tjempjun schreef op dinsdag 15 november 2005 @ 09:50:
Ik ben op zoek naar een mod waarbij je de damage die je krijgt en doet en de hp + mana die je regent boven je character kan zien. Weet iemand misschien welke mod dit is. Deze mod heeft de paladin ook die in de 10-men onyxia zit.
Vaelastrasz is trouwens errug moeilijk. Het switchen van de tanks moet precies goed gebeuren anders is t gedaan met de raid. We hebben t geprobeerd met AoE, maar tot nu toe kan de tank dan geen aggro houden en zonder AoE, maar ik heb t gevoel dat het daan te langzaam gaat. Hopelijk hebben we vanavond de laatste 8% te pakken. Voor degene die hem al hebben omgelegd, wat is jullie tactiek geweest? Onze guild is Horde trouwens, dus geen Imba BoS

Nja goeie tankswitches en veel rogues
Wij hebben doorgaans tussen de 5 en 8 warriors voor de switch, 2 zijn volledig protection, 2 zijn defiance specced rest is DPS (zoals ik) 31-20.
Tank 1 gaat in, start gevecht, heeft 5 seconden voor een shield slam en wat revenges/sunder waarna de rest met 2h-ers in zerker stance gaat dps-en (MS/Whirlwind/Cleave). Onze eerste tank gaat meestal fikken rond de 23%, dan beweegt hij Vael lichtjes naar links (als je recht voor vael staat) en gaat Tank 2 klaar staan (meestal een vd defiance specced of de andere MT) door wat dichterbij te komen. Tank 1 gaat boem, Vael MOET naar een tank switchen (daar hebben we MT's Target target voor aanstaan in CTRaid) en die gaat dan in Defensive staan spammen als een gek.
Zodra we hem naar 19% krijgen schakelt iedere warrior (dus ook degene die tankt!!! execute is meesterlijke aggro holder, anders kan hij het echt niet bijhouden) over naar sword & board battlestance and non-stop executes. Vanaf daar is het voor tanks een beetje inschatten wie de volgende wordt (ik ben als DPS meestal 3e of 4e

) en dus goed switchen. Goeie tank switch is 70% van het gevecht, als hij beweegt of teveel draait en hij tailwhip't healers of rogues wordt het erg moeilijk.
Afhankelijk van hoe het gevecht gaat onder de 19%, gaat elke tank shieldwallen zodra hij een Burning Adrenaline krijgt. Verder is het de zaak dat je Rogues veel feinten en zich inhouden, en de healers niet teveel aggro trekken met PoH en shields. We hebben bij onze pogingen vaak genoeg gehad dat een rogue aggro kreeg of een priest die net voor het gevecht begint gaat lopen shielden of renewen, en dan is het meestal voorbij.
Het is een hele moeilijke baas voor Horde, zelfs wij nu we ruimschoots bij Nefarion zijn, wipen nog wel 2-3x op Vael als we een kutdag hebben. Echt zergo margin for error, het is een hele omschakeling voor een guild, puur hard en snel dps-en maar met controle. Het is wel een van mijn favoriete gevechten in BWL samen met Razorgore
Je mages kunnen gaan IAE-en maar dat is een tactiek die je zelf mag beslissen, AM met Arcane Sublety en Improved Arc Missiles is imo beter (vanwege de interrupts met Fire Nova bij Frostbolts e.d.). Let op je fire-res gear dat scheelt ENORM (minder damage door Nova's dus minder healing dus minder healing aggro), je kunt ook in LBRS die fire res buff gaan halen, tis alleen nogal klote om nadat je daar 20 mins mee bezig bent geweest het allemaal te verliezen in 5 seconden door een aggro foutje dus mja
PS: PvE specs "moeten" niet maar helpen ZO ontzettend veel dat je als beginnende guild er best veel profijt kan hebben. Dat betekent vooral voor de priests en mages voor Sublety gaan en ik weet niet hoe dedicated jouw squishies zijn maar die van ons gingen nogal zeuren aangezien we op een PvP server zitten

Je kan altijd als je wat meer comfortabeler bent met de encounters, terugswitchen naar je oude build.