bmwman schreef op 18 October 2003 @ 14:06:
Mijn temps zijn toch aanmerkelijk hoger dan die van jou XipHiaS.
Gisteravond was het in mijn kamer 22 graden en mijn cpu lopt dan toch op naar 38 idle stressed 43 graden.
Vanmorgen was het 16 graden in mijn kamer en was mijn cpu 30 ide en heb hem gelijk laten stressen, waarna de cpu opliep tot 39 graden.
Ik kan ook geen lucht meer ontdekken, ook niet nadat ik de rad had losgehaald en
wat gekanteld hebt.
Deze resultaten haalde ik ook bijna met mijn aquarius II set, en kan niet geloven dat deze aan mijn nieuwe set kan tippen......
Maar goed dit is in ieder geval veel leuker, en hij draait wel stabiel, en dat is toch heel belangrijk...
Ik heb je site bekeken, en kan niet anders zeggen dan dat je dit heel prof gemaakt hebt.

Au! da's hoog

bij kamertemperatuur van 30c afgelopen zomer (zolderkamer ook, warum) kwam ik na lang Primen niet boven de 38c bij 2961MHz. Als jij bij 22c kamertemperatuur idle al op 38c idle zit is dat niet echt fijn :\ . Hoe hoog draait jou CPU momenteel, en je vCore wel op default?
Zou je rad dan misschien wat klein zijn? Heb er geen ervaring mee, heb zelf alleen wel een enorm rad erop hangen. Probeer eens om de ruimte vd onderhelft vj kast te scheiden vd bovenkant, met plaatmateriaal, iets isoleert. Misschien komt er gewoon teveel warme lucht door je rad, door de stijgende warme lucht van je voeding, video ed.
Je blok lijkt me in iedergeval OK te zijn, ook ik had die op het oog, kon hem toen alleen nog nergens krijgen in NL. Pas later bij tweakstore, die gasten hebben vet gaaf materiaal, en het wordt met de dag beter. Maar ik hoop dat je er uit komt. Zou er niet van opkijken als jou blok beter is als de Swiftech die ikzelf gebruik.
Omdat wij hetzelfde mobo hadden en jij wat vergelijkingsmateriaal zocht leek het me wel handig je dat ff te melden. Zou het nog wat met de koelprut kunnen zijn, en zit je blokje goed klem? Trekt de onderplaat niet licht krom door de druk, gezien die van koper is, en die van de Swiftech's apart zit (apart onderblok en klemplaat)?
Heb jij trouwens die plexi-buisjes uit je reservoir gelaten? Ik heb ze niet gebruikt en ook de dichtingsrubbers uit de onderkant gehaald, betere doorstroom, die buisjes zijn erg dun, en grote bubbels gaan evengoed naar boven. Het reservoir is mooi lang, pas als je het voor minder dan de helft vol hebt kun je problemen in de vorm van een draaikolkje krijgen dat dan weer lucht gaat meezuigen.
En bedankt voor je beoordeling

.
[
Voor 27% gewijzigd door
_XipHiaS_ op 18-10-2003 15:04
]