Toon posts:

probleem XP activeren

Pagina: 1
Acties:
  • 33 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de orginele versie van XP pro op mijn computer gezet met succes en activatie was ook geen probleem, maar nu heb ik dit op mijn 2e computer gezet, maar ik krijg hem niet geactiveerd. Na veel proberen :( heb ik maar het programma'tje XPKeychange geprobeerd maar ook met een andere ID-sleutel krijg ik hem niet geactiveerd, wat moet of kan ik nu nog doen?... :?

  • holoX
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 15:44
Microsoft bellen, maar die zullen je ook niet verder helpen want zo te zien heb je maar 1 licentie en die mag je niet niet op 2 pc's tegelijkertijd geinstalleerd hebben.

[ Voor 7% gewijzigd door holoX op 01-07-2004 01:10 ]


  • Jimster
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 07-05 02:27
Je hebt een licentie voor 1 pc en daarom kan je em niet op je 2e pc activeren. Simpel toch.
Verder even handig op de FAQ door te lezen.. daar staat onder andere in:
Algemeen beleid / Terms of Use

Géén porno.
Geen schokkend materiaal.
Geen spam.
Geen verbaal geweld.
Geen criminele praktijken.
Geen licentie- of copyright-schendingen.
Geen clone-accounts / accountsharing

Cracks, keygens, serials etc willen we op GoT niet hebben.

Neem de volgende links door te nemen:
http://gathering.tweakers.net/forum/faq en Het algemeen beleid. Iedereen wordt geacht zich hieraan te houden

  • Rafe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 27-06-2025
]-[Skinlab]-[ schreef op 01 juli 2004 @ 01:10:
Microsoft bellen, maar die zullen je ook niet verder helpen want zo te zien heb je maar 1 licentie en die mag je niet niet op 2 pc's tegelijkertijd geinstalleerd hebben.
^^ :)

Dit topic is gesloten.