"Reality is just an illusion, caused by lack of alcohol"
Daar stat de client voor het test realm als je patch voor de test realms hebt geinstalleerd..Anoniem: 140610 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 15:26:
raz ik begrijp je antwoord niet kan je plz er een uitleg bij geven???
Of ben je van plan zelf een realm te starten? ( waar blizz niet blij van word )
Ik kan met een half uur shards farmen (inventory helemaal vol) ongeveer een uur pvp'en.Anoniem: 82860 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 15:13:
[...]
Die shards zijn nu ook niet direct een probleem toch? Het zijn wel leuk burst damage spells maar ik zie warlocks genoeg damage doen zonder shards op lvl 50 t/m 55. Misschien is dat op 60 anders ivm elites.
Tenzij ik de helft van mn class skills over boord gooi.. dan doe ik er iets langer mee... Maar dan ben ik vervolgens een halve warlock.
Dus ja.. shards zijn een heel groot probleem.
Damn! Ik koop voor 10 silver 40 flash powders, en daar doe ik dan 2 a 3 dagen mee. Als ik veel pvp 1 dag max. De poisons gaan net zo hard, maar zijn iets duurder. Gemiddeld 1 silver voor 30 minuten instant poison, bv. Ik heb meestal 30 instant bij, 10 MN, 20 crippling en 20 deadly. Nog iets van 8 blinds (moet nog fadeleaf farmen) en natuurlijk altijd wat eten en een stuk of wat potions.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 15:45:
[...]
Ik kan met een half uur shards farmen (inventory helemaal vol) ongeveer een uur pvp'en.
Tenzij ik de helft van mn class skills over boord gooi.. dan doe ik er iets langer mee... Maar dan ben ik vervolgens een halve warlock.
Dus ja.. shards zijn een heel groot probleem.
Damn dan verbrand je er veel onnodig vanish doorheen moet ik zeggen dan!HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 15:57:
[...]
Damn! Ik koop voor 10 silver 40 flash powders, en daar doe ik dan 2 a 3 dagen mee. Als ik veel pvp 1 dag max. De poisons gaan net zo hard, maar zijn iets duurder. Gemiddeld 1 silver voor 30 minuten instant poison, bv. Ik heb meestal 30 instant bij, 10 MN, 20 crippling en 20 deadly. Nog iets van 8 blinds (moet nog fadeleaf farmen) en natuurlijk altijd wat eten en een stuk of wat potions.
Ik gebruik eigen altijd restealth door out of combat te gaan.. werkt eigenlijk net zo goed...
Poisons.. gebruik in normaal gebruik eigenlijk nooit, alleen in instances en endbosses of als ik echt op PvP tour ga.. vind het niet leuk om Crystal Vials te kopen en dan nog eens 3x Deathweed of 3x Dust of Det. voor 1 poisons
Wat wil je hier precies mee zeggen? Want het is nogal onvergelijkbaar met de hele shard-issue.HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 15:57:
[...]
Damn! Ik koop voor 10 silver 40 flash powders, en daar doe ik dan 2 a 3 dagen mee. Als ik veel pvp 1 dag max. De poisons gaan net zo hard, maar zijn iets duurder. Gemiddeld 1 silver voor 30 minuten instant poison, bv. Ik heb meestal 30 instant bij, 10 MN, 20 crippling en 20 deadly. Nog iets van 8 blinds (moet nog fadeleaf farmen) en natuurlijk altijd wat eten en een stuk of wat potions.
Juist dat wilde hij er mee zeggen...dat zijn ingredientenprobleem vrijwel non-existent is vergeleken het shard probleemBosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:06:
[...]
Wat wil je hier precies mee zeggen? Want het is nogal onvergelijkbaar met de hele shard-issue.
Druids hebben overigens een gear probleem. Mijn str,agi,spi,sta,int moeten zo hoog mogelijk zijn om zowel in feral als in castervorm een potje te kunnen breken.
Ik loop dus altijd rond met 2 volledige uitrustingen. Eentje str/int/sta en eentje int/spi/sta. Kost ook ruimte, waar ik al te kort van heb door mijn Engineering profession (dus mijn inv vol met trinkets)
Dit dus.
Punt is dat ik misschien wel veel verbruik, en dus ook veel bagspace kwijt ben, maar ik kan mijn items gewoon halen bij een vendor, hoef er niet voor te farmen en ook niet op AH te kopen. Dus ondanks dat warlock en rogue blijkbaar beiden veel reagents verbruiken is de rogue wat dat betreft toch beter af.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:06:
[...]
Wat wil je hier precies mee zeggen? Want het is nogal onvergelijkbaar met de hele shard-issue.
en @ Rasarian
Zelfs als ik tegen mobs vecht, is die damage die instant doet altijd mooi meegenomen, hoe sneller dood hoe beter, dus ik gebruik ze zo goed als altijd. En tegen humanoid mobs en pvp is crippling for teh win!
Het kost je een berg S en als je hogere poisons hebt G's om constant met poisons te lopen.. je leert vanzelf wel wanneer je beste poisons kan gebruiken om zo het maximale uit eruit te halen. Ik weet als ik nu poisons toevoeg dat ik NOG meer damage kan gaan doen en nog beter kan gaan presteren met mn rogue..HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:11:
[...]
Punt is dat ik misschien wel veel verbruik, en dus ook veel bagspace kwijt ben, maar ik kan mijn items gewoon halen bij een vendor, hoef er niet voor te farmen en ook niet op AH te kopen. Dus ondanks dat warlock en rogue blijkbaar beiden veel reagents verbruiken is de rogue wat dat betreft toch beter af.
en @ Rasarian
Zelfs als ik tegen mobs vecht, is die damage die instant doet altijd mooi meegenomen, hoe sneller dood hoe beter, dus ik gebruik ze zo goed als altijd. En tegen humanoid mobs en pvp is crippling for teh win!
Das waar, op een gegeven moment blijft het maar geld kosten. Ik zat op 10g, ben nu weer teruggezakt naar 1g50 sinds level 36, vanwege aanschaf skills en nieuwe poisons/flash powders. Owja, een nieuwe stukje chest armor, was ook hard nodig. En die 2 Tigerbane's. En die helm.RaseriaN schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:16:
[...]
Het kost je een berg S en als je hogere poisons hebt G's om constant met poisons te lopen.. je leert vanzelf wel wanneer je beste poisons kan gebruiken om zo het maximale uit eruit te halen. Ik weet als ik nu poisons toevoeg dat ik NOG meer damage kan gaan doen en nog beter kan gaan presteren met mn rogue..
Damn! Ik heb een gat in mijn hand!
Elke keer als ik flink wat geld bij elkaar gegrind heb zie ik weer iets vets dat beter is dan wat ik had, en dan moet ik het gewoon hebben
Maar ik ga vanavond die arathi quests eens even snel allemaal afmaken, dan schiet het wel op denk ik. En daarna gewoon spullen farmen in STV. Vooral de bristly walkers die de beesten daar droppen verkopen goed, 7s nog wat per stuk.
Anoniem: 139886
Voor een warlock zijn shards zwaar vervelend omdat ze niet stacken (waarom Blizz, waarom???)
Een vraag: crit poison ook?
Nou, je vergeet de charges. Instant poison duurt idd 30 minuten, maar lvl1 instant heeft 44 charges, lvl2 heeft iets van 60 charges en lvl3 (wat k nu heb) 70 charges per keer. Weet ik binnen dat half uur meer dan 70 keer instant aan te brengen, ben ik hem kwijt, en als ik doodga natuurlijk ook.Anoniem: 139886 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:26:
Ik vind de kosten voor mijn rogue nogal meevallen. Met een slot van 10 poisons doe je +/- 2.5 uur (twee zwaardjes, 30 minuten per potion)
Voor een warlock zijn shards zwaar vervelend omdat ze niet stacken (waarom Blizz, waarom???)
Een vraag: crit poison ook?
Ze critten wel, al gebeurt het misschien minder vaak dan een gewone crit. Ik heb soms 5 dmg getallen in beeld, 3 boven elkaar, en nog 2 ernaast, gebeurt vaak op momenten dat je met 2 messen met 2x poison 2 keer hit + crit. Klinkt lastig, maar het is een beetje kruisvorm zeg maar:
____23
34__87__29
____60
Zoiets zie ik dan zeg maar. (niet op de streepjes letten)
[ Voor 3% gewijzigd door HTT-Thalan op 20-05-2005 16:33 ]
Shards stackten vroeger wel in beta, maar dat hebben ze dus weggehaald omdat het het idee achter de shards weghaalde (waar ik ze gelijk in geef). Stacking van shards is dus ook niet de oplossing. Je moet ze dan nog steeds farmen en ze zijn nog steeds niet te krijgen in PvP. Aan dit laatste gaan ze wat doen de volgende patch, maar is een ondoenlijke oplossing. Souldrain in PvP werkt nu eenmaal niet.Anoniem: 139886 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:26:
Ik vind de kosten voor mijn rogue nogal meevallen. Met een slot van 10 poisons doe je +/- 2.5 uur (twee zwaardjes, 30 minuten per potion)
Voor een warlock zijn shards zwaar vervelend omdat ze niet stacken (waarom Blizz, waarom???)
Een vraag: crit poison ook?
Het aantal shards moeten ze dus niks aan doen imho, simpelweg aan het vergaren/gebruik ervan. Ze moeten makkelijker/sneller te krijgen zijn en/of minder gebruikt.
Ze zijn bezig met een speciale shardbag. Hieraan komen speciale features te hangen waar we alleen nog naar kunnen gissen. Maar ik hoop op iets dergelijks als x % kans op het niet verbruiken van een soulshard bij spells bijvoorbeeld. En/of de mogelijkheid meer dan 1 shard per kill te krijgen.
Anoniem: 139886
Mijn insta poison lvl VI duurt heeft bijna dubbel aantal charges, maar daar ga je idd hard door heen (proc +/-25%). Aan de andere kant heb je even zo goed rustige (travel) periodes waarin je dus zowiezo niet vecht. Dus ongeveer 2.5 uur blijf ik wel bij:)HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:32:
[...]
Nou, je vergeet de charges. Instant poison duurt idd 30 minuten, maar lvl1 instant heeft 44 charges, lvl2 heeft iets van 60 charges en lvl3 (wat k nu heb) 70 charges per keer. Weet ik binnen dat half uur meer dan 70 keer instant aan te brengen, ben ik hem kwijt, en als ik doodga natuurlijk ook.
Dit is absoluut niet te vergelijken met de shards van een warlock die elk één slot innemen. Bovendien is een rogue zonder poison nog altijd sterk. Een warlock zonder shards is veel kwetsbaarder.
Ik zou wat beter op die damage getallen moeten letten. Ik zie wel dat een deel wit is en een deel geel (off hand???) en dat crits natuurlijk veel groter lettertype hebben. Ik heb nooit opgelet of crits al dan niet precies in het midden staan
Anoniem: 56386
Tja soulshards vind ik zelf overbodig omdat de spell's die soulshards gebruiken toch even sterk zijn als die van een mage of andere class. Onze pet kost op lv 48 al gauw 1k mana en 10 seconden om te casten daarbij komt ook nog een soulshard. Ik loop het meest rond met een imp.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:39:
[...]
Shards stackten vroeger wel in beta, maar dat hebben ze dus weggehaald omdat het het idee achter de shards weghaalde (waar ik ze gelijk in geef). Stacking van shards is dus ook niet de oplossing. Je moet ze dan nog steeds farmen en ze zijn nog steeds niet te krijgen in PvP. Aan dit laatste gaan ze wat doen de volgende patch, maar is een ondoenlijke oplossing. Souldrain in PvP werkt nu eenmaal niet.
Het aantal shards moeten ze dus niks aan doen imho, simpelweg aan het vergaren/gebruik ervan. Ze moeten makkelijker/sneller te krijgen zijn en/of minder gebruikt.
Ze zijn bezig met een speciale shardbag. Hieraan komen speciale features te hangen waar we alleen nog naar kunnen gissen. Maar ik hoop op iets dergelijks als x % kans op het niet verbruiken van een soulshard bij spells bijvoorbeeld. En/of de mogelijkheid meer dan 1 shard per kill te krijgen.
Misschien is het een leuk idee om shards niet te vernietigen, maar een soul te geven. Je moet dan de soul van een creep absorben in die shard, en afhankelijk van de grootte van de shard kun je er een beest van bepaalde level op sterkte in storen. Na gebruik issie leeg en moet ie weer gevuld worden. Hoe groter de shard, hoe groter de soul is die erin kan, en hoe krachtiger de spell word waar hij voor gebruikt word.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:39:
[...]
Ze zijn bezig met een speciale shardbag. Hieraan komen speciale features te hangen waar we alleen nog naar kunnen gissen. Maar ik hoop op iets dergelijks als x % kans op het niet verbruiken van een soulshard bij spells bijvoorbeeld. En/of de mogelijkheid meer dan 1 shard per kill te krijgen.
- edit - op die manier ben je niet verplicht 5 tassen met stones te vullen en is het misschien makkelijker om ze te 'farmen'. Je kunt naargelang de behoefte meer of minder souls tegelijk meenemen, en maak dan sommige van die shards gewoon quest rewards, en soulbound.
[ Voor 15% gewijzigd door HTT-Thalan op 20-05-2005 16:50 ]
Ja.. maar we zijn geen magesAnoniem: 56386 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:48:
[...]
Tja soulshards vind ik zelf overbodig omdat de spell's die soulshards gebruiken toch even sterk zijn als die van een mage of andere class. Onze pet kost op lv 48 al gauw 1k mana en 10 seconden om te casten daarbij komt ook nog een soulshard. Ik loop het meest rond met een imp.
Mages hebben geen pets, bergen DoT's, drains, etc
Weghalen van shards zal dus ook nooit gebeuren. Dan is de Warlock direct overpowered. En ook gelijk de uitdaging en uniekheid weg.
In PvP gebruik ik ook bijna altijd Imp, net als in raid instances. Daar ruled de imp gewoon.
Solo PvE gebruik ik bijna altijd felhunter met paranoia spam.. al gaat dat dus gefixed worden
[ Voor 18% gewijzigd door Bosmonster op 20-05-2005 16:58 ]
Dit werkt niet. Je moet nog steeds die dingen vullen. Bovendien heb je geen controle over welke soulshard er gebruikt wordt. Het is een reagent, geen usable item.HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 16:48:
[...]
Misschien is het een leuk idee om shards niet te vernietigen, maar een soul te geven. Je moet dan de soul van een creep absorben in die shard, en afhankelijk van de grootte van de shard kun je er een beest van bepaalde level op sterkte in storen. Na gebruik issie leeg en moet ie weer gevuld worden. Hoe groter de shard, hoe groter de soul is die erin kan, en hoe krachtiger de spell word waar hij voor gebruikt word.
- edit - op die manier ben je niet verplicht 5 tassen met stones te vullen en is het misschien makkelijker om ze te 'farmen'. Je kunt naargelang de behoefte meer of minder souls tegelijk meenemen, en maak dan sommige van die shards gewoon quest rewards, en soulbound.
Ik zie niet in hoe deze oplossing er voor zou zorgen dat ik niet 40 soulshards hoef te farmen? Moet die dingen nog steeds vullen om te kunnen gebruiken.
[ Voor 24% gewijzigd door Bosmonster op 20-05-2005 17:01 ]
Nou, mijn poisons zijn ook geen reagents, maar ze staan klaar en ready op mijn balk om aan te brengen. Ik moet ze dus van te voren aanbrengen als ik in gevecht ga.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:00:
[...]
Dit werkt niet. Je moet nog steeds die dingen vullen. Bovendien heb je geen controle over welke soulshard er gebruikt wordt. Het is een reagent, geen usable item.
Ik zie niet in hoe deze oplossing er voor zou zorgen dat ik niet 40 soulshards hoef te farmen? Moet die dingen nog steeds vullen om te kunnen gebruiken.
Een warlock zou op die manier misschien zijn shards op zijn actionbar kunnen 'arrangen' en er een bepaalde spell of skills aan kunnen hangen. Ik weet het anders ook niet, mijn warlock is nog maar level 1 dus ik kan niet zeggen dat ik er ervaren mee ben
Ja, maar je hoeft de creeps niet meer eerst te killen en dan te looten. Spaart dus wel tijd, het beest word instant geabsorbeerd. Plus dat je zelf tot in zekere mate bepaald welke soul erin gestored word. Omdat elke creep weer een ander effect geeft kun je je uitrusting een bepaalde draai geven.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:00:
[...]
Dit werkt niet. Je moet nog steeds die dingen vullen. Bovendien heb je geen controle over welke soulshard er gebruikt wordt. Het is een reagent, geen usable item.
Ik zie niet in hoe deze oplossing er voor zou zorgen dat ik niet 40 soulshards hoef te farmen? Moet die dingen nog steeds vullen om te kunnen gebruiken.
Lijkt me vet
Anoniem: 56386
Op de USA forum's van wow was er een geweldig idee om warlocks een 'soul gage' meter te geven. Deze liep dan tot 100 en een x aantal dmg was dan een x aantal 'soul gage'.Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:00:
[...]
Dit werkt niet. Je moet nog steeds die dingen vullen. Bovendien heb je geen controle over welke soulshard er gebruikt wordt. Het is een reagent, geen usable item.
Ik zie niet in hoe deze oplossing er voor zou zorgen dat ik niet 40 soulshards hoef te farmen? Moet die dingen nog steeds vullen om te kunnen gebruiken.
Soul gage uitleg
Dus soulshards maar dan in een meter.. dat is geen oplossing, maar een verschuiving van het probleem.Anoniem: 56386 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:08:
[...]
Op de USA forum's van wow was er een geweldig idee om warlocks een 'soul gage' meter te geven. Deze liep dan tot 100 en een x aantal dmg was dan een x aantal 'soul gage'.
Soul gage uitleg
Ipv dat je shards verzameld, mag je dan je soulbar vol farmen.
Anoniem: 114195
Maar het scheelt je wel inventory ruimte!Bosmonster schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:12:
[...]
Dus soulshards maar dan in een meter.. dat is geen oplossing, maar een verschuiving van het probleem.
Ipv dat je shards verzameld, mag je dan je soulbar vol farmen.
Als je shards zou verwijderen bij bijv PvP kan dat nog best wel eens unbalanced werken, om maar te zwijgen over de imlplementatie ervan. Bovendien is het toch een eigenschap van de Warlock in WoW.
Een soort Rage bar dus....Upke dupke schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:21:
Nee, want zoals daar al staat, als je dan een X aantal dmg deed, kreeg je automatisch een x aantal soul gage. Dus als je dan damage doet dan krijg je automatisch die bar vol. (ik heb het stuk tekst maar half gelezen btw)
[ Voor 26% gewijzigd door Anoniem: 114195 op 20-05-2005 17:25 ]
Gaat je nog vies tegenvallen....als je eindelijk groter wordt.HTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 12:45:
[...]
Het komt erop neer dat elke dodge die ik doe, me een extra mep op mn harsens oplevert. En aangezien ik een compleet agil-specced rogue heb, met alles punten in crits en dodges, kan ik die 50% extra dodge al helemaal niet gebruiken
Nee, ik heb nu 2 zware, langzame dps daggers (51dmg, 1,90 spd) en met een constante stunlock heeft de warrior geen kans. Zeker niet als ik er een rupture doorheen gooi, 350 dmg dwars door zijn plate heen.
CS-BS-(ss)-KS-SS-BS-Blind-Restealth-CS-BS-SS-KS enz. Tot ie dood is
Maar goed.. wat er gaat komen is al bevestigd door Blizzard.. de shardbagUpke dupke schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:21:
Nee, want zoals daar al staat, als je dan een X aantal dmg deed, kreeg je automatisch een x aantal soul gage. Dus als je dan damage doet dan krijg je automatisch die bar vol. (ik heb het stuk tekst maar half gelezen btw)
Hoop alleen op een goede implementatie, maar ik verwacht niet anders van Blizzard.
Aangezien jij alleen daggers gebruikt doe jij sowieso minder damage dan SS-sword rogue's dus dat valt allemaal ook nog wel mee.
EDIT: gebruik je trouwnes geen evisc./ cold blood?
[ Voor 9% gewijzigd door Down op 20-05-2005 17:58 ]
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
je loot geen shards, je gooit je drain soul channel spell er op en dan krijg je een shard als het beest dood gaat terwijl jij staat te channelenHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:05:
[...]
Ja, maar je hoeft de creeps niet meer eerst te killen en dan te looten. Spaart dus wel tijd, het beest word instant geabsorbeerd. Plus dat je zelf tot in zekere mate bepaald welke soul erin gestored word. Omdat elke creep weer een ander effect geeft kun je je uitrusting een bepaalde draai geven.
Lijkt me vet
en kan alleen bij creeps waar je exp van krijg
En toch blijf ik je naam als Zonnesteek lezenAnoniem: 114195 schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:24:
[...]
Maar het scheelt je wel inventory ruimte!
Als je shards zou verwijderen bij bijv PvP kan dat nog best wel eens unbalanced werken, om maar te zwijgen over de imlplementatie ervan. Bovendien is het toch een eigenschap van de Warlock in WoW.
[...]
Een soort Rage bar dus....
(jaja oud CB irc en forum gebruiker
Op het moment dat ik met m'n mage Arcane Missiles ga channellen dan raak ik altijd me zelf i.p.v de vijand
Kan me niet helemaal voorstellen dat dat de bedoeling is?
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
Niet dat ze even van te voren aangeven dat ik nog 2 dagen of zo te spelen heb,
komen ze met de melding dat ik eerst ff moet payen.
Geen enkel probleem denk ik dan, want ik heb nog 2 gc's liggen.
MAAR, nu ik mijn account wil managen, komt ik weer eens op een site met een internal error, na #%(& 1u proberen
En bedankt weer.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Ik dus niet, en ik heb al die tijd gewoon gespeeld.Maegrim schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 19:32:
ik heb nog 3 dagen te spelen (ga volgende week op vakantie), 4 dagen geleden stond er keurig dat ik nog een week te gaan had, en vanaf 3 dagen krijg je ook nog een message in-game
of kan iemand anders hier wel bij?
https://www.wow-europe.com/account/
[ Voor 10% gewijzigd door FragNeck op 20-05-2005 20:19 ]
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Life goes as it goes.
13-05-2016 15:00 | 08-11-2017 8:30 | 25-11-2024 13:47
Everyone loves the server-restart.
Nobody hates the server-restart.
Cause everyone loves the server-restart.

Ah well
Alone at last
Just nostalgia and I
We were sure to have a blast
Anoniem: 117852
Anoniem: 75805
Life goes as it goes.
Tja, leuk is het niet, maar aangezien jij het eens bent met de Terms of Use (TOU) betaal je hier wel voort3q schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 21:27:
Restart van 20 min ? Hier betaal ik niet voor! En dat dit gebeurd op de vrijdag avond mag al helemaal niet.
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
Was opzich wel humor
Ja i know maar tis zo klote joh.Imodium schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 21:31:
[...]
Tja, leuk is het niet, maar aangezien jij het eens bent met de Terms of Use (TOU) betaal je hier wel voor
Life goes as it goes.
En tjah, dat die servers down zijn is niet zo leuk nee. Ben voor de lol maar een UD mage begonnen op een andere server
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
Anoniem: 14383
Ik was smiddags aan het questen op de shimmering flats. Terwijl ik met een mob bezig ben krijg ik een mage in mn nek van vijf levels hoger. Later begint er iemand in chat te klagen over allience. Ik zeg dat ik ook aangevallen was. Iedereen wilde meteen weten waar dat was. Daarna heeft een rogue die mage vier keer achter elkaar gekilled
Een kwartier later kreeg ik een priest van vijf lvls hoger op mn nek terwijl ik met een mob bezig ben (trek ik dat aan ofzo?). Ik meld dat ook even in de chat. Komt er een lvl 60 rogue van de andere kant van het veld aanlopen om mij te helpen. Ik zei al drie keer dat ze al weg is maar hij ging gewoon naar haar op zoek. Vijf minuten later zegt hij dat hij haar gevonden heeft en dat ik moest komen. Zat hij daar sneaky in stealth achter haar. Hij liet mij haar slopen en telkens als ze wat terug wilde doen stunde hij haar. Geweldig spel is dit toch!
Anoniem: 64138
Grappige is dat die SARS pvp alleen winnen op lvl. Ze zijn er verder erg slecht in. Laatst nog 2 lvl 60 gesloopt met een andere gast terwijl wij beide lvl 54 waren.
13-05-2016 15:00 | 08-11-2017 8:30 | 25-11-2024 13:47
Wat wil je dan? nog 3 uur spelen met lagstoten, lootbugs etc..t3q schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 21:27:
Restart van 20 min ? Hier betaal ik niet voor! En dat dit gebeurd op de vrijdag avond mag al helemaal niet.
Wees juist blij dat ze het e.e.a. fixen waardoor jij na 20 min weer fijn verder kan spelen
13-05-2016 15:00 | 08-11-2017 8:30 | 25-11-2024 13:47
PvP? PvE? Heb nog geen sword rogue gezien die m'n backstabdamage bij weet te houden.Imodium schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 17:54:
Aangezien jij alleen daggers gebruikt doe jij sowieso minder damage dan SS-sword rogue's dus dat valt allemaal ook nog wel mee.
Anoniem: 114195
Daarom speel ik in-game ook maar als Rak. Als iemand DAT nog verkeerd leest...RaseriaN schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 18:44:
[...]
En toch blijf ik je naam als Zonnesteek lezen
(jaja oud CB irc en forum gebruiker)
Anoniem: 107304
je weet ook dat wanneer je stealth gaat je cp's op die persoon verliest..? zelfde geld voor pala's als ze hun lame *kuch* divine shield gebruikenHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 12:45:
[...]
Het komt erop neer dat elke dodge die ik doe, me een extra mep op mn harsens oplevert. En aangezien ik een compleet agil-specced rogue heb, met alles punten in crits en dodges, kan ik die 50% extra dodge al helemaal niet gebruiken
Nee, ik heb nu 2 zware, langzame dps daggers (51dmg, 1,90 spd) en met een constante stunlock heeft de warrior geen kans. Zeker niet als ik er een rupture doorheen gooi, 350 dmg dwars door zijn plate heen.
CS-BS-(ss)-KS-SS-BS-Blind-Restealth-CS-BS-SS-KS enz. Tot ie dood is
Wat??? Je heet ingame Ruk?Anoniem: 114195 schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 02:38:Daarom speel ik in-game ook maar als Rak. Als iemand DAT nog verkeerd leest...
[/flauw]
Mhm, bijna al mijn nicks in WoW zijn namen uit boeken eik... Mhm, niet eens bijna allemaal, maar ECHT allemaal volgens mij
//Nog steeds maar 4 stukken van de LF-set

[ Voor 31% gewijzigd door Okyah op 21-05-2005 02:46 ]
Alone at last
Just nostalgia and I
We were sure to have a blast
Poe poe, wel 20 minuten...t3q schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 21:27:
Restart van 20 min ? Hier betaal ik niet voor! En dat dit gebeurd op de vrijdag avond mag al helemaal niet.
https://niels.nu
Waar die priest was weet ik niet, maar die mage staat daar en kijkt me aan. Dus ik sprint ervandoor, hij blinkt achter me aan dus ik denk..aah shit, pakt ie me alsnog. Doet hij een frost blast op een lvl 42 mob die mij net aanvalt en laat ie me gaan. Hij vond het gun incident zeker wel grappig, dat was dus allemaal best komisch.
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
wat een leuk verhaal Imodium!
echt jammer dat het zo duur is om te spelen... had liever gezien dat de game bijvoorbeeld gewoon 80 euro koste en dan forevah speule dus,,, maarja (guildwars schijnt ook best heftig te zijn)
http://specs.tweak.to/12504
Nu ben ik begonnen met een Human Warlock. Ben nu lvl10 en kan een Voidwalker maken.
Maar voordat ik verder ga wil ik wat dingen weten.
Ik kan nu tailoring maar wat kan ik er het beste bij doen? Skinning?
Zal ik er zwaard vechten bij leren? Want op melee afstand zuig ik nu echt zwaar.
Anoniem: 143011
Ik moet alleen die helm en gloves nog. Niemand wil ooit BRD doenOkyah schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 02:42:
[...]
Wat??? Je heet ingame Ruk?![]()
![]()
OMFG
![]()
lol!!!
[/flauw]
Mhm, bijna al mijn nicks in WoW zijn namen uit boeken eik... Mhm, niet eens bijna allemaal, maar ECHT allemaal volgens mij
//Nog steeds maar 4 stukken van de LF-setDie schouder-dingen willen maar niet droppen en bijna niemand wil BRD of scarlet strat doen, dus de handschoenen of schoenen zitten er ook nog niet echt in
Nja, scholo farmen voor de helm dan maar? Maar scholo duurt weer zo lang
Toch maar wat meer UBRS voor de schouders dan maar
Een goeie rogue gebruikt backstab/ambush en een sword voor SS. Weaponswitchmacro FTW.Purechaos schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 01:30:
[...]
PvP? PvE? Heb nog geen sword rogue gezien die m'n backstabdamage bij weet te houden.
Op melee afstand zal je zowie zo zuigen. Maar je hebt genoeg zwaarden met mooie stats voor warlocks, dus de moeite waard.Xavier schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 09:16:
Ik ben een n00b met WoW. Ik heb de final Beta gespeeld als Warrior tot lvl 28.
Nu ben ik begonnen met een Human Warlock. Ben nu lvl10 en kan een Voidwalker maken.
Maar voordat ik verder ga wil ik wat dingen weten.
Ik kan nu tailoring maar wat kan ik er het beste bij doen? Skinning?
Zal ik er zwaard vechten bij leren? Want op melee afstand zuig ik nu echt zwaar.
Ik heb een mod die je laat switchen zodra je in stealth gaat.. opzich wel handig dat het automatisch gaat maar soms wil je ook uit stealth backstabben.. en die macro heb ik nog niet gevonden maarja komt vanzelf welKaap schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 09:56:
[...]
Een goeie rogue gebruikt backstab/ambush en een sword voor SS. Weaponswitchmacro FTW.
Trouwens iemand een idee hoeveel quests daar zijn? heb/had er maar 4 daar dus dat lijkt me ietwat magertjes voor een instance!
Ben gisteren level 50 geworden (Orc Warlock) en ben nu ook al paar keer door Zul'Farrak gewandeld, er zijn minstens 5 quests volgens mij, als je in Hinterlands bent geweest krijg je ook nog wat. En ik ben er nog steeds niet uit wat je voor de Gah'zrilla quest moet doen, schijn je een mallet te moeten halen in Hinterlands, maar waar?RaseriaN schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 10:16:
Trouwens ben gister LvL 47 geworden eindelijk, was al een paar dagen op 46 blijven steken (stond 45 in sig, foutje!) gebeurde gister eindelijk in de Zul'Farrak instance..
Trouwens iemand een idee hoeveel quests daar zijn? heb/had er maar 4 daar dus dat lijkt me ietwat magertjes voor een instance!
Vragen vragen vragen...
Aan bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de tekst hieronder wel.
Dat heb ik gister gedaan. Je moet in hinterlands naar een tempel. En helemaal boven in staan 2 lvl50 elite mobs. Als je die killed droppen ze een mallet. Vervolgens moet je dan een stuk verder naar hinterlands een altar zoeken. Lopen ook een paar elite mobs rond en je moet dan met hamer op het altaar slaan en dan heb je die zulfarak mallet.spaceboy schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 10:28:
[...]
Ben gisteren level 50 geworden (Orc Warlock) en ben nu ook al paar keer door Zul'Farrak gewandeld, er zijn minstens 5 quests volgens mij, als je in Hinterlands bent geweest krijg je ook nog wat. En ik ben er nog steeds niet uit wat je voor de Gah'zrilla quest moet doen, schijn je een mallet te moeten halen in Hinterlands, maar waar?
Vragen vragen vragen...
Anoniem: 88473
Precies, als je Zul'Farrak speelt droppen er af en toe ook Ancient Tablets. Deze kun je lezen en hier staat precies in beschreven hoe je de mallet kun maken/krijgen.PacinoAllstars schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 11:02:
[...]
Dat heb ik gister gedaan. Je moet in hinterlands naar een tempel. En helemaal boven in staan 2 lvl50 elite mobs. Als je die killed droppen ze een mallet. Vervolgens moet je dan een stuk verder naar hinterlands een altar zoeken. Lopen ook een paar elite mobs rond en je moet dan met hamer op het altaar slaan en dan heb je die zulfarak mallet.
Mijn muziek : http://soundcloud.com/nyx_1978
Bij Element Zero wordt het nog redelijk vaak gedaanAnoniem: 143011 schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 09:24:
[...]
Ik moet alleen die helm en gloves nog. Niemand wil ooit BRD doen
X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop
Is dat op bloodscalp?Mojo schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 12:17:
[...]
Bij Element Zero wordt het nog redelijk vaak gedaanMoet je Ganthorm (Ryceck) even ingame mailen of /w en. Mag je zo mee
de naam komt me wel bekend voor opzich...
Ik zoek ook party om die te gaan doen.
Voor de drops/XP en paar quests.
Als iemand dus nog party zoekt, /w Gaharay, als ik tijd heb, ga ik zeker mee
Battle.net Spud#2543
Ik heb een Widowmaker in main hand en een Trash Blade in offhand. Zat laatst in zul'farrak samen met een andere 48 rogue die phantom en sword of omen gebruikt. Volgens mij had ik op damagemeters bijna 10k meer damage gedaan aan het einde van de instance. En dan gebruik ik backstab nog niet eens veel omdat ik dat simpelweg niet kan omdat de war de aggro niet kon houden (mage + 2 rogues + slechte war imo).RaseriaN schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 10:13:
[...]
Ik heb een mod die je laat switchen zodra je in stealth gaat.. opzich wel handig dat het automatisch gaat maar soms wil je ook uit stealth backstabben.. en die macro heb ik nog niet gevonden maarja komt vanzelf wel
Zoals ik al eens gezegd heb maakt het niet zo denderend veel uit of je nu sword of daggers gebruikt, beide heeft voro en nadelen.
- Sword dikke SS criticals (350+ op lvl 47 ofzo)
- Dagger ambush opening (700+ crits) of backstabs (500+ crits)
Daggers is hogere damage waarde met een langere cooldown (opladen van energy, stealth required bijv.) terwijl een sword constant een damage over 50-100 meer doet. Evisc is altijd hetzelfde of je nu unarmed of de vetste 2-hand in de game hebt, damage blijft gelijk en is puur afhankelijk van armor van je enemy en nog wat andere dingen (geen idee wat, maar het wapen dat je equiped boeit geen drol, daarom ook het lompe voorbeeld). Dus ik open in instances met een goede war met ambush en ga daarna verder met SS/BS, en als er geen warrior is met CS en daarna SS. een 5 cp evisc crit op lvl49 is iig 900-1400 dmg. Het doet allemaal pijn, maar daggers is een kloppende pijn, zoals een zwerende vinger, en swords zijn een constante pijn, zoals een dikke snee. Als je het allemaal optelt kom je bijna op hetzelfde uit iig
Zoals kaap al zegt..ik heb stancesets. Bij stealth switch ie naar men dagger voor ambush, zou ik dat willen. Gewoon heb ik mijn zwaard. Dan een macro, doe ik backstab, pakt ie eerst automatisch mijn dagger, dan pas backstab. Bij sinister strike pakt ie automatisch mijn sword voor de beste damage output.Purechaos schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 01:30:
[...]
PvP? PvE? Heb nog geen sword rogue gezien die m'n backstabdamage bij weet te houden.
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
Anoniem: 61811
iets met wowrealms ofzoiets meen ik me te herinneren, maar kan er niet opkomen en het ook niet vinden met google...
Helaas, Stormrage.TepelStreeltje schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 12:19:
[...]
Is dat op bloodscalp?
de naam komt me wel bekend voor opzich...
Ik zoek ook party om die te gaan doen.
Voor de drops/XP en paar quests.
Als iemand dus nog party zoekt, /w Gaharay, als ik tijd heb, ga ik zeker mee
X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop
Een crit is een voltreffer, je doet ongeveer 150% dmg (dacht ik). crit is een afkorting van critical hit. Afhankelijk van je equipment en dus je stats, heb je een bepaald percentage kans op een crit.posttoast schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 15:13:
Er wordt overal gesproken over 'critical effect' maar ik kan nergens vinden wat het nu precies betekent (ook niet in de manual). Wie legt mij dit uit?
[ Voor 13% gewijzigd door Jaded op 21-05-2005 16:24 ]
bijna goed, http://warcraftrealms.com/Anoniem: 61811 schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 15:42:
wat was die site van de realm statistics ook alweer. dat je kan zien voor welke server bijvoorbeeld welk % een bepaalde class speelt etc.
iets met wowrealms ofzoiets meen ik me te herinneren, maar kan er niet opkomen en het ook niet vinden met google...
Okay, maar wat betekent dit dan:Jaded schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 16:23:
[...]
Een crit is een voltreffer, je doet ongeveer 150% dmg (dacht ik). crit is een afkorting van critical hit. Afhankelijk van je equipment en dus je stats, heb je een bepaald percentage kans op een crit.
Houdt dat in dat de volgende keer dat ik één van deze spells cast deze 150% effect hebben (ofwel 150% healen van wat ze normaal doen)?Gives your next flash of light or holy light spell a 100% critical effect chance
Volgens mij betekent dat, dat je volgende flash of holy light spell 100% zeker een crit is.posttoast schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 16:56:
[...]
Okay, maar wat betekent dit dan:
[...]
Houdt dat in dat de volgende keer dat ik één van deze spells cast deze 150% effect hebben (ofwel 150% healen van wat ze normaal doen)?
Mijn muziek : http://soundcloud.com/nyx_1978
Jep, en dus doe je 150% (extra?) van je healing spell. Extra veel HP voor je target dat je healed.On_E schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 17:01:
[...]
Volgens mij betekent dat, dat je volgende flash of holy light spell 100% zeker een crit is.
Maar is het 150% EXTRA (dus 250%) of is het gewoon 50% boven op wat je normaal doet??
[edit]
Nog een vraagje voor men medehunters
Improved scorpid sting, is dat de talents points waard?
Heb men build beetje verneukt, dus moet ff respeccen, ben beetje aant kijken naar nieuwe build, Goed voor PVP en voor PVE.
Zowiezo een marksmanship build denk ik. (dus ranged spec, volly, lethal shots, mortal shots, hawk eye, Impr. Mark, impr concussive shot en barrage (misschien effiency derbij..)
Impr hawk natuurlijk ook, maar dan de rest (zon 15 punten over ongeveer)
Iemand tips/hints/builds
[ Voor 41% gewijzigd door TepelStreeltje op 21-05-2005 18:15 ]
Battle.net Spud#2543
Anoniem: 143011
Zal ik doen.Mojo schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 12:17:
[...]
Bij Element Zero wordt het nog redelijk vaak gedaanMoet je Ganthorm (Ryceck) even ingame mailen of /w en. Mag je zo mee
De aarde draait terwijl ik stil sta. Dus de wereld draait om mij. QED
spell crits zijn 150%, dus anderhalf keer zoveel schade/healing.
ik ga volgende week naar spanje op vakantie en morgenavond loopt mn abbo af, dus heb ik net mn account gecanceled
nu maar hopen dat ik als ik terug ben gewoon een gamecardje toe kan voegen

Wat doe jij dan op een gemiddelde mage unbuffed met SS? Die macro's ken ik, maar nog zie ik het nut niet in van SS, tenzij ik rooted ben (vrijwel nooit, dus). BS doet met de juiste talentbuild véél meer damage, zéker in PvP, in PvE in iets mindere mate (seal fate geeft me 2 combopoints per crit van abilities, BS crit ligt rond de 53% (18% base, +30% imp BS, +5% van malice). 30/8/13 is echt een must-have als je daggers wilt gebruiken, anders zijn swords/SS vrijwel net zo goed.Imodium schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 13:31:
[...]
Zoals kaap al zegt..ik heb stancesets. Bij stealth switch ie naar men dagger voor ambush, zou ik dat willen. Gewoon heb ik mijn zwaard. Dan een macro, doe ik backstab, pakt ie eerst automatisch mijn dagger, dan pas backstab. Bij sinister strike pakt ie automatisch mijn sword voor de beste damage output.
Er zijn meerdere wegen die naar Rome leiden
EDIT: snelle daggers zijn ook praktisch voor poisons, en ja soms wil ik gewoon een ambush doen ipv CS.
[ Voor 11% gewijzigd door Down op 22-05-2005 02:58 ]
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
Jij moet gewoon doorspelen met die zoutwarrior van jeMojo schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 16:01:
[...]
Helaas, Stormrage.Ik kan zelf ook nog niet mee
Mijn warrior is pas 53 en mijn mage 46

Tis gewoon niet te filmen hoe lomp sommige warriors zijn joh
Maar iig
iddAnoniem: 143011 schreef op zondag 22 mei 2005 @ 08:34:
Rogue-taal, 't zijn net vrouwen die over make-up lullen
If everything is working perfect, break something before someone else fucks up.
dit was gisteravond in de Orgi AH , de niet zo slimme rogue :
http://members.home.nl/optical/Wow/dooielowlander.jpg
en hadden jullie deze gast al gezien ? :
http://members.home.nl/optical/Wow/shizzle.jpg
If at first you don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie .
Jazeker, ik open op een warrior toch ook echt niet met ambsuhImodium schreef op zondag 22 mei 2005 @ 02:57:
Er bestaat namelijk ook nog zoiets als stunlock, mocht ik dat willen.(CS/SS/Gouge/cb+evisc/blind/vanish etc.)
Er zijn meerdere wegen die naar Rome leiden
Hoi Gaharay laat je niet zo op de kop zitten door de horde heTepelStreeltje schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 12:19:
[...]
Is dat op bloodscalp?
de naam komt me wel bekend voor opzich...
Ik zoek ook party om die te gaan doen.
Voor de drops/XP en paar quests.
Als iemand dus nog party zoekt, /w Gaharay, als ik tijd heb, ga ik zeker mee
Who the hell is general failure and why is he reading of my hard-drive?
Anoniem: 41820
Mag ik ff vragen met welke addon je je xp-bar er zo laat uit zien?Optical schreef op zondag 22 mei 2005 @ 10:54:
even wat humor tussendoor ,
dit was gisteravond in de Orgi AH , de niet zo slimme rogue :
http://members.home.nl/optical/Wow/dooielowlander.jpg
en hadden jullie deze gast al gezien ? :
http://members.home.nl/optical/Wow/shizzle.jpg
Ik heb al ff gezocht maar ik kan em niet echt vinden
Anoniem: 119856
http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=418 alstuAnoniem: 41820 schreef op zondag 22 mei 2005 @ 11:48:
[...]
Mag ik ff vragen met welke addon je je xp-bar er zo laat uit zien?
Ik heb al ff gezocht maar ik kan em niet echt vinden
Anoniem: 41820
Danku
Nu heb ik die bar maar hoe laat ik em al die gegevens op de bar zelf zien ipv in een venster als je erboven zweeft? Vind het niet :x
[ Voor 31% gewijzigd door Anoniem: 41820 op 22-05-2005 12:02 ]
waarom heb je hem eigenlijk gecancelled? je hoeft niet meteen een gamecard in te voeren.. als je daar een maand mee wacht maakt dat niets uitMaegrim schreef op zaterdag 21 mei 2005 @ 19:56:
melee crits zijn 200%, dus twee keer zoveel damage.
spell crits zijn 150%, dus anderhalf keer zoveel schade/healing.
ik ga volgende week naar spanje op vakantie en morgenavond loopt mn abbo af, dus heb ik net mn account gecanceled
nu maar hopen dat ik als ik terug ben gewoon een gamecardje toe kan voegen
Anoniem: 61797
ghehee, goed om te wetenZucht schreef op zondag 22 mei 2005 @ 11:25:
[...]
Hoi Gaharay laat je niet zo op de kop zitten door de horde heIk moet BRD ook nog doen
ik neem wel ff contact met je op ingame als ik wil gaan
Vond nog een leuke screenie

De vredige (kuch) tijd dat er nog geen CP en HK's waren, en je nog regelmatig even kon dansen met de horde ^^
[ Voor 3% gewijzigd door TepelStreeltje op 22-05-2005 12:13 ]
Battle.net Spud#2543
Added some new /slashCommands -Anoniem: 41820 schreef op zondag 22 mei 2005 @ 11:53:
[...]
Danku
edit:
Nu heb ik die bar maar hoe laat ik em al die gegevens op de bar zelf zien ipv in een venster als je erboven zweeft? Vind het niet :x
# /avgxp hide - hides it
# /avgxp show - shows it
# /avgxp move - allows moving
# /avgxp lock - prevents moving
# /avgxp dock - replaces xp bar
Denk ik
X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop
Dit topic is gesloten.