Muppet schreef op maandag 06 maart 2006 @ 11:51:
Oke toch wat advies nodig ....
Op dit moment begint mijn guild aardig vorm te krijgen ... ZG begint te vorderen en MC begint aan de horizon te verschijnen. (In november opnieuw begonnen op Bronzebeard).
Probleem is alleen een DKP system.
Zero Sum vind ik niks odmat er nogal wat nieuwe mensen zijn op deze server en er vast flink wat whipes gaan komen die je dan niet kan rewarden ( /wave Nurfed, zoiezo te veel PvP based values)
System van Conquest bekeken maar attendency vind ik daar te veel benadrukt. Als je paar keer niet kan worden meteen je RPP minder waard.
Bidding hou ik ook niet van omdat dan de mensen zonder leven alle items kunnen krijgen omdat ze bergen DKP hebben.
He ja die gekke no-lifers die het meest betrouwbaar zijn, actief zijn en alle encounters goed leren kennen in goede gear zetten, ipv die echte mannen die 1x per week 2 uurtjes komen kijken en zo alle farmloot wegjatten. Wat een verschrikkelijk systeem, je zou bijna denken dat zoiets ook in de echte wereld bestaat onder de naam kapitalisme.... oh wacht. Als je geen mot wil in je guild zou ik toch attendancy maar laten meetellen, ik ga het namelijk niet pikken als ik 5x moet wipen op een boss voordat iedereen het snapt, en de volgende keer iemand die nog nooit meegeweest is de loot krijgt.
Wat wij gebruiken is een systeem met maximaal 200 punten, en dan 6 punten voor MC, 8 voor BWL en waarschijnlijk nu AQ40 10 punten omdat dat nog in de learning phase is. Tier 1 sets kosten 5 punten per stuk, Tier 2 15 en Tier 3 (AQ sets) 20 punten per stuk, we tellen dat het paarse item wat je nodig hebt en de rest van de mats krijg je van de guild, scarabs e.d. De non-set items zijn doorgaans wat duurder, helms necks en ringen voor 25-30 punten, shields voor 30 punten en wapens gaan tussen de 50 (1-hander, ranged) en 110 punten (2hander zoals Ashkandi en Dark Edge of Insanity).
Die bugmounts in AQ40 gaan bij ons weg gebaseerd op attendance ook. Dus ik met 91% over 60 dagen had al snel mijn vroem vroem bugje
Hou er gewoon rekening mee dat je absoluut wrijving krijgt als je mensen niet genoeg beloont voor hun inzet. En gebruik alsjeblieft classrestricties op items zodat iets niet naar een class gaat die het als speeltje beschouwen (Ashkandi's naar Paladins, Staff of Dominance naar Priests etc). Scheelt ook veel drama, in- en extern in je guild

Alliance krijgen ook alle leuke vrouwelijke spelers

Wij krijgen de goths en fatties met Undead en Tauren

Wordt hopelijk toch verbeterd met Blood Elves strax, alhoewel we daar ook weer de Night Elf nadelen bij krijgen..
[
Voor 8% gewijzigd door
Anoniem: 114195 op 06-03-2006 14:31
]