Gathering of Tweakers

Quicksearch
quote:
UltraSub schreef op woensdag 16 april 2008 @ 13:35:
[...]
You gotta be kidding me... Doettie al push mail dan? ;)
Vanaf 2.0 firmware wel ja ;-) (duurt nog paar maanden, maar toch. En ik gebruik het toch niet)
Wat ik bedoel met 'beter' is dat ie gewoon fijner werkt. Heeft ook met scherm te maken natuurlijk, veel leesbaarder. En dat is natuurlijk ook de 'kracht' van Apple: gelikte interfaces (ja, ik word daar warm van). Kan HTC / Microsoft nog wat van leren.

amphora wijzigde dit bericht 16-04-2008 15:56 (3%)

Kun je ook ergens instellen dat ie alleen nieuwe berichten downloadt bij het syncen van Windows Live?
Ik heb er geen zin in dat ie alles na gaat lopen.

Life is like a beautiful melody, only the lyrics are messed up...

Modbreak:
Discussie over data-abonnementen hoort in [Discussie] Algemene data-abonnementen deel 2


Berichten die daar over gaan, zijn verplaatst.
Berichten: 43
Reg. datum: 05 november 2007

quote:
Veneficus schreef op woensdag 16 april 2008 @ 18:17:
Kun je ook ergens instellen dat ie alleen nieuwe berichten downloadt bij het syncen van Windows Live?
Ik heb er geen zin in dat ie alles na gaat lopen.
Wat bedoel je? Als je op verzenden en ontvangen klikt, download hij toch alleen de nieuwe berichten? Of blijft hij bij jou controleren naar de headers? Want in dat geval heb je het probleem wat ik had, en dat gaat je enorm veel data kosten!
 
Berichten: 43
Reg. datum: 05 november 2007

quote:
pven schreef op woensdag 16 april 2008 @ 18:28:
[modbreak]Discussie over data-abonnementen hoort in [Discussie] Algemene data-abonnementen deel 2[/modbreak]

[mbr]Berichten die daar over gaan, zijn verplaatst.[/mbr]
Sorry, en bedankt voor de link. Ik verplaats me daarheen :)
 
quote:
amphora schreef op woensdag 16 april 2008 @ 13:29:
Heb besloten om de TyTn II te verkopen en heb een iPhone aangeschaft. Voor sommigen misschien een ondenkbare actie maar vond de tytn toch wat aan de zware kant, ligt niet lekker in de hand. Met 1 hand een SMS tikken is zo goed als onmogelijk, heb altijd het pennetje of keyboard nodig. Heb ook geen zin om op snelle drivers te wachten en zo zijn er nog een paar kleine dingetjes die me irriteerden. iPhone heeft imo toch veel voordelen: (veel) groter scherm, veel betere muziek/video player (iPod 8)), betere browser, betere email client, en ik kan em gewoon met een hand op de rug volledig bedienen. Enige wat ik wel jammer vind is dat ik UTMS moet missen, maar ik heb toch (nog) geen flatfee mobiel internet dus als het te lang duurt weet ik ook dat het duur word ;)
Ik heb de keuze gehad en ben voor de Tytn gegaan.

Ik had de touch, maar vind de ms interface voo een elefoon gewoon fijner werken.

Helemaal qua speel lijsten , muziek player etc...

Alleen jammer dat ie (nog) niet op mn mac kan .

En natuurlik het feit dat je als je iets verkeerd update, je een brick hebt, en dan heb je een te dure touch. Neem liever geen risico.

Apple: 15.4 MacBook Pro 2.2Ghz, Vodafone 1516 (HTC TYTN II te koop) Q-tek C3, Sony BT-DR30Q (te koop)

Heb je er zelf wel een beetje verstand van?
Het zal niet lang meer duren voor de officiële release van WM 6.1, en komen die videodrivers er ook elk moment aan.

En wie heeft het gehad over het ontwerpen van een nieuwe mobo om een probleempje met het UMTS?
Bij mij zetten ze er een nieuwe mobo in, en kijken of het probleem daar zit. ( dus niet de antenne bv )
quote:
Arfman schreef op woensdag 16 april 2008 @ 09:54:

"Moederbord en chip wijzigen"? Tuurlijk .. omdat er een paar probleempjes zijn met UMTS gaat HTC nieuwe moederborden en chips ontwerpen, en deze bij jou erin zetten? Geloof je het zelf?

MesR wijzigde dit bericht 16-04-2008 19:43 (49%)

Every organisation is like a tree full of monkeys. Ones at the top can only see monkeys below them and ones at the bottom see only assholes above them.

De kans dat die video drivers er komen lijkt mijn toch vrij klein hoor. Vind het ondanks ontbrekende vieo drivers een toptoestel. Een beetje overgewaardeerd, die video drivers.
 
Even wat waarnemingen over dit mooie apparaat.

Het ding heeft een bijzonder sterke gps-ontvanger. Die komt zomaar zonder moeite door mijn warmtewerende voorruit heen. Dat was met mijn vorige bluetooth ontvangertje wel anders zeg. Dat moest ik via een bekabelde antenneversterker op het dak van de auto aansluiten. Dat ding heb ik dus niet meer nodig, hoewel ik het wel zou kunnen aansluiten op de achterkant van de Tytn II, geloof ik. Hij geeft zelfs binnen af en toe een gps-verbinding.

Voorts vind ik het erg merkwaardig dat m'n Tytn II ineens niet meer wordt gezien door mijn pc. Ik krijg bij aansluiting op de usb-poort dat waarschuwingstoontje (dadadam) dat erop duidt dat er een onherkend usb-apparaat wordt aangesloten. Dat duurt nu al een paar dagen en ik heb al van alles gedaan (zelfs een systeemherstel, en meerdere soft resets van de Tytn II) maar niets hielp. Waar kan dat nou weer aan liggen?

Google Navigator werkt er niet op. Ondanks een recente upgrade die de qualcomm processor aan zou moeten kunnen. Google Maps werkt daarentegen geweldig.

Ik ben erg tevreden, hoewel dat gedoe met die videodrivers me erg stoort. Als die erin zaten had ik helemaal een mooi aparaat.
 
Ik zou wel eens willen weten hoeveel mensen problemen zouden hebben met video als dit niet zo breed werd uitgemeten. Tuurlijk zou ik ze graag er in zien, maar ik mis ze ook niet echt. Ik moet daar wel bij zeggen dat ik geen videos kijk.

Xbox Live Gamertag: UltraSubX

quote:
UltraSub schreef op donderdag 17 april 2008 @ 07:33:
Ik zou wel eens willen weten hoeveel mensen problemen zouden hebben met video als dit niet zo breed werd uitgemeten. Tuurlijk zou ik ze graag er in zien, maar ik mis ze ook niet echt. Ik moet daar wel bij zeggen dat ik geen videos kijk.
De screen reageert bij mij soms niet gelijk. Is dan bezig om eerst het beeld op te bouwen om vervolgens de invoerwaardes te verwerken.

Nieuwkomers opgelet! -klik- (geluid aan!) | Word geen slaaprijder!

VOORMALIG STUNTMAN

die video driver is bij mij ook een beetje het "ding" waar het om hangt, of ik dit app ga kopen .. Althans de reden waarom ik twijfel .. het batterij probleem heb ik denk ik opgelost :)

Nu zal ik zelf niet vaak films o.i.d. kijken op het toestel.. Maar .. t blijft een beetje vervelend natuurlijk als je een top toestel koopt terwijl je weet dat het niet helemaal "top" is..

K zit nog een beetje te twijfelen tussen deze en een nokia .. n95 of n82.. wie kan mij overtuigen?
 
Ik moet zeggen dat ik persoonlijk dat gedoe met die videodrivers ook beetje overdreven vind.
Het hangt er natuurlijk vanaf wat je precies met het apparaat doet (gaming, video kijken,etc) waardoor D3D wordt aangesproken, maar echt storend vind ik het niet.

3D games speel ik eigenlijk niet op mijn MDA Vario III, maar ik kijk af en toe een videootje.
Dat verloopt niet geheel vloeiend, maar daareentegen ook niet zo hakkelend dat ik me eraan stoor.
Ook schermopbouw in bijvoorbeeld IE is niet altijd vloeiend, maar ook daar stoor ik me niet heel erg aan. Ik gebruik Opera Mini en dat werkt wel redelijk vlot en daarbij de mogelijkheid om een hele (normale) webpagina te bekijken. Klein welliswaar, maar dan kan er op de pagina ingezoomd worden. Werkt erg prettig moet ik zeggen.

Natuurlijk zou ik blij zijn als er video-drivers komen om de telefoon nog beter te maken, dan hij al is. Maar al met al ben ik echt tevreden over mijn telefoon.
 
\m/.([oO]).\m/
Berichten: 4652
Reg. datum: 01 december 1999

Voor de Opera Mini gebruikers:

Ik zag vannacht dat Opera Mini 4.1 Beta uit is en hij werkt echt lekker !
Geen gezeur meer of 'ie je verbinding mag gebruiken dankzij de toegevoegde 'yes, don't ask me again' optie. Heerlijk ! Daar heb ik echt al tijden op zitten wachten.
 
Sinds 1 week heb ik de tytn 2. Ik heb geprobeerd die travel wekker die genoemd werd in dit topic erop te zetten. Alleen installeren doet hij niet.

