Afgelopen zaterdag natuurlijk de presentatie van Codemasters bijgewoont over Operation Flashpoint 2 op
FirstLookEvent.
De man zette zijn Dell XPS neer en begon met de trailer die begin Juli vrijgekomen is. (Huisje, bombardement, etc. niks nieuws). Hij ging wat vertellen over het herkenbaar zijn van de soldaten, voertuigen die vies worden en de game engine.(zelfde engine als Dirt en Grid).
Daarna een kort tech-demo gezien van de natuur, bossen, water, gras... en dat zag er al goed uit

vloeiend was het nog niet, maar het was wel met de engine gedraaid. (dit was het eerste stukje wat ik nog niet gezien had van de game).
Daarna had hij een Aplha build gekregen dinsdag, en gespeeld en dat gecaptured. Dit liet hij zien....
... ondanks dat het een Alpha build was, zag het er al goed uit! Je zag helaas niet veel... een aanval begon op het strand, zo een heuvel op en daarna werd er een airstrike gegooid. Je zag soldaten weg duiken, rookpluimen.. als hij ging schieten... zegmaar gunpower-mist wolken ontstaan enzo... allemaal very nice.
Uiteindelijk heb ik dus maar heel weining ingame footage gezien eigenlijk, het liep nog niet 100% vloeiend e.d. maar het was dan ook nog maar de Alpha build.
Wat ze nu dus hebben, is al echt goed. Welk denk ik dus niet dat ze het gaan redden Q1 2009 maar we zullen zien.
Toch heb ik nu een raar gevoel, omdat de ingame footage die we te zien kregen al bekend voorkwam.