Er is hier interesse voor een PSU'tje.
Verdicampo, ik heb je hierover gemaild.
Verdicampo, ik heb je hierover gemaild.
deze heb ik:Rickbv schreef op 26 september 2002 @ 21:42:
MAJOR UPDATE
[....]
EXTRA: toetsenbordje voor je Epia!
Hiermee kwamen ze van Maraex ook nog mee aanzetten, misschien een leuke aanvulling voor je Epia:
http://www.btceurope.nl/products_oem_only_wirele.html#5113
http://www.btceurope.nl/products_mini_wire.html#5100c
Meer informatie op de IA pagina van LauPro. Hier komen ze dus ook nog even te staan, kijken of er vraag naar is. Het is natuurlijk wel weer iets speciaals + iets voor je Epia, vandaar dat ik hem er toch even bijzet.
[....]
Volgens de review van mini-itx.com moeten het 30mm zijn anders passen ze niet in die cubid/procase case. Voor mij maakt het niet uit, want ik doe ze toch daar niet in, dus ongeacht de grootte zijn ze voor mij goed genoeg.Rickbv schreef op 26 september 2002 @ 21:42:
geheugen
Maraex zou vandaag terug worden gebeld voor Dane Elec low-profile geheugen, maar hij heeft nog niets vernomen. Morgen belt hij even terug.
is er dus speciaal vraag naar low-profile (30mm) of past normaal ook?? Dat moet ik even weten, onnodig dingen doen zie ik niet zo zitten
Gewoon voor de epia c3-800 gaan. D'r is toch animo voor.EPIA
Epia 2 is onbekend helaas. C3-800 komt uit op € 135,- en € 129,- bij minimale afname van 10 stuks. Levering is onbekend. Waren 17 in backorder en gereserveerd. Kans groot dat ze pas gaan bestellen als Maraex bij ze bestelt. Zodra dat gebeurt is kan het 2 weken duren, maar wisten ze niet met zekerheid. Vaak is het 2 weken voor componenten, maar staat niet standaard.
Wat doen we, to wait er not to wait?
Zoals staat op mini-itx, zijn die minicubes moeilijk aan te komen. Je kan nog ff wachten op het alternatief, maar als het te lang duurt voordat er iets over bekend is gewoon schrappen.MiniCube /alternatief evt.
Plexicase
ACAL gaan kleine plexiglas kasten leveren, zoals de Shuttle Spacewalker barebones, maar dat is nog niet bekend wanneer. Prijs is wel bekend (als deze zo blijft) € 129,- per stuk.
We kunnen nog navragen bij hoeveel aantal de prijs zakt, maar ze wisten helaas weinig over deze kasten te melden. Was vandaag met fabrikant doorgesproken. Hij wist alleen de fabrikant niet...
dit is dus een alternatief. Weet je wel waar de minicube te vinden is, stuur dan aub een mail zodat Maraex er ook aan kan komen. Maraex denkt namelijk niet aan de minicube te kunnen komen, omdat ze er geen leverancier voor weten
Ik denk niet dat we 100 stuks bereiken.casebadges
Email gestuurd met URL's. Kijken wat ze zeggen. In eerste instantie was het minimaal 100 stuks per ontwerp. Daar valt niet onderuit te komen als ze zeggen dat het daarbij blijft. Het is nu even afwachten, maar waarschijnlijk hoor ik dit pas dinsdag van Maraex, omdat de persoon in kwestie totdan niet aanwezig is.
Is er wel interesse genoeg voor 100 stuks? Ze worden dus 2,45x2,45
Die zag ik staan op een draadje met een videorecorder mod met een epia board. Da's wel leuk. Bereik was 3 meter ofzo (gebruikt rf ipv ir). Leuk als afstandsbediening. Weet iemand of je er winamp mee kan besturen (er zitten nl play/pause knopjes op) ?EXTRA: toetsenbordje voor je Epia!
