan
worden uitgelegd wat er met de feedback van R.C. is gedaan en waarom zijn
aanbevelingen niet zijn opgevolgd. Let wel. Dat betekent niet
noodzakelijkerwijs goed nieuws in de zin dat er volgdende maand een 100%
plopvrije speaker in productie wordt genomen! Maar wel een eerlijk,
duidelijk en niet-betuttelend antwoord.

Je hoort van ons Bart

Hartelijke groet,

B.G.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • loodgieter
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 11-04 16:19

loodgieter

Mars Vs. zie hieronder :)

Das lekker.

Ik heb 2 dagen geleden een mail gekregen van B.L waarin stond dat mijn set eind juni word vervangen door een nieuwe.

Houd dit dus in dat het dus niet doorgaat als ik dit zo lees uit je mail? Of is er voor die tijd (over ruim 1,5 maand) een oplossing?

[ Voor 3% gewijzigd door loodgieter op 16-05-2006 10:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marf0rz
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-10-2023
Ik snap best dat ze er heel veel tijd in hebben gestoken en dat ze serieus naar van alles hebben gekeken. Dat hoort ook zo vind ik en dat ze besluiten R.C. zijn bevindingen niet toepassen vind ik hun goed recht. Maar waar ik het absoluut niet mee eens ben, is dat het nog steeds niet opgelost is. In mijn geval is het gvd nog erger geworden ! Ik word gek van dat geknetter tussen m'n geluid/muziek door, de set heeft nu overal last van, in welk deel van het huis ook iets wordt aangezet.

Dat had ik eerst dus mooi niet. Dus ik snap niet dat ze het nu "opgelost" vinden, gaat toch nergens over, er is niets opgelost ! Ik blijf hiermee doorgaan, waar ik van dienst kan zijn, ben ik. Totdat we een bevredigende oplossing hebben, klaar uit.

Ik denk dat ik mijn oude set maar weer ga aansluiten en de nieuwe terug in de doos stop. Daar gaan we weer :(

[ Voor 9% gewijzigd door Marf0rz op 16-05-2006 10:32 ]

If you can't beat them, buy them !


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tweakr
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 11-09 23:19
Groot compliment voor jullie onvermoeide inzet!

Ik zou liever een refund nemen nu ik lees dat de problemen nog steeds niet 100% zijn verholpen, maar helaas heb ik de bon niet meer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Tweakr schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 11:33:
Groot compliment voor jullie onvermoeide inzet!

Ik zou liever een refund nemen nu ik lees dat de problemen nog steeds niet 100% zijn verholpen, maar helaas heb ik de bon niet meer.
Dat maakt niet uit. Zie topicstart. Logitech is en blijft zeer coulant, dus even contact op nemen met de support desk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gabiballetje
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 23-11-2024
Zeker omdat de problemen dus echt niet voorbij zijn zou ik dus een refund nemen en of van Logitech of van een ander merk een set kopen waarvan bekend is dat er niets mee aan de hand is. Misschien is Creative een goeie...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brantje
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 03-09 19:13

Brantje

De post is daar >>

Het probleem.

Veel mensen klagen dat hun Z-5500 speakersset regelmatige een harde plop laat horen op het moment dat er ergens in huis (of zelfs bij de buren) een lamp aan/uit gezet (Of een ander electrische apparaat dat aan/uit springt)
Ook word zeer regelmatige een bromtoon gemeld en hebben sommige gebruikers last van een radio signaal dat uitgezonden word over de speakers.

Wij hebben ons als collectief sterk gemaakt en Logitech zover gekregen na 5 maanden eindelijk uit te kast te komen dat er inderdaad een probleem bestaat.
Dit heb ik dus ook met mijn X530.
Geld het hier voor ook?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Brantje schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 13:13:
[...]


Dit heb ik dus ook met mijn X530.
Geld het hier voor ook?
Lees het topic en je komt er achter :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brantje
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 03-09 19:13

Brantje

De post is daar >>

Zo veel pages :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

@ B.I.G.M.

Zou u/jij duidelijk kunnen maken wat Logitech vindt van jouw probleem en wat Logitech haar antwoord was, zodra u/jij antwoord hebt mogen ontvangen? Ik en een vriend van mij hebben namelijk PRECIES hetzelfde probleem :'(

Bij voorbaat dank,

K.J.K.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Staat in de topicstart dus zo veel pages valt wel mee ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Ik heb zojuist een e-mail van Logitech gekregen (TT) met een formulier om een refund te krijgen. Het ophalen van beide sets was voor Logitech geen enkel probleem. Toch erg jammerlijk, ik had zo graag gezien dat deze verbeterde set echt beter was aangezien qua geluidskwaliteit, looks en algemeen gemak deze set een topper is. Maar ja, als, als....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

tm030614 schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 09:14:
Ik heb zojuist een reactie mogen ontvangen van B.G. Helaas kan ik er niet echt positief in zijn.
...
Ik heb daarom aan onze VP quality gevraagd of er vanuit de BU nogmaals kan
worden uitgelegd wat er met de feedback van R.C. is gedaan en waarom zijn
aanbevelingen niet zijn opgevolgd.
...
Inderdaad, ik kan er ook niet echt positief over zijn. Deze brief is duidelijk en persoonlijk geschreven en dat is een pluspunt. Desondanks denk ik niet dat er nog iets zal veranderen. Of de BU moet met een onbevredigend antwoord komen over wat er met de feedback is gedaan.

In de brief aan R.C. stond:
"Indeed, we have confirmed that they do offer improvement to the popping susceptibility. However, they also raise other performance issues that might be noticed in all modified units, depending on component tolerance, and must therefore be taken into consideration.

This means that customers could actually experience a higher level of noise in all modes. The suggested shielding and grounding changes would also impact radiated emissions. This means the product could possibly fail CE and FCC directives – something Logitech could not accept. Our tests have shown that the changes we implemented offer significant improvements to the popping problem, all the while avoiding these less desirable issues."

R.C. heeft een hoop verstand van deze technische zaken,.. dus ik zou wel willen weten of R.C.'s aanbevelingen ook werkelijk bovenstaande als gevolg zou kunnen hebben. Indien dit niet het geval is, dan heeft de BU geen goede argumenten om R.C.'s aanbevelingen te negeren.

Er staat ook "could possibly fail": hieruit trek ik de conclusie dat ze 't niet hebben geprobeerd, maar enkel hebben gespeculeerd.

[ Voor 6% gewijzigd door Mvdlaak op 16-05-2006 17:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Verwijderd

[ Voor 100% gewijzigd door Mvdlaak op 16-05-2006 17:01 . Reden: Dubbelpost ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Silentpuma
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-08 19:11

Silentpuma

To much mind...

Erg mooi dat J.B. zo persoonlijk naar ons reageerd, moet even gezegd worden :) Alleen jammer dat we zo weinig verder komen hiermee... Ik hoop echt dat de ABU er nog eens ECHT GOED naar gaat kijken wat ze kunnen doen aan de plopjes/radio etc., want anders komt het er eigenlijk op neer dat ze gewoon geen goede set kunnen bouwen. :/ En dat is op z'n minst toch wel zuur als de andere fabrikanten dat wel kunnen, geen goeie reclame..

En ook blijf ik het maar frappant vinden... "dat R.C. z'n suggesties
van alle kanten zijn bekeken. Onze VP quality heeft zich persoonlijk met
deze zaak bemoeid en hij heeft me vanmiddag nog gebeld. Dit naar aanleiding
van R.C. zijn brief.


Wat voor ABU ben je nou als je van 'een klant' (no offence R.C.) te horen moet krijgen hoe je het probleem moet oplossen. En dat het mogelijk niet zal werken of EC-regels overtreed, verzin dan iets waardoor het wel lukt! As ze hierna alsnog zeggen dat dit het beste is wat ze kunnen doen, dan zou naar mijn mening deze set direct uit de schappen gehaald moeten worden! :X Ik ga toch ook geen auto kopen waarvan b.v. het uitlaatsysteem standaard blijft lekken? 8)7

*Silentpuma heeft nog steeds het liefst een goed werkende Z-5500 voor in z'n woonkamer...

Use the Search Luke...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Ik ben ook wel eens beniewd of Logitech de wijzigingen vanaf nu permanent doorvoert in alle te verkopen sets en hoelang het nog duurt voordat mensen die nu of over 5 maanden een Z-5500 kopen nog steeds een oude set kopen. Als dat zo is n.l. steekt Logitech willens en wetens zijn kop in het zand en misleid daarmee direct de consument. Ik kan me zo voorstellen dat er nog wat leuke gevalletjes zullen volgen.

Ik begrijp ook in de verste verte niet waarom dit soort gevallen kennleijk alleen in NL voorkomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Darth Malak schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 18:04:
Ik begrijp ook in de verste verte niet waarom dit soort gevallen kennleijk alleen in NL voorkomen.
Dat komen ze ook niet. Dat is bekend en ook door Logitech toegegeven. Logitech blijft echter aangegeven dat de problemen slechts zeer beperkt voorkomen.

Hierover verschillen wij en Logitech echter van mening. Als je op de forums van Logitech kijkt en je zoekt met behulp van Google komen er genoeg resultaten uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hoi,

Ik heb contact opgenomen met dukebox, via hem heb ik een kleine aanpassing gekregen waarmee ik geen ploppen meer zou moeten hebben zonder de set open te maken. Ik ga dit morgen proberen en laat het jullie weten.
Oh, en waarom post hij hier eigenlijk nooit ?

Groetjes,
LW

[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 16-05-2006 19:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tm030614
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:37
Verwijderd schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 19:05:
Oh, en waarom post hij hier eigenlijk nooit ?
Groetjes,
LW
Zover ik begrepen heb is er een conflict geweest tussen DukeBox en een bepaald lidmaadschap hier op tweakers. Hoe het precies zit is verder niet relevant ;) .

[ Voor 26% gewijzigd door tm030614 op 16-05-2006 19:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tweakr
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 11-09 23:19
tm030614 schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 11:36:
[...]


Dat maakt niet uit. Zie topicstart. Logitech is en blijft zeer coulant, dus even contact op nemen met de support desk.
Bedankt!
Na wat research heb ik toch besloten om de set te houden en te wachten op de verbeterde versie.
Ik kan geen andere set vinden met al deze functies/eigenschappen, zelfs niet in hogere prijs klasses.
De digitale geluidskwaliteit en de flexibiliteit wegen toch op tegen de plopjes en het radio signaal, ook al wil ik dit er natuurlijk ook uit hebben.
Wel heb ik erbij vermeld dat ik- en sommigen met mij best wat langer willen wachten zodat de problemen ook echt compleet verholpen zijn, maar dit is al vaker vermeld aan Logitech door de vaste kern hier.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FlipTrip
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 25-05-2022
Voor mij is de zaak rond. Ik had eerst een replacement gevraagd. Ik heb terug een mailke gestuurd naar logitech dat ik wegens de laatste ontwikkelingen toch voor de refund wou gaan. Dit was geen enkel probleem. Ik moest gewoon even een formulier invullen en dan het betaalbewijs terug sturen.

Jammer dat het zo moet eindigen aangezien jullie er zo veel tijd in hebben gestoken. Waarvoor nog eens mijn dank natuurlijk.

Greetz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Beste mensen,

De motivatie van Logitech is mijn inziens slecht onderbouwd en mist elke grond voor rechtvaardiging.


Mijn commentaar als volgt;

Logitech: "The suggested shielding and grounding changes would also impact radiated emissions"


Wat hier staat strookt niet met de realiteit.

Immers, een goede "shielding" is in principe een kooi van Faraday.

De eigenschap van een kooi van Faraday is dat elektromagnetische signalen
er niet in kunnen, maar ook niet uit kunnen treden.
Dit laatste vindt bijvoorbeeld plaats bij een magnetron, ook dit is een kooi van Faraday.

Eigenlijk onnodig nog uit te leggen dat een verbeterde "shielding"
absoluut niet "radiated emissions" bevordert, zoals Logitech ons doet geloven.
Zelf een kind kan dit nog begrijpen.

Begin mij zo langzamerhand af te vragen wat Logitech toch bezielt.
Begin toch echt te geloven dat men er stellig van overtuigd is
dat een ieder buiten Logitech dom en onwetend is.

R.C.

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 17-05-2006 08:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DR161
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-08 15:18

DR161

is sarcasminist

Darth Malak schreef op dinsdag 16 mei 2006 @ 18:04:
Ik ben ook wel eens beniewd of Logitech de wijzigingen vanaf nu permanent doorvoert in alle te verkopen sets en hoelang het nog duurt voordat mensen die nu of over 5 maanden een Z-5500 kopen nog steeds een oude set kopen. Als dat zo is n.l. steekt Logitech willens en wetens zijn kop in het zand en misleid daarmee direct de consument. Ik kan me zo voorstellen dat er nog wat leuke gevalletjes zullen volgen.

Ik begrijp ook in de verste verte niet waarom dit soort gevallen kennleijk alleen in NL voorkomen.
ik denk dat logitech gewoon eerst de oude verkoopt met de probleem, want sommige mensen nemen het maar voor lief af en toe een plop

pssst geld kopen?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

FlipTrip schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 06:03:
Voor mij is de zaak rond. Ik had eerst een replacement gevraagd. Ik heb terug een mailke gestuurd naar logitech dat ik wegens de laatste ontwikkelingen toch voor de refund wou gaan. Dit was geen enkel probleem. Ik moest gewoon even een formulier invullen en dan het betaalbewijs terug sturen.

Jammer dat het zo moet eindigen aangezien jullie er zo veel tijd in hebben gestoken. Waarvoor nog eens mijn dank natuurlijk.

Greetz
Precies hetzelfde hier.... ik baal wel als een stekker want eerlijk is eerlijk voor deze prijs is er gewoon geen alternatief. Punt... erg jammer, hopelijk komt creative snel met een nieuwe set want de gigaworks 750 is toch wel erg antiek tegenwoordig en kan al maar net tippen aan de 680, laat staan de Z-5500...

[ Voor 8% gewijzigd door Darth Malak op 17-05-2006 09:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:13

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Darth Malak schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 09:22:
[...]
Punt... erg jammer, hopelijk komt creative snel met een nieuwe set want de gigaworks 750 is toch wel erg antiek tegenwoordig en kan al maar net tippen aan de 680, laat staan de Z-5500...
Op welke punten legt de Gigaworks 750 het af volgens jou?

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

Geen digitale inputs, een console die uit de na oorlogse tijd komt, een bas die kennelijk te overheersend is en geen verstelbare speakers (die de Z-5500 ook niet heeft trouwens, dus waarbij de speakers precies te richten zijn zoals de Klipsch set). Verder is de gigaworks een stuk duurder en doet hij in de meeste tests t.o.v. de z-5500, onder voor deze z-5500.

Jammer trouwens dat de klipsch GMX D 5.1 uit de handel is of in ieder geval discontinued is... Erg jammer maar hopelijk betekent dit dat Klips eens een keer met een nieuwe set uitkomt die niet alleen geschikt is voor 110 volt.

[ Voor 25% gewijzigd door Darth Malak op 17-05-2006 10:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:13

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Darth Malak schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 10:08:
Geen digitale inputs, een console die uit de na oorlogse tijd komt, een bas die kennelijk te overheersend is en geen verstelbare speakers (die de Z-5500 ook niet heeft trouwens, dus waarbij de speakers precies te richten zijn zoals de Klipsch set). Verder is de gigaworks een stuk duurder en doet hij in de meeste tests t.o.v. de z-5500, onder voor deze z-5500.
Thanks voor de duidelijke opsomming. Wat betreft de bas die te overheersend is: dit vind ik overigens ook echt een Logitech kwaal.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marf0rz
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-10-2023
Bor de Wollef schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 10:19:
[...]


Thanks voor de duidelijke opsomming. Wat betreft de bas die te overheersend is: dit vind ik overigens ook echt een Logitech kwaal.
Ik moet zeggen dat dit in de PID 616 een stuk verbeterd is. De zware klapper is er uitgehaald, je hebt een meer strakkere en vollere bass, thus minder bonkend.

Het blijft altijd - en nog steeds - een beetje spelen met het niveau van volume van de bass inderdaad, dat is wel waar. Ik zet mijn bass standaard al wat lager dan de default waarde op de POD (tenzij ik een keer hard wil knallen natuurlijk, hehe).

If you can't beat them, buy them !


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik kreeg nog wat vragen/opmerkingen van DukeBox

Hoe zit het eigenlijk met de z-5450 ? Zijn daar plop/brom/radio problemen bekend ?
Daar deze wireless is lijkt het mij dat er al beter afscherming is gebruikt.

Er is wel een ander bekend probleem met deze set, als jet een wifi apparaat tussen de speakers en de pod in zit, heb je erg slecht en soms zelfs geen ontvangst (kanaal maakt niets uit).

Daarnaast bij gebruik van slecht afgeschermde magnetrons vallen je achter speakers weg.

Groetjes
LW

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FlipTrip
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 25-05-2022
Darth Malak schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 09:22:
[...]


Precies hetzelfde hier.... ik baal wel als een stekker want eerlijk is eerlijk voor deze prijs is er gewoon geen alternatief. Punt... erg jammer, hopelijk komt creative snel met een nieuwe set want de gigaworks 750 is toch wel erg antiek tegenwoordig en kan al maar net tippen aan de 680, laat staan de Z-5500...
Als je de decoder erbij koopt dan is het volgens mij een veel beter setje dan de z5500. Wel duurder inderdaad. Maar je hebt wel 2 weg luidsprekers, veel meer ingangen en 7.1 geluid wat volgens mij binnenkort wel meer gaat voorkomen met die blue ray enzo. Het feit dat het met de decoder, die je appart moet kopen, een veel duurder set is is natuurlijk jammer. Maar ik kan me geen enkel ander beter alternatief voorstellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M a r c o
  • Registratie: April 2006
  • Niet online
Verwijderd schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 07:40:

Immers, een goede "shielding" is in principe een kooi van Faraday.

De eigenschap van een kooi van Faraday is dat elektromagnetische signalen
er niet in kunnen, maar ook niet uit kunnen treden.

R.C.
Het is wel zo dat de shielding voor straling naar buiten toe veel kritischer is dan voor straling naar binnen.
Als je een shielding met een kleine opening hebt zal dat niet veel effect hebben op straling van buitenaf.
Straling uit het product die naar buiten toe wil zal net zo lang in de "kooi" blijven rondkaatsen tot het een ontsnappingsweg vindt.

[ Voor 3% gewijzigd door M a r c o op 17-05-2006 13:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jorisw86
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-09 12:43
ik lees dit ook regelmatig.

maar gaat logitech nu nog wat veranderen waardoor er een goeie shielding komt of blijft het nu echt definitief??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mvdlaak
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 21-06 15:54

Mvdlaak

~*Gnarf*~

Tsjah, dat is de vraag,.. en ik weet niet of het antwoord gaat bevallen,.. maar nu blijft het afwachten tot Logitech met een antwoord op de proppen komt..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:13

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

jorisw86 schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 13:17:
ik lees dit ook regelmatig.

maar gaat logitech nu nog wat veranderen waardoor er een goeie shielding komt of blijft het nu echt definitief??
Het blijft blijkbaar bij wat het is helaas.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jorisw86
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-09 12:43
waarom is het zoveel moeite om die aanpassingen van rc te verwerken

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:13

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

jorisw86 schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 15:00:
waarom is het zoveel moeite om die aanpassingen van rc te verwerken
Lees de reactie van Logitech eens zou ik zeggen. Deze kun je eerder in dit topic vinden.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darth Malak
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 02-04-2024

Darth Malak

Sith Lord

FlipTrip schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 12:52:
[...]


Als je de decoder erbij koopt dan is het volgens mij een veel beter setje dan de z5500. Wel duurder inderdaad. Maar je hebt wel 2 weg luidsprekers, veel meer ingangen en 7.1 geluid wat volgens mij binnenkort wel meer gaat voorkomen met die blue ray enzo. Het feit dat het met de decoder, die je appart moet kopen, een veel duurder set is is natuurlijk jammer. Maar ik kan me geen enkel ander beter alternatief voorstellen.
De decoder vind ik niet interessant aangezien mijn X-fi de zaakjes ook wel zou moeten kunnen afhandelen. Zoiezo gebruik ik overwegend deze set om te gamen en heb ik nog geen enkele echte DD stream in een game gezien. Films e.d. kijk/luister ik in de huiskamer op mijn Denon installatie! :)

Ik vind het erg jammer dat de gigaworks zo'n gebrekkige console heeft maar ik ga deze set serieus bekijken want zonder 5.1 geluid kan ik echt niet meer.

Begin nu heel, heel erg te twijfelen of ik toch niet die plopjes maar voor lief moet nemen......

[ Voor 52% gewijzigd door Darth Malak op 17-05-2006 16:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brantje
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 03-09 19:13

Brantje

De post is daar >>

Ik ben net naar de winkel geweest waar ik me X530 gehaalt heb.
Zij ontkennen het probleem.
Sterker nog ze hebben er nog nooit van gehoord.
Ze zeiden "je moet je groepen na kijken" "Koop een betere geluids kaard"
Dan heb ik echt iets van WTF

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

MvdKelen schreef op woensdag 17 mei 2006 @ 13:01:
[...]


Het is wel zo dat de shielding voor straling naar buiten toe veel kritischer is dan voor straling naar binnen.
Als je een shielding met een kleine opening hebt zal dat niet veel effect hebben op straling van buitenaf.
Straling uit het product die naar buiten toe wil zal net zo lang in de "kooi" blijven rondkaatsen tot het een ontsnappingsweg vindt.
Geheel juist !

Betekent dus ook dat, gezien de huidige gebrekkige afscherming, de kans op een ontsnappingsweg naar buiten thans aanzienlijk groter is dan indien de afscherming is verbeterd.

Het argument van Logitech dat, in geval de afscherming wordt verbeterd, de audio unit mogelijk niet zou voldoen aan de normen zoals neergelegd door de FCC en EC, is derhalve bijzonder slecht onderbouwd.

R.C.
Pagina: 1 ... 6 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.