Ik heb een punt waar ik niet uitkom met mijn Plextor PX-EH16. Ik heb FTP ingeschakeld. Er zijn bestanden op geschreven. Nu wil ik natuurlijk via de NAS in de FTP-map komen. Wanneer ik via het netwerk op de PX-EH kijk, zie ik een tweetal shares: disk en ftpusr. In ftpusr staan de gewenste bestanden. Als ik op deze map klik, krijg ik een dialoogvenster in de verkenner welke vraagt om een gebruikersnaam en wachtwoord. De aangemaakte user werkt niet, de admin ook niet. Iemand een idee over hoe ik hier bij kan komen?
-edit:
Door anonymous users toegang te verlenen tot de FTP, wordt er een nieuwe share ftp aangemaakt. Deze kan uitgelezen worden, maar niet beschreven worden door anonymous users. De voor FTP toegewezen user kan wel in deze map schrijven. Deze share is wel benaderbaar via het netwerk.
Overigens is er een net wat meer gedetailleerde handleiding beschikbaar van IOData op:
http://www.iodata.com/manuals/uhdl-u/top.htm. (De firmware voor het vergelijkbare model van IOData is overigens NIET bruikbaar voor de PX-EH-serie.)
-edit2:
Stom... Je kan via het menu gewoon een share aanmaken en rechten toekennen aan een enkele user of aan een groep. Simpel als maar zijn kan en werkt gelijk. Helaas geldt dit niet voor FTP-shares.
[
Voor 41% gewijzigd door
BAUKstEr op 01-02-2007 17:31
]