Hiermee kwamen ze van Maraex ook nog mee aanzetten, misschien een leuke aanvulling voor je Epia:
als er play/pause knoppen opzitten, kan je Winamp er meestal wel mee besturen (vaak zit er ook software bij om die knoppen in te stellen)Scarp schreef op 27 september 2002 @ 07:36:
[...]
Die zag ik staan op een draadje met een videorecorder mod met een epia board. Da's wel leuk. Bereik was 3 meter ofzo (gebruikt rf ipv ir). Leuk als afstandsbediening. Weet iemand of je er winamp mee kan besturen (er zitten nl play/pause knopjes op) ?
Verwijderd
Zover ik nu zie heb je linksboven de linker en de rechterknopsmuis en rechtsboven de 'trackball' zeg maar.dj_tsunami schreef op 27 september 2002 @ 13:04:
ik lees net op de site van dat keyboardje dit:
[...]
betekent dit dat er al een muis inzit? en zo ja, waar? of bedoelen ze dat zwartje ding wat (op het plaatje) onder het keyboard staat?
ik zag die knoppen ook wel, maar ik kon niet zien wat voor knoppen het waren.Zover ik nu zie heb je linksboven de linker en de rechterknopsmuis en rechtsboven de 'trackball' zeg maar.
Ik dacht ook al dat dat zwarte ding daaronder de ontvanger was.Het apparaat wat er onder staat is de infrarood ontvanger. Deze toetsenborden werken namelijk via infrarood en niet via FM-signalen.
[ Voor 0% gewijzigd door Rickbv op 27-09-2002 17:21 . Reden: toevoeging ]
Ik ben ook al aan't zoeken geweestRickbv schreef op 27 september 2002 @ 16:20:
OPROEP
Als er nog vraag is naar die MiniCubes, help dan aub even mee zoeken naar een leverancier of laat iig even horen dat je zo'n ding heeeeeeeeeeel graag wilt hebben, anders hoeven ik en vooral Alexander van Maraex niet zo veel moeite te doen.
webOS all the way!
Prima. Is nou zo'n beetje alles duidelijk? Zo ja, start de echt IA dan maar na het weekend ofzo (of nuRickbv schreef op 27 september 2002 @ 18:26:
[update]
Verdicampo en ik hebben besloten dat ik de voedingen bestel bij progress, ze zullen dan naar mij toe komen en zo kan ik ze gelijk bij de andere bestellingen doen. Dit scheelt in principe een keer verzendkosten, en is makkelijk ivm geld over maken, kijken wie er al betaald heeft etc. Problemen mee? Say it
Verder, de prijs van de slimline DVD is 119, maar zoals het er nu naar uitziet wordt dat 129euro omdat er minder dan 5 besteld gaan worden
jaScarp schreef op 27 september 2002 @ 18:18:
Kan je trouwens een gewone ATX voeding aan een EPIA board hangen? Of blaas je hem daarmee op? Ik heb ook nog een oude 300W atx voeding liggen, die is weliswaar te groot (daarom wil ik zo'n kleine), maar is toch handig om te weten of die erop kan
webOS all the way!
webOS all the way!
Graficall levert ze ook voor € 175,- per stuk (Q-Box)Rickbv schreef op 27 september 2002 @ 19:27:
Hermanvh: ik zal het vragen, ik denk wel dat dit zou moeten lukken. Waarschijnlijk zal Maraex enige tijd nodig hebben, dus ik denk dat er midden/eind volgende week dan wel begonnen zou kunnen worden met de IA. Hartelijk dank!
webOS all the way!
Verwijderd
Die 80 gb Zeegeit was voor mijRickbv schreef op 27 september 2002 @ 18:49:
Ook de Seagate 80gb is 1x besteld, waarschijnlijk gaat die er dus ook uit...
