*oordopjes
*doekje
*cd-map
Weet iemand nu eigenlijk al hoe het komt dat maar 3,5 van de 4 gig memory wordt gezien door Vista?
Hmmz, hier komt dus m'n sig
*** We want YOU for GoT Whatpulse team ! ***
GoT Index » Complete Systemen & Laptops » [Ervaringen] Dell XPS M1530 - Deel 2
Pagina's: 1 2 3 4 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 77 78 79 80 last
[Nieuw Topic]Hmmz, hier komt dus m'n sig
*** We want YOU for GoT Whatpulse team ! ***
Hier exact hetzelfde verhaal!quote:Gwannoes schreef op woensdag 30 april 2008 @ 12:11:
ik heb vorige week m'n M1530 gekregen, maar daar zat alles gewoon bij:
*oordopjes
*doekje
*cd-map
Ik heb ze ook niet gekregen en heb daarom met de Dell klantenservice gebeld. Als het goed is worden ze nabesteld voor me dus gewoon even nabellen. Overigens zei de telefoniste dat het mapje alleen geleverd wordt bij de M1730quote:Comp-Freak schreef op woensdag 30 april 2008 @ 10:02:
Mn eerste M1530 had zowel oordopjes als doekje er bij zitten. Deze heb ik 8 april ofzo ontvangen. Gisteren een nieuwe ontvangen, nu gelijk maar ff gekeken en daar zit alleen de afstandbediening en een oplader bij (en die notebook sleeve). Geen mapje dus en ook geen oordopjes en doekje.
Apple heeft het altijd al Sluimerstand genoemd, misschien komt het daar vandaan.quote:Comp-Freak schreef op woensdag 30 april 2008 @ 15:04:(in het startmenu heet het btw sluimerstand, vind ik nog steeds raar, maar iig suspend to disk of hoe dat ook heet, Fn + F1)
Heb je al op de switchknop (het huisje) gedrukt. Hiermee kun je eigenlijk switchen van windows naar media en ook rectoverso.quote:Lai schreef op woensdag 30 april 2008 @ 14:25:
[...]
Ik heb ze ook niet gekregen en heb daarom met de Dell klantenservice gebeld. Als het goed is worden ze nabesteld voor me dus gewoon even nabellen. Overigens zei de telefoniste dat het mapje alleen geleverd wordt bij de M1730, maar ze zou het nog navragen. Dus ik neem aan dat die ook gewoon meegestuurd gaat worden.
Ik heb trouwens nog een vraag. Mijn windows media speler krijg ik niet afgesloten. Als ik mijn laptop opstart, start de wmplayer.exe automatisch op en als ik het proces ervan probeer te beindigen, komt 'ie leuk binnen 5 seconden weer terug. Heeft iemand anders daar ook last van bij deze laptop? Mijn mediaknoppen van mijn muis werkt hierdoor namelijk niet met winamp >_<.
Ik bedoel eigenlijk windows media player die niet wil afsluiten. Mediadirect doet het verder wel prima, maar ik vraag me af of windows media player door mediadirect gebruikt wordt of dat het zelf de mediabestanden afspeelt. Want er moet ergens een applicatie zijn die windows media speler blijft opstarten, maar ik heb dus geen idee welkequote:Mudi schreef op woensdag 30 april 2008 @ 16:44:
[...]
Heb je al op de switchknop (het huisje) gedrukt. Hiermee kun je eigenlijk switchen van windows naar media en ook rectoverso.
Hierbijquote:Sjoop1985 schreef op woensdag 30 april 2008 @ 17:17:
Kortom: mensen met goeie ervaringen laat je horen!
Nou, ik heb hem nu 1,5 tot 2 maanden, geen enkel probleem mee.quote:Sjoop1985 schreef op woensdag 30 april 2008 @ 17:17:
Kortom: mensen met goeie ervaringen laat je horen!
Tralapo wijzigde dit bericht 30-04-2008 18:28 (3%)
Dat is niet helemaal zeker. De 1440x900 kan een LG of AU Optronics scherm zijn, maar ook de laatstgenoemde blijken erg goed gezien de laatste reacties!quote:Tralapo schreef op woensdag 30 april 2008 @ 18:26:
[...]
Vooral als je een 1440*900 scherm kiest (of iig koos) hoef(de) je je geen zorgen te maken over de schermen, die zijn vrijwel altijd LG. Tenminste dat waren ze, maar ik geloof nog steeds wel
Dell XPS 1530 Tuxedo Black T9300, 4GB, 1440x900, 320GB 5400rpm, 6-cell + 9-cell
Verhip! Die had ik er ook nog op zitten en die hadden er nog tijden op gezeten als ik dat hier niet gelezen hadquote:Comp-Freak schreef op woensdag 30 april 2008 @ 17:40:
Heb je toevallig niet de plakkertjes op de schanierpunten zitten? (over het Dell logo) Daar zaten bij mij ook krasjes op, maar het bleek dat er nog folie overheen zat.
Heb je al bij energiebeheer gekeken ? Daar kan de standaard instelling voor wifi onder batterij op minimaal staan, als de deze op maximaal staat zijn mogelijk de wifi problemen opgelost, dat was bij nl het gevalquote:ejsp schreef op woensdag 30 april 2008 @ 17:32:
[...]
Hierbij:
Heb m'n XPS M1530 nu precies een maand in bezit.
Specs: T7500, 250GB 5400rpm, 6cell, Red, 1440x900, Wireless N, 6cell batterij.
Het scherm is een LG. Topkwaliteit, nog nooit zo'n mooi en helder laptopscherm gezien.
Alles zit goed in elkaar, geen bol toetsenbord. Enig minpuntje wat ik aan de buitenkant zag zijn wat krasjes op het scharnierpunt van het scherm.
Ik kreeg er een lederen CD map bij, een microvezeldoekje en oordopjes.
Wireless werkt redelijk, heel af en toe valt de verbinding voor een paar seconden weg. Zit er over te denken om een N router aan te schaffen.
Ik heb ook geen klagen over tikkende harde schijf of de zgn. CPU whine. Ik hoor het niet of het is er niet.![]()
Kortom, uitermate tevreden, met Wireless als enige minpuntje.
marc68
quote:Comp-Freak schreef op woensdag 30 april 2008 @ 17:40:
Heb je toevallig niet de plakkertjes op de schanierpunten zitten? (over het Dell logo) Daar zaten bij mij ook krasjes op, maar het bleek dat er nog folie overheen zat.
Had ik ook al gekeken, veranderd in maximaal, maar de verbinding valt nog steed soms weg.quote:marc68 schreef op woensdag 30 april 2008 @ 20:25:
[...]
Heb je al bij energiebeheer gekeken ? Daar kan de standaard instelling voor wifi onder batterij op minimaal staan, als de deze op maximaal staat zijn mogelijk de wifi problemen opgelost, dat was bij nl het geval
kijk eens op je bon, als het goed is heb je gewoon 1 jaar premium hardware support.quote:Ersatz-o-Rama schreef op woensdag 30 april 2008 @ 21:23:
Als ik thuisservice had gehad, zou ik het eventueel overwogen hebben).
quote:ejsp schreef op woensdag 30 april 2008 @ 20:46:
[...]
Heeft iemand nog suggesties voor een goed werkende Wireless N router? Ik vond de Netgear WNR834B, maar daar schijnen nogal wat problemen mee te zijn, las ik op notebookreview.
dus de echte wireless N komt pas rond oktober dit jaar, wat inhoud dat veel fabrikanten waarschijnlijk wachten tot die tijd. tenminste dat denk ikquote:Ondanks het feit dat een aantal computerfabrikanten en netwerkbouwers al aan de slag zijn met de nieuwe IEEE 802.11n standaard wordt de officiële ratificatie van deze langverwachte high-speed wireless standaard niet verwacht voor oktober 2008! De standaard specificatie zal door Task Group N, de werkgroep van de IEEE 802.11n, niet meer gewijzigd worden na januari 2008. Dus enige afwijking van de specs van de apparatuur die nu al onder deze standaardspecs wordt verkocht is reëel. Dat weerhield Intel niet om in januarie een nieuwe Wi-Fi chipset aan te kondigen genaamd 'Kedron' die gebaseerd is op de draft-specificaties van 802.11n. De upgrade van de draadloze standaard 802.11 naar 'N' maakt snelheden mogelijk tot 108 Mbit per seconde bij een maximale afstand van honderd meter tot de access point.
Paul1987 wijzigde dit bericht 30-04-2008 23:10 (14%)
Bedankt, werkt prima!quote:ejsp schreef op donderdag 03 april 2008 @ 21:16:
[...]
Ik was hier ook al naar op zoek, dit is in ieder geval een plugin voor Winamp die bij mij werkt.
http://mijav.dk/dell/inspiron8600_dll.zip. (dll in plugin dir van Winamp zetten)
Je kunt Winamp bedienen met de Media Direct Buttons en met de remote.
m1330 niet de m1530quote:Dennis Mooij schreef op donderdag 01 mei 2008 @ 11:21:
Bij de red-edition van de 1530 kun je vanaf vandaag ook een 1280x800 led beeldscherm kiezen.. deze is zo'n 70 euro duurder dan de standaart configuratie van 1280x800
Owja foutje!quote:Paul1987 schreef op donderdag 01 mei 2008 @ 11:41[/message]:
[...]
m1330 niet de m1530
Dit topic is gesloten. ![]()
GoT Index » Complete Systemen & Laptops » [Ervaringen] Dell XPS M1530 - Deel 2
Pagina's: 1 2 3 4 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 77 78 79 80 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos