Ik heb mijn tablet inmiddels terug gestuurd vanwege de 5 dode pixels in de hoop dat Kruidvat mijn centjes keurig netjes terug stort..
Omdat ik geen zin had om lang op een nieuwe te moeten wachten heb ik een Yarvik Xenta Tab10-211 gekocht. Deze qua hardware identiek aan de prolineM-1038, alleen heeft een wat ander uiterlijk. (wit van voren, geborsteld aluminium achterkant rondere afwerking en een paar tientjes duurder)
Ik heb het toestel inmiddels geroot aan de hand van
deze handleiding. Wat ik nu voor elkaar probeer te krijgen is het installeren van CWM, om daarmee in de toekomst andere roms/kernels en andere packages te kunnen installeren.
Hier loop ik echter tegen wat problemen aan. Ik kan de RKAndroidTool niet gebruiken omdat ik de melding; 'No Found RKAndroid rock usb' blijf krijgen. Ik heb al verschillende drivers handmatig proberen te installeren via apparaatbeheer, maar ik krijg het niet voor elkaar.
Wat wel lukt is de drivers via PDAnet te installeren, de tablet in downloadmode zetten, en dan via adb pushberichten naar te tablet te sturen.
Omdat dit de enige mogelijkheid lijkt te zijn om verbinding tussen de pc en de tablet te krijgen, wil ik kijken of ik CWM via adb comandos op de tablet geïnstalleerd kan krijgen. Ik heb echter (nog) GEEN idee hoe dit werkt!
Ik heb een CWM versie gevonden voor de M-1038:
Klik!.
Mijn vraag is of iemand van jullie hier ervaring mee heeft. Dus het installeren van CWM via adb. Andere tips om dit toch voor elkaar te krijgen met de RKAndroidTool zijn ook welkom!
EDIT: Half uurtje later...
SHIT!!! Ik heb hem om zeep geholpen..
Na via adb in te typen: 'adb reboot bootloader' startte de tablet opnieuw op in download modus, waarbij de pc de tablet ineens wel goed herkende als rk30. Vervolgens was ik dus ineens WEL in staat om via RKAndroidTool een zip te flashen. Ik heb toen CWM voor de M-1038 geflast. Dit leek eerst goed te gaan, maar opeens begon de tablet te trillen en hield hier niet meer mee op!! Toen heb ik hem uitgeschakeld, en als ik hem nu probeer aan te zetten krijg ik eventjes het CherryMobile teken in beeld, en valt hij weer uit. Opstarten in downloadmode lukt ook niet..
Ik denk echt dat dit niet meer te fixen is.. KAK!!! Kort avontuurtje dus.. Ik heb weer een les geleerd.. Heeft iemand nog tips? Zo niet, wat kan ik volgens jullie het beste doen? Heb hem net een paar dagen..
EDIT 2: Nog een half uurtje later...
Na veel toetsencombinaties geprobeer te hebben kom ik toch in download/recovery modes terecht!! Geen beeld, maar de RKAdroidTool zegt weer; "Found RKAndroid Loader Rock USB". Dat is dus veelbelovend..
Wat ik geprobeerd heb is de firmware van de Tab10-201 erop te zetten. Dit gaat goed, alleen dezelfde symptomen. Ik denk dat de Tab-211 dus toch net een beetje anders is, al zijn de specifikaties praktisch identiek.
Probleem is dat de firmware van de Tab10-211 niet online staat.. Ik heb Yarvik daarom net al een mail gestuurd in de hoop dat ze me die alsnog kunnen en willen opsturen.
Is er hier anders niet toevallig iemand met een Tab10-211 die zijn firmware kan backuppen en uploaden? Wordt voor betaald!
[
Voor 33% gewijzigd door
powermarcel10 op 02-06-2013 01:52
]