Een Harddisk Silencer, waar is dat goed voor?
Je kan de hd's soms een beetje horen in de stacker maar zo erg is dat dan toch ook weer niet.
Je kan de hd's soms een beetje horen in de stacker maar zo erg is dat dan toch ook weer niet.
Verwijderd
dat is relatief natuurlijk. Wanneer je een stille voeding hebt, en een stille CPU koeler, dan hoor je de HD's wel. SOmmige mensen (onder wie ikzelf) willen nou eenmaal graag een zeer stille pc.Verwijderd schreef op dinsdag 26 juli 2005 @ 00:47:
Een Harddisk Silencer, waar is dat goed voor?
Je kan de hd's soms een beetje horen in de stacker maar zo erg is dat dan toch ook weer niet.
erg handig, dat kan ik je verzekeren. Met een stille koeling hoor je de HD's duidelijk erboven uit (zeker de MaxtorsVerwijderd schreef op dinsdag 26 juli 2005 @ 00:47:
Een Harddisk Silencer, waar is dat goed voor?
Je kan de hd's soms een beetje horen in de stacker maar zo erg is dat dan toch ook weer niet.
[ Voor 12% gewijzigd door SleutelMan op 26-07-2005 09:45 ]
Misschien ook handige informatie voor in de TS. Ik was namelijk opzoek naar de versie die twee voedingen ondersteund. (bestaan nog geen 700 watt EPS voedingenVerwijderd schreef op woensdag 29 juni 2005 @ 09:30:
Als je nu op de site van coolermaster kijkt staan er 2 versies van de stacker op. De 1ste is de STC-T01, daar zou binnenkort de RC-810 bijkomen. Als ik het even snel bekijk zijn dit de verschillen
STC-101..................................RC-810
14kg........................................10kg
2PSU's....................................1PSU
1x12cm fan..............................2x12cm fan
Cross flow fan optional...............Geen info over cross flow
[ Voor 8% gewijzigd door Surkow op 26-07-2005 16:24 ]
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
"Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding."
Albert Einstein
Ik snap niet waarom ze die dan niet STC-T01-UW1K noemen. Maar ik denk dat je mag aannemen dat je een andere (lees: de laatste) revisie hebt. Het zijn denk ik dezelfde verschillen als bij de zilveren versie. Dus dat je Videokaart (alleen pci-e) er beter inpast. En iets met je floppy bracket o.i.d.Surkow schreef op dinsdag 26 juli 2005 @ 16:06:
Ik heb een aantal van de voorgaande topics doorgespit op zoek naar uitleg over de type nummers. Wat ik er van begrijp is dat er de volgende type nummers zijn:
STC-T01-UW = rev. 1
STC-T01-UW1 = rev. 2
Dit zijn echter de zilveren versies van de Stacker. Ik wil graag een zwarte kopen bij de volgende website: http://www.icomputers.nl/...SS_ID=&SS_ID=737&S_ID=424. Maar op deze website staat het volgende type nummer: STC-T01-UWK. Dit is iets anders dan de STC-T01-UK van de zwarte versie die in de startpost staat. Wat is het verschil en als ik de Stacker van iComputers koop kan ik er vanuit gaan dat dat de laatste revisie is?
Ik snap je probleem niet. Hoe de HD's erin gaan, gaan ze ook eruit hoor, alleen dan omgekeerdTrax_Digitizer schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 10:16:
Gisteren heb ik toch een nadeel aan de stacker 'ontdekt'. Een harddisk was overleden (K*T) en deze moest vervangen worden. En gezien het feit dat ik momenteel 2 4-in-3 modules heb, was het nog een pokkewerk om die harddisk te vervangen. Het ergste zijn die afdekplaatjes, die dingen zijn vanaf de buitenkant niet los te krijgen, dus dat moet echt van de binnenkant. Gelukkig had ik aan de onderkant nog 3 drivebays vrij, dus kon ik ze van binnenuit loswippen, maar wat nou als ik 3 4-in-3 modules zou hebben en de floppydrive??? Dan moet ik dus van de buitenkant met een schroevendraaien de zaak gaan forceren/beschadigen!!![]()
@cardinal808:
Officieel is de stacker ATX-E compatible dus waarschijnlijk werkt het wel...... het zou echter wel zo kunnen zijn dat de cross flow fan dan niet meer past.
van de voorkant ja, aan de achterkant loop ik zelf direct op tegen mijn moederbord (en dat is nog ''gewoon'' ATX, nog geeneens E-ATXPhuncz schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 10:22:
[...]
Ik snap je probleem niet. Hoe de HD's erin gaan, gaan ze ook eruit hoor, alleen dan omgekeerd
Hij wordt dus inderdaad breder maar niet langerE-ATX: 33,0cm x 30,4cm ATX: 24,4cm x 30,4 cm
[ Voor 6% gewijzigd door SleutelMan op 27-07-2005 10:34 ]
Das mooi dat ik dat weet, hoef ik die tenminste niet te bestellen.SleutelMan schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 10:34:
[...]
Over die E-ATX icm de crossflow-fan:
Hij wordt dus inderdaad breder maar niet langer. De crossflow-fan valt in ieder geval niet meer te gebruiken.
sowieso valt het nut daarvan al te betwijfelen (als je een stille pc wiltcardinal808 schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 10:44:
[...]
Das mooi dat ik dat weet, hoef ik die tenminste niet te bestellen.
[ Voor 18% gewijzigd door SleutelMan op 27-07-2005 11:39 ]
TENZIJ je waterkoeling hebt/neemt, dan is het een absolute aanrader (ook op 5V). Bij mij maakt het in ieder geval ERG veel uit, ik beschik over een Asetek Waterchill KT12A-L30 CPU/VGA/NB watercooling setup.SleutelMan schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 11:38:
[...]
sowieso valt het nut daarvan al te betwijfelen (als je een stille pc wilt). De cross-flow fan is heel stil op 5V, maar net zoals de standaard fans op 5V is hun luchtverplaatsing minimaal.
Met 7 harde schijven en 2 processors zal de crossflow fan echt niet het probleem zijnSleutelMan schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 11:38:
[...]
sowieso valt het nut daarvan al te betwijfelen (als je een stille pc wilt). De cross-flow fan is heel stil op 5V, maar net zoals de standaard fans op 5V is hun luchtverplaatsing minimaal.
Ja, dan worden alle condensatorjes etc. rond de processor nauwelijks gekoeld, en die zijn dan wel blij met dat zachte briesjePhuncz schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 12:21:
[...]
TENZIJ je waterkoeling hebt/neemt, dan is het een absolute aanrader (ook op 5V). Bij mij maakt het in ieder geval ERG veel uit, ik beschik over een Asetek Waterchill KT12A-L30 CPU/VGA/NB watercooling setup.
[ Voor 64% gewijzigd door SleutelMan op 27-07-2005 12:48 . Reden: stikte van de typfouten :X ]
Nope, wordt een "Desktop" computer met inderdaad 1 Raid5 met 5 schijven en 1 Raid0 met 2 schijven config. Vanwege de hoeveelheid schijven kwam ik vrij snel uit bij een Stacker. Ik ben vanmiddag om 17:30 ook een trotse bezitter van een Stacker. Gelijk een Side-panel bij besteld en 4-3 modules besteld.SleutelMan schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 12:45:
ik neem aan co-located?. 2 procs kunnen best stil zijn hoor
. 7 harde schijven? een RAID-5 setje ofzo?
. Heb nu het maxium aan fans + een dual-fan voeding erin
, maar het is heel stil
. Heb alleen al moeite om 1 HD stil te houden
(Maxtors he
).
[ Voor 12% gewijzigd door Cardinal op 27-07-2005 15:24 ]
de 830? beeeh!. Nee, de 810 wil ik hebbenPhuncz schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 15:59:
Je kan vlug zijn wieltjes monteren en alles in de kast douwen, kan je hem al vooruit duwenOf een touwtje binden en trekken
Maar idd, voor veel HD's is dit een heel goed(koop) kastje. Naast een LianLi V2000/V2100 zie ik niet veel geldige keuzes die ook toelaten het deftig te koelen zonder een bende 80mm fans erbij te pas te laten komen. Echter kost die LianLi makkelijk een veelvoud van de Stacker en heb ik al enkele reviews gezien met installatieproblemen met oa. "grotere" voedingen, meerdere harde schijven, diepere optische drives, etc.
offtopic:
* Phuncz droomt van die heerlijke CM 830, wat gaat ie kont schoppen...
[ Voor 11% gewijzigd door SleutelMan op 10-08-2005 00:37 ]
Heel fijn, het is een PHP pagina waarbij je een plaatje moet uploaden, maar elke keer wordt er gezegd dat er geen plaatje is geupload, maar er is zeker weten een plaatje geupload. Iemand een idee# Ik heb problemen met mijn insteekkaarten, ze passen niet !
Coolermaster heeft dit euvel ondertussen opgelost maar voro de mensen met problemen omtrent de installatie ervan, kan je dit formulier invullen en dan zal Coolermaster je voorzien van een oplossing.
810 voor Dual Opteron. Denk het ook niet. Ik heb dan een voeding nodig die minimaal 700 watt kan leveren en aangezien die nog niet bestaan zal je het met een tweede voeding moeten doen, vandaar dat ik de "oude" stacker wou hebben en niet de nieuwe.SleutelMan schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 17:39:
[...]
de 830? beeeh!. Nee, de 810 wil ik hebben. (voor een toekomstige dual-opteron
). Ik wens cardinal808 veel (sleep)plezier toe en hoop dat hij oordoppen heeft gekocht
. Kutkip had trouwens een tip om de drive-bays achterstevoren te installeren, wat in principe een betere luchtdoorvoer en keoling boord voor de HD. mischien leuk om te proberen.
. Zelf heb ik er maar 1 HD in zitten (zonde!:P), maar deze kast gaat wel heel wat systemen overleven
.
Do's and Dont's: Stacker in het openbaar vervoer.cardinal808 schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 15:23:
Als je iemand om 18:00 tegen komt die aan het slepen is in Utrecht met een Stacker, dat ben ik
[ Voor 74% gewijzigd door Cardinal op 28-07-2005 01:07 ]
Holy sh*t doesn't talk, but communicates by smell©
Verwijderd
Die bestaat wel: 850W, en komt héél goed uit de tests, kan een piek everen van 1000Wcardinal808 schreef op donderdag 28 juli 2005 @ 00:45:
810 voor Dual Opteron. Denk het ook niet. Ik heb dan een voeding nodig die minimaal 700 watt kan leveren en aangezien die nog niet bestaan zal je het met een tweede voeding moeten doen, vandaar dat ik de "oude" stacker wou hebben en niet de nieuwe.
Klopt, er bestaan wel voedingen die dat aankunnen, maar dan wil je echt niet weten wat de kosten daarvan zijn. Alles wat ik tot nu toe voorbij heb zien komen was in de prijsklasse 500-1000 euro voor een voeding.Verwijderd schreef op donderdag 28 juli 2005 @ 08:14:
[...]
Die bestaat wel: 850W, en komt héél goed uit de tests, kan een piek everen van 1000W![]()
wel duur...
Verwijderd
Verwijderd
Tyan Thunder K8WE (S2895A2NRF), nForce Pro 2200 (Sound, LAN, SATA-RAID, 1394a)Verwijderd schreef op donderdag 28 juli 2005 @ 20:35:
Welke idioot heeft een 850w voeding nodig? (iemand met een fileserver heeft geen dual 7800gtx nodig en andersom ook niet en dan nog, 850w :-| )
[ Voor 4% gewijzigd door Cardinal op 29-07-2005 11:30 ]
Als je die enkele tientjes dierbaar zijn, kan je ze misschien ergens anders in investeren. Wil je betere koeling voor je moederbord, dan is het een optie. Zie de startpost eens ervoorFreaky Gabbur schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 11:23:
De NB koeler vervang ik door de passieve Zalman. Ik twijfel nog een beetje over de crossflow fan. Of die icm de 120 mm aan de achterkant, of ook aan de voorkant een 120 mm fan. Wat zouden jullie doen?
Kan je dan niet beter 2 veel goedkopere (maar wel goeie) voedingen aanelkaar pleuren ?cardinal808 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 11:29:
[...]
Tyan Thunder K8WE (S2895A2NRF), nForce Pro 2200 (Sound, LAN, SATA-RAID, 1394a)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
2x Asus GeForce 7800 GTX 256MB DDR3 (PCI-e, 2x DVI, ViVo) N7800GTX/2DHTV
Creative Soundblaster Audigy 2 ZS
Areca ARC-1120 PCI-X (8x SATA II RAID, 128MB, PCI-X)
7x Maxtor MaxLine III, 300GB (7200rpm, SATA, 16MB)
Ik ben de idioot die dat nodig heeft.
Benodigd om het te laten draaien is minimaal 668 Watt nodig.
offtopic:
Nog niet aangeschaft, maar staat in de planning
[ Voor 4% gewijzigd door sajoku op 29-07-2005 11:46 ]
[ Voor 31% gewijzigd door Phuncz op 29-07-2005 12:23 ]
Verwijderd
Klopt ik heb alleen voor het moerderbord een EPS voeding nodig. Dat is ook de reden dat ik de Stacker heb gekocht en niet op de nieuwe versie heb gewacht. In de huidige is het namelijk nog wel mogelijk om twee voedingen te plaatsen. Door middel van het bijgeleverde kabeltje is dit geen probleem.Phuncz schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 12:22:
2x 480W U22 Tagan of 2x Enermax Noisemaker 600W voedingen moeten het normaal ook trekken. 200-300€ voor beide.
Je had zo mijn vriendin kunnen zijnVerwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 12:33:
offtopic:
@ Cardinal 808
Zou je eerst niet beter je rijbewijs halen in plaats van zo veel geld uit te geven aan een PC
[ Voor 16% gewijzigd door Cardinal op 29-07-2005 12:36 ]
[ Voor 66% gewijzigd door Badger op 29-07-2005 23:58 ]
Verwijderd
De noisetaker 600W ondersteund EPS, deze voeding heb ikzelf. (Met EPS bedoel je toch die 8pins proccesor voedingsconnector hé?)cardinal808 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 12:33:
Klopt ik heb alleen voor het moerderbord een EPS voeding nodig. Dat is ook de reden dat ik de Stacker heb gekocht en niet op de nieuwe versie heb gewacht. In de huidige is het namelijk nog wel mogelijk om twee voedingen te plaatsen. Door middel van het bijgeleverde kabeltje is dit geen probleem.passen.
Verwijderd
Hmja, ik begrijp je niet zo goed. Achteraan en vooraan zit toch al standaard een 120mm fan? Ik persoonlijk ben een voorstander van lekker veel intakkefans bij de stackr, dus misschien nog een extra 4-in3 module voor de fan.[b]Freaky Gabbur schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 11:23:
De NB koeler vervang ik door de passieve Zalman. Ik twijfel nog een beetje over de crossflow fan. Of die icm de 120 mm aan de achterkant, of ook aan de voorkant een 120 mm fan. Wat zouden jullie doen?
[ Voor 10% gewijzigd door GVR op 30-07-2005 11:30 ]
Verwijderd
Voor je je hoofd gaat breken over eventuele bijkomende koeling, kan je best afwachten en zien wat het geeft met de originele koeling. Dan kan je daarna nog altijd iets bijsteken ofzo!Freaky Gabbur schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 11:22:
De 4in3 module heeft ook al een intake van 12 cm inderdaad. 2x een 120mm fan lijkt me toch wel voldoende? Ik zie het wel even aan hoe het er precies uit komt te zien. Indien nodig kan ik ook altijd nog de NB-koeler laten vervangen door een nieuwe actieve van Asus
Een .exe?Phuncz schreef op maandag 01 augustus 2005 @ 18:59:
Oei, zie hier:
CM Stacker 830 presentatie file, met dank aan Ron
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
Niets mee aan de hand, ze hebben gewoon het flash bestand omgbouwd tot exe file. Niets om druk om te maken. Als je bang bent voor een exe file, dan moet je die van de coolermaster website pakken, das ook een exe file
[ Voor 18% gewijzigd door Cardinal op 01-08-2005 19:36 ]
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
Het is meer een Ufo dan een kast. Een van de redenen dat ik snel de "oude" versie heb gehaald. Want de nieuwe kasten vind ik minder praktisch, maar deze is lelijkZemskii schreef op maandag 01 augustus 2005 @ 20:04:
Hm ja ik zie het nu, maar ik dacht laat ik 't eerst ff checken : )
Heb dus even dat flash dingetje bekeken.. en vinden jullie dat mooi? Wat ik zo mooi vind aan de Stacker zijn de strakke lijnen, dit ding wat ze binnenkort uitbrengen heeft zoveel weg van een "kijk mij eens veel fans hebben"-kast. Een beetje te kitsch dus, vind ik.
offtopic:
al ben ik wel een beetje verwend met Antec Sonata, Lian Li PC-V1000 etc
Verwijderd
Zou 2 Coolermaster's 550 realpower doen, lijkt me een stuk makkelijker.cardinal808 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 11:29:
[...]
Tyan Thunder K8WE (S2895A2NRF), nForce Pro 2200 (Sound, LAN, SATA-RAID, 1394a)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
2x Asus GeForce 7800 GTX 256MB DDR3 (PCI-e, 2x DVI, ViVo) N7800GTX/2DHTV
Creative Soundblaster Audigy 2 ZS
Areca ARC-1120 PCI-X (8x SATA II RAID, 128MB, PCI-X)
7x Maxtor MaxLine III, 300GB (7200rpm, SATA, 16MB)
Ik ben de idioot die dat nodig heeft.
Benodigd om het te laten draaien is minimaal 668 Watt nodig.
offtopic:
Nog niet aangeschaft, maar staat in de planning
Verwijderd schreef op maandag 01 augustus 2005 @ 20:16:
[...]
offtopic:
Wat ga je eigenlijk doen met zo'n bak? Is toch wel een beetje overkill voor spelletjes
[ Voor 13% gewijzigd door _Dune_ op 01-08-2005 22:39 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
Verwijderd
Even offtopic, maar dat gaat niet werken,er moet ecc registered geheugen bij opterons.cardinal808 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 11:29:
[...]
Tyan Thunder K8WE (S2895A2NRF), nForce Pro 2200 (Sound, LAN, SATA-RAID, 1394a)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
AMD Opteron 270 Dual Core (S940, 2,0GHz, 2x1MB, Boxed)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
1GB x 2 (2GB) PC3200 DDR, CL2 (Corsair TWINX2048-3200C2)
Verwijderd
Voor zover ik in het filmpje kon zien kun je de deur er af halen._Dune_ schreef op maandag 01 augustus 2005 @ 22:29:
mmm die Stacker 830 valt mij alleen al tegen vanwege dat deur principe. De huidige CM Stacker, ik heb de zwarte uitvoering", vindt ik een stuk mooier. Zo'n deur is alleen maar lastig.
Verwijderd
Verwijderd
Yes dat kan, er word een verloop meegeleverd die zowel 20 als 24 pins aankanGertjanO schreef op dinsdag 02 augustus 2005 @ 08:25:
Even een vraagje tussendoor omdat iedereen hier 2 voedingen aan elkaar wil koppelen:
Ik heb een Stacker van de eerste uitvoering, en daarbij werd een 20 pins verloopstekker meegeleverd om voedingen aan elkaar te koppelen. Alle huidige hier besproken voedingen zijn 24 pins. Kan het zijn dat Coolermaster tegenwoordig met de huidige Stackers een 24 pins verloopstekker meeleverd?
Verwijderd
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
[ Voor 50% gewijzigd door Phuncz op 05-08-2005 13:38 ]
I cna tpye 300 worsd pre minute
[ Voor 12% gewijzigd door saikoboarder op 08-08-2005 22:20 ]
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
O vertel mij wat Mycom is echt niet de enige die hardleers is. Ik heb bij twee verschillende shops in totaal 3x een verkeerde toe gezonden gekregen. Maar als ik een zwarte wil hebben, dan wil ik ook een zwarte en gaat de zilver/grijse gewoon retour op hun eigen kosten. Ik controleerde eerst of het de juiste was voordat de Postbode weer weg ging, zo heb ik er twee direct weer mee laten nemen.Freaky Gabbur schreef op dinsdag 09 augustus 2005 @ 23:17:
Nou zware minpunten voor Mycom. Ik 3x duidelijk gezegd en nagevraagd dat ik een zwarte stacker wil... maak ik thuis de doos open, zit dr een grijze in. Nou vind ik die ook supermooi dus ik hou m maar
[afbeelding] [afbeelding]
[ Voor 3% gewijzigd door _Dune_ op 09-08-2005 23:25 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
[ Voor 29% gewijzigd door Xander op 11-08-2005 16:24 ]
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Ja die dingen zitten er goed opXanderH schreef op donderdag 11 augustus 2005 @ 16:23:
[ME=17028]heeft trouwens iets ontdekt.
"XanderH en de ontdekking van de beschermfolie"
Hoe moet je daar je beschermfolietje vanaf halen dan?
Die's dan ook veel mooier!addictive schreef op maandag 15 augustus 2005 @ 21:57:
De zilveren was niet meer voorradig bij de leverancier, dus maar voor de zwarte gegaan
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Iemand deze al zien verschijnen? Of wordt het net als de introductie van de Zwarte CM Stacker wel reclame maken, maar niet kunnen leveren (daar bedoel ik met name CM zelf mee).... (nee ik ben niet synischVerwijderd schreef op donderdag 11 augustus 2005 @ 16:25:
Weet iemand al meer over de verkrijgbaarheid van de zwarte window voor de stacker????
[ Voor 15% gewijzigd door _Dune_ op 18-08-2005 17:19 ]
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
Voglens mij zijn die kleurcodes op je mobo dan ook niet standaard.Het groene draadje is de + en het witte draadje is de -, met welke aansluiting dat op je mobo overeenkomt kun je zo in je mobo-manual vinden.Freaky Gabbur schreef op maandag 15 augustus 2005 @ 22:03:
Denk ik nou zo krom of is CM niet zo logisch?
De powerled heeft een groene en een witte kabel. Dan zou ik verwachten dat de groene op de groene aansluiting moet, en de witte op de wit-groene aansluiting. Maar t is dus andersom
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
_Dune_ schreef op maandag 15 augustus 2005 @ 22:59:
[...]
Iemand deze al zien verschijnen? Of wordt het net als de introductie van de Zwarte CM Stacker wel reclame maken, maar niet kunnen leveren (daar bedoel ik met name CM zelf mee).... (nee ik ben niet synisch)
Phuncz schreef op donderdag 11 augustus 2005 @ 16:32:
[...]
CoolerMaster heeft de zwarte sidepanels al, alleen moeten de winkels nog bevoorraad worden nu
Dus: *tromgeroffel* soon
Fel zijn ze inderdaad ja!XanderH schreef op maandag 15 augustus 2005 @ 23:02:
[...]
Mijn kast is ondertussen trouwens totaal ledloos. Die dingen zijn veel te fel, en ik weet toch wel dat mijn PC aanstaat en er vaak HDD activiteit is.
Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Verwijderd
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Kijk wel wat het wordt.Hi.
When building my stacker I found out that my PCI cards didn't fit properly. At this time, it's a while ago, I added little rings below my mainbord stand-off's. This works fine as a provisionally solution, but my cards still don't fit completely as they should.
For a picture of my stacker with the little rings, look at http://www.tweakers.net/ext/f/56668/full.jpg .
I didn't feel like removing my motherboard, removing the rings, placing the motherboard, making a picture, removing my motherboard again, placing the rings back, and build everything in again just for a picture. So the attached picture is a picture from the current situation. Without my own adjustments it's even more worse. And when I'm rebuilding my PC I’d like to do this without the little rings, so I would like a permanent solution: The new PCI bracket.
Thanks in advance
[ Voor 6% gewijzigd door Xander op 17-08-2005 15:53 ]
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq