[Flash] Eindproject school

Pagina: 1
Acties:
  • 126 views sinds 30-01-2008

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
Kheb voor school de eindopdracht voltooid en wou eens weten wat jullie ervan vinden :)

De opdracht was om door middel van beeld en geluid je ervaring van het afgelopen schooljaar te laten zien. Heel vaag natuurlijk, maar ik heb dus 3 sfeer(kamers) gemaakt, agressie, rust/interesse en leuk/productiviteit (je kan ze (hopelijk) zelf onderscheiden, dat is tenminste de bedoeling :P ).
ik heb zoveel mogelijk glet op het geluid, vormgebruik, beweging en kleur. Waar het niet om gaat is inhoud, textgebruik is bij mij dus ook nihil :)

Maargoed, saai verhaal enzo, kort gezegd, kheb me gewoon uitgeleefd op flash en afterFX :P

http://www.xs4all.nl/~redox1/other/eindproject/

[ Voor 7% gewijzigd door Redox op 05-07-2003 20:41 . Reden: detail ]


  • DUX
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21:59

DUX

blijft ook nu voor Oranje

offtopic:
Lees jij deze faq even door: link. Ik vrees dat je dit als spam kunt zien daar je geen vraag hebt betreft Webdesign/Graphics maar gewoon mensen naar je site wilt halen.


Hij ziet er vlot uit, maar jammer dat je telkens moet wachten omdat er geladen moet worden. Veel bezoekers haken af bij een site omdat het wachten nou eenmaal te lang duurt...En dan heb ik nog breedband ook.

Ook is het in het menu ook op geen enkele manier duidelijk gemaakt waarvoor je nou kiest. Dan kan het wel zo zijn dat je geen tekst gebruikt, maar dat zou je ook kunnen doen op een grafische wijze. Nu is "klikken en kijken waar het schip strandt".

edit:
Erg strakke animaties

[ Voor 28% gewijzigd door DUX op 05-07-2003 20:56 ]

.    < G o o o o o o o o g l e >
Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende


  • Timrek
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-08 21:16

Timrek

Lid van de "Patatgeneratie"

Ik heb hier geen problemen met traag laden, ik vind het nog we l meevallen. Voor de rest vind ik het grafisch goed gemaakt, leker effecten en daarbij leuke "muziek".
De drie "Speelkamers" zien wel leuk bedacht, is wel een doordenkertje

  • Jaded
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 07-05 10:59
Als dit als spam gezien wordt zou het wel erg treurig worden met dit forum.

Ik vind hem erg cool! Het laden valt ook wel mee vind ik. Niet meer dan andere flash-based sites/movies.

Verwijderd

ziet er wel vet uit, verder idd inhoudelijk is het erg saai, wel errug mooie overgangen.
maar wat verwacht je hier verder aan commentaar op?

Verwijderd

Leuk, maar ik hoor geen geluid.... :?

  • Wortelsoep
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Het ziet er gelikt uit. Beetje Matrix-style vind ik. Geen saaie troep maar lekker vlotte dingen. Eigenlijk de eerste keer dat ik zoiets in flash zie (nu heb ik niet heel erg veel flash gezien, maar toch).

Laden duurt volgens mij langer dan nodig is. Als ie iets aan het downloaden is knipperen de lampjes op mn hub normaal gesproken als een gek maar dat was nu niet het geval tijdens het laden. Volgens mij kan het dus sneller.

Verwijderd

Een mooie demonstratie van wat je met Flash en After Effects kunt maken, daarvoor petje af.
Maar het is ook een demonstratie van iets dat wel erg mooi is, maar erg weinig zin heeft. Ook heb ik een beetje het gevoel van: ja, en wat kan ik nu doen? Het is onduidelijk dat je bijvoorbeeld in de kamer linksonder iets met het balkje kunt schuiven. En wat je in de andere twee kamers kunt, is me een raadsel (behalve inzoomen op die sphere dan). :)

Daar blijft het met Flash dus te vaak steken. Wel mooi, ziet er gelikt uit, maar het echte nut is ver te zoeken. Dit is uiteraard slechts bedoeld als opbouwend commentaar :)

  • DUX
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21:59

DUX

blijft ook nu voor Oranje

d10n schreef op 05 July 2003 @ 21:03:
Schuif het balkje maar eens precies zo dat de plaatjes stil lijken te staan... :)
offtopic:
Dat snapt hij ook wel, gaat erom dat het niet duidelijk wordt aangegeven DAT je met dat ding kan schuiven :)

.    < G o o o o o o o o g l e >
Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende


  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
hehe thanx voor alle replies :)

Het is idd zo dat je weinig kan doen hier, kheb gewoon wat elementen erin verwerkt die ik op school geleerd heb (dat schuiven met het balkje en dat die beelden op een gegeven moment 'stilstaan komt bijvoorbeeld uit lessen warnemingspsychologie) ..
Uiteraard wordt niet alles uitgelegd wat je ermee kan doen, maar tegenwoordig zijn we wel nieuwschirig genoeg om dan met je muis rond te gaan zoeken naar iets beweegbaars/interactiefs :)

De vraag op wat voor reacties ik zou moeten verwachten, tjah alles is welkom, en een hoop reacties zal ik ook rekening mee gaan houden in komende projecten.. Kweet nog dat er ooit door iemand tegen me was gezegd dat ik wat meer op de thema moet letten... dat is hier hopelijk beter gelukt.

Ik heb overigens geen opleiding afgerond maar dit was het eindproject voor de eerste jaar, kunst & techniek (saxion enschede).

mocht je meer willen weten over de opdracht staat hier de beschrijving die wij ook kregen:
http://www.stadscampus.hen.nl/elt/archive/modknt/mmp110.pdf

Verwijderd

Hi, kunst & techniek (saxion enschede) ??
mmm .. ik doe zelf de Electro kant en zit dus eigenlijk vlak naast ons :P
Maar oke de grafische aspecten zijn zeker leuk gedaan, maar ik begrijp meestal/niet, waarom je nou zo iets zou doen.
Laats waren jullie (je mede Kunst c.q techniek studentjes) nog aan het KLEI-EN, ja ja kleien haha sorry hoor maar toen ik dat zech dacht ik ff van HIHIH
Desal niet te min vind ik dit zeker mooi gecreerd , maar het nut ?? ala ik neem het maar met een korreltje zout :D
su6 verder met je opleiding.

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
lolol jah dat kleien was ik ook niet echt blij mee, maar de meeste handvaardigheid lessen zijn echt van :?:?:?

jah het nut, voor jullie hopelijk eyecandy en voor mij weer extra ervaring met flash max en afterFx :P

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
Lawtje.com schreef op 05 July 2003 @ 21:31:
Cewl hoor :D

Maar was jij niet die gast die ook die site van die UT Lego clan heeft gemaakt ?
good old times :D

  • -DarkShadow-
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
lettertjes te klein (1600x1200 @ 19")en de bol vind ik te saai, maar die vage muziek en bewegingen bij de rode vierkantjes die alle kanten uitgaan zijn übergaaf (ik zou zoiets nooit kunnen maken hoor)

Specialist in:
Soldeerstations
Oscilloscoop


  • damouzer
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-08 15:49
Moet zeggen dat ik de effecten erg cool vindt, maar dit weegt niet op tegen de laadtijden. Het in leuk voor een intranet, maar voor internet is het zeker 50x te langzaam. Zit hier al 15min te downloaden met me ISDN lijntje...

Voor mij in professionele sites alleen functionele flash toepassingen.

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Ik vind het inderdaad leuk als demo van wat je met flash kunt bereiken. Ik laat deze open staan, met de opmerking dat offtopic reacties niet gewaardeerd worden en dat dit geen vrijbrief is om dergelijke topics te pas en te onpas te openen.

Intentionally left blank


  • Bleet
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Bleet

Losing my edge.

15 min te downen? Ik heb um hier binnen 5 sec aha, ik keek niet goed, ik heb kabel, geen isdn ofzo :P


Anyway, hij is echt _O_

[ Voor 31% gewijzigd door Bleet op 05-07-2003 22:04 ]


Last.fm |
If bullshit could fly, i'd be an astronaut.


  • flashin
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 17-12-2023
w00t dit is echt mooi.

is idd meer eye-candy maar toch altijd leuk om te zien. Kvind die met die oranje vierkantjes waar je omheen draait met die phatte beat een beetje lijken op zo'n tussenstukkie van Tmf :9

Desalniettemin (:S) enorm gaaf.

Verwijderd

Ziet er goed uit, erg goed, al is de interaftviteit niet altijd even duidelijk. En soms ook wel gering ... maaruh, why the hell post je het hier?

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
waarom niet ? ik postte vroeger ook projecten hier maar loop der tijd zullen er wel regels bij gekomen zijn die ik gemist heb heb ik het gevoel :?

[ Voor 1% gewijzigd door Redox op 05-07-2003 22:40 . Reden: typo ]


  • inquestos
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 23:17
Redox schreef op 05 July 2003 @ 20:40:
Kheb voor school de eindopdracht voltooid en wou eens weten wat jullie ervan vinden :)

De opdracht was om door middel van beeld en geluid je ervaring van het afgelopen schooljaar te laten zien. Heel vaag natuurlijk, maar ik heb dus 3 sfeer(kamers) gemaakt, agressie, rust/interesse en leuk/productiviteit (je kan ze (hopelijk) zelf onderscheiden, dat is tenminste de bedoeling :P ).
ik heb zoveel mogelijk glet op het geluid, vormgebruik, beweging en kleur. Waar het niet om gaat is inhoud, textgebruik is bij mij dus ook nihil :)

Maargoed, saai verhaal enzo, kort gezegd, kheb me gewoon uitgeleefd op flash en afterFX :P

http://www.xs4all.nl/~redox1/other/eindproject/
_/-\o_

Kan je misschien vertellen hoe saai dat verhaal is? Zijn dit gewoon gerenderde movies in flash geladen en daarmee gespeeld??

Bijvoorbeeld die bol? Afhankelijk van de positie van de muis een frame vooruit of achteruit?
En die kubussen? Gerendert filmpje, die alsmaar door blijft spelen tot je klikt, en vervolgens wacht tot het einde en er vervolgens een eind-filmpje aan plakt?

Ik raak in ieder geval weer zeer geïnteresseerd in flash. Wist niet dat 't ( in samenwerking met een ander pakket, dat wel) zulke resultaten kon bereiken.

Fotografie: | Flickr | Canon 5DII + 20mm + 35mm + 50mm + 100mm || Hardlopen: Strava PR 5km: 20:26 10km: 44:35 HM 1:39:58


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Verwijderd schreef op 05 July 2003 @ 22:33:
Ziet er goed uit, erg goed, al is de interaftviteit niet altijd even duidelijk. En soms ook wel gering ... maaruh, why the hell post je het hier?
waarschijnlijk omdat hij er trots op is, en het graag als voorbeeld van wat je met flash kan doen wil delen met de rest.
Zoals eerder gezegd is dit geen vrijbrief om vanaf nu zomaar alles te posten wat je maakt. Voor websites is er nog altijd sitechecks.nl en we zitten ook niet te wachten op dingen die al 100 keer gedaan zijn.

Experimentele dingen (zoals dit) mogen wat mij betreft, maar dan moet er wel gediscuseerd kunnen worden over de gebruikte techniek. Opmerkingen zoals 'VET!' en 'Goed gedaan!' zitten we eigenlijk niet zo op te wachten.

Op dit moment zijn we nog aan het overleggen hoe we hier verder mee omgaan, maar wil ik een ieder op het hart drukken inhoudelijk te reageren, dus op toegepaste techniek en het design en de graphics (waar dit forum voor bedoeld is dus) :)
(als voorbeeld bijvoorbeeld de reply die boven mij staat :) )

[ Voor 4% gewijzigd door crisp op 05-07-2003 22:47 ]

Intentionally left blank


  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
inquestos schreef op 05 juli 2003 @ 22:40:
[...]


_/-\o_

Kan je misschien vertellen hoe saai dat verhaal is? Zijn dit gewoon gerenderde movies in flash geladen en daarmee gespeeld??

Bijvoorbeeld die bol? Afhankelijk van de positie van de muis een frame vooruit of achteruit?
En die kubussen? Gerendert filmpje, die alsmaar door blijft spelen tot je klikt, en vervolgens wacht tot het einde en er vervolgens een eind-filmpje aan plakt?

Ik raak in ieder geval weer zeer geïnteresseerd in flash. Wist niet dat 't ( in samenwerking met een ander pakket, dat wel) zulke resultaten kon bereiken.
Jah voornamelijk gerenderde movies in max, vervolgens bewerkt met afterFx en geimporteerd in flash als losse bitmaps. de ingebouwde optie om avies te importeren in flash maakt het bestand alleen maar groter en de kwaliteit is zelf lager :/

Bij de bol wordt gewoon simpel de stelling van pytha gebruikt voor de afstand naar de middelpunt :P en afhankelijk van hoesnel je beweegt zal hij de _alpha veranderen van een movieclip die erboven op zit (met motion blur), als je goed oplet gaat hij ook blurry worden als je snel in/uit zoomt.

en bij die cubusses wacht hij inderdaad totdat movieclip 1 op de laatste frame (if mc1._currentframe == mc1._framestotal )komt om vervolgens movieclip 2 gauw te starten zodat het in elkaar overloopt.


paketten die gebruikt zijn is 3dstdudio max 5, de gerenderde polaatjes hieruit naar afterFX bewerkt, en dan uit afterFx gexporteerd als sequence naar flash.

de framerate van het flash zelf was 50, en elk plaatje uit de sequence duurt 1 frame lang (dus 25 fps).

tjah en voor de gein hebbik breedbeeld formaten gebruikt :P

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 10-07 17:18

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Hij gaat lekker traag met Basic ADSL abbo :| :/ + BUGS :( Als ik op zo'n 4kantje click dan gebeurt er niks dan refresh ik en dan click ik weer en dan krijg ik iets te zien nou yeeeee :/

En in 1152x864 is ie onderaan helemaal :? :/ Centreer hem effe ;)

En wat text zou ook cool zijn ;) zo van hier is iets :)

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


  • xabre16v
  • Registratie: April 2003
  • Niet online
Eeeuh zwaar inhoudsloos maar zeer gelikt :9 vooral die drum 'n bass beat bij die ronddraaiende blokjes heerst 8-)

offtopic; ik durf het bijna niet te vragen maar wat zijn de orginelen van de muziek die je gebruikt hebt

[ Voor 36% gewijzigd door xabre16v op 05-07-2003 23:08 ]


  • himlims_
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

himlims_

🐧 Linux HOoligan

offtopic:
wtf? redox??? leef je nog ouwe gabber?? contact me ekkes


//edit
dat stuk met die orangje vierkantjes; werd er helemaal dizzy van :r alles draait nu nog :? 8)7

Overigens tof gedaan, alleen had ik geen geluid.

[ Voor 52% gewijzigd door himlims_ op 05-07-2003 23:23 ]

⭐Game Profiles: 🕹️Steam - 🎮PSN - 🇪🇦 GoT_Hollandhards


  • hobbit_be
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-07-2025
Lekker! - heb het kewle speed video draggertje al wel ergens anders gezien - maar dit werkte MUCH better. Zijn het trouwens 300+ images of 1 degoutant grote? :)

ivm het Nut Van enzo - persoonlijk vind ik het bijzonder knap op bijvoorbeeld een project te 'submitten' + wat coole info zodat er goed gevraagd enzovoorts kan worden. Aangezien je zelf alles perfetto uitlegd vind ik het tof. Doet me denken aan Flipcode enzo - vroeger had je bij zo'n Image (project) of the day een leuk forumpje. Misschien iets voor GoT (?) om per /14 /13 een soort /14/questions /14/impressions te hebben. Persoonlijk vind ik dat je het meeste leert NIET door een boek open te slaan maar te kijken naar ander werk en zelf links tussen dingen legt...

nogmaals Cudo's!

  • Mafioso
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09:36
Ziet er mooi uit!

Had je de opdracht optijd af? (26 juni was de werkshouw), en zo ja, wat vonden de leraren er van?

Dit vraag ik vooral omdat zover ik begrepen had je ook (objectieve) informatie over (een aantal) vakken die het eerste jaar hebt gehad moet geven.

Ik zie trouwens nu ook dat jij blijkbaar/waarschijnlijk mee hebt gewerkt aan dat filmpje wat in frames op de 'leuk/productiviteit' pagina staat. (Hoe heet het ook al weer?) Vond die echt heel erg cool, en had hem ook opgegeven als eerste plaats tijdens de 'contest' die afgelopen dinsdag was.

Ik moet helaas zelf deze opdracht nog maken/herkansen.

voor de duidelijkheid:
* Mafioso is zelf ook eerstejaars K&T student.

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
Mafioso schreef op 05 July 2003 @ 23:57:
Ziet er mooi uit!

Had je de opdracht optijd af? (26 juni was de werkshouw), en zo ja, wat vonden de leraren er van?

Dit vraag ik vooral omdat zover ik begrepen had je ook (objectieve) informatie over (een aantal) vakken die het eerste jaar hebt gehad moet geven.

Ik zie trouwens nu ook dat jij blijkbaar/waarschijnlijk mee hebt gewerkt aan dat filmpje wat in frames op de 'leuk/productiviteit' pagina staat. (Hoe heet het ook al weer?) Vond die echt heel erg cool, en had hem ook opgegeven als eerste plaats tijdens de 'contest' die afgelopen dinsdag was.

Ik moet helaas zelf deze opdracht nog maken/herkansen.

voor de duidelijkheid:
* Mafioso is zelf ook eerstejaars K&T student.
hey cool een mede KnT'er :) jah die trailer was Belua phasma, eigenlijk de eerste project waarbij ik afterFx had gebruikt :)

Bij de werkschouw werdt het zeer goed beoordeeld, in de opdracht staat inderdaad dat er informatie over vakken gegeven moest worden, dit vond ik nogal vaag dus was ik langs snikkeldam geweest en liet hij een paar projecten van vorig jaar zien, daar zat er een tussen die het ook alleen met beeld en geluid deed, maar de knoppen hadden wel een beschrijving bij hem (techniek, design etc ). Hij vond het geen probleem dat ik helemaal geen woorden gebruik.
Mocht je ook iets in flash doen voor je herkansing sou ik ook langs hem gaan, hij geeft goeie tips en als hij het goed vind dan haal je het bijna zeker bij de tweede werkschouw.

ik was helaas niet bij de contest, kweet wel dat passengers op 1 kwam bij de contest maar die vond ik zelf ook heel goed.
In welke klas zit jij trouwens ?

[ Voor 7% gewijzigd door Redox op 06-07-2003 00:22 . Reden: toevoeging ]


  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
[quote]hobbit_be schreef op 05 July 2003 @ 23:32:
Lekker! - heb het kewle speed video draggertje al wel ergens anders gezien - maar dit werkte MUCH better. Zijn het trouwens 300+ images of 1 degoutant grote? :)

...[quote]


Het zijn inderdaad 400+ images :P ze zitten in een movieclip (mcLoop), als eerst zijn er 9 movieclips (beeldN) horizontaal geduped en elk deze movieclips bevat de mcLoop-movieclip, uiteraard elk op een andere frame, zodra een mcLoopholder rechts uit beeld gaat, wordt deze links weer neergezet maar tegelijkertijd ook 9 frames vooruitgedaan, zodat het lijkt alsof je een hele lange filmreel aan het scrollen bent.

de totale breedte is 9*92 = 828, en ce movieclips worden per stuk berekent (met For) hoever ze naar b.v. rechts schuiven, is dat groter als 828 (stel 1200) dan wordt hij links weer geplaatst op 1200-828 en tegelijkertijd 9 frames verder gedaan.. Overigens moest de muispositie wel afgerond worden naar hele getallen anders gingen de movieclips t.o.v. elkaar dichter bij elkaar oof zelf over elkaar heen, omdat de precizie verloren ging bij te gedetailleerde getallen.

eerst probeerde ik het met 1 heeeele lange rij die loopte maar daarmee ging het vreemd knipperen, een andere pogiing gebruikte ik ook 9 frames, maar de verandering werdt toen niet per stuk berekend maar als 1 geheel, en dat resulteerde in gekke dingen, framenummers klopten niet meer enzo :P

ik ben geen kei in a.s. maar het is gelukkig wel gelukt :P hieronder is de code, er zullen vast wel schoonheidsfouten in zitten of misschien is het wel heel omslachtig geschreven, commentaar is dan ook welkom.

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
onClipEvent (load) {
    maxScreens = 9;
    maxFrames = beeld._totalframes;
    oldPos = new Array();
    newPos = new Array();
    footerCount = new Array();
    // de oorsprongkelijke movieclip dupen in een array
    beeldX = new Array();
    for (n=0; n<maxScreens; n++) {
        duplicateMovieClip(beeld, "beeld"+n, n);
        eval("beeld"+n)._x = 368-(n*92);
        eval("beeld"+n)._y = 0;
        eval("beeld"+n).screenNr = n;
        footerCount[n] = n+1;
        eval("beeld"+n).gotoAndStop(footerCount[n]);
    }
    removeMovieClip(beeld);
}
onClipEvent (enterFrame) {
    // gemeenschappelijke info
    mPos = -_xmouse;
    // snelheid afronden in hele getallen, is muispositie tenopzichte van het midden versloomd met factor 1/1.7
    deltaX = Math.round(mPos/1.7);
    // calc per stuk
    // footerCount = nummer meegeven aan de frame-footer
    // per beeld berekenen wat zijn verschuiving is, wordt ie groter als de maximale breedte, dan komt hij terug aan de andere kant met -828
    for (b=0; b<maxScreens; b++) {
        oldPos[b] = eval("beeld"+b)._x;
        newPos[b] = oldPos[b]+deltaX;
        beeldX[b] = newPos[b];
        // restrainen in de breedte
        if (beeldX[b]>368) {
            beeldX[b] -= 828;
            footerCount[b] += maxScreens;
        } else if (beeldX[b]<-460) {
            beeldX[b] += 828;
            footerCount[b] -= maxScreens;
        }
        // footer de framenummer meegeven
        if (footerCount[b]<1) {
            footerCount[b] += maxFrames;
        } else if (footerCount[b]>maxFrames) {
            footerCount[b] -= maxFrames;
        }
        realFrame = maxFrames+1-footerCount[b];
        // uiteindelijk verplaatsen en vars toewijzen aan de mcholder
        eval("beeld"+b).screenNr = realFrame;
        eval("beeld"+b).gotoAndStop(realFrame);
        eval("beeld" add b)._x = beeldX[b];
    }
}

Verwijderd

Die video drag is tof; maar keihard. door de bocht; ik kom op drie korte Fx filmpjes, verder geen content. Ik klik me suf, overal maar geen effect. Ligt het aan mij? of kan ik alleen maar terug.. (behalve de video-drag dan)

Anyway, kwam laatst nog deze flash site tegen; http://www.mploj.de Ok er zijn er honderden van, maar deze kwam toch weer relaxed over bij mij.

Anyway, heeft iemand hier gehoort van de old`skool gabocorp? Mischien tijd voor een revival :)

  • Mafioso
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09:36
Redox schreef op 06 July 2003 @ 00:21:
[...]
ik was helaas niet bij de contest, kweet wel dat passengers op 1 kwam bij de contest maar die vond ik zelf ook heel goed.
In welke klas zit jij trouwens ?
Jammer dat je daar niet bij was, ik vond het erg leuk om ook de filmpjes te zien van de andere klassen. Passengers was ook goed, die gaf ik een tweede of derde (weet het ff niet meer) plaats.
Ik zelf zit in K1A.

Voor deze opdracht heb ik nog niet echt een goed idee helaas, en daarom had ik voor de eerste kans ook niets gemaakt, ik wou meer iets gaan doen met video en After Effects, maarja Joop die heeft nooit tijd enzo, dus dat schiet niet op, misschien dat ik toch maar eens bij Sinkeldam langs ga.

  • Yoozer
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20-01 22:02

Yoozer

minimoog

SuperAars schreef op 05 juli 2003 @ 23:06
offtopic; ik durf het bijna niet te vragen maar wat zijn de orginelen van de muziek die je gebruikt hebt
Wil ik eigenlijk ook wel weten. Wat 't ding zelf betreft - goed werk met de overgangssequenties. Het gerenderde spul is niet zo spectaculair, maar omdat alles lekker vloeiend beweegt is het toch weer goed ;).

Weet je, ik denk dat je dit trouwens zo op een site kunt zetten en die even bij designiskinky/surfstation zou kunnen aanmelden zonder problemen :).

[ Voor 17% gewijzigd door Yoozer op 06-07-2003 01:08 ]

teveel zooi, te weinig tijd


  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
Mafioso schreef op 06 July 2003 @ 01:05:
[...]


Jammer dat je daar niet bij was, ik vond het erg leuk om ook de filmpjes te zien van de andere klassen. Passengers was ook goed, die gaf ik een tweede of derde (weet het ff niet meer) plaats.
Ik zelf zit in K1A.

Voor deze opdracht heb ik nog niet echt een goed idee helaas, en daarom had ik voor de eerste kans ook niets gemaakt, ik wou meer iets gaan doen met video en After Effects, maarja Joop die heeft nooit tijd enzo, dus dat schiet niet op, misschien dat ik toch maar eens bij Sinkeldam langs ga.
Als je geen idee hebt zou ik gewoon wat gaan brainstormen, dat heeft hier iig geholpen. pak een kladblok erbij en schrijf, schets alles wat in je opkomt. En heel belangrijk een storyboard, voor de productie dan heb je in ieder geval een rode lijn om aan vast te houden. ik zit overigens in k1c :) en jah Joop heeft het altijd druk :/

  • Redox
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 22-07 16:12

Redox

Motion Design / VFX

Topicstarter
Yoozer schreef op 06 juli 2003 @ 01:08:
[...]


Wil ik eigenlijk ook wel weten. Wat 't ding zelf betreft - goed werk met de overgangssequenties. Het gerenderde spul is niet zo spectaculair, maar omdat alles lekker vloeiend beweegt is het toch weer goed ;).

Weet je, ik denk dat je dit trouwens zo op een site kunt zetten en die even bij designiskinky/surfstation zou kunnen aanmelden zonder problemen :).
Het geluid is zoals het al int begin van de flash staat door Appelflap (sande houtman) gemaakt, oude (Lego clangenootje overigens :D) prettig gestoorde gozer maar hij is erg goed met muziek en geluid. Het zijn dus geen complete nummers die hijgemaakt heeft, de tracks waren puur voor deze site gemaakt.

Verwijderd

Anyway, heeft iemand hier gehoort van de old`skool gabocorp? Mischien tijd voor een revival
Zeker, dat was (6 jaar geleden) een van de eerste flash sites waar je echt U tegen zegt...

Hier een artikel over die site: http://highfivearchive.co...st/high_five_3.18.98.html

en op www.gabocorp.com valt te lezen dat er binnen kort een resurrection komt, dus wie weet... (edit: blijkt er dus al sinds 2000 op te staan.... :z)

(de flash movie heb ik nog wel ergens staan, zal kijken of ik em nog ergens het web op kan slingeren)

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 06-07-2003 11:38 ]


  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
leuk, werk zien van n andere KnT-er, ik heb zelf en filmpje gemaakt in After Effects, Final Impression, de docenten vonden hem erg gaaf en Visschedijk wilde hem hebben voor op de open dag :) altijd leuk.

Verder vond ik t er leuk uitzien, maar te weinig info over de opleiding zelf, wat ik begreep dat je duidelijk een beeld moest geven voor nieuwe studenten wat ze kunnen verwachten. Ondanks dat ziet t er erg profi uit :) maar na 1 jaar knt zou je dit normaal gezien niet zo snel helemaal kunnen maken denk ik, maar zo heeft ieder zijn specialisme :)

Verwijderd

Ik ben door de toelating voor knt heen op saxion enschede maar ik twijfel nog. Kom helemaal uit Breda en hier is een soort gelijke opleiding. Wat is nu zo goed aan KnT Enschede ? Als dit niet te Off topic is..

Alvast bedankt..

Het ziet er trouwens wel gelikt uit, en zo heeft ieder zijn specialiteit want zo leer je neem ik aan niet flash-en op knt..

  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
het is een veelzijdige opleiding, erg leuk en je bent erg vrij in je opdrachten.

in t eerste jaar geen flash, verder krijg je niet echt veel les in softwae zelf, maar misschien een paar uur in n jaar met after effects, photoshop, illustrator, wavelab.... en dan wordt er verwacht dat je zelf een beetje op onderzoek uit gaat, en das ook nodig voor opdrachten.

ik kom ervoor uit gouda en vind het de opleiding zeker waard :)

Verwijderd

Nu was ik bij de intake en het viel me op dat er geen mac's waren.. klopt dit ?
En ik had het idee dat alle leraren relatief oud waren, klopt dit ook ?

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 19-08 22:14

Bosmonster

*zucht*

Verwijderd schreef op 08 juli 2003 @ 13:10:
Nu was ik bij de intake en het viel me op dat er geen mac's waren.. klopt dit ?
En ik had het idee dat alle leraren relatief oud waren, klopt dit ook ?
Who cares?

Dit topic is dus geen slow-chat topic tussen mensen die de topic niet geopend hebben over iets waar de hele topic niet over gaat...
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.