Tevens is het heel irritant dat in mijn contacten lijst ook de msn adressen staan. Een telefoon nummer zoeken is nu gewoon een uurtaak. 350 msn adressen + 150 telefoon nummers is gewoon echt teveel. Is er een manier om die msn adressen eruit te krijgen?
De laatste versie van Live Messenger installeren, daar kun je namelijk kiezen of de contacten gesynchroniseerd worden met je telefoon.
 
\m/.([oO]).\m/
Berichten: 4652
Reg. datum: 01 december 1999

De versie die er standaard op staat heeft die optie ook al.
Beter kijken bij de setup dus gewoon :P

EDIT: Een oplossing posten is misschien wel zo aardig:
Bij Windows Live de account options in duiken en dan de 2e optie kiezen.
Opnieuw insignen en nu wel goed kijken bij merge contacts ;)

Ken. wijzigde dit bericht 17-04-2008 16:01 (49%)

 
quote:
.KeN. schreef op donderdag 17 april 2008 @ 15:59:
De versie die er standaard op staat heeft die optie ook al.
Beter kijken bij de setup dus gewoon :P

EDIT: Een oplossing posten is misschien wel zo aardig:
Bij Windows Live de account options in duiken en dan de 2e optie kiezen.
Opnieuw insignen en nu wel goed kijken bij merge contacts ;)
Dankjewel, daar was ik naar op zoek. Nu staan alleen de telefoon nummers in de lijst. Alleen nog 1 probleem. Ik heb dus in mijn lijst bijvoorbeeld "jan 2" staan. Maar de telefoon zet automatisch "2;jan" neer. Is dat nog te verranderen? Ik kan namelijk niks zien over de voornaam eerst.
\m/.([oO]).\m/
Berichten: 4652
Reg. datum: 01 december 1999

Klik op Jan 2 -> edit -> file as
 
Net even die opera mini 4.1 beta geprobeerd: ECHT goed!

Maar hoe kreeg ik nou ook alweer de snelkoppeling veranderd die naar opera mini verwijst? Hij zit al een hele tijd onder knop1 (normaal gesproken internet explorer), maar die linkt nog steeds naar de oude opera mini. De nieuwe beta draait dus parallel aan de oude. Hoe krijg ik die link weer voor elkaar? (of is verwijderen van de oude opera mini genoeg?)
 
Marion Raven fan
Berichten: 6290
Reg. datum: 06 november 2004

quote:
.KeN. schreef op donderdag 17 april 2008 @ 14:23:
Voor de Opera Mini gebruikers:

Ik zag vannacht dat Opera Mini 4.1 Beta uit is en hij werkt echt lekker !
Geen gezeur meer of 'ie je verbinding mag gebruiken dankzij de toegevoegde 'yes, don't ask me again' optie. Heerlijk ! Daar heb ik echt al tijden op zitten wachten.
_/-\o_ _/-\o_ Eindelijk :)

After the first glass you see things as you wish they were...
After the second you see things as they are not..
Finally you see things as they really are
and that is the most horrible thing in the world...

hoelang heeft een tytn II nodig om zich op te laden ?
batterij geheel leeg of nagenoeg leeg , met de lader op het wandcontactdoos

niet gehindert door enige vorm van inzicht

quote:
dj.verhulst schreef op donderdag 17 april 2008 @ 20:10:
hoelang heeft een tytn II nodig om zich op te laden ?
batterij geheel leeg of nagenoeg leeg , met de lader op het wandcontactdoos
Vanmiddag was mijn batterij bijna leeg, 25% nog over. Toen had ik hem voor het werken nog even opgeladen tot 100%. Dat duurde nog geen 2 uur.
\m/.([oO]).\m/
Berichten: 4652
Reg. datum: 01 december 1999

quote:
teake schreef op donderdag 17 april 2008 @ 19:15:
Maar hoe kreeg ik nou ook alweer de snelkoppeling veranderd die naar opera mini verwijst? Hij zit al een hele tijd onder knop1 (normaal gesproken internet explorer), maar die linkt nog steeds naar de oude opera mini. De nieuwe beta draait dus parallel aan de oude. Hoe krijg ik die link weer voor elkaar? (of is verwijderen van de oude opera mini genoeg?)
Hij installeert de 'suite' naast je oude Opera Mini, dus je snelkoppeling moet je gewoon een getalletje hoger doen en dat was 'm. Bij mij was het S0_ en dat heb ik veranderd naar S1_
 
quote:
.KeN. schreef op vrijdag 18 april 2008 @ 00:00:
[...]

Hij installeert de 'suite' naast je oude Opera Mini, dus je snelkoppeling moet je gewoon een getalletje hoger doen en dat was 'm. Bij mij was het S0_ en dat heb ik veranderd naar S1_
Ik heb dat geprobeerd, maar zit weer met de snelkoppelingen die niet te wijzigen zijn in totalcommander of verkenner. Hoe zat het ook al weer? Alleen met de resco-explorer ging dat goed geloof ik hè?
 

Dit topic is gesloten.


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws