Aram schreef op donderdag 30 maart 2006 @ 15:51:
[...]
Is vind ik ik toch wezenlijk anders. Je hebt dan te maken met een soort van een houdbaarheids duur. In het geval van Voipbuster stellen zij dat ze niet verplicht zijn je (onjuist) gestortte bedrag ter bscikking te stellen noch terug te zullen storten. Sory, maar dan heb je mijn sympatie echt niet meer.

Ik vind er weinig anders aan. Je stort geld en daarmee kan je bellen. Via het voipbuster tooltje op je pc. Je kan alleen voor € 10,- een normaal telefoonnummer krijgen om te bellen en gebeld te worden via een ata. Dat jij te weinig stort voor een telefoonnummer kan je hun niet kwalijk nemen. Je krijgt zeker waar voor je geld, je kan bellen voor je geld.
Toegeven, met het steeds wisselen van voorwaarden, wek je bij mij ook geen sympatie op maar je bent niet verplicht er aan mee te doen. Je kunt ook naar siphol.nl, abeltelecom.nl en budgetphone.nl. Stuk sympathieker maar daar betaal je voor.
Ook hiervoor geldt, het is een beta. Je bent gewoon proefkonijn en ze draaien je zeker niet een poot uit maar het is leuk voor erbij, je moet er niet van afhankelijk zijn. Je hoeft het niet te gebruiken. En ze zijn verreweg het goedkoopste van alle andere concurenten, zelfs na het bijstellen van de voorwaarden.
Dus vind ik verongelijkte reacties hier apart. Als je dit niet van te voren verwacht, kom je toch uit een grot? Voor niets gaat de kat dood en vroeg of laat is het over met de pret. "Vraag niet hoe het kan, profiteer er van", roepen ze al jaren op de Albert Cuyp en dat geld voor dit ook.
[
Voor 1% gewijzigd door
Rudi Vader op 30-03-2006 22:41
. Reden: even wat verduidelijken ]
Ga voor alle vragen over woordblindheid naar www.dyslexie.nl (of was het nu www.dyslexi.nl of eeh www.dislexie.nl of www.dyslexy.nl of www.dysleksie.nl of www.disleksi.nl of www.dysleksi.nl of eeeehh.....)