Ik heb inmiddels eens rustig kunnen nadenken en ben eens met Illustrator aan de slag gegaan om mijn wensen op digitaal papier te zetten. Ik ben er nu helemaal uit (qua looks) en deel het geheel met jullie in de hoop dat iemand voor mij een schema wil maken. Ik heb geen ervaring met weerstandjes en dat soort onzin maar wil het wel allemaal graag zelf gaan maken (klinkt als een tegenstelling, maar om me nu eerst te gaan scholen als technisch weerstandjes specials vind ik ook wat overdreven). Wellicht dat iemand mij dan kan voorzien van een schema met daarbij enigzins duidelijk uitgelegd wat ik bij de elctronicazaak zal moeten gaan halen.
Voordat we zover zijn ga ik het geheel eerst maar even illustreren met wat plaatjes en een beetje uitleg geven.
Als je van boven op het coolpad kijkt zie je eigenlijk drie gaten met het standaard fanguard idee, waarbij het fanguard ontwerp dus in de plexiglazen bovenkant zit verwerkt. Ik heb inmiddels een bedrijfje gevonden die dit voor me kan maken (DiMarco uit leiden
http://www.dimarco.nl).
In de bak (die dus een centimeter of drie hoog wordt) komen 3 Antec Crystal Blue fans. De bovenkant gaat met 4 blauwe thumbscrews vastgemaakt worden zodat ik de bovenplaat er makkelijk af kan halen wanneer nodig. Mijn laptop wordt dus gewoon in het midden erop gezet en de fans doen de rest (de onderplaat is dus identiek aan de bovenplaat, en nee, in tegenstelling tot wat de tekening doet vermoeden ga ik geen nucleair afval in de pad opslaan

)
De voorkant is eigenlijk het belangrijkste, dat geeft het duidelijkst weer wat ik precies wil gaan maken. Laat ik het maar even van het oogpunt van een stoompje bekeken beschrijven:
1: 12V prik komt achterin binnen via de door anderen voorgestelde 12V stroomadapter
2: Via een algemene Power ON/OFF switch kan de stroom aangezet of uitgezet worden voor de rest van het systeem. Als de stroom aan staat gaat een led boven de Power ON/OFF switch branden (alle ON/OFF witches zijn overigens gewoon van die standaard zilverkleurige stokjes)
3: Met de Glow Wire ON/OFF sitch moet dan een glow wire van een meter (die ik in het plexi ga inbouwen) aan of uitgezet kunnen worden. Als de stroom aan staat gaat een led boven de Glow Wire ON/OFF switch branden
4: Via de Rheo ON/OFF switch moet de stroom toevoer naar de rheobus aan of uitgezet kunnen worden. Als de stroom aan staat gaat een led boven de Rheo ON/OFF switch branden.
5: Via een van de drie Rheobus draaiknoppen moet de stroomtoevoer en dus de draaisnelheid naar mijn antec fans geregeld kunnen worden.
Verder moet uiteraard de Rheobus aan of uitgezet kunnen worden terwijl de Glow String uit is en andersom (Glowstring aan en Rheobus uit).
De Thermometer is gewoon een Senfu apparaat op batterijen.
Is er iemand die een schema voor me kan maken en me kan vertellen wat ik precies aan weerstanden en weet ik wat niet meer moet gaan aanschaffen?