Reg. datum: 20 februari 2007
Los van het slechte nederlands (kan natuurlijk komen door dyslexie) lijkt dit me niet echt de bedoeling. Mogelijk dat de winkel een fout heeft gemaakt, maar dan direct 'oplichters; etc. roepen gaat wel ver.
GoT Index » Pricewatch » [ShS] Meldingen - deel 4
Pagina's: 1 2 3 4 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 last
[Post Reply] [Nieuw Topic]Floor-is: Zoals Daniel al zegt "Negatieve aandacht is ook aandacht."
Jimp: "Met die mentaliteit moet je kinderen opvoeden.
johnf wijzigde dit bericht 04-04-2008 10:29 (7%)
Orion84 wijzigde dit bericht 04-04-2008 11:05 (7%)
What's that coming over the hill? Is it a monster? | Nikon D40 Powered
Ok OKquote:Orion84 schreef op vrijdag 04 april 2008 @ 11:04:
Hij geeft in die tekst duidelijk aan dat al z'n post enigszins beschadigd was en dat dat dus waarschijnlijk de schuld van TNT is en niet van de shop, dus is het wel netjes dat ie de shop daar ook niet op afrekent in de score![]()
Het is verder een dag later geleverd dan verwacht, tsja, vervelend, maar schijnbaar niet vervelend genoeg om een lagere score te geven. Dat is verder de keus van de user, daar gaan we verder niet inhoudelijk op ingrijpen.
Verder is dat aftersales verhaal eigenlijk een onafgeronde ervaring (nog geen reply, maar wel na twee dagen al beginnen te klagen) en hoort dus eigenlijk überhaupt niet thuis in die review. Nog afgezien van het feit dat het mailtje een vraag over de verzending betrof. Die in feite verder ook min of meer overbodig wordt op het moment dat de levering alsnog de dag erna binnen komt. Dus kan me er wel wat bij voorstellen dat Flip Fluitketel die score weghaalde.
Verder over de plaats waar opmerkingen over de shop reviews thuishoren. In de FAQ staat een linkje naar het Pricewatch feedback forum hier op GoT: Pricewatch
Het topic waar we nu in aan het posten zijn maakt gewoon onderdeel uit van dat forum, dus zo gek is dat toch niet? Misschien dat het ergens wat duidelijk mag worden genoemd dat er een speciaal topic is om deze zaken te melden, dat wel
Ow, enne, als je de volgende keer jezelf of anderen quote, gebruik dan even de [quote] tags, dan is het wat duidelijker wat van jou is en wat gequote is, want je post is nu nogal onoverzichtelijk
There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!
pven wijzigde dit bericht 06-04-2008 00:34 (8%)
CliniClowns || KIKA || Bart Foundation || KWF || Slotje.com
Deze breng ik even extra onder de aandacht, want volgens mij heb je die gemist dankzij mijn edit.quote:pven schreef op zondag 06 april 2008 @ 00:33:
http://tweakers.net/shopreview/1972/akko-productions.html bestaat niet meer; zie ook http://akko.nl/
CliniClowns || KIKA || Bart Foundation || KWF || Slotje.com
Comp specs LinkedIn
Canon EOS 300X kit+BP220+Sigma 70-300 macro
Ik vind dit niet de winkels onder druk zetten. Ook ben ik niet met je eens dat webwinkels hier weinig aan kunnen doen. Ze KIEZEN voor het bedrijfsmodel om groothandelsprijzen blijkbaar redelijk ongecontroleerd door te geven. Als klant heb je daar dus last van en komen ze hun afspraken (c.q. aanbieding) niet aan. Hoe ze daar mee omgaan, vind ik echt een daadwerkelijke ervaring en mag dus doorgeven worden aan anderen. Stel dat nu een shop toch besluit om de ene bestelling die ze wellicht gehad hadden, wel gewoon voor die prijs uit te leveren Mag dat dan niet in de shopsurvey?quote:grizzlybeer schreef op zondag 13 april 2008 @ 12:46:
Hierbij 3 shop reviews die mijns insziens alleen maar maar geschreven zijn om betreffende shops onder druk te zetten. Achtergrond is een foutje bij de doorgifte van een groothandelsprijs, waardoor er een duidelijk te lage prijs getoond werd bij een paar webshops (die hier weinig aan kunnen doen). Lijkt me niet dat de PW voor dit soort praktijken gebruikt kan worden. Misschien zijn er nog wel meer van dit soort reviews, een zoekterm is i.i.g. X3360.
http://tweakers.net/shopr...unt-v.html?Page=1#r_63755
http://tweakers.net/shopr...unt-v.html?Page=1#r_63521
http://tweakers.net/shopr...aunch.html?Page=1#r_63491
Believe nothing, no matter where you read it or who has said it. Not even if i have said it, unless it agrees with your own reason and you own common sense
Nee, want die 1 euro is duidelijk een foute en niet aannemelijk prijs. Dat was niet het geval bij de bestellingen van de x3360 processor voor 283 euro.quote:grizzlybeer schreef op zondag 13 april 2008 @ 13:20:
OK, als dat de regels zijn dan kan ik hier weinig tegenin brengen.
Dus als een shop (die tot dan toe met een 10 beoordeeld is) gedurende een uur per ongeluk een laptop voor 1 euro op de site heeft staan en 1000 mensen bestellen deze dan kunnen er in theorie 1000 shop reviews over de betreffende shop verschijnen met een 1 als beoordeling.
Lekkere vergelijking weer..quote:grizzlybeer schreef op zondag 13 april 2008 @ 13:20:
OK, als dat de regels zijn dan kan ik hier weinig tegenin brengen.
Dus als een shop (die tot dan toe met een 10 beoordeeld is) gedurende een uur per ongeluk een laptop voor 1 euro op de site heeft staan en 1000 mensen bestellen deze dan kunnen er in theorie 1000 shop reviews over de betreffende shop verschijnen met een 1 als beoordeling.
JazzySOB wijzigde dit bericht 13-04-2008 15:11 (29%)
Ik vond het dus wel idioot goedkoop (in relatie tot de inkoopprijs van meer dan 500 dollar, dit is 400 euro incl. BTW). Maar goed, dit is dus subjectief en afhankelijk van de veronderstelling die je doet over het verlies waarmee een shop deze proc verkoopt. In dit geval zou dat verlies dus tussen de 100 en 150 euro bedragen.quote:Microkid schreef op zondag 13 april 2008 @ 14:03:
Dat was niet het geval bij de bestellingen van de x3360 processor voor 283 euro.
Zolang niemand hier inzage kan geven over de inkoopsprijs van de betreffende shop is het speculeren over wel of niet met verlies verkopen. Als het zo is, moet de shop de procedures eens doorlichten.quote:grizzlybeer schreef op zondag 13 april 2008 @ 14:29:
[...]
Ik vond het dus wel idioot goedkoop (in relatie tot de inkoopprijs van meer dan 500 dollar, dit is 400 euro incl. BTW). Maar goed, dit is dus subjectief en afhankelijk van de veronderstelling die je doet over het verlies waarmee een shop deze proc verkoopt. In dit geval zou dat verlies dus tussen de 100 en 150 euro bedragen.
PcDealer wijzigde dit bericht 13-04-2008 16:36 (4%)
Comp specs LinkedIn
Canon EOS 300X kit+BP220+Sigma 70-300 macro
GoT Index » Pricewatch » [ShS] Meldingen - deel 4
Pagina's: 1 2 3 4 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos