recca schreef op dinsdag 16 augustus 2005 @ 12:40:
Ik heb eens getest hoever ik mijn 6800gt(AGP) kon overclocken. Tot aan 395/1095doet hij het wel prima, maar zodra ik nog meer ga ocen krijgt hij ingame of bij 3dmark05 even zo'n schokje oftewel het bleeld blijft eventjes vasthangen. Wat is hier nu de oorzaak van? Kan mijn kaart het niet aan omdat hij te slecht is, moet ik dan een ultra bios erop flashen(waar ik trouwens niets van snap)? AGP voltage staat op 1.65 trouwens.
Ik had geen reply gekregen de vorige keer dus probeer het in dit topic eens, iemand misschien een ideetje om mij verder te helpen?
Koop een ander mobo, nforce3+6800gt = gare shit

Heeft bij mij ENORM geholpen, KT800 4-ever
Heb m'n K8N voor een K8V-X ingeruild

Alle freezes en overclockproblemen zijn weg
Had eerst een A7N8X-X, mn kaart kon makkelijk @ 425/1200 zonder artis en/of freezes.
Toen een upgrade naar A64 (K8N) ... dus het eerste wat ik deed, op 425/1200 zetten, daar had hij al een week op gedraaid. Maarja tot mijn verbazing sloeg hij vast. Ik deed gelijk reset (niet wetende dat het een freeze was en dat hij na 10 sec weer verder ging) Ik snapte er nix van. Deed nog detect optimal, en die gaf hetzelfde aan, 440/1160. Naja , ik vond het maar vaag. Na wat testen bleek dat hij alleen onder de 405mhz core en 1120mhz mem kon draaien. Terwijl ik juist dacht, 425/1200 op een A64 systeem. Dikke ownage. Maarja, uit eindelijk kwam ik toch op dezelfde score uit als die ik met mijn Athlon XP had. Dat vond ik nog niet zo heel erg.
Totdat ik op stock snelheden ging gamen. Need for speed underground 2.
Daar sloeg hij zelfs op stock al vast, en ging hij weer verder. 10 sec freeze. Dit gemiddeld 2x per race van 10 laps. Ik dacht, ow, laat ik dat in 3dmark ook eens checken toen hij vast sloeg, want ik deed gelijk reset. En ja hoor, zelfs op 410mhz sloeg hij al vast, 10 sec gewacht en hij ging verder met de test.
Na wat gelezen te hebben hier op tweakers, zag ik dat meer mensen dit probleem hadden. Allemaal TOEVALLIG met een nForce3 mobo. Ik dus naar de winkel en omgeruild met een k8V-X.
1. Hij draait weer op 420/1200 zonder probs
2. Geen enkele freezes meer in games/3dmark, zowel op stock niet als op 420/1200 niet
3. Score is nu lekker 12900 in 3dmark03 +
Maarja, ik ga hem niet op max draaien, dat vind ie helemaal niet lekker.
400/1100 is zat, heb er alweer een weekje mee gespeeld, heerlijk, geen enkele fcking freeze meer. 0x in 1000 races
Dit is wat ik eruit heb kunnen halen.
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4174767