Yoozer schreef op 08 October 2003 @ 20:09:
[...]
DB, als jij een vectorversietje moet hebben wil ik 'm wel even voor je inelkaar brouwen. Ik heb hier een scanner en een blikje Xi naast me staan (en nog 6 in de koelkast), en ik kan je vertellen dat 'm dat niet is (het font heeft meer weg van "Triplex", maar dan langgerekter. Ook begint 't niet met een hoofdletter.
't Zal leuk worden letter voor letter in te scannen (eeeeven verder rollen!

), dus laat 't maar even weten via de mail.
*edit* Whoeps, dit is natuurlijk eeuwen te laat gepost. Naja...
Nee, never mind, bedankt voor je hulp

Ik heb hem hier thuis als Bedrock (hoe kom ik in vredesnaam aan een Australische naam?

)
Ik heb hem dus zelf ook van een blikje gefotografeerd, maar het moest allemaal snel-snel (altijd bij dat printshopje hiero) en omdat een blikje niet plat is...werd mijn logo dus ook te smal. Hoe weet ik dat? Omdat ik vanmiddag het officiële logo van Xi kreeg...

Op GVD de middag dat de poster geprint moet worden om naar de organisator van het evenement te gaan... mag ik nog eens dat logo gaan infrunniken!
Het font van climax (zonder kapitaal ja) kwam inderdaad sterk in de buurt van Triplex, maar aangezien we hier alle Triplex varianten in huis hebben ivm. huisstijl van het bedrijf en ik hem zelf ook wel wat vond lijken heb ik hem even uitgeprobeerd
such as great minds think alike ...maar het was hem dus nét niet.
Gelukkig dan maar weer dat we toch nog het officiële logo kregen

(...de rest hierna is spam die ik al zo ongeveer gepost had... ik pats teveel met mn pre-junior-dtp'er-in-spé werkzaamheden

)
Mafioso:
Ik heb hier een paar letters opgeschreven, waaronder Fujiyama, Kabel Book BT en Tempus Sans ITC.
De eerste twee zijn echte strakke rechte fonts, en daarbij gelet op de scherpe punt aan de N zowel naar boven als naar beneden. Je zou ze zelf in Illustrator dus 'uit t lood' kunnen slepen... as good as it gets.
Tempus Sans ITC komt ook wel in de buurt, maar is ook niet je-van-het.
De suggestie Lithograph Light komt ook heel dicht in de buurt, maar de 'halen' aan de N zitten op de verkeerde plek en de P heeft een te hoog eindigende boog (en dus te lange stok in verhouding).
Even kijken...
Ook DaFont heeft m geloof ik niet... ik heb zelfs tot aan de hele Gothic lijst doorzocht.... helaesch.
[
Voor 28% gewijzigd door
Dark Blue op 08-10-2003 21:39
]
heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs