Erg zwart-wit. Als iemand die nu met WoW begint te spelen eerst de fora checkt en overal ziet staan 'nerf rogues' 'stealth is overpowered' 'frost shock damage is too high nerf plz lawl!11!!1' Welke class denk je dat kids dan gaan spelen? Idd rogue of bijv shaman. (ik noem maar wat he

) Terwijl mensen die een uitdaging zoeken een wat minder omstreden class zullen kiezen. Er zijn natuurlijk altijd uitzonderingen.
Als er ergens staat 'warlocks need shards, can't get anywhere

rerolling another class' Denk jij dan dat mensen die class gaan spelen? Ik denk het niet. Vandaar het chronische tekort aan warlock denk ik dus.
Ik doel nu natuurlijk puur op mensen die dus de fora en credentials checken voor ze een class rollen. Maar ik ga er vanuit dat dat vrij veel gebeurt

HTT-Thalan schreef op woensdag 08 juni 2005 @ 14:55:
[...]
Het is nog steeds enorme onzin om te beweren dat mijn eigenwijsheid de class 'rogue' op server 'vashj' een slechte naam meegeeft. Ik ben ik, ik ben geen rogue, ik speel slechts een rogue. En als ik straks met mijn warlock ga spelen, ben ik nog net zo eigenwijs. Haal ik dan ook warlocks naar beneden? Zijn warlocks dan ook inene een class bedoel voor irl zeikerige eigenwijze mensen?
Puh-leeeeeze zeg.
Die warlock moet je nog rollen zeker

We zullen zien over een paar maanden dan
[
Voor 24% gewijzigd door
Anoniem: 82860 op 08-06-2005 15:04
]