Matel schreef op zondag 18 december 2005 @ 23:18:
Ik heb het ook af en toe als ik bijvoorbeeld NFS MW start. Als hij eenmaal langer dan 10 seconden in NFS blijft is er niets aan de hand en kan ik uren achter elkaar spelen zonder problemen.
Ook bij Half Life 2 had ik het een paar keer, maar dan tijdens het spelen. Nadat ik de overklok met 10MHz omlaag deed was er niets meer aan de hand.
Met andere games als Doom3, Farcry en FEAR heb ik totaal geen problemen gehad. Het zelf een XFX6800LE.
Mmmmmmmz... een XFX. Je zou niet de eerste zijn

. Ik had zelf ook een XFX. Ik raad aan om de link in de startpost te volgen, daar staat veel info over de aandoening. Je kan kijken naar wat voor condensatoren je hebt, daar ligt het waarschijnlijk aan.
-Sir_Killalot- schreef op maandag 19 december 2005 @ 01:44:
Simpel

? Baggere marketing heet dat. Wie noemt er nou 2 toch aardig verschillende kaarten precies hetzelfde? Voor de gewone consument niet echt duidlijker. De LE had gewoon zo kunnen blijven heten; 25MHz extra mag het verschil niet maken. Zo ging het tenslotte ook met de Ultra (400-425...OK die 425 werden ook wel es Extreme genoemd, maar dat vervaagde beetje)
Nou, zo bagger is het niet

. Tis een beetje kinderachtig, maar komt ie:
Op een gegeven moment kwam ATi op het idee om een slome X800 op 8 pipelines de GT extentie mee te geven. De gedachte was dat GT een bepaalde marketing waarde (afkomstig van de kaarten van nVidia) heeft; lekker snel, niet te duur en alom verkrijgbaar. Niet alleen gebruikt ATi deze waarde om zijn X800GT kaart kwa naam omhoog te krikken, maar ook om de "echte" GT's, de 6800GT's/7800GT's, een mindere naam te bezorgen

. Immers, mensen die een X800GT kopen, kopen eigenlijk een slome kaart, en komen daar snel achter. Daarna denken ze, "nou, geen GT meer voor mij !!".
nVidia dacht zeker, wat ATi kan, kunnen wij beter! Dus ze pakte de "snelste" extentie van ATi, de XT extentie, en planten em vervolgens achter de sloooomste kaart van de 6800 serie. Jep.
Agressieve marketing, geen bagger marketing

!