Volgens mij gewoon geleuter... Er zijn genoeg winkels waar je hem voor minder dan €50,- kunt halen.sjek schreef op 08 september 2004 @ 16:52:
[...]
Duidelijk gen ervaring in een winkel merk ik. Als winkel A zelf de prijs van d3 bepaald dan zal winkel b niet niet doen en zal winkel A niks verkopen. De consument is dan ook erg kritisch op dit soort luxe artikelen.
Dat media markt dit spel voor minder verkoopt doen ze warschijnlijk op 1 van de 2 volgende manieren.
1: Kopen het spel massaal in bij een distribiteur uit het buitenland (flikken ze ook met alle electronica die ze voor koopjes wegdoen)
2: Verkopen het spel voor de inkoopprijs of daaronder om mensen in de zak te krijgen en daarmee proberen ze nog meer spul an te smeren.
Het is haast onmogelijk dat elke zaak die games verkoopt opeens 59,95 aanhoudt om zelf de winst te houden.
P.s. in de startpost wordt ook de PU als bron gegeven. Wow... geweldig betrouwbare bron. Die mannen staan er zo onderhand om bekend om achter de feiten aan te lopen en onzinnige uitspraken te doen.
Ik had de special edition bij Bol.com voor €55,- en dan betaal je dus echt wel extra voor dat Pinky-beeldje. Maar je hoort mij niet klagen.
Het valt me wel op dat er hier op GoT een hoop mensen steen en been klagen om een prijsje, terwijl ze donders goed weten waar ze "het" spel wel goedkoop kunnen halen. En by the way (@ others)... als je nooit spellen koopt, zeg dan nix.