De onderwater behuizing voor de S400 is absoluut prijzig (hoewel de prijsverschillen wereldwijd voor dit accessoir kleiner zijn dan de prijsverschillen van de camera zelf!), maar het zoals al eerder gezegd zeker waard als je van plan bent onderwater foto's te schieten (als duiker / snorkelaar).
Naast het feit dat hij idd tot 40 meter diepte gaat zijn ook vrijwel ALLE functie-knoppen van de ixus te bedienen in de behuizing (dus niet alleen de wel of niet flitsen en schiet-knop zoals je vaker ziet). En ja, het is een werkje om de behuizing in een goede conditie te houden. Heb na de ixus V3 onderwater behuizing te testen voor de keus gestaan de behuizing aan te schaffen voor de S4 en de enige reden dat ik het niet gedaan heb is dat ik (naar mijn idee) te weinig onder water-foto's maak voor 250,= aan accessoirs (en na mijn laatste duiken enorrrmmm spijt).
Enige dat ik nog miste was een extern kader om je foto richting onderwater te bepalen (je zet je lcd uit om je batterij te sparen).
Ik weet niet wat de ervaringen zijn met dat alternatieve "splash-hoesje" (sorrie voor oneerbiedige naam), maar ik betwijfel of daar goeie foto's mee te fabriceren zijn (verschuift dat plastig niet zodra je poogd een foto te nemen? Misschien wel goed genoeg voor foto's in de disco / op het strand (of je neemt het risico van menige zandstorm / bierdouche... ik niet).
Verder zeer te vreden met mijn S400, mooie plaatjes. Achteraf moet ik wel toegeven dat de 3x optische zoom t.o.v. 2x optische zoom (van de V3) een minder groot verschil opleverd dan ik gehoopt had, eigenlijk wil je 10x.... maar goed, da's nog 2 generatie Ixussen wachten
(voor degene die het vroeg: foto's schieten gaat overigens prima in de disco)
(hoesje: samsonite (makemo 10 past precies) heeft een zeer degelijk hoesje voor +/- 25 euro, voor de niet-digitale ixussen bestaan hele strakke/mooie hoesjes van canon zelf, die zijn misschien iets te krap, maar die kun je dus bij de normale canon-boer ff testen)
(flash: heb een dane-elec van 256, prima spul. ben ook niet bekend met snelheidsverschillen tussen compact-flash-1 geheugen (zoals bij sd-ram voor palmtops b.v.) dus boeit merk niet echt (allemaal bergen garantie))
(accu: heb een hähnel lithium ion, HL-1LHP, canon type 3,7v 840 mHh, die is perfect en niet duur, 25 euro voor betaald)
[
Voor 4% gewijzigd door
LMC op 03-08-2003 14:23
]
Bad syntax or keyboard error - enter coffee to continue...