mja ik ben het eigenlijk wel met steffy eens,
ik erger me ook dood aan games als warcraft 3 waar er zonodig van een 2d spel een 3d engine gemaakt moet worden.
het resultaat is verschrikkelijk
een engine met poppetjes die er niet uitzien, grote blokjes die dingen moeten voorstellen, en verschrikkelijk hoge systeemeisen terwijl dat helemaal niet nodig is.
in w3 zit je dan ook nog eens met een super lage reso te spelen, en das helemaal erg.
ik vind het niet erg als ze voor AoE3 een 2d engine gebruiken want idd, de gameplay is 10x belangrijker, en die was in AoE2 echt vet

en ja het is 2005, maar ik moet zeggen dat ik de nieuwere games van tegenwordig eigenlijk steeds slechter vind worden.
voorbeelden zijn natuurlijk hl1, hl2, maar ook dingen als warcraft2 vs warcraft3, en starcraft vs whatever fancy game van tegenwordig. Diablo2 vs WoW en zo nog vele meer voorbeelden.
in alle gevallen ziet de nieuwe versie er 'beter' uit (dwz zwaardere systeem eisen) maar is de gameplay gewoon ronduit slecht.
kijk maar eens naar hoe verschrikkelijk veel tijd jullie allemaal red alert 1 hebben gespeeld, en hoe verschrikkelijk weinig tijd jullie red alert 2 hebben gedaan.
ter ondersteuning:
age of empires 2

warcraft 3
waar dan ook wel weer bij gezegt mag worden dat age of empires 2 een stukje ouder is dan warcraft 3
[
Voor 16% gewijzigd door
BasieP op 03-02-2005 12:55
]
This message was sent on 100% recyclable electrons.