Chello gooit prijs WEER omhoog.

Pagina: 1 2 Laatste
Acties:
  • 871 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Kreeg net dit mailtje

Elk jaar gaan veel prijzen omhoog als gevolg van de gestegen kosten. Helaas zijn wij ook genoodzaakt het tarief van uw chello-abonnement met 2 euro te verhogen. Vanaf 1 januari 2003 zal uw chello-abonnement € 49,95 per maand gaan kosten.

Maar ook dan behoort chello nog steeds tot de allersnelste providers in zijn prijsklasse (tot 50 euro). En we zullen er alles aan doen om dat zo te houden. Zodat u ook in 2003 het beste haalt uit uw chello-abonnement

Moet je nagaan, alles is slechter geworden afgelopen jaren(upload omlaag, achterlijke FUP, 0.10 eurocent voor de helpdesk) en de prijs gaat maar omhoog! Als ze nou eens een hogere upload ertegen over stellen. Je krijg minder voor meer geld. Op deze manier begint de overstap naar Adsl in zicht te komen, is niet zoveel duurder meer. Eikels :(

  • senater
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 06-01-2022

senater

De zak van sinterklaas!

ik heb nog geen mail van ze gehad erover

Verwijderd

Sorry, nofi, maar chello tot de allersnelste?
Dat is toch je reinste kwats als ze dat uitkramen, beetje wegkijken van dr eigen problemen :/

[ Voor 1% gewijzigd door Verwijderd op 28-11-2002 22:03 . Reden: smiley-edit ]


  • JdM
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19:22

JdM

Humbled

KPN is ook altijd zo gulzig met zijn verhogingen, ik heb af en toe het idee dat ze daar ook onderling wat afspraakjes over maken (ben benieuwd of de adsl nu ook wat prijziger wordt dan) In elk geval is het mooi klote jah!

  • thealterego1
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 16:56

thealterego1

iedereen gelukkig nieuwjaar

Wel een mailtje gehad over service enzo, maar niet over prijsverhoging. De laatste tijd ligt chello er hier bijna nooit meer uit en downloaden gaat aardig snel. Alleen de upload is echt sloom.

Maar prijsstijgingen zal je toch blijven houden

[ Voor 55% gewijzigd door thealterego1 op 28-11-2002 22:13 . Reden: teovoeging ]

iemand iets leuks?


  • GGS_206
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

GGS_206

Oranje!

Mja, ik kreeg hem net ook toen ik dit topic opende. Nu al bijna 5 euro duurder :(

T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›


  • thealterego1
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 16:56

thealterego1

iedereen gelukkig nieuwjaar

UPC en chello zijn bezig hun service te verbeteren. Heldere, eenduidige informatievoorziening aan onze abonnees is daar een onderdeel van. In de toekomst zullen wij u bij voorkeur via internet en email op de hoogte houden. Via email krijgt u niet alleen informatie over tarief- en contractwijzigingen maar ook achtergrondinformatie over onze diensten en nieuws over speciale acties.

Bij elke email die wij sturen hebt u de mogelijkheid zich uit te schrijven. Zo kunt u zelf bepalen of u in het vervolg dergelijke informatie wilt ontvangen. Er zijn echter ook ontwikkelingen die zo belangrijk zijn, dat we u hiervan altijd op de hoogte zullen stellen. Het gaat dan bijvoorbeeld om mededelingen over onze algemene voorwaarden of wijzigingen in onze tarieven of contracten. Want we willen natuurlijk niet dat u op dat gebied voor verrassingen komt te staan.

We hopen u hiermee van dienst te zijn.

Met vriendelijke groet,
chello
datum 26 november

Hadden ze het hier er ook wel meteen bij kunnen zeggen, ofnie? Ze zullen 2 dagen geleden ook wel geweten hebben dat ze de prijzen gingen verhogen

[ Voor 8% gewijzigd door thealterego1 op 28-11-2002 22:06 . Reden: iets erbij ]

iemand iets leuks?


  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Ik snap dat je het niet leuk vind gezien de prestaties van chello.
Maar de prijsverhoging kan je daar helemaal niet in verband mee stellen.

Er is gewoon inflatie, jou loon gaat omhoog (helaas niet genoeg om alles te compenseren) ... een pak melk wordt duurder ... een pot pindakaas wordt duurder ... en ja, ook chello wordt duurder.

Je kan dus laag of hoog springen, maar het hoort erbij. Je kan moeilijk als bedrijf inflatie vegeren, want dan ga je helemaal faillhiet. Daarbij is Adsl nu ook een goede concurrent geworden, zeker qua service waar jij je aan ergert. Met deze prijsverhoging heb jij recht om het contract met Chello te verbreken en dan moet je gewoon Adsl nemen, het enige wat even slikken zal zijn is de aansluitkosten.

[ Voor 22% gewijzigd door Attilla op 28-11-2002 22:07 ]


  • thealterego1
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 16:56

thealterego1

iedereen gelukkig nieuwjaar

edit verkeerd knopje edit

[ Voor 95% gewijzigd door thealterego1 op 28-11-2002 22:07 . Reden: verkeerd knopje (quote) ]

iemand iets leuks?


  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Nou toen ik 4 jaar terug lid werd was het 89 piek, dus in vier jaar hebje het over een stijging van 22%. Vind ik forser dan inflatiecorrectie rechtvaardigd.

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Ik heb nog niks gehad.. :o

Hoeveel was het eerst eigenlijk precies? De vorige prijsstijgingen waren in ieder geval wel hoger dan de inflatie, ik ben benieuwd of dat nu ook zo is.. :|
Ik heb eerlijk gezecht liever dat ze ophouden met die achterlijke reclames van 'altijd al de snelste willen zijn' en de prijs het zelfde houden (/of snelheid omhoog). Aangezien die ads niet eens kloppen (met 8kB/sec upload wordt je niet snel de snelste ;)).
Maargoed, d'r valt weinig aan te doen he :o :{

uh, 2 euro dus. Lezen databeest :+

[ Voor 6% gewijzigd door kamerplant op 28-11-2002 22:15 ]

🌞🍃


  • JdM
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19:22

JdM

Humbled

Sjah schreef op 28 November 2002 @ 22:08:
Nou toen ik 4 jaar terug lid werd was het 89 piek, dus in vier jaar hebje het over een stijging van 22%. Vind ik forser dan inflatiecorrectie rechtvaardigd.
_/-\o_

  • Sybr_E-N
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 20:25
Hmm gewoon een inflatie correctie dus, net de rest wat 2.9/3.0 % duurder wordt. :(

  • _MaLa_
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-12-2022
nog geen mail gehad hier sjees word steeds duurder :) krijgen we ook nu hogere up en down speeds ter vergoeding >:)

  • Smarron
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 21:54

Smarron

The bend

Toch wel vreemd dat ze niet iedereen een email sturen. Ik heb dit jaar nog geen enkel mailtje van die gasten gehad. Service verbeteren, heldere informatievoorziening ... laat me niet lachen |:(

-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-


  • Sideburnn
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 26-09 09:27

Sideburnn

I just "poked" salad

Gelukkig gaat alleen de prijs omhoog hier in rotterdam heb ik al bijna 3,3x de snelheid van isdn dus dat is wel wat waard....pppfffffff 2003=adsl for me hoeveel volgen er nog.........

Asus Prime x399-A, AMD Threadripper 1950X, MSI 1080 TI


  • Bart-Willem
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online

Bart-Willem

De non-carnavaleur

Laten ze eerst maar de limiet tot 158kb/sec eraf halen. Ik zit hier als enige van heel de wijk met Chello op internet (de gemiddelde leeftijd in deze wijk waar ik op kamers zit, is 73 ofzo).

@Home had ik toen ik nog bij 's Hertogenbosch woonde, en die had tenminste niet zo'n achterlijke beperking. :| Eerst kwaliteit, daarna pas tariefverhogingen. :(

Edit: hoe zit het trouwens met opzeggen van je abonnement? Nu ze de tarieven omhoog gooien, is het dan wél toegestaan om per direct je abonnement op te zeggen? :? Als het zo doorgaat, dan gaat ADSL interessanter voor me worden. :{

[ Voor 26% gewijzigd door Bart-Willem op 28-11-2002 22:19 ]

Volvotips.com


  • Sideburnn
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 26-09 09:27

Sideburnn

I just "poked" salad

Speedlinq Type : | Contractnaam : Fast
netwerk : BabyXl
prijs per maand : € 52.5
installatie zelf : € 89
installatie monteur : € 218
download : 1536 kbps
upload : 256 kbps
kortingsacties : 1536/256 voor 52.50 EURO, 110 EURO korting op het analoge modem en gratis 1,5 uur bellen tot 31 december
datalimiet : Fair Use Policy
homepage : 20 MB
email : 1 mailbox met onbeperkt aantal e-mail adressen
opmerkingen :

installatie zelf: € 228 (incl. analoog multi-pc modem* van € 139 en aansluitkosten van € 89)
installatie monteur: € 357 (incl. complete monteurinstallatie en analoog multi-pc modem* van € 139)

* Speedlinq biedt ook ISDN single-pc modem aan voor € 179,00

Levertijd van de Speedlinq ADSL verbinding is ongeveer 2 tot 3 weken.


Dit lijkt me wel wat :9
Is iemand hiermee bekend??????

Asus Prime x399-A, AMD Threadripper 1950X, MSI 1080 TI


  • psychotic
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 25-09 22:43

psychotic

Nixs

Ach, schale troost, de rest zal snel volgen :( . Met KPN voorop, wat denk je, dat ze gratis de downloadsnelheid met 50% verhogen |:(

MSI K7T266 Pro2 RU, XP 2400+@2600+ 52Gr stressed. Aopen HQ08 gemod met div Panaflo fans, Case 43 Gr. Sapphire Radeon 9500 Pro 330@310 Catlist 3.4, Compaq 8020 TFT 18,1" DVI, 768Mb Crucial@CAS 2-2T-5T-2T-4way, 2*Maxtor D740X-6L Raid


Verwijderd

En dan te bedenken dat kpn adsl zijn snelheden verhoogt per 1 januari :D

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Sjah schreef op 28 November 2002 @ 22:08:
Nou toen ik 4 jaar terug lid werd was het 89 piek, dus in vier jaar hebje het over een stijging van 22%. Vind ik forser dan inflatiecorrectie rechtvaardigd.
Ik heb het over deze verhoging.

47,95/100*3.4 = 1.63euro
Dit is is dus officieel de prijs correctie van dit jaar.
Dan lijkt het mij niet meer dan logisch dat je het "netjes" afrond.

En als we dan gaan kijken naar de 22% van jou:

1999 = 2,2% inflatie
2000 = 2.6% inflatie
2001 = 5,2% inflatie
2002 = 3,4% inflatie (ongeveer, mocht dit niet meer gaan veranderen)

Als we dit gaan uitrekenen:

89gulden = 40.38
40.38/100*2.2+40.38 = 41.26
41.26/100*2.6+41.26 = 42.33
42.33/100*5.2+42.33 = 44.53
44.53/100*3.4+44.53 = 46.05

Dus de prijs van het Chello abonnement had na 4 jaar, met inflatie berekening 46,05 euro moeten kosten. Als ik mij hier niet in vergis is er anderhalf jaar terug ook nog een "normale" verhoging van 10 gulden geweest. Als je dit gaat optellen, zou je op een totaal bedrag van 50.58 euro komen. DAn kan ik dus zeggen dat Chello niet eens alle inflatie heeft gerekend. :)

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Dat is onzin natuurlijk. 1: Dat tientje had dus niet gemogen.
2: Inflatie wil zeggen dat sommige prijzen stijgen,niet allemaal, het is helemaal niet gezegd dat Chello hier ieder jaar aan mee hoeft te doen (stijgt jouw huur ieder jaar?)

Trouwens van dat netjes afronden, dat doen het nuon en de kpn ook niet, waarom hebben de internetproviders het recht om dit wel te doen (en zo te stelen)?

Trouwens wel een nette berekiening ;)

[ Voor 30% gewijzigd door Sjah op 28-11-2002 22:59 ]


  • the_master
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-09 13:25
Niets gehad alleen dat mailtje over nieuwe services, maar verder niets.

  • Packardhell
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 09:15
Als chello voor die 2euro er nou eens 1,5mbit/256kbit van maakt. Dan heb ik geen problemen met deze verhoging. Maar het zal er wel niet van af kunnen :+

Powered by KPN


  • mimic
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online

mimic

O ja joh?

Ik heb nog geen email gehad van chello :?:?

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Sjah schreef op 28 november 2002 @ 22:48:
Dat is onzin natuurlijk. 1: Dat tientje had dus niet gemogen.
2: Inflatie wil zeggen dat sommige prijzen stijgen,niet allemaal, het is helemaal niet gezegd dat Chello hier ieder jaar aan mee hoeft te doen (stijgt jouw huur ieder jaar?)

Trouwens van dat netjes afronden, dat doen het nuon en de kpn ook niet, waarom hebben de internetproviders het recht om dit wel te doen (en zo te stelen)?
Nee, ik zeg ook niet dat dat een reden is voor de prijsverhogingen. Dit zou mogelijk een reden kunnen zijn, echter de enige die daar uitsluitsel over kan geven is Chello/Upc zelf. :)

  • Termi
  • Registratie: Augustus 2001
  • Nu online
K*T chello :'(, nej he :(. Volgens mij hebben ze uitgerekend, dat ze net 2.000.000 euro tekort komen, en dan maar meer vragen. Nederland is net zo corrupt als venezeula :(.

* Termi zoekt nu al contact met de euuh, nma :? Consumenten bond :(.

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Ik lees net dat @homo maar 45€ per maand is. Iemand een woningruil doen? :o

  • icecoolsniper
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 17:00

icecoolsniper

never run from a sniper!

ik heb ook nog steeds niks binnen, en dat wil ik zo houwe ze verdienen al geneog aan mij. Vorige keer modem verrot nieuwe gekregen. Deed het niet. Bijna een uur gebeld a 10 pleurocent per minuut. En wat blijkt, ze waren iets vergeten te activeren :S
stumpers

http://www.tweakers.net/gallery/58175/sys


  • Termi
  • Registratie: Augustus 2001
  • Nu online
icecoolsniper schreef op 28 november 2002 @ 23:08:
ik heb ook nog steeds niks binnen, en dat wil ik zo houwe ze verdienen al geneog aan mij. Vorige keer modem verrot nieuwe gekregen. Deed het niet. Bijna een uur gebeld a 10 pleurocent per minuut. En wat blijkt, ze waren iets vergeten te activeren :S
stumpers
Als het goed is kan je telefoon kosten terug krijgen bij zulke acties :(. Trouwens, dat tikt ook wel aardig aan , helpdesk lijn @ 0,95 eurocent per minuut :+. Hebben ze ineens een stuk rustiger :P.

  • Bender
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 26-09 09:02
ik heb nooit problemen met chello eigenlijk..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waslijn
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 12:47
Dat vind ik ook zo mooi, ze hebben het nu steeds over de snelste in zijn prijsklasse. Ja dat zou zeggen dat ze de prijs nog makkelijk met 25euro kunnen verhogen, omdat een 1,5Mbit verbinding via ADSL zeer kostbaar is. Waar ze niet naar kijken is dat de kwaliteit van de meeste ADSL verbindingen aanzienlijk hoger is dan die van Chello, tevens zijn er ADSL aanbieders die voor nagenoeg hetzelfde geld een twee keer zo hoge upload bieden. Tenslotte zou ik ze er nog op willen wijzen dat ik nu 3 jaar Chello heb en dat ik nog steeds zeer slecht 'geholpen' wordt door de helpdesk. Was laatst nog bij een kennis in Rotterdam, waar de uitgaande mail problemen oplerverde. Ik Chello bellen, veel stappen doorgenomen, conclusie: wij kunnen u niet helpen, maar het ligt niet aan ons, ik ga de verbinding verbreken. Kortom u zoekt het maar lekker uit.
Zelf heb ik sinds een half jaar een redelijk stabiele en snelle verbinding (vanwege lang zeuren om een nieuw modem), maar er hoeft ook maar weer een langdurige storing te komen of ze mogen die troep hier op komen halen en dan stap ik dfinitief over op ADSL.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wildfire
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22:12

Wildfire

Joy to the world!

Sjah schreef op 28 november 2002 @ 23:07:
Ik lees net dat @homo maar 45€ per maand is. Iemand een woningruil doen? :o
Nee. Ik heb @Home en dat wil ik graag zo houden... die 485 kilobyte/sec downstream bevalt me eigenlijk best wel... :P

Systeemspecs | Mijn V&A spulletjes | Mijn RIPE Atlas probe


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjoq
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 26-07-2023
1 ding is zeker..CHELLO IS FOUT BEZIG !!

Zit nu zelf al 2-2 maanden op basic adsl via Xs4all en het bevalt me wel :)

Linux is zo cool dat ik het koud heb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Masterdam
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 12-02 10:26

Masterdam

aka [K40$]R0gu3

chello poep in de broek, die verbinding doet 't niet eens fatsoenlijk meer!

Specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dommel
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 26-09 22:26

Dommel

Professioneel Software Sloper

@Home is dan veel beter want wij krijgen in de maand januari lekker 10€ korting doordat ze zelf vonden dat ze niet snel genoeg waren geweest de afgelopen maand(en). En ik heb nergens over te klagen gehad :D :D

Lego Taj Mahal te koop --> https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2109838


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ProCal
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 31-08-2023
Ik heb nog geen mail gehad van Chello hier.. Is het bij iemand bekend of het in Alkmaar ook duurder wordt ??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bergen
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 07-09 11:44

Bergen

Spellingscontroleur

ProCal schreef op 29 november 2002 @ 00:32:
Ik heb nog geen mail gehad van Chello hier.. Is het bij iemand bekend of het in Alkmaar ook duurder wordt ??
De prijzen van Chello zijn overal altijd gelijk. Weest dus gerust, jij krijgt vast ook nog wel een mail.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

wtf... alweer een prijsverhoging :? ze kunnen maar beter niet gaan zeiken over m'n dataverkeer anders ga ik maar es adsl nemen :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kjev
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-01-2024
Het probleem is dat ondanks die prijsverhogingen overstappen naar ADSL door de enorm hoge aansluitkosten nog steeds niet rendabel is. Als Chello 5 euro per maand duurder wordt en ADSL aanvragen plus modem kost 250 euro, dan duurt het 50 maanden om dat te compenseren.

Ik herken echter wel wat veel mensen hier zeggen: ik kijk het nog even aan, maar als ze gaan zeuren over dataverkeer, servers of als er een langdurige storing komt, dan ben ook ik weg naar TweakDSL :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hertog_Martin
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-09 20:43
Ik heb ook nog geen mail

BTW in mijn geval is het het nog wel waard om chello te halen, is zelden down en krijg bijna altlijd wel rond de 180KB/s

owja vraagje: hoesnel hoord isdn ongeveer te zijn? toen wij het hadden hadden we 2 of 3KB/sec :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Wrecker
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 25-09 00:16

The Wrecker

Networking Rulez

ik zal zo maar eens even kijken , maar geloof ook nog geen mail gehad. ('t was alweer een paar dagen gelden dat ik heb gechecked

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kjev schreef op 29 November 2002 @ 01:03:
Het probleem is dat ondanks die prijsverhogingen overstappen naar ADSL door de enorm hoge aansluitkosten nog steeds niet rendabel is. Als Chello 5 euro per maand duurder wordt en ADSL aanvragen plus modem kost 250 euro, dan duurt het 50 maanden om dat te compenseren.

Ik herken echter wel wat veel mensen hier zeggen: ik kijk het nog even aan, maar als ze gaan zeuren over dataverkeer, servers of als er een langdurige storing komt, dan ben ook ik weg naar TweakDSL :).
D'r is eigenlijk altijd wel een 'tijdelijke' korting op de aansluitkosten, en anders wacht je zo'n actie ff af. Bovendien krijg je geloof ik nog borg terug voor die modem bij sjello, dus dan valt het overstappen nog wel mee denk ik.

En bij mij hangt het dus echt van dat dataverkeer af... ik zit en heb altijd al ver boven die 5GB per maand gezeten. De snelheid is niet geweldig, maar als ik geen gezeik over die plotselinge limiet krijg heb ik deze prijsverhoging er nog wel voor over.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FiRePaTH
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 04-09 18:36

FiRePaTH

Xbox One - TheXS NL

Chello's oude naam was Goldmine... (Dat was iig in de tijd van de testers, waar ik een van was). Die naam hadden ze volgens mij beter kunnen houden! |:(

En wat hier iedereen zwamt over de inflatie is pure onzin, omdat de aanschaf prijzen voor de apparatuur nu onderhad wel zijn afbetaald. Ok ok ze moeten wel aan upgrading doen, maar er komen ook steeds meer leden dus zou de prijs gemiddeld gelijk moeten blijven.

De enige rede waarom ze het abbo geld omhoog gooien is dat ze gewoon in geldnood zitten net als UPC dat volgens mij zowat iedere maand uitstel van betaling aanvraagt. 8)7

Mijn idee is dan ook: Iedereen stem op de SP, die willen de kabel maatschappijen terug kopen (Er is nu toch geen ene moer concurentie OP het kabelnet (tjsa ik geloof plaatselijk kabelfoon ergens?), dus van mij mogen ze!) Zodat de bedrijfsfilosofie van UPC veranderd van winst maken (jaja, dat IS hun steven! :+) in een snelle, stabiele en vooral betaalbare service verlenen aan hun klanten!

Dus: Allen stemt SP! :)

Intel Core i7 SandyBridge 2600k - Asrock z68 Extreme 4 - 8GB G.Skill Ripjaws XF3 2133Mhz Cas9 - EVGA GTX750Ti FTW ACX - Eizo FORIS 23" 1080p IPS FS2332 6TByte Raid-0 Array - 1Gigabit Broadcom Netlink - Creative X-Fi Titanium - DTS ||| Xbox One - TheXS NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FireStarter
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19-09 21:02
En die KPN maar nog steeds niks zeggen over wanneer de centrale hier word klaargemaakt :'( .

w00t


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tommie-boy
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 17-06 19:57
Verwijderd schreef op 29 November 2002 @ 00:57:
wtf... alweer een prijsverhoging :? ze kunnen maar beter niet gaan zeiken over m'n dataverkeer anders ga ik maar es adsl nemen :/
Het lijkt allemaal meer op een "achteraf" prijsverhoging. Toen de Euro geintroduceerd werd, mochten de prijzen uitsluitend van Guldens naar Euro's omgerekend worden, zonder dat er een verhoging van prijzen plaatsvond. Het lijkt erop dat Chello een verlate prijsverhoging doet (die eigenlijk met de overgang van deGulden > Euro had moeten gebeuren...

offtopic:
Wanneer komt mijn gulden weer terug???

Humor moet je serieus nemen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smarron
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 21:54

Smarron

The bend

Waarom verhoogt Chello de upstream inderdaad niet gewoon naar 256 kbit ? Dan zouden heel wat mensen blijer zijn en zou die prijs nog wel meevallen.

-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ook
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-09 22:26

Ook

Yes I can!

tommie-boy schreef op 29 november 2002 @ 08:07:
[...]


Het lijkt allemaal meer op een "achteraf" prijsverhoging. Toen de Euro geintroduceerd werd, mochten de prijzen uitsluitend van Guldens naar Euro's omgerekend worden, zonder dat er een verhoging van prijzen plaatsvond. Het lijkt erop dat Chello een verlate prijsverhoging doet (die eigenlijk met de overgang van deGulden > Euro had moeten gebeuren...
Dan ben jij zeker die prijsstijging van april dit jaar vergeten?? Toen ging de prijs namelijk ook al met ruim 2 €uro omhoog!!
Alles bij elkaar is dit dus nog een grotere prijsstijging dan bij de NS!!

Trouwens: Ik dent dat UPC zelf ook SP stemt wat het lijkt hun natuurlijk ook wel wat om dat kabelbedrijf weer voor een hoop geld terug te verkopen aan de staat van wie ze het eerst voor een prikkie hadden verkocht.. Zijn ze ook meteen van die verliesdraaiende tak af!

Wees consequent, maar niet altijd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cemtex
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 19-06 07:54

cemtex

Version 1.1.1

ik ook :)

[ Voor 22% gewijzigd door cemtex op 29-11-2002 08:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kwai_gon_jinn
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Kwai_gon_jinn

[-geen icon-]

mail van chello? OOPS.. ffies chello van de spam filter afhalen })

Confucius said: "In ancient time, learning was for self. Nowadays learning is for others."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dope-E
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 30-05 12:05

Dope-E

The one and only Dope

Kunnen we niet een petitie starten ofzo om die 256 kbit up te krijgen!

Ik word hier elke avond doodziek van het wachten op pagina's omdat de upstream dan de 128 kbit bij lange na niet haalt! :(

twitter.com/curly_sanders


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paradox
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 17:50
nou ik wel :(
Afbeeldingslocatie: http://members.ams.chello.nl/t.zuure/chellobrak.jpg

:/ Lekker brak mailtje btw B)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tutti-frutti
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Tutti-frutti

Graag gedaan!

G4E-PARAD0X schreef op 29 november 2002 @ 08:51:
nou ik wel :(
[afbeelding]

:/ Lekker brak mailtje btw B)
das dan alleen bij jou :P

4015Wp west (Dordrecht)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

dit lijkt bij chello meer zoiets Wanneer ik tegen mijn baas ga zeggen dat ik 200 euro in de maand meer moet verdienen omdat ik dan mijn werk pas goed ga doen. lager lukt het me niet. trapt hij niet in denk ik. Chello kan dit wel gewoon maar doen?

chello werkt nu niet 100% en daarom moet je meer gaan betalen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Het laagste wat ze ooit gedaan hebben is dat je download speed van rond de 150kb/sec naar beneden donderd zodra je iets gaat uploaden, dat verziekte hier gewoon het echte lagfree gamen....

Buiten dat klaag ik niet meer over chello, bijna geen uitval altijd de hoge snelheden of et nu dag avond of nacht is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Watcher
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15-04-2022
download : 1536 kbps
upload : 256 kbps

voor baby xl, is dit veel sneller als Chello, wordt altijd gek dat iedereen de waardes in verschillende eenheden invoert

Pentium4 2400/533; Asus P4S8X;512 Mb PC2700; POV 4200 3,3ns; Iilyama 17"; WD JB80; Sb Audigy;Plextor 4x2x12;Plextor 32x;LiteOn48x12x48x;Pioneer 103s


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Sjah schreef op 28 november 2002 @ 22:48:
.... (stijgt jouw huur ieder jaar?)
ehhh... ja. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jake
  • Registratie: September 1999
  • Niet online
Dope-E schreef op 29 November 2002 @ 08:51:
Ik word hier elke avond doodziek van het wachten op pagina's omdat de upstream dan de 128 kbit bij lange na niet haalt! :(
:?

Voor pagina request heb je geeneens 64 kbit nodig hoor (tenzij je steeds zit je P2P-sharen, incl upload, dan moet je niet zeiken).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Ja was slecht voorbeeld. Mijne afgelopen 7 jaar ook, maar afgelopen jaar opeens niet meer :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Watcher schreef op 29 November 2002 @ 09:23:
download : 1536 kbps
upload : 256 kbps

voor baby xl, is dit veel sneller als Chello, wordt altijd gek dat iedereen de waardes in verschillende eenheden invoert
Deel waardes maar door 8 dan kom je ongeveer uit als waardes in kbits/ps staan

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Bij mij zat het vanmorgen ook in mijn bus.
Nou blijft ADSL natuurlijk duurder (als je beetje snelheden wilt halen) dus blijft het voorlopig toch chello voor mij. Ik haal hier nu 160 Kb/sec wat toch neer komt op een 1,2 Mbit downstream. vergelijkbare snelheid met ADSL is echt wel beetje veel duurder ;-)
(bij TWEAKDSL b.v. hebben we het over 68 Euro voor 1Mbit (128 Kb/sec) down en 0,5 Mbit (64 Kb/sec) up. Nou is daarbij de upstream wel wat hoger, but who really cares about that.

edit:

mits je natuurlijk niet 100 mensen op je PC hebt zitten die bij jou de laatste nieuwe illegale warez proberen te leechen met kazaa oid

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 29-11-2002 10:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ook
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-09 22:26

Ook

Yes I can!

Verwijderd schreef op 29 November 2002 @ 09:13:
Het laagste wat ze ooit gedaan hebben is dat je download speed van rond de 150kb/sec naar beneden donderd zodra je iets gaat uploaden, dat verziekte hier gewoon het echte lagfree gamen....
Volgens mij is dat zo met elke internet verbinding :)

Zodra jij zwaar (= met alle beschikbare bandbreedte) gaat uploaden dan komen de ACK(nowledge) data pakketjes van je download daar moeilijk doorheen. Het gevolg is dat de ('snelle') server staat te wachten op de bevestiging of jij je pakketjes wel (goed) hebt ontvangen en als gevolg daarvan zakt je overall downloadspeed in!

Ik geef toe dat als die upload ff wat hoger had geweest dat je er dan minder last van had gehad, maar onder bovenstaand feit kom je gewoon nooit uit :)

Wees consequent, maar niet altijd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Ik denk over een jaar adsl aantrekkelijk begint te worden als verscherping van de voorwaarden blijft aanhouden. Dus dan zal ik nog eens kijken hoe de stand van zaken is. Maar als chello dan komt met een verbetering van de upload blijf ik(als ze slim zijn doen ze dat om concurrerend te blijven).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smarron
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 21:54

Smarron

The bend

Ook schreef op 29 November 2002 @ 10:11:
Volgens mij is dat zo met elke internet verbinding :)

Zodra jij zwaar (= met alle beschikbare bandbreedte) gaat uploaden dan komen de ACK(nowledge) data pakketjes van je download daar moeilijk doorheen. Het gevolg is dat de ('snelle') server staat te wachten op de bevestiging of jij je pakketjes wel (goed) hebt ontvangen en als gevolg daarvan zakt je overall downloadspeed in!

Ik geef toe dat als die upload ff wat hoger had geweest dat je er dan minder last van had gehad, maar onder bovenstaand feit kom je gewoon nooit uit :)
Goeie uitleg, dat verklaart een hoop. Toch wordt ik blijer als de upload wat hoger wordt gemaakt. Online gamen met mezelf als host is wel leuk, maar als ik niet meer dan 4 spelers kwijt kan, is het niks aan.

Een andere provider is nog steeds geen optie, vanwege de downloadstream erg laag is (1024kbit). Pas met een abo van ruim € 90,- p/maand (8096kbit) zou het sneller zijn dan Chello. Ik haal nu met Chello max. 190kb/sec. Volgens mij is dat ook de limiet. Ik wil met downloaden niet achteruitgaan. Dus niet echt veel keus voor mij.

Wie kan mij de reden vertellen van het beperken van die uploadlimiet ?

-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Waarschijnlijk het feit dat een hoge upload uitnodigd tot het draaien van illegale servertjes?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 29 November 2002 @ 09:13:
Het laagste wat ze ooit gedaan hebben is dat je download speed van rond de 150kb/sec naar beneden donderd zodra je iets gaat uploaden, dat verziekte hier gewoon het echte lagfree gamen....

Buiten dat klaag ik niet meer over chello, bijna geen uitval altijd de hoge snelheden of et nu dag avond of nacht is.
Dit heeft geen bal te maken met de provider. Dit is de manier waarop tcp/ip werkt. Ga tegen MS zeuren als het je niet bevalt. Hun hebben het protocol bedacht.
En als jij iets beters weet, by all means leg het hun voor :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mhr-zip
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:11
haha, ik heb gisteren zo juist een aangetekende brief op de post gedaan om chello op te zeggen.
Lage upload, hoge ping, port 80 dicht (regio rotterdam, kan dus geen webserver draaien op die port, wel sites bekijken natuurlijk), FUP, onbereikbaar, spook verhalen over rekeningen, niet mogen delen, geen server mogen draaien............. En toen was ik het zat.

Ik ben overgestapt op bbned (cistron) kost wel wat, maar dan heb je ook wat.

[ Voor 12% gewijzigd door mhr-zip op 29-11-2002 11:43 . Reden: verhaal over port 80 ]

Zijn vijftig was nog schoon. Drinkwaterkaart.nl Drinkwaterspots


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

port 80 dicht
:?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Poltergeist
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 19:24
Verwijderd schreef op 29 november 2002 @ 11:23:
[...]


Dit heeft geen bal te maken met de provider. Dit is de manier waarop tcp/ip werkt. Ga tegen MS zeuren als het je niet bevalt. Hun hebben het protocol bedacht.
En als jij iets beters weet, by all means leg het hun voor :+
MicroSoft heeft het TCP/IP protocol niet bedacht hoor. Da's gedaan door het Information Sciences Institute van de University of Southern California voor DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). Dus als je wilt klagen moet je dat daar doen. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ahum. ik weet dat dat verhaal 2 kanten heeft, verklaar mij dan eens even waarom ik eerst gewoon snel kon downloaden en uploaden dus 100K+down en 15k up en dat dat van de een op de andere dag(is al wel zeker 1.5 jaar geleden hoor) over was en download keurig naar 15k terug valt als je gaat uploaden met 15k.

Dit was niet altijd zo, ben telekabel(voorloper chello) user van het eerste uur en weet dat dit eerst niet zo was dus kom nu niet met verhalen over tcp/ip protocollen aub. Het zal best zo zijn dat je gelijk hebt in die theorie maar wrom is dit dan plots zo pcies 15k geworden he. Daar gaat et mij om.

Tis jammer dat ik niet meer weet waar de bevestiging van dit staat vermeld, heb dat vlgns mij eens op chelloo.com gelezen dat Chello die beperking heeft toegepast omdat er inderdaad zoals iemand al meldde het zo erg on interessant word eigen ftp server te draaien wat nu eenmaal niet mag maar gewoon niet te controlleren was voor chello.

Ik zuig dit niet uit mijn duim en kan me niet voorstellen dat er geen andere mensen hier zijn die dit verhaal zo ook kennen, of ik ben in de grootste hoax over chello ooit getrapt(u never know)

Dit is trouwens een reactie op ''Ook''

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 29-11-2002 12:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -=bas=-
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22-04 02:56
Het is jammer dat XS4ALL niet alle nieuwsgroepen heeft, anders was ik wel overgestapt. alt.binaries.cd.image.* ontbreekt, en daar staan nu net veel leuke dingen in. :)
Een tijdje terug stond het nog op de website bij XS4ALL maar blijkbaar vinden ze dat we wel zonder die groepen kunnen en hebben ze dat bericht maar gewoon verwijderd.

Senile! Senile Oekaki


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stampertje
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 15-01-2024

Stampertje

Gaat je nix aan

Quote:

Op dit moment loopt e-mail, verstuurd naar @chello.nl mailadressen,
vertraging op. Dit geld voor zowel onderling e-mailverkeer als voor e-mail
van buitenaf.

--
Met vriendelijke groet,

chello, UPC Nederland


Zou dit een reden hebben???

Living the American Dream


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sverzijl
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20:39
_bas_ schreef op 29 November 2002 @ 12:00:
Het is jammer dat XS4ALL niet alle nieuwsgroepen heeft, anders was ik wel overgestapt. alt.binaries.cd.image.* ontbreekt, en daar staan nu net veel leuke dingen in. :)
a.b.cd.image.* (28 in totaal)staat er gewoon tussen op news.xs4all.nl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PROnline
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 26-09 14:55
Jake schreef op 29 november 2002 @ 09:37:
[...]

:?

Voor pagina request heb je geeneens 64 kbit nodig hoor (tenzij je steeds zit je P2P-sharen, incl upload, dan moet je niet zeiken).
Wel eens digitale foto's laten ontwikkelen bij AH of een andere service via internet? Is erg leuk hoor 1mb per foto en soms wel meer. Zeker met 16kbyte/s

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • InGaP
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 27-04-2024
Bij mij (Universiteitsnetwerk van Nijmegen) ook kabel via Chello/UPC/Priority telecom (een pot nat). Prijsverhoging per 1 december van 20 euro naar 38 euro. Leuk he?
:r :r :r

Two guidelines to be successful: 1) Don't tell everything you know.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smarron
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 21:54

Smarron

The bend

PROnline schreef op 29 november 2002 @ 12:20:
Wel eens digitale foto's laten ontwikkelen bij AH of een andere service via internet? Is erg leuk hoor 1mb per foto en soms wel meer. Zeker met 16kbyte/s
Precies! Ik heb 2 weken geleden 80MB moeten uploaden, omdat ik wat leuke foto's had gemaakt. Tering, duurde gewoon 2 uur ofzo!

En de 1e keer was het nog mislukt ook |:(

-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Defspace
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 20-09 15:51

Defspace

Administrator

Ach ik ben sinds het begin van het jaar na lange tijd @#$%@#$^ chello gehad te hebben weer net zo tevreden als ik in het begin was.
Die 2 euro mogen er van mij wel bij.

Tuurlijk heb ik ook het liefst dat de Upload naar 32KB gaat ofzo. Maar dat zal er nog wel niet inzitten.
Een (Jawel) tevreden chello gebruiker :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik heb adsl basic van planet en heb pas een 2cd movie moeten uploaden wat gewoon bijna 3 nachten duurde :S met 13 kb/sec

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17:37

Chiron

Moderator Discord
wat een pestlijers, want nu heb je 2 dagen de tijd om op te zeggen mocht je het er niet mee eens zijn, anders zit je er ook nog in januari EN februari aan vast :r

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb zojuist een mail naar upc gestuurd waarin ik mijn onvrede geuit heb, ik denk dat we massaal op deze manier upc moeten laten weten dat het maar eens afgelopen moet zijn met de verslechteringen waar we steeds weer mee geconfronteerd worden.

Voor mij is de maat vol!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 28 november 2002 @ 22:02:
Sorry, nofi, maar chello tot de allersnelste?
Dat is toch je reinste kwats als ze dat uitkramen, beetje wegkijken van dr eigen problemen :/
Tot 50 Euro behoren ze wel tot de snelste.. Daarna stellen ze inderdaad niets meer voor..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
tot 70 euro kunnen ze prima mee, pas daarboven kan je beterz krijgen/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

speedtest zojuist gedaan:

download 150 kb
upload 13,5

hoezo kunnen ze dan prima mee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20:32
Omdat je voor 68 euro 1024/512 kan krijgen, dat is effectief maar 109/54k. Heb ik liever 180/16k wat ik gewend ben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • internetinfo
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15:07
psychotic schreef op 28 november 2002 @ 22:20:
Ach, schale troost, de rest zal snel volgen :( . Met KPN voorop, wat denk je, dat ze gratis de downloadsnelheid met 50% verhogen |:(
Jij bent blijkbaar niet helemaal op de hoogte :)

De prijzen van MXstream zijn al omhoog gegaan ivm uitbreiding van netwerk en KPN zelf. Om dat een beetje 'goed te maken' gooien ze er wat performance ups tegenaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smarron
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-09 21:54

Smarron

The bend

Sjah schreef op 29 november 2002 @ 13:47:
Omdat je voor 68 euro 1024/512 kan krijgen, dat is effectief maar 109/54k. Heb ik liever 180/16k wat ik gewend ben.
En ben je dus verplicht over te stappen als je een snellere download wilt, maar je wel het dubbele moet betalen. :(

-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Newjersey
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:18
LEUK hoor, weer 2,05 euro er bovenop, stelletje apen..

begin dan steeds meer over adsl te denken..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

.

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 31-10-2023 21:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zuuuuuuucht! Prijsverhoging? Als Chello hier bij mij in Rotterdam net zo snel was als pakweg een half jaartje geleden, ok... maar tegenwoordig is het toch traaaaaaaaaaaaaaag! 's Avonds haal ik iets van 5kb/s download!!! :(
Vraag me af waarom die zooi zo achteruit is gegaan... ik was voorheen echt heel erg tevreden met Chello...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roeligan
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22-07 11:37

Roeligan

Feyenoord

Ikke blij.... net mn chello opgezegd dus vanaf 1 jan. geen chello meer maar xs4all adsl basic.

A real man fears not mortality for it's death, he fears mortality for it's lack of life!
RatPack #814


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Wees blij dat sommigen nog een keus hebben. Het is Chello of tikken betalen :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • eX0duS
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12:39
Zucht...
Meer gaan betalen, en mijn verbinding word steeds trager... :(

Ik zit ook gewoon aan Chello vast, als ik naar een andere provider ga, moet ik die aansluitkosten etc. weer betalen, en dan ben ik niet eens echt zo veel sneller uit denk ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • raptorix
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 17-02-2022
Zit trouwens ook nog spy achtige MEUK in dat mailtje, bekijk de message source maar eens!

code:
1
[img]"http://members.chello.nl/cgi-bin/mailing/image.pl?s.pals@chello.nl+img_upcbar.gif"[/img]


Belachelijk, dat ze gewoon spioneren of je je mail leest!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • scsirob
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 18-09 20:01
Ik vindt het te gek voor woorden dat ze het aan 'hogere kosten' ophangen. Het hele jaar hebben ze geen moer geinvesteerd, iedereen met een beeetje verstand van zaken is ontslagen en alle bandbreedte op de markt is goedkoper geworden. Hoezo hogere kosten?!?

Intussen kunnen ze niet eens een fatsoenlijk news server draaien en valt hun DNS om de haverklap op z'n r**t. :(

Ik denk dat ik m'n automatische incasso maar opzeg. Het kost ze vast meer dan 2 Euro om handmatig girootjes te versturen en verwerken...

[ Voor 18% gewijzigd door scsirob op 29-11-2002 16:26 ]

To terminate or not to terminate, that's the question...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exirion
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 21:38

Exirion

Gadgetfetisjist

Kom net thuis, Internet niet vooruit te fikken :{ Alles komt nu binnendruppelen met tussen de 100 bytes en 1KB per seconde :( Lees ik m'n mail, die ik met veel moeite binnenkrijg: prijsverhoging! Stelletje zwervers :r

"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tonnes746
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-01-2022
raptorix schreef op 29 November 2002 @ 16:16:
Zit trouwens ook nog spy achtige MEUK in dat mailtje, bekijk de message source maar eens!

code:
1
2
<img src="http://members.chello.nl/cgi-bin/mailing
[knip]

Belachelijk, dat ze gewoon spioneren of je je mail leest!
Afgezien van dat je de layout een beetje om zeep helpt met die regel (;)), heb je wel gelijk. Die truuk gebeurt trouwens ook met veel spam de laatste tijd. Mozilla kent toevallig een optie om 'remote images in mail and newsgroups' niet te laten weergeven, maar of dat alleen geldt voor de weergave of ook het daadwerkelijke opvragen (en dus het al dan niet tegenwerken van de spy-functie) weet ik eigenlijk niet, iemand?
edit:
Hier staat uitgelegd dat dit inderdaad zou moeten helpen.

Onder de prijsverhoging is waarschijnlijk niet uit te komen, inflatie of niet (niet dus in dit geval), want slecht presterende internetproviders zijn nou eenmaal wettelijk zeer goed beschermd in Nederland. Het blijven een stel zwervers daar, want net als bij die andere grote provider wordt er niet nagedacht over het kwaliteitsniveau van de huidige dienst alvorens de prijs te verhogen onder het mom van 'op peil houden of verbeteren van de service'. Het zou beter zijn om alleen bij tevreden klanten een prijsverhoging door te voeren, en niet bij bijvoorbeeld mensen in Rotterdam of, zoals in Alkmaar, daar waar men drie maanden na een migratie een regelmatig wegvallende of 'druppelsgewijze' verbinding heeft gehad. Ik zou me rotschamen als ik de voor de prijsverhoging verantwoordelijke manager was, maar kan inmiddels begrijpen dat met de huidige kl...zooi in de administratie een dergelijk idee al helemáál niet uitvoerbaar is.

Verhoging van de upload: daar zijn weleens geruchten over geweest en ik vermoed dat dit eerdaags ook nog wel gaat gebeuren bij Chello (iemand die dáár iets over weet?). Maar het zou me niets verbazen als een dergelijk koekje zo lang mogelijk achter de hand wordt gehouden, hetgeen ook bij die andere grote speler inmiddels een standaardgegeven is.

[ Voor 8% gewijzigd door Tonnes746 op 29-11-2002 17:53 ]

bash: exec: /bin/Laden: cannot execute: No such file or directory


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

oh yes !
we doen ons best en alles wordt duurder en dat soort geneuzel !
mail ligt er vaak uit, up is een ramp en down is ook al niet leuk en dan even in Euros lijkt het nogal mee te vallen ...
niet dus in deze hoek van gelderland

})

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Knip=nog iets verder... Hij is nog NET te breed... :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dwaas
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 06-08 11:34

dwaas

_

willen ze geld van mij ontvangen mogen ze weleens beginnen met rekeningen te sturen.. (krijg al heel lang geen rekening van ze binnen en van hun diensten heb ik alleen mail en geen homepageruimte enzo) :/

King for a day,... fool for a lifetime.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • greatgonzo
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-09 14:41

greatgonzo

schit-te-rend!

ben ik ff blij dat ik nooit probs hem met mijn chello verbinding!

maar de dl mag wel naar 256k ja!
Pagina: 1 2 Laatste