Dat probleem wat jij hebt heb ik dus ook in vergelijkbare mate gehad, niet zo extreem dat die zich terugklokte naar de helft van de ingestelde waarde, maar toch... Iedere aanpassing op core / mem snelheden met die test uitgeschakeld, leverde totaal niet de snelheden op die ik had ingesteld? (3mark gaf ook iets weirds aan). Een vriend van me heeft hetzelfde...Toeval tja? die test he...HStyles schreef op woensdag 22 december 2004 @ 23:32:
[...]
(....) die test heb ik inderdaad moeten uischakelen...
Maargoed, met een bios flash pakt die uiteraard wel de correcte snelheden.
Mot je wel je max weten? en die probeer je nu te vinden door 'software-oc' denk ik ?! (bios is ook software, maar men weet wat ik bedoel). Een dilemma.
En dat van die temp sensor is idd niet helemaal zoals het moet, maarja, zolang die niet begint te roken of raar te doen, zou ik me daar niet al te druk over maken.
RaZoRbLaDe over hempje: "I know how you are, straigt-to-the-point-without-zeiver, no-bullshitting-me-otherwise-my-ass".