Ben je het hier dus niet mee eens, laat het dan horen! Het is namelijk iets meer werk die extra producten, maar omdat 1 product toch niet echt onder IA valt haal ik die er voor de duidelijkheid uit.
Dit is ook verkoopprijs... Graficall is niet echt goedkoop, met 10+ moeten we toch via een dealer een leuke prijs kunnen krijgen denk ik zo...Rickbv schreef op 27 september 2002 @ 19:41:
Zozo, nog hard aan het werk op de vrijdag avond
Deze zijn echter wel een stuk duurder, dus ik vraag me af of er dan nog interesse in is?
webOS all the way!
ik ben blijkbaar de enigste die 128mb wilde hebbenRickbv schreef op 27 september 2002 @ 18:49:
Veder zullen de mensen die 128mb of 512mb denk ik toch buiten de boot vallen, zij zijn de enige. In de epia 1 is gewoon plaats voor 2x 256mb RAM, en het verschil tussen 128mb of 256mb is 15euro, dus tjah.
heb ik hem er net uitgehaaldRickbv schreef op 27 september 2002 @ 20:20:
dj_tsunami: als je er echt zo opstaat wil ik hem er toch wel bijzetten. Het komt bij dezelfde leverancier vandaan, dus dat is het werk niet. Het zou alleen overzichtelijker zijn, maar goed. Hij komt erbij
Daarom: bestel je een Procase / Cubid 26xx serie case (in combinatie met een slimline-drive), neem dan low-profile dimms!That's right. Our DIMM is too tall to allow the CD drive to fit and open/close properly through the front panel! Lots of DIMM shuffling later with various other PCs in the underground Mini-ITX laboratories found a smaller module. Careful measurement revealed that a 34mm DIMM will NOT fit, but a 30mm DIMM WILL fit.
Verwijderd
tja....Er zijn in het totaal 0 producten en 0 verzendmethodes.
Verwijderd
Dit is m.i. niet waar, dit geldt alleen voor de 533 MHz Eden CPU. De 800 MHz C3 moet in principe gekoeld worden, hoewel ik ook heb gelezen dat ie passief gekoeld kan worden met een (zelf te monteren) koelblok. Zet dit er aub bij om mensen niet op het verkeerde been te zetten.En het coole is, die processor heeft geen actieve koeling nodig!
Het is me niet meteen duidelijk welke topics je bedoelt. Waarschijnlijk bedoel je de links die in de tekst erboven staan. Het is gemakkelijker als je de volledige links er direct onder zet.Meer info staat in de bovengenoemde topics op GoT.
ik bedoelde niet voor de IA, ik bedoelde dat ik hem gewoon zelf koop (dat scheelt me weer een paar euro'sRickbv schreef op 27 september 2002 @ 22:30:
dj_tsunami: ik denk het eigenlijk niet. Het is vrijwel onmogelijk om elk los product van 1 persoon aan een IA toe te voegen. Echt goedkoper zal het niet worden, en het is allemaal extra werk. En daarbij ook nog niet helemaal relevant voor VIA Epia...
Zoals ik ook eerder vroeg, blijkbaar kan je dus een gewone ATX voeding op een mini-itx voeding zetten. Alleen zo'n mini-itx board heeft minder nodig dus 300W is overdreven. 200 of 250 is ook genoeg.dj_tsunami schreef op 28 september 2002 @ 10:17:
[...]
ik bedoelde niet voor de IA, ik bedoelde dat ik hem gewoon zelf koop (dat scheelt me weer een paar euro's)
maar kan 300W wel? of is het echt teveel (of misschien zelfs fataal) voor de Epia?Scarp schreef op 28 september 2002 @ 11:04:
[...]
Zoals ik ook eerder vroeg, blijkbaar kan je dus een gewone ATX voeding op een mini-itx voeding zetten. Alleen zo'n mini-itx board heeft minder nodig dus 300W is overdreven. 200 of 250 is ook genoeg.
Ik had het nog ff nagezocht, mini itx is micro/flex atx compatible en die kunnen ook op gewone atx psu's.
dat klopt, maar je kan die voeding ook in een extern kastje bouwenWel is zo'n gewone psu een stuk groter, dus die past niet in kleine behuizingen en zo'n mini boardje koop je om het in iets kleins te stoppen, anders kan je net zo goed een gewoon moederbord kopen (plus goedkope cpu).
Voor zover ik weet maakt het niet uit ook al heb je een 500W psu. Hij levert alleen wat er gevraagd wordt. Dus van die 300W zou niet alles gebruikt worden, of je moet tig hd's, fans, etc inbouwen. Zelfs me gewone computer gebruikt lang niet alles van me 350W PSU.dj_tsunami schreef op 28 september 2002 @ 11:29:
[...]
maar kan 300W wel? of is het echt teveel (of misschien zelfs fataal) voor de Epia?
[...]
dat klopt, maar je kan die voeding ook in een extern kastje bouwen
Bekijk de SpaceCase en de DesignLine Prism www.casejunkies.com
Bekijk de SpaceCase en de DesignLine Prism www.casejunkies.com
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.
Verwijderd
tja.. er zijn hier wel meer mensen die daar last van hebben Granny, leer er maar mee levenOh god.. why me!!!
Kan een moderator deze topic niet op slot gooien voordat ik ook zo'n ding bestel... ik kan me bijna niet meer inhouden.
Verwijderd
hoe zit dat nu ?????Verwijderd schreef op 28 september 2002 @ 00:38:
kun je op de c3-800 nu ook een 5.1 surround set speakers op aansluiten ? of kun je alleen op de epia 2 een 5.1 surround set speakers aansluiten..?
of op geen van beide ?
Verwijderd
Aan die audio jacks kan je vast geen 5.1 systeem hangen. Die Digitale I/O kan vast wel gewoon DD/DTS passthrough doen, zodat je een externe decoder/versterker kan gebruiken voor je 5.1 geluid.- VIA VT1612A AC'97 onboard
- 3 Audio Jacks - Line-Out, Line-In and Microphone-In
- Sound Blaster, Sound Blaster Pro Compatible
- Digital I/O compatible with consumer mode S/PDIF
Verwijderd
Dat snap ik ff niet....DD/DTS passtrough ?? .....externe decoder/versterker?? leg verder uit plz....Scarp schreef op 28 september 2002 @ 23:38:
Op Via website staat:
[...]
Die Digitale I/O kan vast wel gewoon DD/DTS passthrough doen, zodat je een externe decoder/versterker kan gebruiken voor je 5.1 geluid.
Verwijderd
DD/DTS Passthrough betekend dat er het originele DD of DTS geluid door wordt gestuurd naar de digitale uitgang, zodat een externe DD/DTS decoder dit geluid weer kan decoderen en versterken en sturen naar je speakers.Verwijderd schreef op 29 september 2002 @ 00:16:
[...]
Dat snap ik ff niet....DD/DTS passtrough ?? .....externe decoder/versterker?? leg verder uit plz....
Jumpertje op de plank staat nog op video uit denk ikVerwijderd schreef op 29 september 2002 @ 04:01:
Ik heb nu de via 1 800 mhz Maar als ik via power dvd een dvdtje kijkl heb ik via een optisch kabel op mijn digitale versterker geen digitaal signaal dus geen dolby igital of dts via de tulp uitgang, wat doe ik fout ?
Verwijderd
Verwijderd
En een convertorje alleen ? ik heb namelijk nog 2 laptop CD-roms liggen (24x)Rickbv schreef op 29 september 2002 @ 13:09:
T-Mug: hoogst waarschijnlijk niet. Er is vrij moeilijk aan te komen geloof ik. Daarnaast moest zo'n cdrom ook nog iets van 80euro kosten ofzo, en is het verschil eigenlijk niet zo groot meer.
klopt, ik zag de laagste prijs in PW en daar heb ik toen die prijs van 45euro op gebaseerd. Bij Maraex is deze 53euro, maar als er meer besteld wordt gaan de prijzen misschien ook nog verder omlaag...de prijs van die Lite-On DVD-speler is flink omhoog gegaan...
Ik denk dat ik die 20euro maak, en wel om deze reden:hoeveel zijn de verzendkosten trouwens?
Tjah, dit leek mij het makkelijkst?-Waarom zijn die verzendkosten zo hoog??!
Dit omdat:
*ik ergens een onverziene kostenpost in moet verwerken
*ik LauPro iig wil steunen voor z'n mooie site, tis erg handig.
*de genoemde prijzen dagprijzen zijn, ze kunnen dus licht wisselen.
*de verzendkosten variabel zijn met het aantal kg's en aantal producten
Ik wil dus niet voor onverwachte verassingen komen te staan, vandaar dat ik even iets meer vraag. Je krijgt het geld dat je teveel betaald hebt achteraf natuurlijk weer teruggestort! Dit wordt allemaal keurig verekend en je krijgt de exacte rekening nog wel te zien. Bang dat ik het niet terugstort? Zie het vorige puntje.
n54 power!
Verwijderd
Dus als ik het goed begrijp moet ik als ik enkel een voeding bestel eerst 20 pleuro overmaken, en dan stort jij het bedrag dat teveel is weer terug???Rickbv schreef op 29 september 2002 @ 15:46:
Umm, nou, ik ga gewoon naar het postkantoor, gooi die dozen daar af, en kijk wat ik per persoon kwijt ben. Dit zal bij de meesten gewoon tussen de 0-5kg zitten, en dat komt neer op een 6-7 euro ofzo. Moet alleen nog ff kijken hoe ik het precies ga versturen, want ik weet niet of ik genoeg dozen hier heb...
De spullen ga ik zelf halen bij Maraex, dus daar hoeven jullie niets extra's voor te betalen.
Verwijderd
Nee ik wil zelf een case bouwen met eigen Laptop CD-rom...Rickbv schreef op 29 september 2002 @ 14:08:
T-Mug: wil je het in een procase kast bouwen? Daarbij zit namelijk de slimline -> IDE bijgeleverd. Anders moet je het even zeggen, dan vraag het ik Maraex.
Zo te zien aan de de plaats van dat mobo, zit die koeler er al op.TMDevil schreef op 29 september 2002 @ 16:37:
Oke, ik ben er klaar voor, het aftellen naar 1-10-2002 is begonnen
Zit er nou eigenlijk een koeler bij het Epia bord? of moet ik die achteraf nog halen?
IA is nog nie openVerwijderd schreef op 29 september 2002 @ 17:37:
Euhmz ik kan niet bestellen
-> Wil graag 2 epias<-
Rickbv schreef op 29 september 2002 @ 19:18:
offtopic:
Wil je de producten hier eerst komen kijken en moet ik ze dan opsturen ofzo?![]()
Verzenden OF afhalen, allebei hoeft niet
Zolang de receiver en de afstandsbediening elkaar kunnen 'zien' zou het moeten werken.Verdicampo schreef op 29 september 2002 @ 19:13:
Ik heb nog even een vraagje over dat wireless toetsenbordje. Als ik de receiver in m'n case bouw (staalachtig), werkt et dan ook nog goed?
@ http://www.laupro.nl/ia/ia.asp?id=108 :Rickbv schreef op 29 september 2002 @ 20:16:
Dan geef ik je weinig kans eigenlijk... Mocht het wel werken dan zal 'ie de 5meter nooit halen ook. Maar, je zit hier op gathering.tweakers.net, dus wat is het probleem? Dremel erbij en je hebt er zo een IR-ledjesvorm uitgedremeld toch? Of zit er een soort van lens voor de ontvanger?
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq