Verwijderd schreef op donderdag 15 december 2005 @ 16:19:
*Is het te doen als ik maar een paar uurtjes per week speel? Kan ik dan de meeste dingen (zoals met een guild een dungeon/PvP event) doen of hebben de mensen me dan liever kwijt dan rijk?
*Ligt de nadruk echt op skills en de speler of is het in dit spel weer 'graaien' geblazen?
*Kun je ook dingen alleen spelen? (ik kan me van de demo herinneren dat de mercenaries die je bij je party kon voegen niet bijster goed waren) Ik vind het nl soms ook wel leuk om alleen een missie te doen.
*Is alles een beetje balanced? Bijvoorbeeld als ik het leuk vind om (noem maar wat) elementalist vuur+water te worden, heeft dat veel invloed in hoe je kansen zijn (zijn er dus van die standaard character builds die alles domineren? Of kan je zelf doen wat je wilt en toch goed presteren?)
En misschien hebben jullie nog opmerkingen/tips die belangrijk zijn om te weten?
1) Ja, ikzelf speel het vaak maar een paar uur in de week. Zoiets als 2 avonden in de week...
En ik kan alles leuk meespelen. ook pvp.
2) Er zijn in GW niet zo heel veel verschillende items en modifiers. En het maakt vaak ook niet eens zo heel veel uit. neem nu bijvoorbeeld energy upgrade voor een elementalist. meeste willen +5 energy (max) maar +4 is vrijwel evengoed aangezien een beetje spell van een ele toch 5 energy kost. Het zal maar weinig voorkomen dat je dood zal gaan vanwege die ene energy. (Zo ook voor de meeste andere mods) De skills die je unlocked zijn daarentegen heel wat belangrijker.
3) Je kan best veel dingen alleen spelen. Velen hebben vrijwel heel het spel alleen doorgespeeld. Alleen een paar missies en quests later in het spel, zul je toch echt met een groep moeten doen. Het kan wel alleen, maar met een goede groep gaat het een stul sneller.
4) Het is allemaal vrij goed gebalanceerd, alleen om ele als voorbeeld te nemen. Meestal wordt die in de party gevraagd om damage te doen. Dan zal fire of ait het beste zijn (PVE fire). Maar daarmee heb je minder de mogelijkheid om jezelf te beschermen. Als je earth of water neemt, kun je meer supporten. Je kan ervoor zorgen dat vijanden minder snel attacken etc.
Het is dus maar net wat je wilt en/of wat de party wil hebben. Het combineren van elementen raad ik alleen af, omdat je dan (net als met diablo) nooit echt sterk bent.