Als dat als grof op jou overkwam, bied ik je bij deze mijn excuses aan. Dat was niet mijn bedoeling.Verwijderd schreef op dinsdag 07 december 2004 @ 20:44:
@Mr. Liu,
Potverdriedubbeltjes dat is een nare fout, helemaal daar het dan wel een flauwe woordspeling lijkt, mijn excuses. Maar moet je dit dan met een grofheid goedmaken aan het einde?
Soort zoekt soortJammer hoor, bijna niet mijn excuses aangeboden nu, maar ja, eens een moraalridder altijd een moraalridder.
Sorry, maar ik bedoelde het indicatief. Ik ken geen geval van een subductiezone in de buurt van een kust zonder bijbehorende bergrug. Ik ken genoeg gevallen van bergruggen die ontstaan zijn door stuwing zonder subductiezone (Alpen, Himalaya en Oeral om er maar een paar te noemen).Mijn probleem is heel simpel, wat jij zegt is geen bergruggen dus geen subductie zone. Dat is fout, ik kan daar niets anders van maken, maar ik probeerde het vriendelijk te verwoorden.
Het was bedoeld als indicatieve vergelijking voor geïnteresseerden met wat minder achtergrondkennis. Overigens heb ik het idee dat ik ergens behoorlijk de fout ben ingerend, want in ieder geval Noord Amerika heeft ook aan de Oostkust het één en ander aan gebergte (de Apalachen), maar dat is al wel wat ouder dan de Rockies.Daarnaast is het vergelijken van de amerikaanse west -en oostkust onzinning daar het over totaal verschillende geologische situaties gaat.
Dat blijft een goede vraag, hoewel massief beton een hoop kan hebben.Maar waar ik nog wel geinteresseerd ben is hoe men in vredesnaam die vaten heel in de aarde wil doen verdwijnen? Dat kan ik dus niet goed uitgelegd vinden.
[ Voor 1% gewijzigd door Freee!! op 08-12-2004 01:26 . Reden: Typo ]
The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT