Ben nu Need for Speed Underground: Rivals aan het spelen. Het aandeel Japans is veel groter dan in Rigde Racers bijvoorbeeld, maar als je alles uitprobeerd lukt het wel. Ik heb dan wel het voordeel dat ik veel kan lezen.
Maar dit spel gaat mij volgens mij meer boeien dan Ridge Racers. Nitro run is echt sensationeel. De snelheidsbeleving is echt super groot, maar maakt het wel weer moeilijk. Besturing is heel anders dan Ridge Racers, maar dat was wel te verwachten.
De graphics waren wat minder dacht ik dan Ridge Racers. Ridge Racers is mooi, maar dit doet er niet veel voor onder. De wagens lijken minder te zijn, dat wel, maar de tracks zijn mooi en omgeving ook.
Er zijn zoveel speelmodi dat ik nu nog steeds niet alles heb uitgeprobeerd. Ik zeg dat hij goed speelbaar is voor een Japans spel, maar dat je wel even alles moet uitproberen om te kijken wat alles is en dan is het geen probleem meer. Al kan een vertaling handig zijn.
Multi player kan ik niet uitproberen, maar het ondersteund Wifi en een speelmodus waarbij je tot 4 personen om de beurt gaat spelen. Zo had ik net mezelf met 7 seconden verslagen toen ik player2 was, maar dat is niet zo raar als ik alles voor het eerst speel
Verder is er ook een 'EA Games Pocket Trax" waarbij je PSP als jukebox dient en kun je de muziek tracks die bij het spel zitten afspelen zoals het een jukebox is compleet met graphics. Er staan heel veel tracks op de UMD en het geluid is erg goed.
Mijn conclusie luid nu dat het een prima spel is voor degenen die van racespellen houden en het biedt volgens mij meer dan Ridge Racers. Nu dit spelen totdat GT4 uitkomt
[
Voor 27% gewijzigd door
kiddyl op 24-02-2005 13:59
]