Heb het ook even geprobeerd maar damn wat is het een crap game zeg.
Tja leuk 625km2 maar als ik dat hele land door moet met een auto die stuurt alsof je mario Kart bent aan het rijden, echt wat een plezier dat rijden.

Is natuurlijk leuk als je GTA en een FPS wil combineren en dan zo'n grote wereld, maak dan minstens het verplaatsen 'leuk' .
Dan beginnen maar niet over de souplesse van schieten en het lopen.
Als ik in GTA: San Andreas van ene kant van land naar andere kant moet, dan heb ik daar plezier in, lekker scheuren hier een jump daar een jump.
Ik houd het iig wel op GTA:SA en voor het schieten wel een echte FPS.
En dan die idioten bugs, al paar keer een invisible persoon gehad die mij dood aan het schieten is.
Ik kan niet geloven dat 75% van de bugs niet zijn gevonden door de testers, (als ze die al hadden) ik heb echt geen problemen met spellen waar een kleine bug inzit, die pas gevonden wordt door dat er echt veel mensen spelen/testen met elke mogelijke combinatie van hardware. Maar het lijkt erop dat deze bugs zijn gewoon niet gefixed omdat ze het spel wilde uitbrengen.
Mijn oordeel: lekker bagger en speel lekker GTA en of wacht op STALKER als je leuke FPS wilt die in grote omgeving speelt. (Nou ja is natuurlijk niet zeker, maar ik acht de kans velen malen groter dan dat ze deze game nog fixen .

)