Verwijderd schreef op donderdag 12 januari 2006 @ 10:00:
Goeidag iedereen,
na wat rondzoeken op internet over de msi m635, ben ik hier bij jullie terechtgekomen,
na het wat doorlezen van deze (lange) thread, had ik nog een paar vraagjes voor de personen die zo een msi m635 in hun bezit hebben.
Dit zijn de specs in de winkel waar ik deze (misschien) ga kopen
MSI M635 Zwart AMD Turion64 MT30 (1.6Ghz),
* 15.4 WXGA Crystalbrite TFT (1280x800), 512MB (1x512MB) DDR333
* 60GB
* ATI X700 128MB,
* Wireless G-lan,Modem,LAN, Bluetooth, 8 Cel LiION, DVDRW Dual Layer, Cardreader (SD/MMC/MS/MS PRO), Win XP Home, Gratis Tas
in deze winkel zou hij 1205 euro kosten.
1) Op de foto's op pagina 2 is te zien dat deze laptop een qwerty-klavier heeft, is deze ook verkrijgbaar in een azerty versie?
2) Deze laptop zou voornamelijk dienen als 'game'laptop, moest ik deze nemen, ik zou ook upgraden naar 1024mb ram. Zou deze laptop dan goed zijn om de hedendaagse games vlot te draaien, vb een hl², gta sa, nfs mw,...(niet alles op high resolution enzo, gewoon)
3) Wat met de verbinding met een draadloos netwerk?. kzou opteren voor een wireless router te kopen, en zo mijn verbinding te leggen met het internet. Is dit goed te doen.
Mijn budget is 1300 euro, (na aankoop geheugen en wireless router, zou ik toch hieraan gaan komen.
Ik dacht eerst aan een aspire 1692wlmi, maar daar heb ik al niet veel goeds van gehoord(mijn excuses aan de mensen die deze laptop hebben, maar ik lees alleen maar wat er soms staat), en daarmee is mijn keuze naar een msi gegaan.
Alvast bedankt aan diegene(n) die me kan helpen met men vragen.