quote:
Steephh schreef op dinsdag 07 november 2006 @ 15:03:
Ik nu te denken aan een Abit AB9 Pro (965 chipset en ICH8R).. Of een AW9D-MAX (975x en ICH7R).. Ik weet het niet.. De Pro is goedkoper en heeft meer SATA poorten. Verder lijkt me de Pro beter qua overclocken. Zijn er mensen die hier ervaring mee hebben? En als dat moederbord niet zomaar opnieuw opstart als er stroom op komt, dat zou ook wel fijn zijn. Wat voor ervaringen hebben jullie hiermee?
De AW9D-Max is ook veel mooier qua uiterlijk. Als je een raam hebt is dat ook wel mooier.

Maarja.. Ik weet het niet... waarom hebben ze niet gewoon een supercool moederbord waar precies opzit wat op die AB9 Pro zit..Ja.. lastige keuzes..
Overigens, ik kwam erachter dat ik een Week 27 cpu heb..
Wat betreft dit dus.
Een erg open vraag ....

Ik heb nu een paar dagen de AB9-Pro en ben er super tevreden over clocked erg lekker zo stabiel als een huis (E6600 @ 3.72 Ghz - 1.41Vcore).
Wel moeten er op bios gebied nog het een en ander gebeuren maarja is niet zo heel verassend aangezien de P965 chipset in het algemeen net om de hoek komt kijken dus zullen meer fabrikanten last van hebben

.
Qua FSB clocken moet je met de huidige biossen niet veel meer als +/- 450 verwachten zonder de soldeerbout te hand te willen nemen that is.
Zelf heb ik ook getwijfeld tussen deze 2 maar vond de USB/Raid snelheden erg belangrijk en op dat punt is de ICH8R sneller/stabieler als de ICH7R.
En uiterraard het prijsverschil de AB9 doet net zoveel op voltage/instellings gebied als de AW9D alleen heeft deze laatste dus wel 100% aluminium capacitors.
Kiezen voor the best of the best is leuk en nagenoeg zeker de garantie dat je kan planken op OC gebied dan.Maar kiezen voor de underdog en die zover krijgen dat je de dure meuk eruit trekt is veeeeel cooler/sportiever

(maarja oldschool clocker ben je of niet he).
Kortom ik ben erg tevreden maar ben altijd al Pro-Abit geweest (BD7 / 6 stuks NF7-S boardjes gehad)

SmokeyTheBandit wijzigde dit bericht 07-11-2006 23:05 (7%)